Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) manchester85 válasza BossBoss (#898) üzenetére


manchester85
addikt

Én is szeretek, ezért van mobilnetem. :) ( iMessage, whatsapp, viber, Skype, Facebook messenger, stb)

i6 Silver

(#902) JNashville válasza h1ght3chzor (#900) üzenetére


JNashville
senior tag

Nem dob rá ki semmit, ezt próbáltam. Reinstallon is gondolkodtam, de mit rakjak újra, a komplett iTunest?

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#903) iLux válasza BossBoss (#898) üzenetére


iLux
tag

Ja, hasonlók jutnak eszembe, mikor látom a svájci frank hitelre vett A8-asok tulajdonosait a benzinkúton 4990 Ft-ért tankolni, hátha hazaér még annyival.

(#904) h1ght3chzor válasza JNashville (#902) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Nem tudom pontosan mi ez az ApplePhotoStreams.exe, de ha itunesba van beépítve, vagy ilyesmi, akkor igen, de egyébként ez külön alkalmazás, csak a .exe-ből kiindulva.

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#905) BossBoss


BossBoss
őstag

Ha már itt tartunk. Most beállítottam, hogy a fényképek menjenek fel iCloud-ra. Ezt hol látom gépen(PC)? Képek/Photo Stream ? Csak azért mert az tök üres. Bocsi a láma kérdésért, de soha nem használtam. Mindig ki volt kapcsolva.

(#906) Ice!? válasza BossBoss (#898) üzenetére


Ice!?
őstag

Bennem meg az merül fel, hogy miért nem lehet normálisan értelmezni amit ír az ember :) Ha nem megy elsőre, el kell olvasni még egyszer :) Szövegértés nulla :) Nem tudom miből vontátok le, hogy ingyen akarok netezni .. Nyilván azért írtam, hogy addig a rövid ideig akarok ingyenes facebookot használni, amíg nem fizetek elő a mobilnetre.. A kérdésem pedig az volt, hogy mit kell kikapcsolnom, vagy módosítanom, hogy ne vonjon le a SEMMIRE pénzt.. Mert ha csak be van kapcsolva a Mobil adatforgalom, vonja egyfolytában.. És gondoltam Ti, mint tősgyökeres ájfonosok, majd megmondjátok a tutit.. Hát majdnem ... -.-

[ Szerkesztve ]

(#907) pr0bi


pr0bi
senior tag

Szerettem volna küldeni 5 db mailt a telefonnal, mind képekkel megspékelve ( valamiért csak 5 képet engedett levelenként ez nem tudom normális-e ). Nem igazán értettem miért küldte át az adatot akkor is ha taskek közül kiléptem a kliensből?! Gondoltam később továbbítom majd de nem így lett. Úgy tűnt fel, hogy jött a szokásos suhogó hang. Valami beállítás szükséges ehhez?

[ Szerkesztve ]

(#908) BossBoss válasza Ice!? (#906) üzenetére


BossBoss
őstag

Ha megsértettelek/-ünk kérlek ne vedd a szívedre. Eszem ágában nem volt sértegetni, távol áll tőlem ez a stílus. :R Hogy On is legyek. Emlékeim szerint az iphone nem tudja ezt 0.face... dolgot, mert a böngészője alkalmatlan rá. Talán az opera minivel menni fog. Próbáld ki azzal. De a többiek kijavítanak, ha rosszul emlékszem.

pr0bi:

Úgy tudom, hogy gyárilag ennyit tud csak sajnos. Beállításról nem tudok, de szerintem nincs. Ha mégis van megoldás, azt én is örömmel hallanám!

[ Szerkesztve ]

(#909) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

A Dropbox programmal telefonon töltöttem fel képeket. Az Uploads-on belül viszont még mindig ott van pár kép. Ezeket hogyan tudom eltüntetni?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#910) Tibee86 válasza Ice!? (#906) üzenetére


Tibee86
veterán

Miért nem rendeled meg mondjuk ezt: Net M? Sok feltöltőkártyás ismerősöm is ezt használja, túlforgalmazás nincsen, csak lassítják a netet. Így nem fog több ezer forint eltűnni a számládról mindig, és lesz mobilneted is. Ingyen FB úgy is csak a hónap végéig lesz már csak.
Értem, hogy mit szeretnél, de a konkrét kérdést passzolom :)

(#911) Csabee. válasza pr0bi (#907) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nem értem ezzel mit szeretnél mondani: "Nem igazán értettem miért küldte át az adatot akkor is ha taskek közül kiléptem a kliensből?! "

Üdv: Csabee.

(#912) manchester85


manchester85
addikt

"Hogyan tudnám megoldani, hogy feltöltés után tudjak mobilnetet (vagy akár 0.facebookot amíg nem fizetek elő mobilnetre) használni úgy, hogy ne vegyen le pénzt?"

