Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) samgar válasza Kephamos (#98) üzenetére


samgar
őstag

Ahelyett, hogy mély önismereti kurzusba kezdenél, olvasd el még egyszer a szifonon a leírást az abszintről, majd tedd fel a kérdést, mi az ami nem tiszta benne.

Oppo Find X5 PRO

(#102) Zjunior válasza peugeotmate (#84) üzenetére


Zjunior
veterán

Nekem se megy....:(
Nem is ment csak utoljára 4.2 alatt... :F

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#103) Feka87


Feka87
tag

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni. restort nyomtam a 4esemnek. semmit se szeretnék vissza telepíteni rá csak a fényképeket amiket én fotóztam. Lehetőleg a Filtekercs mappába.... van erre mód?ha igen, h tudom megvalósítani? köszönöm

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.

(#104) manchester85


manchester85
addikt

Basszus, 16 euró a teljes Észak-Amerika iGO primo. Aki arrafelé jár, "must have".

i6 Silver

(#105) BossBoss válasza Feka87 (#103) üzenetére


BossBoss
őstag

iTunes-ban csak a kepeket szinkronizald.

(#106) whited


whited
addikt

iGO-ról van tapasztalata valakinek, mert szeretnék valami legális gps prg-t, viszont olyan kell amin Olaszország, Németország stb benne vannak.

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#107) Mela Kehes válasza whited (#106) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Nekem csak pozitív tapasztalataim vannak, de én csak Mo-ot használok.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#108) BossBoss válasza whited (#106) üzenetére


BossBoss
őstag

Az új iGo frissítéseket nem ismerem, de nekem nem voltak jó tapasztalataim. De nézd meg a app hozzászólásokat. Elég sokan szidják. Kicsit drágább, de sokkal megbízhatónak tartom a TomTom-ot!

(#109) Kephamos válasza samgar (#101) üzenetére


Kephamos
addikt

Mint azt említettem néhány napja használok iOS-t, kb. nulla fogalmam van az egészről. De nem baj, jól beszóltál, az a lényeg.

(#110) iLux válasza whited (#106) üzenetére


iLux
tag

Az iGO-nak egy hibája van. Ha rányomod lockscreenre, már beszéddel nem navigál...

(#111) __H4X0R__ válasza Kephamos (#109) üzenetére


__H4X0R__
senior tag

Az Abstinhe az iPhone 4S untethered jailbreak-je óta jelent meg. Egy új program, a greenpois0n újabb programja. (Korábban a redsn0w-on kívül létezett greenpois0n is) A jelenlegi Absinthe 2.0.2 programmal pedig lehetőséged van feltörni az iKészüléked, kivéve ha az a második generációs iPad frissített változata (iPad2,4) illetve ha AppleTV 3-al próbálkozol. Ezek egyelőre nem törhetők, de az összes többi készülék igen. A program használata nagyon egyszerű, egy gombos rendszer. Tehát elrontani nem lehet. Egy gombnyomás, 5 perc várakozás, és a készüléked fel lett törve.

www.kristofnagy.com

(#112) Silverss válasza __H4X0R__ (#111) üzenetére


Silverss
aktív tag

El lehet rontani.

Kihúzódik, áramszünet, lefagy, leáll, vagy egyéb katasztrófák.

(#113) __H4X0R__ válasza Silverss (#112) üzenetére


__H4X0R__
senior tag

Jó, de most én a normál esetekről beszéltem. Ha lefagy, akkor egyszerűen újra tudod indítani, semmi baja nem lesz a készüléknek. Normál esetben abban a 10 perces intervallumban nem szokott tűz vagy bármilyen katasztrófa lenni.

www.kristofnagy.com

(#114) rooney8 válasza istvankeresz (#99) üzenetére


rooney8
aktív tag

Semmi ilyesmi. Cfosspeed föl van rakva és a sávszélességhasználatnál csak pár kilobyte-ot mutat. Torrent van, de általában az sem fogja a sávszélt, de ez sem kavar be, mert úgy is próbáltam már, hogy teljesen kilövöm. A routerem pedig egy tp-link wr340gd

(#115) Feka87 válasza BossBoss (#105) üzenetére


Feka87
tag

oké, de most installalom újra az itunest is ...s nekem az lenne a lényeg, h a filmtekercsek közé kerüljenek a képek

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.

