Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) Kashim válasza B.Ricsike (#832) üzenetére


Kashim
őstag

Biztos, hogy valami szoftverhiba, nekem szűz iOS-en is sokszor produkálta, több os verzión keresztül. Sok ismerőstől hallottam, hogy nála is jelentkezik. Tény, hogy ritkán jön elő, de marha idegesítő tud lenni mikor fontos hívással egyszerűen nem tud mit kezdeni az ember.
Nekem konkrétan csak az segít ilyenkor, ha kétszer megnyomom a power gombot, utána teljesen rendbe jön, csak ilyenkor ugye leteszi a hívást...

Volt egyébként, hogy nagy kínlódva unlockoltam telefont, próbaképp hogy vajon mi lesz vele. Utána is totál meg volt kergülve, össze-vissza érzékelt, görgetni szinte nem lehetett vele. Újralezárás után meg pikk-pakk megjavult.

istvankeresz
Ó... egy gombnyomásra is jó? :D Jó nagy marha vagyok, hogy nem vettem észre.
Legközelebb megnézem, jó lenne nem kéne lerakni a hívásokat.

[ Szerkesztve ]

(#852) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Ha van egy redsn-al aktivalt kulfoldi iphone akkor mit kell feltenni hogy mukodjon a push meg a viber?!

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#853) __H4X0R__ válasza Csabee. (#852) üzenetére


__H4X0R__
senior tag

redsn? Redsn0w? azzal nem lehet aktiválni, max az ultrasn0w-val. Amugy a Cydiában van PushFix (azt hiszem az rendbe teszi a dolgokat, bár nem vagyok benne biztos, mert nekem nincs ilyen problémám).

www.kristofnagy.com

(#854) Csabee. válasza __H4X0R__ (#853) üzenetére


Csabee.
nagyúr

De lehet vele aktivalni. Konkret push javito kell amit hasznal valaki.

Üdv: Csabee.

(#855) __H4X0R__ válasza Csabee. (#854) üzenetére


__H4X0R__
senior tag

A Cydiában én csak a Push Doctor nevezetű tweakkel találkoztam, amit elméleten erre találtak ki, egy próbát megér, ha valaki nem mond valami jobbat. ;)

www.kristofnagy.com

(#856) __H4X0R__ válasza Csabee. (#854) üzenetére


__H4X0R__
senior tag

Valami miatt kétszer ment el a kérés... sry

[ Szerkesztve ]

www.kristofnagy.com

(#857) istvankeresz


istvankeresz
aktív tag

Találkoztatok olyannal, hogy ha törölni akarsz egy app-ot, akkor fagy a szifon?

Művelet: Kiválasztott app-on hosszan tapicskolás, appok elkezdenek zizegni, megjelenő kis X-re nyomás az app csücskén.

Jelenség: Tovább zizegnek az appok, tapicskolásra semmi reakció, gombokra semmi reakció (fagyi), kb 30 mp és automatikusan respringel, törölni kívánt app ugyan úgy a helyén.

[ Szerkesztve ]

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#858) Tibee86 válasza istvankeresz (#857) üzenetére


Tibee86
veterán

Találkozni még nem találkoztam ilyennel, de valaki már említette itt, hogy neki is csinálta.
Próbáld meg a beállításokban törölni.

(#859) P-SZ-S


P-SZ-S
aktív tag

Üdv!

Valakinek van még olyan problémája hogy a főképernyő rendszeresen lefagy pár másodpercre? Például feloldom, és utána 3-4 másodpercig nem reagál semmire, majd pl ha a lefagyáskor balra akartam lapozni, akkor 4 másodperc után balra lapoz. De ugyanezt csinálja ha kilépek egy alkalmazásból, viszont nem állandó, teljesen random jön elő.
Most 5.1.1-en van, de 5.0.1-en ugyanúgy fennállt a hiba. Jailbreakelve vagyok, csak az activator van feltéve.

