Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) manchester85 válasza ittakary (#1550) üzenetére


manchester85
addikt

Nehogy értsd a poént. :)

De amúgy valóban, a bug tényleg nem ezt jelenti, viszont a poént tekintve ez most nem is volt lényeges szerintem.

Egyébként a helymeghatározást továbbra is eléred, csak átkerült az adatvédelembe.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#1552) Mr X


Mr X
veterán

Még egy kérdés. 3GS megbirkózik a multitaskkal, vagy érdemesebb lenne kilőni?

(#1553) ittakary válasza Mr X (#1552) üzenetére


ittakary
nagyúr

Hogyan szeretnéd kilőni?

(#1554) Mr X válasza ittakary (#1553) üzenetére


Mr X
veterán

iOS4-en volt zToggle, az ki tudta kapcsolni.

Nem akarom kilőni, de gyakorlati tapasztalatom nincs vele, hogy mennyire eszi meg az erőforrásokat vagy mennyivel merül jobban, ha elfelejtem kilövögetni az appokat.

[ Szerkesztve ]

(#1555) xlife11 válasza Mr X (#1552) üzenetére


xlife11
senior tag

Persze hogy bírja.

(#1556) Mr X válasza xlife11 (#1555) üzenetére


Mr X
veterán

Játékok esetében is? Tudom, biztos hülye kérdés, de inkább megkérdezem. :B

(#1557) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#1549) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Másik usb-n másodszorra összejött. Kib.ott alacsonyra van állitva a fényerő a beállítások közben, altt alig látom.

[ Szerkesztve ]

(#1558) xlife11 válasza Mr X (#1556) üzenetére


xlife11
senior tag

Játékok nem futnak a háttérban, max az egyszerűbbek, hanem gyk. újból indulnak.

(#1559) máyköl válasza Mr X (#1556) üzenetére


máyköl
veterán

Bírja.

(#1560) icecave


icecave
Topikgazda

Ez a do not disturb nem csinál semmit.... ha alapon van a teló, és bekapcsolom, ugyanúgy hangosan csörög, ha némán van a telegon, ugyanúgy rezeg, ha be van kapcsolva a funkció,ha nem... nem ez lenne az a gomb, ami "mindent elkussoltat", de nem kapcsol ki, mint az airplane? Valaki homályosítson fel legyen szíves.

Plusz felhívtam a mobilom, és a hívásfogadó/elutasító dolgoknak nyoma sincs... minden ugyanaz, mint eddig...

[ Szerkesztve ]

(#1561) Totheground


Totheground
addikt

Ezt a kínai twitter klónt valahogy ki lehet szedni a "context" menukből?

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#1562) Mr X


Mr X
veterán

Köszi a válaszokat, akkor nem görcsölök rajta, hogy kilövögessem, miután kiléptem.

(#1563) bobooo válasza icecave (#1560) üzenetére


bobooo
addikt

lehet betaban még nem működik. :F

(#1564) #35104512


#35104512
törölt tag

A többi bétát is fel lehet majd rakni ugyanilyen módszerrel?

(#1565) vadászcsiga válasza icecave (#1560) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Értesítések alatt konfiguráltad?

(#1566) icecave válasza vadászcsiga (#1565) üzenetére


icecave
Topikgazda

Melyiket?
JA, megvan, favourites-en volt, de Manchester is hívott, és nála kiírta, pedig ő minden a telefonomban, csak nem favourite :D

Egyébként a második részre: ha vonalasról hívom a mobilt semmilyen opció sincs, még elutasítás sem. Ha mobilról hívom, minden ottvan, sms-el elutasítás, stb. Ok, hogy vonalasra sms-t nem tudok küldeni, de a sima elutasítást felajánlhatná....

[ Szerkesztve ]

(#1567) megema


megema
őstag

iOS6 Music appban vannak gesture-ök? Csak emiatt kell külön zenelejátszó, ha kocsiba akarom használni.