(#116) leroyclub


leroyclub
senior tag

Van valaki aki benne van a témázgatásban? Felraktam a winterboardot, és deviant artrol leszedtem egy témát amiben van egy zip fájl, tele mindenféle jóval. Na most ezt hogy tudom rávarázsolni a szifonra? :D
deviantos skin

(#117) iLux


iLux
tag

Üdv! Arra van Tweak, hogy az iTunes értesítéseit eltűntessem?

(#118) f1alonso


f1alonso
aktív tag

up hogy visszataláljak.

(#119) __H4X0R__ válasza f1alonso (#118) üzenetére


__H4X0R__
senior tag

Erre van jobb oldalt a gomb, így biztosan vissza fogsz találni ;)

[ Szerkesztve ]

www.kristofnagy.com

(#120) istvankeresz válasza rooney8 (#114) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

Így távolról nehéz kitalálni, próbáld meg cfosspeed nélkül. Ha van lehetőséged akkor próbáld ki egy másik pc/laptop (kábeles csatlakozás) + iphone kombóval, így kiderül, hogy az a bizonyos PC a hibás, azaz azt a PC-t helyettesítsd egy másik PC/laptoppal, amelyiket ki kell kapcsolnod, hogy rendesen működjön a szifonod letöltési sebessége. Így darabra meglesz az eddigi hibásan működő hálózatod. Ha másik PC/laptob -al is ezt csinálja, akkor nem a PC a hibás. Végső esetben nézd meg a router firmware verzió számát. Már az 5-nél járnak. Lehet egy firmware frissítés megoldja. Ez elég triviális megoldás már, bár az informatikában legtöbb a csodák száma.

Szerk: Próbáld ki titkosítás nélkül, majd fokozatosan emeld wep-->wpa--->wpa2 talán valamelyik titkosítást nem eszi meg a szifon. Bár ez is csak tipp.

[ Szerkesztve ]

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#121) leroyclub válasza leroyclub (#116) üzenetére


leroyclub
senior tag

Egy olyan programot tudnátok mondani amivel a gépről látom az iphone fájlrendszerét?

Valahogy a winterboard mappájába akarom másolni a téma fájljait amivel letöltöttem, csak nem tudom hogy tegyem át a szifonra.

Szerk: Közben találtam egy olyat hogy DiskAid. Remélem jó lesz...

[ Szerkesztve ]

(#122) __H4X0R__ válasza leroyclub (#121) üzenetére


__H4X0R__
senior tag

iFunBox, DiskAid

Illetve az iPhone-ra van iFile is.

[ Szerkesztve ]

www.kristofnagy.com

(#123) B.Ricsike


B.Ricsike
őstag

Hogy tudom elérni, hogy az ikonokat szabadon rendezhessem?? A lényeg, hogy a felsö sorba ne legyen egy ikon sem, csak 3 sorom legyen! Ugye ha rendezem, akkor autómatikusan a helyére ugrik egy másik ikon.

(#124) atirag


atirag
őstag

Egyre lassabbnak érzem a sima iphone 4-em. Miért lehet ez? Most csináltam restore-t,de így sem lett sokkal jobb.

