Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#315870) Zsolt,72


Zsolt,72
Topikgazda

(rögzített hsz)

Kérünk benneteket, hogy a jövőben az iOS BETA-verzióval kapcsolatos érdemi kérdéseket inkább a Béta iOS-t használók topikja-ban beszéljétek meg.

Ide értendő a

- hogyan tudok csatlakozni a BETA-hoz?
- hogyan történik a telepítés?
- hogyan lehet visszatérni a stabil iOS verzióhoz?
- mi történik a mentésekkel, amik BETA alatt készültek?
- hogyan lehet visszajelzést küldeni?
- mely appok működnek megfelelően?
- mely appokkal van probléma?
- az akkuidő hogy alakul?
- mennyi a SoT (képernyőidő, Screen on Time)?

jellegű kérdéskör.

Ami maradhat itt, az iPhone-topikban, az pl ilyen kérdés: "mutassatok már egy screenshotot, hogyan néz ki a színezett ikon", vagy "vajon hogy néz ki az új híváslista".

Köszönjük!

 iPhone 15 — https://hardverapro.hu/apro/iphone_15_tok_elado_2/friss.html

Hozzászólások

(#33601) kakuk100 válasza vans? (#33600) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi!

(#33602) Onderon válasza walakii (#33599) üzenetére


Onderon
senior tag

nem kellett volna esetleg megpróbálni gariztatni? :)

(#33603) keszo válasza Ice!? (#33553) üzenetére


keszo
őstag

iPad2-3

Attila

(#33604) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

iPad-on chrome-ban véletlenül letörölte párom a könyvjelzők nagy részét, illetve olyanokat is amik mappában vannak, ott teljes mappákat. (mikor szarakodott egyik frissítésnél a chrome, minden megnyitásnál megsokszorozta a könyvjelzőket (a mappákat és a mappákban levőket nem, csak a könyvjelzősávon levőket) és ez az "asztali" könyvjelzőkön belül. És a kitörléshez iPad-en csak nyomogatta az x-eket, de mikor elfogytak a duplázottak jöttek sorban a "normálok is" vitte a lendület őket. És azóta nem tudom visszatenni. Erre valami megoldás?
A gépeken megmaradtak, iphone-ban is megmaradtak. Ha a paden letörlöm és újra telepítem a chorme-ot bejelentkezek akkor sincsenek ott azok a mappák amik máshol jelen vannak.

(#33605) Mr.Pear


Mr.Pear
tag

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni az ügyben, hogy tegnap vettem rendkivül kedvező áron egy IPhone 2g-t aminek elvileg az a hibája, hogy az apple logo-nál lefagy. Na nekem nem ezt csinálja hanem ha töltöre vagy USB-re teszem, csak felvillan pár mp-re a kijelző ilyen fura szinnel (kissé olyan mintha be lenne törve?) Kép és utána elsötétül Kép . Se a számitógép nem ismeri fel, sem az ITunes. De legalább a hátlap karcmentes, ami ritka:) Kép Van esetleg valakinek ötlete? :F

Termékeimmel kapcsolatos kérdéseket, és esetleges ár ajánlatokat PÜ-ben kérem, mert azt hamarabb látom!!!

(#33606) bandigno válasza Mr.Pear (#33605) üzenetére


bandigno
senior tag

mint ahogy írod, az ígért hibán felül másik is jelentkezett, akkor az "árában benne volt"! előtte kellett volna szerintem érdeklődni! ;]
amúgy kevés a leírt információ!

(#33607) trickyy


trickyy
senior tag

Aki ért a Jailbreakeléshezk, az legyen szíves írjon nekem egy privátot.

Előre is köszönöm!:R

(#33608) Mr.Pear válasza bandigno (#33606) üzenetére


Mr.Pear
tag

Milyen infót irjak még? :F

(Nekem nem jött be a apple logo, igy nem utólag jelentkezett)

Termékeimmel kapcsolatos kérdéseket, és esetleges ár ajánlatokat PÜ-ben kérem, mert azt hamarabb látom!!!