Valaki tud esetleg megoldást?

[ Szerkesztve ]

(#860) máyköl válasza P-SZ-S (#859) üzenetére


máyköl
veterán

Ez teljesen normális, sajnos.

(#861) Tibee86 válasza máyköl (#860) üzenetére


Tibee86
veterán

Akkor az enyém szerencsére nem normális :DDD Még nem futottam bele ilyen brutál laggba

(#862) f1alonso válasza P-SZ-S (#859) üzenetére


f1alonso
aktív tag

Nekem is ugyan ez a problémám van. Bár csak azóta észleltem , mióta 5.1.1-en vagyok.

(#863) máyköl válasza Tibee86 (#861) üzenetére


máyköl
veterán

I4 -en iOS5 óta jelen van. Nincs Jb.

(#864) Solar_Wind válasza máyköl (#863) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Nálam mióta új iPhone-ként raktam újra és 5.1 van rajta, nincs ilyen brutál lag.

(#865) Tibee86 válasza máyköl (#863) üzenetére


Tibee86
veterán

Elképzelhető, én csak azt mondom, hogy nekem még nem volt ilyen.

(#866) Barett 50cal


Barett 50cal
senior tag

Fiuk, ez miert lehet? Reggel meg szepen ment mind a ketto, es delelott elkezdte ezt.
Crashel a safari es a pz appstore
Gondoltam beírom ide is, hatha többet/gyorsabban tudtok segiteni

Time you enjoy wasting, isn't wasted time

(#867) h1ght3chzor válasza Barett 50cal (#866) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Újraindítottad már a masinát?

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#868) Barett 50cal válasza h1ght3chzor (#867) üzenetére


Barett 50cal
senior tag

Persze, tobbszor is, home+power hosszan is megvolt, de semmi....:(

Time you enjoy wasting, isn't wasted time

(#869) P-SZ-S válasza máyköl (#860) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Hát ez egyáltalán nem normális. Egyébként 4.3.3-on nem volt ez a hiba. Nagyon szívesen visszamennék, csak nincs SHSH-m. Olvastam valami olyan módszert hogy vissza lehet tenni, de elég bonyolultnak tűnt. ha 4.2.1-ről van shsh-m az segíthet?

(#870) Solar_Wind válasza P-SZ-S (#869) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Talán először egy restore segíthet és újként beállítva a telefont.

(#871) csokimikulas : iPhoto megnyit a Mac-en és ott látni fogod az iPhone-t, onnan beimportálod a fotókat.

[ Szerkesztve ]

(#871) csokimikulas


csokimikulas
tag

Sziasztok! Valószínűleg nagyon alap dolgot kérdezek, de olvasgattam a topicot és nem találtam rá megoldást eddig, úgyhogy agylefagyás diagnózisával indokolva, hozzátok fordulok. Adott egy iPhone 4, ami tele van pakolva cuccokkal, nem nagyon találkozott még számítógéppel. Most viszont szeretném leszedni a képeket róla, a Transfer purchases pedig csak az appokat szedte le. Mac-en próbálkozom és itt nem jelzi a képek mappában a telón lévő képeket, az iTunes sync meg ugye azzal a mappával szinkronizálna. Hogy tudnám a legegyszerűbben levarázsolni a videókat és képeket?

(#872) ittakary válasza csokimikulas (#871) üzenetére


ittakary
nagyúr

Mac-re nem jelenik meg a "Sajátgép" mekes megfelelőjében meghajtóként?

(#873) __H4X0R__ válasza csokimikulas (#871) üzenetére


__H4X0R__
senior tag

iFunBox nevezetű programmal 3 másodperc alatt le tudod szedni a képeket, videókat ;)

[ Szerkesztve ]

www.kristofnagy.com

(#874) iLux


iLux
tag

Hello!

Látom volt kérdés, hogy szerintetek milyen lesz az új iPhone, meg mit gondoltok a kémfotókról.