Amúgy nekem minden újdonság jól fog jönni, de bétával nem szórakozom.

[ Szerkesztve ]

(#1568) icecave


icecave
Topikgazda

Na, a do not disturb-öt akárhogy konfigolom, akkor is csörög (normal módban) és rezeg is (néma módban), tehát így nemsokat ér...

(#1569) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Ez a Passbook gyak nem csinál semmit csak megnyílik?

(#1570) ittakary válasza vadászcsiga (#1569) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ja :D Amúgy van benne gyári fícsör: be is csukhatod :D

Viccet félretéve: itthon ennek az appnak gyakorlatilag nulla haszna lesz... :(

[ Szerkesztve ]

(#1571) Kashim válasza megema (#1567) üzenetére


Kashim
őstag

Nincs a bétában, de a véglegesben sem hiszem hogy lesz.

vadászcsiga
Én is néztem egyet. :DDD Lehet, hogy US only cucc, vagy később fog működésbe lépni.

Amúgy jobban aggaszt, hogy új iTunes-ban nem tudok zenét szinkronizálni, egyszerűen nem tudom bepipálni, hogy zenét tegyen a telefonra, se ráhúzni. Amik rajt voltak backup előtt azokat visszarakta, de azonkívül semmi. Azt írja iTunes Match ON... wtf

[ Szerkesztve ]

(#1572) DanielK válasza ittakary (#1570) üzenetére


DanielK
addikt

Én pl repülésnél el tudom képzelni. Pl a jegyet erre kapod meg. Vagy nem ez lenne a célja? De bárhova, ahova online jegyet kapsz, azt ebben a formában kapod meg. Nem?

Nekem most megy a beta fel. Remélem nem hal ki...

Lesz még valami a WWDC-n? Vagy ennyi volt?

[ Szerkesztve ]

(#1573) ittakary válasza DanielK (#1572) üzenetére


ittakary
nagyúr

Egyelőre még nem nagyon tudom mire lesz jó :)

De ha valaki tudja, és értelmesen el tudja magyarázni, ne kíméljen minket :)

icecave: feltöltöttem maxra, és most nem fogom baszogatni. Kíváncsi vagyok reggelig mennyit merül.

(#1575) vadászcsiga: Nekem is foglaltat jelzett először :) Viszont be lehet kapcsolni, hogy a második próbálkozásnál már csörögjön.

[ Szerkesztve ]

(#1574) samgar válasza icecave (#1560) üzenetére


samgar
őstag

Pont most próbáltam ki. Azt írják a kedvencek tudnak hívni. Blokkolt szám is csörög.

Oppo Find X5 PRO

(#1575) vadászcsiga válasza icecave (#1568) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem működik faszán, cydiás blacklist proginak annyi. Hívó fél foglalt jelzést hall én viszont látom hogy keresett. Jól fog ez jönni :C

(#1576) bobooo válasza ittakary (#1573) üzenetére


bobooo
addikt

(#1577) ittakary válasza bobooo (#1576) üzenetére


ittakary
nagyúr

Köszi... Ez eszembe sem jutott :W

Hogyan kerül oda az a sok szar? A programban SEMMI kattintható nincs :U

(#1578) icecave válasza vadászcsiga (#1575) üzenetére


icecave
Topikgazda

Bekapcsolod, és mutat mindent, csak nem zizeg, nem csörög? Mert azt én ilyen néme üzemmód kapcsolónak képelem és használnám, a normal és rezgő mód ugye adott már a fizikai kapcsolóval.

ittakary: 1. bétában akarsz már minden sok sz*rt oda?
2. ha ez nem elég, nem nekünk készült ez, szóval nyilván,ha hivatalosan is megjelenik az iOS 6, akkor sem lesz benne több cucc,mint most.