(#125) manchester85 válasza atirag (#124) üzenetére


manchester85
addikt

Én is így érzem. Egyszerűen azért, mert a mocsok Apple az újabb és újabb szoftverekkel lassítja is némileg a telefonokat. Volt nálam egy 5.01-es iTouch, és gyorsabbnak éreztem, mint az 5.1.1-es iPhone 4-emet. Nincs mese, menteni kell az SHSH fájlokat, és nem frissíteni. Bár elvileg azonos főverziószám mellett gyorsulni szokott. Úgy értem, a 3.1.3 és a 4.3.5 is egyaránt nagyon gyors rendszer volt a többi 3-as és 4-eshez képest. Ennek ellenére az iOS 5.1.1 semmivel se jobb, mint az első iOS 5 szoftver, ráadásul még a multitouch-ot is elb*szták. Ez van. :(

i6 Silver

(#126) jilian válasza B.Ricsike (#123) üzenetére


jilian
addikt

Gridlock

(#127) rooney8 válasza istvankeresz (#120) üzenetére


rooney8
aktív tag

Úgy néz ki az utolsó tipped bejött :)
Amint töröltem a titkosítást, egyből meglódult, viszont bármilyet beállítok újra, megint lelassul. Tehát maradt a MAC cím szerinti szűrés. Beállítottam a szifon-t, a laptopot és ennyi, mással úgysem szoktam használni :)

(#128) atirag válasza manchester85 (#125) üzenetére


atirag
őstag

Igen. Bár a kollégám 3gs-én próbál segíteni minden olyan dolog kikapcsolásával mint pl. a multitask.,de nem talál olyan programokat amik jól is működnek. Én meg azt hittem a 4-el még elleszek egy darabig. De már már idegesítően lassú pl.mikor az üzenetekbe lép vagy a hívás listát szeretném nézni.
Mi a baj a multitouch-al? Még csak ebben a percben raktam fel az 5.1.1-et.

(#129) manchester85 válasza atirag (#128) üzenetére


manchester85
addikt

Sokak szerint semmi. Szerintem meg az, hogy nem úgy reagál a pinch to zoom-ra, ahogy 5.0.1-ben. Már javában húzod szét az ujjaid, és csak később kezd el zoomolni. De egyébként mikor hogy reagál. Régen sokkal megbízhatóbb volt.

i6 Silver

(#130) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Szép délutánt mindenkinek!:R
Az lenne a kérdésem, hogy ha snowbreeze-be csinálok egy Custom ipsw-t Expert mode-ba akkor megtartja a basebandet ugye?Hacktiválás kéne,azért az experttel csinálnám és nem a Baseband Preservation mode-ba

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#131) f1alonso válasza __H4X0R__ (#119) üzenetére


f1alonso
aktív tag

Ez esetben én kérek elnézést. :)

(#132) B.Ricsike válasza jilian (#126) üzenetére


B.Ricsike
őstag

Köszi! ;)

Más: Van valami program, ami követi, hogy miket raktam fel a Cydia-val? Vagy meg lehet ezt nézni valahogy a Cydia-n belül?

[ Szerkesztve ]

(#133) istvankeresz válasza rooney8 (#127) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

Hurrá! :) Próbálj egy router fw frissítést, hátha az után tudod használni a titkosításokat rendesen. Ha viszont elég a mac szűrés akkor hagyd így. :DD

B.Ricsike : Cyidia/kezelés (manage)/csomagok (packages) <---itt látod, hogy miket raktál fel cydián keresztül

[ Szerkesztve ]

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#134) rooney8 válasza istvankeresz (#133) üzenetére


rooney8
aktív tag

Hát igazából nem tudom. Szerinted elég ez, vagy így nagy a biztonsági kockázat? :D

(#135) snooze válasza B.Ricsike (#132) üzenetére


snooze
veterán

cydia-kezelés-csomagok.. :) :)

GO Gunners!!!

(#136) istvankeresz válasza rooney8 (#134) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

Elvileg elég, csak macerás, ha jön a haver, csaj, rokon, stb. és használni akarja a netedet. A biztonsági kockázat persze nagyobb így....legalacsonyabb persze ha nem szórod a netedet. Akkor konkrétan nulla. :D

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#137) Csabee. válasza Zjunior (#100) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Minek up-olsz????

Üdv: Csabee.