Egyáltalán: Volt-e már olyan kémfotó az iPhone-történelemben, ami bejött?

(#875) Ragnar95 válasza iLux (#874) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Volt, az i4 esetében, mivel az ugye egy elvesztett prototípus volt,de Apple termékek esetében fölösleges pletykákkal foglalkozni, mivel míg meg nem jelenik az új termék, úgysem derül ki róla semmi sem 100%-osan, viszont csomó oldal teljes bizonyossággal állít dolgokat, amiknek a fele se igaz...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#876) iLux válasza Ragnar95 (#875) üzenetére


iLux
tag

És a prototípusnak már a külseje is a végleges volt?

(#877) ittakary válasza iLux (#874) üzenetére


ittakary
nagyúr

A lottószámokat nagyobb eséllyel találod el, mint a következő iPhone kinézetét.

(#878) Ragnar95 válasza iLux (#876) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ha jól emlékszem igen,de nézz utána, gizmodon kint vannak róla a fotók asszem még mindig :)
De ilyen többször nem fog előfordulni,h prototípust elvesszenek, tanultak az i4 esetéből...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#879) Kommy válasza iLux (#876) üzenetére


Kommy
veterán

Itt egy vidó, hogy nézett ki a prototípus 2010 április 19-n került fel a videó.

(#880) jimhun


jimhun
senior tag

Hali,

Nekem az lenne a problemam hogy mindenhonnan azt hallom hogy az Iphone 4 kamera ilyen kiraly meg a legjobb.
Csinaltam par fotot Iphone 3GS-el es 4-el is es most nem tudom mi van, de lehet hogy az en kameram rossz, de a feheregyensuly pl a 3GS-nel sokkal jobb a kepek szebbek. Az teny hogy nem olyan reszletes es eles, de a szinek szebbek sokkal..
Ennek ilyennek kell lenni?

3GS: elso

4: elso

3GS: masodik

4:masodik

Valahogy a barna barnabb, narancssarga is szebb. Nem ertem...

(#881) Xero válasza csokimikulas (#871) üzenetére


Xero
nagyúr

(#882) P-SZ-S válasza jimhun (#880) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Azért ilyen mert megvilágítod flashhel (ami a 3GS esetében nincs). Próbáld meg vaku nélkül és majd meglátod :) .

[ Szerkesztve ]

(#883) jimhun válasza P-SZ-S (#882) üzenetére


jimhun
senior tag

Nincs rajtuk flash.
Valahogy mintha nem jol lone be a feheregyensulyt vagy az expozicio rossz, mintha tulexponalt lenne.

[ Szerkesztve ]

(#884) zaiczd


zaiczd
tag

sziasztok ! lenne egy kis bajom az iphone 4emmel :S feltelepítettem a cydiából a siriport-ot de aztán nem akart sikerülni ezért letöröltem cydián belül kért az iphone egy respringet ezt végre is hajtottam de a telefon nem akart újraindulni, próbálkoztam gépről just boot-al, de azzal sem ment! így a letöltött ipsw-vel újra akartam tenni a rendszert de a telepítést közben a háromnegyedénél megáll! help plz!! :F

WonderWorks.hu | Termékfotózás | Ingatlanfotózás

(#885) Kommy válasza zaiczd (#884) üzenetére


Kommy
veterán

először is pont a leglényegesebb dolgot nem írtad le, hogy mi volt a hibakód amikor kiakadt, anélkül senki nem fogja megmondani mit kéne csinálnod.

(#886) zaiczd válasza Kommy (#885) üzenetére


zaiczd
tag

nincs hibakód :O

WonderWorks.hu | Termékfotózás | Ingatlanfotózás

(#887) __H4X0R__ válasza zaiczd (#884) üzenetére


__H4X0R__
senior tag

Így elég nehéz megoldást mondani. Milyen hibaüzenetet kapsz?

