Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Tomics válasza kenny123 (#799) üzenetére


Tomics
addikt

Én most tervezem megvenni az első Iphone-om.
Először 4S-t akartam, de rábeszéltek hogy inkább már várjam meg az 5-öt. Mivel én hosszútávra tervezek (minimum 2, de inkább 3 évig maradna), ezért fontos hogy sokáig támogatott legyen és gyors ezért megvárom a legújabbat. Elvileg októberben jön.

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#802) Blaise válasza kenny123 (#799) üzenetére


Blaise
veterán

A WWDC után kiderül némi infó az iOS 6.0-ról, az új telefont meg állítólag ősszel jelentik majd be, addig senki nem tud semmit, az itteniek közül meg pláne senki, úgyhogy nem teljesen világos, hogy miért itt kérdezed :D

Ha nagyon pletykákra vagy kíváncsi olvasgass külföldi apple témájú oldalakat, de ők is össze-vissza írnak minden baromságot.

[ Szerkesztve ]

(#803) Tibee86 válasza kenny123 (#799) üzenetére


Tibee86
veterán

Én a helyedben megvárnám. Hogy jobb lesz e, mint a 4S az biztos, és természetes is :)
Meg valószínűleg, ha megjelenik az új, olcsóbban is megveheted a 4S-t mint most, ha nem tetszik annyira. Tippelgetni lehet, hogy milyen lesz, de szerintem felesleges.

(#804) vadászcsiga válasza kenny123 (#799) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az én véleményem szerint a külsőt tekintve nem lesz nagy változás még azt is megkockáztatom hogy a kijelzon sem novelnek.

(#805) Kephamos válasza kenny123 (#799) üzenetére


Kephamos
addikt

Szerintem nem lesz sokkal nagyobb, 16:9-es képernyője lesz. Mikro usb lesz rajta és valszeg' az alján lesz a jack ajzat. Amúgy pedig szebb lesz, jobb lesz, miegymás.

(#806) Tomics válasza Kephamos (#805) üzenetére


Tomics
addikt

micro usb-t biztos nem lesz, valami egyedivel akarnak kirukkolni ami nem akármilyen kábellel/csatlakozóval jó. szerintem :))

PH! addikt since 2004

(#807) vadászcsiga válasza Kephamos (#805) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A sok millió iphone dokkoló meg megy a kukába mi?

(#808) ittakary válasza Kephamos (#805) üzenetére


ittakary
nagyúr

Álmodozz csak microusbről :D

(#809) Kephamos válasza ittakary (#808) üzenetére


Kephamos
addikt

Fogadjunk! :)

(#810) vadászcsiga válasza Kephamos (#809) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Max egy átalakító a dobozban.

(#811) ittakary válasza Kephamos (#809) üzenetére


ittakary
nagyúr

Úriember biztosra nem fogad :D

Nézd meg: ott voltak a MacBookok... Baszták rátenni az USB3at, inkább rátettek egy teljesen új csatlakozót: ThunderBolt

(#812) kisjimy


kisjimy
aktív tag

Sziasztok!

Olyan programot keresek,ami méri a havi perceket,és sms küldéseket. Van ilyen progi? I4 jb-s.

Köszönöm!

Még egy kérdés,szeretnék venni a páromnak Iphone 3gs telefont.Neki csak telefonálásra kell,meg sms-re.Érdemes venni még,vagy inkább már i4-est erre a célra?

[ Szerkesztve ]

(#813) ittakary válasza kisjimy (#812) üzenetére


ittakary
nagyúr

Amúgy ez azért hülye kérdés, mert Neked kell eldönteni, hogy mennyi pénzt akarsz kiszórni a kukába. Mindegy hogy 3Gs vagy i4 lesz a vége, ez pénzkidobás. Mert SMSezni meg telefonálni egy kis puttó Nokia a kéthetes üzemidejével még jobban meg is felel a célnak, mint egy iPhone.

[ Szerkesztve ]

(#814) kisjimy válasza ittakary (#813) üzenetére


kisjimy
aktív tag

Igen csak én ragaszkodom,az Iphone minőséghez,imac et használok laptopon,nekem i4-em van,és azért gondoltam 3gs-re asszonynak,mivel ő is csatlakozna szifonos társadalomhoz.Igazából még a IM+ futna,és tudnánk egymásnak üzenni. De másra tényleg nem használná.