(#33609) amulet


amulet
senior tag

Megvettem az ifiles appot, tök jó, sok értelmét látom.
Meg lehet oldani, hogy a web böngészős másolás helyett ftp-kánt másoljunk rá adatokat wifin?
vagy csak a web böngésző marad?

próbáltam total commanderben ftp-ként, de a felhasználói név és jelszó mező üresen nem müxik

(#33610) Kommy válasza Mr.Pear (#33605) üzenetére


Kommy
veterán

Első körben vegyél hozzá egy kábelt, mert azt ami a képen van annak nem lehet nevezni, ha a külseje így néz ki akkor belül se lehet jobb állapotban.

(#33609) amulet: Nem lehet, mivel a program egy http szervert futtat, nem ftp-t

[ Szerkesztve ]

(#33611) bandigno válasza Mr.Pear (#33608) üzenetére


bandigno
senior tag

igazából az első képen nem sok minden látszik, de ami igen, nekem az jön le, mintha inkább beázott lenne! a hátlap/előlap állapotából meg az, hogy cserélték, ebből meg az, hogy matat(hat)tak belül is, akksi csere ill. egyéb és rosszul van vmi összerakva illetve nem kompatibilis az alkatrész. :)

(#33612) amulet válasza Kommy (#33610) üzenetére


amulet
senior tag

azért köszi, windows intézőben hozzá rendeltem a teló ip címét egy meghajtó betűjelhez, így már total commanderrel pik-pak a másolás :D
viszlát webes megoldás :D

(#33613) HarryPotter válasza amulet (#33612) üzenetére


HarryPotter
őstag

és ez működik? tudsz így másolni?

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#33614) amulet válasza HarryPotter (#33613) üzenetére


amulet
senior tag

aha :D kiárly

(#33615) Onderon válasza Mr.Pear (#33605) üzenetére


Onderon
senior tag

nekem ez egy tökéletesen halott iphone-nak tűnik. minek vesztek ilyeneket?

(#33616) Darkdeath102


Darkdeath102
csendes tag

Sziasztok! Valaki az én hibámra nem tudna megoldást mondani ? Leírom még egyszer, ha nem gond.
Adott egy 3Gs (fekete) [háttérvilágítás - alaplapi problémával], tegnap megérkezett a donor 3Gs (fehér)[kijelző hibával]. Kiszedtem a feketéből az alaplapot és beleraktam a fehér alaplapját. Nos, ez sikeres volt, minden nagyon jó, de az iTunes-om nem képes a szinkronizálást teljesen befejezni az új alaplapra. Az előző tulaj (fehér) iPhone-járól a zenéket nem tudom se eltávolítani, se lecserélni a saját zenéimre. Ezen kívül az alkalmazásokat és a videókat sem képes áttölteni a fekete immár működő iPhone-ra. Mind a kettőn iOS 6.1 van. iTunes visszatöltés és új iPhone beállítása nem játszik, mert a 6.1.2 -t nem tudom felrakni (3194-es hibakód), a Visszatöltés+ frissítés kombó 6.1.3 miatt nem lenne jó ötlet(ha véletlenül jailb. -ném).
Telefonon belül az Összes beállítás és adat törlésével próbálkoztam, de a kijelző közepén csak pörög a karika.
Kérlek ha tudtok segíteni, akár Privátba is, de nagyon megköszönném.

[ Szerkesztve ]

(#33617) kakuk100


kakuk100
őstag

Sziasztok!
Mind teljesen kezdőnek tudnátok segíteni, hogy a névjegyzékemet hogyan tudnám áttenni a telefonra másik telefonról vagy a Gmail-ról? A másik problémám hogy nem tudok regisztrálni az iTunes-re Elfogad és mikor le akarok tölteni nem fogadja el a jelszómat. Már reggel óta ezzel kínlódok.
Köszi!