Akkor talán fogalmazz pontosabban, ne más szövegértését kritizáld. :U A mobilnet használata szerinted mit jelent? :U Gondolom ezt akartad írni: "hogyan tudnám megoldani, hogy bekapcsolt mobilnet mellett ne használjon netet a telefonom" Egyébként meg meg lett válaszolva a kérdésed.

i6 Silver

(#913) b4zsi- válasza manchester85 (#901) üzenetére


b4zsi-
őstag

Most kezdek én is gondolkodni mobilneten, hogy utazás közben is jó lenne használni (whatsapp,viber,böngészés,) ezzel megspórolni a GSM hívásokat. A böngészőt tudom, hogy érdemes mobilnetnél Opera Minire cserélni. Láttam, hogy Te hasonlókra használod a mobilnetet érdekelne mennyit esznek ezek a programok. Mennyi az a minimális csomag amit érdemes venni? 100 Mb? 500 Mb ? 1-2 Giga? Köszönöm előre is a segítséget.

(#914) hatesz


hatesz
tag

Sziasztok! Egy kis segítség kellene. Egyik haverom feltette 3GS-ére a Call Counter 3-at, de nem a BigBoss-ost, hanem valami másik repobol tette fel, gondolom crackelt verziójú volt. (mellesleg ki is töröltem neki az összes warezos repót és elmagyaráztam neki milyen "drágák" ezek a tweekek) Szóval fel szeretné tenni a BigBoss verziót és fizetne is érte (ezért merem ide írni ezt, mert antiwarez) Le is töröltem a csúnya verziót (cydelete), hogy feltegyem a frankót, de hiába installálom a BigBoss repóból, a crackelt verzió beállításai jönnek vissza és nem írja ki hogy próbaverzió meg hogy buy. Hogy tudnám a korábban elmentett callcounter3 dolgokat egytől-egyig kigyomlálni hogy feltehessem a BigBoss verziót?
Köszönöm a válaszokat, remélem nem vétettem a blogszabályzat ellen ezzel.

Hogy mire való a nyomtató? Lassítja a papír haladását a szemetes felé...

(#915) hatesz


hatesz
tag

Elnézést, a rohadt iPhone Opera először nem lépett túl a beíráson, rányomtam még egyszer az OK-ra, erre elküldte mégegyszer. Ha lehet, töröljétek ezt

[ Szerkesztve ]

Hogy mire való a nyomtató? Lassítja a papír haladását a szemetes felé...

(#916) manchester85 válasza b4zsi- (#913) üzenetére


manchester85
addikt

Én korábban ikon 200-ban voltam amihez 1 giga netem volt. Az bőven elég mindenre. Jelenleg viszont csak 50 megám van, ami a like dijcsomaghoz alapból jár. Viszont ez túlforgalmazási díjtól mentes. Az az igazság, hogy mióta ebben a csomagban vagyok, nem is számolom az adatforgamat, ugyanis mar a hónap elején a lassitas sorsára jutok. :) Ha jól emlékszem, 32 kbit/sec-re lassít a T, ami mellett operaval egészen vállalható marad a böngészés, IM progikra (iMessage, msn, whatsapp, email) pedig teljesen tökéletes. Szerintem egyébként 500 megával mar el lehet lenni, de mivel tulforgalmazas mar nincs, így a létező legkisebb csomag is megéri, ugyanis lassitas mellett is ki tudod használni a költségkímélő lehetőségek egy részét. Sőt, egyszer, mikor külföldre kellett telefonalnom, Skype-ról hívtam az illetőt, és még az is teljesen jól működött. Igaz, ez csak félig volt voip, mert telefonszámot hívtam, de így sokkal olcsóbb tarifával hívtam az illetőt.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#917) b4zsi- válasza Tibee86 (#910) üzenetére


b4zsi-
őstag

Mi ez az ingyen facebook? :)

(#918) Kicsirics77 válasza b4zsi- (#917) üzenetére


Kicsirics77
veterán

trémobilnál van csak

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#919) pr0bi válasza Csabee. (#911) üzenetére


pr0bi
senior tag

Mail appban sorban álltak a kimenő üzeneteim (5 db). Kiléptem az appból teljesen (taskot is bezártam, hogy ne fusson a háttérben) és mégis tovább küldte háttérben a leveleket.

(#920) fazr válasza BossBoss (#908) üzenetére


fazr
senior tag

Másolás-beillesztéssel csatold a képeket. Egyszerre csak 5-öt enged beilleszteni, de megismételheted többször.

(#921) ittakary válasza b4zsi- (#917) üzenetére


ittakary
nagyúr

(#922) Csabee. válasza pr0bi (#919) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Szerintem úgy tudtad volna kikerülni ezt, ha a kimenő levelekből törlöd őket.