Ha valamilyen hibaüzenetet kapsz, akkor írd be ide és megtalálod a megoldást.
iTunes hibaüzenet kereső

www.kristofnagy.com

(#888) zaiczd válasza __H4X0R__ (#887) üzenetére


zaiczd
tag

sajna nem kapok

WonderWorks.hu | Termékfotózás | Ingatlanfotózás

(#889) grievous2011


grievous2011
tag

enyém a teló amire nem akar felmenni a szoftver és az itunes-ban azt írja hogy "az iphone szoftver visszatöltése" és kb. 3mm hiányzik a végétől, a telefonon pedig ugye látszik az apple logó és alatta a csík ami a háromnegyedénél áll meg! de egyenlőre nem kapok hibaüzenetet pedig kb. 10 perce várok! mit tegyek?

Everything happens for the reason.

(#890) kisjimy


kisjimy
aktív tag

Sziasztok!

Feljebb kérdeztem,hogy tudtok-e olyan appot ami számlálja a hivás/fogadott perceket,sms-eket? És be lehet állitani a limitet!

(#891) Kommy válasza kisjimy (#890) üzenetére


Kommy
veterán

Call counter 3 cydiaból, fizetős, de van trial belőle.

(#892) kisjimy válasza Kommy (#891) üzenetére


kisjimy
aktív tag

Köszönöm!

(#893) Ice!?


Ice!?
őstag

Sziasztok.

Hogyan tudnám megoldani, hogy feltöltés után tudjak mobilnetet (vagy akár 0.facebookot amíg nem fizetek elő mobilnetre) használni úgy, hogy ne vegyen le pénzt? (Termèszetesen mobilnet esetén a havidíjon kívül). Legutóbb is úgy jártam, hogy feltöltöttem, küldtem 2 smst, és dirr 3ezer.. A semmire..

(#894) manchester85 válasza Ice!? (#893) üzenetére


manchester85
addikt

Most komolyan az a kérdésed, hogy hogyan tudnál ingyen mobilnetezni? Sehogy. Mindenki fizet érte, te sem vagy kivétel. Kapcsold ki az adatforgamat, és akkor "nem vesz le pénzt", wifin pedig ugyanúgy tudsz netezni. Vagy áldozz rá havi pár száz forintot, ha már okostelefonod van...

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#895) csokimikulas válasza Xero (#881) üzenetére


csokimikulas
tag

Köszi mindenkinek, az ImageCapture volt a legjobb megoldás, mert az már rajta volt a gépen.:))

(#896) ittakary válasza manchester85 (#894) üzenetére


ittakary
nagyúr

Agyameldobom milyen kerdesek vannak :D

(#897) manchester85 válasza ittakary (#896) üzenetére


manchester85
addikt

Ettől ilyen szép ez a topik. :) De a lényeg, hogy a pinch to zoom mindenkinek tökéletes! :DDD

i6 Silver

(#898) BossBoss válasza manchester85 (#897) üzenetére


BossBoss
őstag

Hát Ő szeret spórolni! :DDD Mondjuk ilyenkor merül fel bennem a kérdés, hogy akkor minek neki iPhone, pontosabban minek neki okostelefon? :U Bár elképzelhető, hogy csak kapta.... ;]

(#899) JNashville


JNashville
senior tag

Mostanában a gépem (Win 7 PC) rendszeresen azzal fogad indítás után, hogy az ApplePhotoStreams.exe leállt, ami még alapból nem is zavarna, viszont nem sikerült még rájönnöm, hol tudnám ezt újraindítani. Így meg ugye nem szinkronizálja le az i4-gyel lőtt képeimet. Valaki ötlet?

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#900) h1ght3chzor válasza JNashville (#899) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Win gomb, és kezd el begépelni ApplePhotoStreams.exe, elvileg elő kéne jönnie, ha így van elnevezve. Egyébként meg tedd újra, és az megoldja a problémát tuti.

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.