(#138) rooney8 válasza istvankeresz (#136) üzenetére


rooney8
aktív tag

Jogos :D
Egyszer élünk, nem tart semeddig, frissítem, ha utána se jó, akkor is legalább megpróbáltam :D

(#139) atirag


atirag
őstag

Mit kell felraknom a cydia-ból,hogy tudjam kapcsolni a video out-ot?. Mert nem gyári kábelem van és nem csinál semmit.

(#140) rooney8 válasza istvankeresz (#136) üzenetére


rooney8
aktív tag

Köszönöm szépen, a firmware frissítés megoldotta a problémát :)
Most már wpa2 van és csak úgy száguldozik a szifon is :))

(#141) istvankeresz válasza rooney8 (#140) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

Nagyon szívesen! Ezért vagyunk itt a fórumon. :K

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#142) asuspc96 válasza Ragnar95 (#63) üzenetére


asuspc96
senior tag

Helló!

iOS5 van a telón....a telóról töröljem a zenéket ? :F
iTunes-nél már kiszedtem a pipákat (a zenék elől) de azt, hogy érted, hogy a "majd telón töröld le a zenéket"

asuspc96

(#143) __H4X0R__ válasza asuspc96 (#142) üzenetére


__H4X0R__
senior tag

Megfogod a telefonod, rámész a zene ikonra, és amikor megjelennek a zene számok, balról jobbra elhuzod az ujjad a törlendő zene felett. Megjelenik a Delete ikon, megnyomod és letörlődik.

www.kristofnagy.com

(#144) asuspc96 válasza __H4X0R__ (#143) üzenetére


asuspc96
senior tag

miket meg nem tudok még ma.... :DDD :R

akkor nekiesek...

asuspc96

(#145) Mr. Teddy


Mr. Teddy
őstag

Nagyon tele a zsákom... :(((

Vissza akarom tölten backupból a telefont. Rányomok, megindul, majd egyszer kiírja, hogy nincs elég hely a visszatöltéshez. Elején nem értettem, minek kell hely, ha én a gépről teszek fel anyagot telefonra, de mindegy, látom a C-ről elfogyott a hely oké. Itunes bezár, felszabadítok jópár gigát. Nekikezdek megint, detto ugyanaz.
Ami roppantul felidegesített, hogy elfogyott a hely, iTunest bezártam, de a hely nem szabadult fel. Hol lehet kitörölni azokat az adatokat, amiket ekkor elhelyez, mert sikertelen visszaállítás után miért nem törli az itunes?

Valami temp fájl, vagy mi lehet a helye? Ha sikertelen próbálkozások felzabálják a helyet a gépemen, soha nem tudom visszarakni az iphoneom backupját...

(#146) Csabee. válasza Mr. Teddy (#145) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ha sok a backup fájlod az itunes-be, az is sok helyet tud foglalni. iTunes beállításainál a backupokból töröld ki a régieket, illetve azokat amik nem szükségesek. Ezzel sok helyet tudsz spórolni.

Üdv: Csabee.

(#147) Mr. Teddy válasza Csabee. (#146) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Most sikerült annyit felszabadítsak, hogy végigment.

De kitöröltem a régi backupokat. Egyetlen egy backup fájl volt. Azt akartam visszatölteni. Most hogy felszabadítottam 7GB helyet, gondolom kicsomagolta a backupot, maradt 1.5GB, hely. Viszont, hogy felment a backup, még mindig 1.5gb a szabad hely. Vicces, hogy itunes nem takarítja el a szemetét. Lehet restart majd kitörli az ideiglenes fájlokat, de ez így elég érdekes.

(#148) Csabee. válasza Mr. Teddy (#147) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Érdekes. Lehet jobban jársz ha a D-re áthelyezed az iTunes-odat.

Üdv: Csabee.

(#149) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Mindig egy backup van az iTunes-ban egy készülékhez? Úgy értem, hogy csinálok egy backupot most és két hónap múlva még egyet, akkor ne írja felül. Vagy csak úgy működik, ha a régit kimásolom máshová?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#150) ittakary válasza Csabee. (#148) üzenetére


ittakary
nagyúr

Backupok Cn maradnak

Vagy azt is at lehet tolni D-re?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.