[ Szerkesztve ]

(#1579) bobooo válasza ittakary (#1577) üzenetére


bobooo
addikt

ha pl. beállítasz starbucks törszvásárlói kártyát vagy bankkártyát akkor vannak ott azok a "szarok" :DD legalábbis ha egyről beszélünk :))

icecave: szerintem ez a "Do not disturb" semmit se halkít el legalább is az Apple honlap alapján..

ittakary: azt nem tudom :S Lehet Settingsben van rá egy kis "fül" PAssbook néven és ott, de nem tudom mert nem láttam még egy komplett Settings menüt :F

[ Szerkesztve ]

(#1580) manchester85


manchester85
addikt

Akkor a FaceTime senkinek sem megy 3G-n?

i6 Silver

(#1581) ittakary válasza bobooo (#1579) üzenetére


ittakary
nagyúr

Na ezaz ezt én is ki tudtam venni a képről, nem ostoba vagyok. Azt nem tudom, HOGYAN kerülnek bele a programba azok a vonalkódok!

(#1582) vadászcsiga válasza icecave (#1578) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem. Bekapcsolom és az én általam nem engedélyezett szám szétkapcsolt állapotot hall én meg semmit csak fekete képernyőt, olyan mintha nem történt volna semmi csak miután felébreszted látod hogy valaki keresett.

Arra amit te mondasz ott a rezgőkapcsoló ez maga a BLACKLIST yeahh :C

[ Szerkesztve ]

(#1583) sp@rtan válasza manchester85 (#1580) üzenetére


sp@rtan
senior tag

Nekem ma ment.
i4S - i4S
T - T

(#1584) Enjoy válasza ittakary (#1581) üzenetére


Enjoy
addikt

Cam.coder (QR code scaner..stb) + NFC... ;)

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#1585) icecave válasza vadászcsiga (#1582) üzenetére


icecave
Topikgazda

Érdekes, nekem bármely módban kijelzi,hogy ki hív, és rezeg, vagy cseng, tehát mégcsak nem is csendben teszi mindenzt :D Mindegy, lehet i4-en ez van 4S-en meg jó... Majd javítják.

(#1586) DanielK


DanielK
addikt

Akinek eddig a helymeghatározás alatt a rendszerszolgáltatásoknál ki volt kapcsolva minden, az nézze meg újra, mert betaval jött kettő pluszban, ami alapértlmezetten be van kapcsolva.

(#1587) vadászcsiga válasza DanielK (#1586) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Köszi

icecave
Vagy csak 4Ssen lesz ilyen funkcó :D csak viccelek

[ Szerkesztve ]

(#1588) icecave válasza bobooo (#1579) üzenetére


icecave
Topikgazda

A középső mondatra mindenképp felhívnám a figyelmed, erre alapozom a követeléseimet: [link] :D

Nekem így van beállítva, mégis ha manchester csörög, olyan szépen látom, és hallom,hogy csoda. Ha mást állítok, akkor is. Mindegy, majd megjavul, túltárgyalva. :)

[ Szerkesztve ]

(#1589) samgar válasza vadászcsiga (#1575) üzenetére


samgar
őstag

Milyen beállításokat használsz? Blokkolt szám se tud hívni?

Oppo Find X5 PRO

(#1590) bobooo válasza icecave (#1588) üzenetére


bobooo
addikt

Ezt még nem láttam (mármiint a "Do not disturb" beállításait) , szóval lehet h ez bug, sőt valószínű :(

(#1591) icecave válasza bobooo (#1590) üzenetére


icecave
Topikgazda

Nincs ezekkel semmi baj, ettől béta a béta. Ha minden menne rajta, nem volna a neve az, ami. :)

Ollé, nem lehet ki-be kapcsolni a 3G-t, csak egyben a cellular-t :D :D

[ Szerkesztve ]

(#1592) ittakary válasza icecave (#1578) üzenetére


ittakary
nagyúr

... nem akarok en oda semmit, de kb pont ezt kerdeztem: ennyit kellett volna mondanod hogy "jelenleg ez csak egy kirakatprogram, semmi nincs meg benne es nem is lehet belerakni semmit..."