(#815) manchester85 válasza kisjimy (#814) üzenetére


manchester85
addikt

iMessage-dzsel is tudtok.

i6 Silver

(#816) kisjimy válasza manchester85 (#815) üzenetére


kisjimy
aktív tag

Jha igen tényleg :)

Igazság szerint azért szeretném igy,mert hallani olyat hogy el akarják törölni családbarát csomagokat(t-mobile) az adómiatt.És arra gondoltam,hogy okés legyen adó,majd akkor neten megy tovább a csevegés,de ahhoz kéne neki egy szifon.Van 2 előfizetésem,és az egyikre most tudnék venni kedvezményesen tefefont.Az alapdij mellé fizetném a 100mb netet csetre teljesen elég. Aztán visszamondanám a családbarátot(persze ha megadoztatják).Kényelmes is. Szóval ez a nagy terv.Csak a 3gs mint készülékre lettem volna kiváncsi milyen.

(#817) ittakary válasza kisjimy (#816) üzenetére


ittakary
nagyúr

Így már értem :)

Bőven megfelel neki a 3Gs. Apróból olcsón kapni. Újonnan tuti nem vennék T-től annyit nem ér. Akkor már inkább 4.

(#818) Totheground válasza kisjimy (#816) üzenetére


Totheground
addikt

Régi.:D

Ha tellik rá, simán i4.
Bár ha az illető hölgy gyakran dobálja a telefonját, lehet hogy inkább 3gs

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#819) kisjimy válasza Totheground (#818) üzenetére


kisjimy
aktív tag

Igen! Ráadásul szőke :D Nem igen vigyáz a telefonokra,remélem erre majd fog! :)

(#820) ittakary válasza kisjimy (#816) üzenetére


ittakary
nagyúr

De amúgy kicsit vicces, hogy felsorolod, hogy imac, 2 iphone blablabla, és erre itt sóherkodsz 2x500ft adón...

(#821) kisjimy válasza ittakary (#820) üzenetére


kisjimy
aktív tag

Elég sok adót fizetek az államnak,nem vagyok hajlandó többet fizetni.Amugy 5x500 lenne de csak 2 hagynék meg. Fizetek a kocsi után adót rendesen,meg a biztositások után is,kicsit el van szállva az ország vezetése.Nem hadják élni az embert.Bár a T-mobile ugy nyilatkozott még nem terhelik rá az ügyfelekre,majd késöbb.No de ezt senki sem fogja elhinni hogy sokág ő fizeti be az adót :)

(#822) ittakary válasza kisjimy (#821) üzenetére


ittakary
nagyúr

Persze, egyértelműen átterhelik ránk :) Amúgy 5x500 az már kicsit más tészta... az már nem kevés. Na mindegy... evvan :(

Amúgy hadják -> hagyják ;)

(#823) Kephamos válasza ittakary (#811) üzenetére


Kephamos
addikt

Ez így van. Egy ÚRIEMBER. . :P ;]

(#824) Xero válasza Kephamos (#809) üzenetére


Xero
nagyúr

Az usb funkcionalitása meg sem közelíti a dock connectort, így borítékolható, hogy nem fognak visszalépést választani.

(#825) ittakary


ittakary
nagyúr

Srácok! Nem rendel valaki velem közösen ilyet?

Hátha sikerülne kialkudni valami alacsonyabb árat...

(#826) whited válasza ittakary (#825) üzenetére


whited
addikt

én benne vagyok :C

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#827) Smani válasza Def26 (#777) üzenetére


Smani
senior tag

Senki nem tud semmit. Apple nem szivárogtat.

(#828) InfiniteReality válasza ziyan (#790) üzenetére


InfiniteReality
őstag

iPod-dal nincs tapasztalatom, de ahogy leírtad úgy kell működnie! Ha az Absinthe támogatja az eszközt, meg fogja tenni.
Az Itunes MINDENT visszaszinkronizál majd (beállítások, eredmények stb).