Üdv: Csabee.

(#923) crey válasza b4zsi- (#917) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Telenornál abszolút elégedett vagyok az Okostarifákkal (más is átvehetné, mert ügyes).

A lényege: böngészés és e-mail korlátlan, de van multimédia kereted. Ez az én előfizetésemnél (S kategória - 5 rugó) 180 Mb-nyi youtube, netrádiót, különböző programoknak forgalom, de utána bekorlátozzák 32/32-re ha ezt átléped (nincs túlforgalmazási díj).
Ja és van 3 rugóért Okostarifa 90 is.

Eddig egyszer léptem át a 180 Mbyte-os keretet, de akkor megnéztem pár videót netről.

Ha viszont bekorlátoztak egy SMS-el rendelhetek még 100 Mb-ot 590 Ft-ért, vagy 500 Mb-ot 1590 Ft-ért, és minden visszaáll eredetibe.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#924) Totheground válasza crey (#923) üzenetére


Totheground
addikt

T-moble ikon(5,6k) + netroll forgalombővítés(1k) és van 2 giga net (utána lassít), túlforgalmazás nélkül.
Nekem a legjobb

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#925) ittakary válasza Totheground (#924) üzenetére


ittakary
nagyúr

ikon díjcsomagban csak az a para, hogy a másik hálózatba küldött SMSek majdnem 40 forintba kerülnek... Ez nekem vagy +2-3k volt amikor ikonom volt.

Na meg ha vége a 200 percnek akkor ugyanaz... majdnem 40FT / perc. Kicsit undorítóak.

(#926) gzbotii


gzbotii
veterán

Van egy 1.3 GB meretu app, amit fel szeretnek rakni a telefonra. Van is 1,7GB ures helyem, iTunes es a telefon is latja de megis aval a hibaval dob ki, hogy nincs eleg helyem. Na ezt hogy :F

Valakinek otlet?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#927) Xero válasza gzbotii (#926) üzenetére


Xero
nagyúr

Installhoz nem árt ha rendelkezésre áll az app mérete X2 terület.

(#928) iLux válasza gzbotii (#926) üzenetére


iLux
tag

Ha jól tudom kétszer többnek kell lennie, biztonsági mentés miatt. Törölj pár dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#929) ittakary válasza iLux (#928) üzenetére


ittakary
nagyúr

Hülyeség, nem a biztonsági mentés miatt.

Először letölti az IPA fájlt (tömörített állomány), és onnan telepíti fel, ezért kell a kétszeres hely.

[ Szerkesztve ]

(#930) Tomics válasza crey (#923) üzenetére


Tomics
addikt

Jól látom hogy telenornál nem lehet kapni iPhone-t? Miért :F
Gondolom függetlenül vetted.

Ha kijön az új iPhone mennyi lehet a difi a szolgáltatós és a GSM boltos független között árban? (mondjuk szolgáltatósnál egy havi 5-6k-s előfizetéssel)

PH! addikt since 2004

(#931) bobooo válasza Tomics (#930) üzenetére


bobooo
addikt

sose lehetett kapni iPhone-t Telenornál. Nem árulják és kész. :DD ha szifon kell ott a konkurencia. Egyébként körülbelül ugyan annyi mint most az i4S-nél de ez attól is függ, hogy mennyi lesz az új iPhone és a szolgáltatók hogyan árazzák be a tarifákkal.

(#932) Ice!? válasza BossBoss (#908) üzenetére


Ice!?
őstag

Félreértés, lényegtelen. :)

Használtam már korábban, huzamosabb ideig is a 0.facet (kapcsolattartásra, egyeztetésre, stb. tökéletes volt), csak most változtatott a T-Mobile, és 15Ft -os egyenleg szükséges a használatához. De érdekes, mert tapasztalatom szerint az ingyenessége arra vonatkozik(ott), hogy 0Ft -os egyenleggel is lehetett használni, viszont ha van pénzed, folyamatosan vesz le a használatáért. Ez nem tetszett, és ezért is írtam ide, hátha találkoztatok már ilyesmivel, és sikerült megoldanotok, akár valami alkalmazással, hisz mégiscsak tapasztalt almajuzerekről van szó. :)
GoNet!M -et is használtam, még a dec-jan -i akciójuk alatt fizettem elő rá, kíváncsiságból. Most ismét előfizettem rá, és szerintem egy jó ideig használni is fogom.
Amúgy érdekes egybeesés, de most, hogy szükségem lett rá, megint leakciózták havi 90Ft -ra. :D

(#933) bendikeee11


bendikeee11
tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne...van egy iPhone 4S-em...Siri-t szeretném előhívni de nem jön be csak a Voice Control. Mit csinálhatok rosszul?:S Nem találom :(

Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery.