Mert en tenyleg csak azt nem ertettem hogy ez
_most_ mire valo igy ebben a formaban.

(#1593) DanielK


DanielK
addikt

Mintha a Settings ikon egy picit másabb lenne. Illetve a billentyűzet is egy picit más designt kapott... Vagy csak én látom így? :B

(#1594) vadászcsiga válasza samgar (#1589) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Először is beraktam a feleségem számát a kedvencekbe, aztán ne zav bekapcs, értesítések alatt ütemezett bekapcs (22-07-ig), hívás eng.ben kedvencek kipipál, majd itthoni vonalasról magamat felhív.

Viszont érdekesen viselkedik mert ha fel van oldva a képernyő kicsörög rendesen, ha sötét, foglaltat jelez. Tehát akkor ez mégsem a klasszikus blacklist mert ha telefon érzékeli hogy használjuk kicsörög még az ütemezés alatt is.

(#1595) icecave válasza DanielK (#1593) üzenetére


icecave
Topikgazda

Jól látod, csiszolgattak sokmindenen, hol előnyére vált,hol meg nem... persze,gondolom, a 200+ újdonságba ezeket is mind beleszámolják...

vadászcsiga: nekem lezártnál is lazán kicsörög :D Gondolom, az,hogy nem egyformán működik nálad és nálam,abból fakad, hogy 4 vs 4s. a tulajdonunkban lévő telefon.

[ Szerkesztve ]

(#1596) ittakary válasza DanielK (#1593) üzenetére


ittakary
nagyúr

:K

(#1597) DanielK


DanielK
addikt

Na megnéztem ezt a térképet. Semmiben sem rosszabb, mint a Google Maps. Ugyanolyan részletes, csak éppenséggel zoomolni kell benne. Ahogy írtam, távolról nem jelenít meg annyi mindent. És szerintem arányaiban sokkal jobb.
Példa erre:
1. kép
2. kép
Próbáltam ugyanazt a helyet belőni a képernyőre de nem ment 100%-san. Ebből látszik, hogy az Apple térképei (szerintem) arányosabbak. :K

(#1598) Kashim válasza icecave (#1588) üzenetére


Kashim
őstag

Megy az mezei i4-en is. Előbb tesztelgettem. Arra figyelj, hogy ha beállítasz valamit, lépj vissza egyel a menübe és kapcsold ki-be csúszkával. Valamiért nem jegyzi meg egyből. Kivételekre is figyelj, mert alapból kedvenceket kapásból átengedi, meg ha 3 percen belül próbálkozol azt is átengedi. Ha azt kikapcsolod, vagy vársz pár percet és utána próbálod menni fog. (most épp azt próbálom időzített bekapcs megy-e)

Most vettem amúgy észre én is, hogy 3G kapcsoló eltűnt. Bakker remélem ezt a véglegesre visszarakják, mert utálom azon hagyni. Bezabálja akkut mint atom. Sokkal tovább megy simán Edge-en, meló alatt emailre bőven elég.

[ Szerkesztve ]

(#1599) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

De jó biztos volt már én most vettem észre hogy egy app letöltésekor tesz egy "új" feliratot a progira hoyg megtaláljuk...édes :C

Kashim
Hú tényleg ezt én is írni akartam az előbb. Vissza kell lépni, ha home-ot nyomsz semmi nem történik.

[ Szerkesztve ]

(#1600) Mr. Teddy válasza DanielK (#1597) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

BKV-s útvonaltervet gondolom nem tud?

Mondjuk nekem a google jobban tetszik, hiába kijön zoom-al ugyanaz az info, a google teljesen átlátható ennyi felirattal, meg hát minek a retina kijelző, ha nem használjuk ki apró feliratokra.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.