Eggyel előző leírásom olvasd el, és garantáltan fájdalommentes lesz a JB. Igaz én virtuális gépen csináltam, fizikai masinán csak egyszerűbb.

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#829) gzbotii


gzbotii
veterán

Valakinek van tapasztalata a Waze nevu navival? Hasznalhato? Csak ugye kar, hogy nem offline

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#830) KZP válasza gzbotii (#829) üzenetére


KZP
őstag

Én használom, jópofa, meg ingyenes is.
Az útvonaltervezése azért nem az igazi, mert pl. a fizetős utakat nem lehet kikapcsolni a tervezés előtt, de ha ez nem annyira szempont, akkor használható.
És igen, az külföldön elég nagy hátránya, hogy nem offline... :U

[ Szerkesztve ]

(#831) Kephamos válasza Xero (#824) üzenetére


Kephamos
addikt

Kb a hang nem megy át rajta, ha minden más igen. Ezért lesz alul a jack, hogy az újfajta dock-ba belemenjen. Én így látom a jövőt. :)
Mellesleg cseszheti az ember az apple dock connector funkcionalitását, mikor otthon felejti a kábelt és nem tudja feltölteni a telefont, mert a környéken senkinek sincs megfelelő kábele.
-------
Ittakari: Elég király a Homéros a matrica, de 12 dolcsi elég sok érte...

(#832) B.Ricsike


B.Ricsike
őstag

Mostanság azt tapasztalom, hogy hívnak, és egyszerűen nem tudom fogadni, mert a csúszkát nem tudom elhúzni, vagy csak sokadszori elhúzásra veszi fel.

Ez mitől lehet?? Gondolom valamit a JB kavarhat be, vagy valami Cydia-s program.

Ötlet, hogy mitől lehet?

(#833) ferikek


ferikek
aktív tag

Sziasztok,

Lassan 2 hete használom a 4S-et, baromi jó! (LG 2x után...)
2 kisebb problémám van, hátha vki ezt már tapasztalta:
- wi-fi hálózaton van a telefon, de nem tölt be semmilyen weboldalt ill. levelet, csak az segít ha kikapcsolom majd visszakapcsolóm a wi-fi-t (bár mondjuk tegnap ez sem segített, csak az "idő":))
- egyszerre 5-6 weboldalt a safari nem képes megnyitni, mert lelassul vagy lefagy és kilép.

A telefonon 5.1.1-es szoft van (9B206) és minden gyári, no JB.

üdv.

ferikek

[ Szerkesztve ]

(#834) __H4X0R__ válasza B.Ricsike (#832) üzenetére


__H4X0R__
senior tag

Miert milyen cydias programot hasznalsz ami a hivassal kapcsolatos? Ha mar a hivasnal tartunk probald ki a CallBar nevezetu tweaket, szerintem 6 szor jobb mint a normalis hivas fogadas, sokkal jobb.

[ Szerkesztve ]

www.kristofnagy.com

(#835) Kephamos válasza ferikek (#833) üzenetére


Kephamos
addikt

Nálam ezek nem tapasztalhatóak sima 4-esen. Wifi működik, mint a kisangyal, Safariban azt se tudom hány lap van egyszerre megnyitva. Nem nagyon szoktam bezárogatni őket.

(#836) __H4X0R__ válasza ferikek (#833) üzenetére


__H4X0R__
senior tag

Nem a telefonnal hanem a Wi-Fi vel lesz a problema. Ez neha elo szokott jonni ez ellen nemsokmindent tudsz tenni. A masodik kerdesedre a valasz pedig az hogy a safari kepes megnyitni akar 8 vagy annal tobb ablakot is. Nalad szerintem az lesz a problema, hogy megtelik a RAM es ezaltal osszeomlik es kilep. Bizonyos idokozonkent akar egy nap tobbszor is torold a multitaskingbol a megnyitott es hibernalt programokat. A multitaskingot dupla home gomb gyors megnyomasaval hozhatod elo. Tartsd az ujjad hosszan az egyik ikonon majd a megjeleno stop tablakra kattingass es akkor bezarodnak az alkalmazasok.

www.kristofnagy.com

(#837) Smani válasza B.Ricsike (#832) üzenetére


Smani
senior tag

Takarítsd le a zsírt a kujelzőröl.