(#934) Ragnar95 válasza Tomics (#930) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

GSM boltos iPhone mindig sokkal drágább, mivel ők se tudják beszerezni olcsóbban....
De a hivatalos AppStore-ban kicsit olcsóbb szokott lenni, mint szolgáltatóknál feltöltőkártyával, az előfizusat nem tudom, nézd meg a mostani árakat és abból számolj szerintem ;)
bendikeee11: beállításokban be kell kapcsolni először :K A beállítások>Általános>Siri részben találod meg.

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#935) Xero válasza bendikeee11 (#933) üzenetére


Xero
nagyúr

Settings - General - Siri - ON

(#936) crey válasza Tomics (#930) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Annyira nyomott áron adja a szolgáltatóknak az Apple a termékeit (lásd iPhone), hogy a Telenor azt mondta, neki ezekkel a feltételekkel neki nem kell.
Amúgy tényleg nevetséges viszonteladói margóval dolgoznak (cca. 5%), egyszerűen nem éri meg Apple termékeket forgalmazni, mert minden haszon a gyártónál marad. Nem véletlen, hogy az iStyle vagy XMS is kiegészítők tömkelegét nyomják még az Apple cuccok mellett, mert valamiből a hasznot is abszolválniuk kell, amiből a rezsit kifizetik, meg az alkalmazottak bérét, és ne adj isten a végén még marad vattacukorra is némi zseton.

Amúgy kérdésedre válaszolva, igen, független. :)

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#937) bendikeee11 válasza Xero (#935) üzenetére


bendikeee11
tag

Köszönöm ! Én hülye...:D

Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery.

(#938) zaiczd


zaiczd
tag

Fontos kérdésem lenne, nemsokára egy windows ujratelepítésen fog átesni a gépem, és az lenne a kérdésem, hogy az itunesban lévő zenéket, de inkább az ipa alkalmazásaimat hogyan tudnám lementeni, mert azokat feltétlenül vissza szeretném helyezni majd a friss rendszerben az itunesba! köszi

WonderWorks.hu | Termékfotózás | Ingatlanfotózás

(#939) __H4X0R__ válasza zaiczd (#938) üzenetére


__H4X0R__
senior tag

az ipa fájlaid, amennyiben az Appstore-ban vásároltad, akkor azt mindig is le fogod tudni tölteni.
A zenéket meg mentsd ki egy HDD-re vagy bármire, amit majd később vissza tudsz másolni a gépedre.

www.kristofnagy.com

(#940) zaiczd válasza __H4X0R__ (#939) üzenetére


zaiczd
tag

tiszta sor, csak a zenéket nincs kedvem megint visszatallózgatni az itunesba, ezt akarom kikerülni, az ipákat meg nem akarom letölteni mindet újra, eléggé sok giga lenne, ezért akarom valahogy kimenteni', cska nem tudom hol vannak.

WonderWorks.hu | Termékfotózás | Ingatlanfotózás

(#941) __H4X0R__ válasza zaiczd (#940) üzenetére


__H4X0R__
senior tag

Amit a készülékeden használsz azokat az iFunBox-xal le tudod menteni. Ugyanígy a zenéket is le tudod menteni. Megmaradnak az albumborítok meg minden, ebben az esetben.

www.kristofnagy.com

(#942) Totheground válasza zaiczd (#938) üzenetére


Totheground
addikt

[link]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#943) zaiczd válasza Totheground (#942) üzenetére


zaiczd
tag

köszi !

WonderWorks.hu | Termékfotózás | Ingatlanfotózás

(#944) tomy25 válasza zaiczd (#938) üzenetére


tomy25
tag

c:\Users\ user name \Music\iTunes\

ezt a mappát mentsd, és ujratelepites után másold vissza.

(#945) kissandras20


kissandras20
aktív tag

Másnak se jön le az Installous 5 cydiából? Tetű lassú, és a végén behal...

(#946) __H4X0R__ válasza kissandras20 (#945) üzenetére


__H4X0R__
senior tag

Biztos a felhasználók 70%-a azt próbálja meg letölteni :DD

www.kristofnagy.com

(#947) kissandras20 válasza __H4X0R__ (#946) üzenetére


kissandras20
aktív tag

Tróger csaló banda!!! :C Gyanús :D

(#948) máyköl válasza kissandras20 (#945) üzenetére


máyköl
veterán

Warez tilos.

(#949) kissandras20 válasza máyköl (#948) üzenetére


kissandras20
aktív tag

Tudom, ezért is reguláztam meg a népet! :R

(#950) manchester85 válasza kissandras20 (#949) üzenetére


manchester85
addikt

Azon túl, hogy házirendbe ütköző, amit írsz, kicsit sem vagy vicces. Egyelőre akit regulázni kéne, az te vagy. :)

i6 Silver

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.