(#838) Tibee86 válasza Smani (#837) üzenetére


Tibee86
veterán

Ez ütött :DDD :C

(#839) crey válasza B.Ricsike (#832) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ez nem csak nálad okoz problémát, nekem is produkálja, JB nélkül. Van hogy bele is fagy a hívsába.

Zsírmentes kijelzőn :p

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#840) Smani válasza Tibee86 (#838) üzenetére


Smani
senior tag

Pedig tényleg. Nekem akkor volt ilyen amikor dzsuvás volt a fólia.

(#841) gzbotii válasza __H4X0R__ (#836) üzenetére


gzbotii
veterán

Bizonyos idokozonkent akar egy nap tobbszor is torold a multitaskingbol a megnyitott es hibernalt programokat. A multitaskingot dupla home gomb gyors megnyomasaval hozhatod elo. Tartsd az ujjad hosszan az egyik ikonon majd a megjeleno stop tablakra kattingass es akkor bezarodnak az alkalmazasok.

hah, ez nagyon android szagu :))

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#842) StLui válasza Smani (#837) üzenetére


StLui
veterán

Igaz lehet, nekem 1,5 év alatt 2x volt ilyen, pólón lehúztam és rendben volt

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#843) StLui válasza gzbotii (#841) üzenetére


StLui
veterán

és szerintem nem is kell ilyeneket, de én JB nélküli vagyok voltam mindíg.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#844) __H4X0R__ válasza gzbotii (#841) üzenetére


__H4X0R__
senior tag

? Ezt nem igazan ertem, soha nem volt androidos telefonom, es igen, neha nem art torolni a Multitaskingot ;)

www.kristofnagy.com

(#845) Skinee


Skinee
csendes tag

sziasztok!
melyik most a legjobb doksi nézegető? vagy ti melyiket ajánlanátok?
szerkeszteni nem akarom vele, igazából az elég ha meg tudom nézni, viszont az fontos, hogy keresni tudjak a dokumentumban. (word doksik általában)

(#846) ferikek válasza __H4X0R__ (#836) üzenetére


ferikek
aktív tag

Köszi!

Wi-fi: van még egy iphone 4 + egy samsung wave, azokon mükszik, míg azzal párhuzamosan a 4s-en nem... router + hálózat ok...
köszi, hogy leírtad részletesen! mindig kilövőm mulittasking-gal a programokat uh ez sem lehetne gond....

üdv.

ferikek

(#847) whited válasza ferikek (#846) üzenetére


whited
addikt

ilyen néha nálam is van

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#848) B.Ricsike válasza Smani (#837) üzenetére


B.Ricsike
őstag

Nincs rajta fólia, és mindig takarítom és törlöm a kijelzőt! Igényes vagyok és vigyázok a telefonomra! Szóval ezzel mellé lőttél!

Van amikor tökéletesen működik, van amikor az istennek nem akarja felvenni.

Esetleg még a Winterboard-ra vagy a Dreamboardra tippelek. Bár ha visszarakom az alap témára, akkor is produkálja!

Kipróbálom akkor a CallBar-t, dehát ugye ez is csak egy alternatív megoldás, az eredeti ettől még nem javul meg.

[ Szerkesztve ]

(#849) StLui válasza B.Ricsike (#848) üzenetére


StLui
veterán

Azért ennyire ne vedd a lelkedre, nem azt mondta, hogy disznósajtot ettél rajta és kolbászzsírt kentél rá. Irodai munka mellett volt velem is ez, egyszerűen az ember keze zsíros, általában.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#850) istvankeresz válasza B.Ricsike (#848) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

Néha nekem is elő jön ez a "bug". Idegesítő, hogy csengőhang szól, te meg nem tudod felvenni a hívást. Ilyenkor azt csinálom, hogy nyomok egy bekapcs gombot. Így nem szól tovább a csengőhang, mivel ilyenkor ugye némít és ennyi "löket" elég neki, hogy "valami történt a szifonnal" és kijön a "bug" állapotból. Ezek után pedig rögtön jó a csúszka. :)

XBOX ONE GT: istvankereszt79

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.