(#33618) Mr.Pear válasza bandigno (#33611) üzenetére


Mr.Pear
tag

Hát nem is nagyon van mi látszódjon, mivel csak ilyen lila szerüen világit pár másod percig. Nekem is gyanus amit mondasz, mert a hátsó fekete fedlap alatt hiányzik 1-2 csavar is. Én nekem az a gyanum, hogy talán le ejthették. Úgyhogy akkor gondolom menthetetlen? :F (Max eladom alkatrésznek vagy kirakom a polcra disznek :D )

Termékeimmel kapcsolatos kérdéseket, és esetleges ár ajánlatokat PÜ-ben kérem, mert azt hamarabb látom!!!

(#33619) Ragnar95 válasza kakuk100 (#33617) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Add hozzá a gmailt a mailben és pipáld ki a kontaktokat.
Valószínűleg akkor rossz jelszót adsz meg...

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#33620) Onderon


Onderon
senior tag

Nem tudom ki írta a múltkor, hogy a Google Play drágább, mint az AppStore, annak üzenem, hogy a Star Wars Pinball Androidra 471 Ft, igaz nincsen ingyenes verzió, iPhone-ra 1 pálya ingyen van, az összes többi pedig darabja $1.99 :)

[ Szerkesztve ]

(#33621) szekfizsolt


szekfizsolt
senior tag

Biztosan hülye kérdés, de mi történik, ha evasi0n-nal megpróbálom a 6.1.3-at jailbreak-elni? Hibával kidob? Vagy kifagy és tönkreteszem? Kiváncsi vagyok... :F (i4s)

Hiányoznak már az app-jaim... :O

...bár elképesztően gyorsabb lett jb nélkül...

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#33622) Ragnar95 válasza szekfizsolt (#33621) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Hibával kidob i4-nél újabb készüléken...

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#33623) Darkdeath102 válasza Ragnar95 (#33622) üzenetére


Darkdeath102
csendes tag

És iPhone 4-nél régebbi készülékeknél mit produkálna ? pl. 3Gs ?

(#33624) szekfizsolt válasza Ragnar95 (#33622) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Egyszerű volt, már amikor rádugtam a telefont kiírta, hogy az ios verzió nem támogatott... :(

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#33625) Ragnar95 válasza Darkdeath102 (#33623) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

JB-eli tethered módon, tehát minden újraindításhoz gép fog kelleni. Kivéve, ha új bootromos a 3GS

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#33626) Xero válasza szekfizsolt (#33621) üzenetére


Xero
nagyúr

Az app-jaid? A tweakekre gondolsz remélem. :F

(#33627) Darkdeath102 válasza Ragnar95 (#33625) üzenetére


Darkdeath102
csendes tag

Arra nincs mód, hogy 6.1-ről rátegyem 6.1.2-re(custom firmware sn0wbreeze) ? A restore 6.1.2 -nél iTunes kidob 3194-es hibával. Új Bootromos iPhone -om van. Így még a Tethered JB se megy ?

(#33628) szekfizsolt válasza Xero (#33626) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Igen, elnézést a szakszerűtlenségemért, vettem egy pár tweak-et, amiket szerettem használni és hiányoznak, de mivel - szerintem - a 6.1.3-ra nem lesz jb, így gondoltam megpróbálnám az evasi0n-al, de nem megy. Így marad a várakozás... :W

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#33629) Onderon válasza Darkdeath102 (#33627) üzenetére


Onderon
senior tag

szerintem próbáld meg feltenni a 6.1.3-at. még mindig tudod utána jailbreakelni tethered módon, az is jobb, mint a semmi.

(#33630) Ragnar95 válasza Darkdeath102 (#33627) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ha van SHSH-d, akkor tudsz 6.1.2-re restore-olni, mondjuk nem tudom, 6.1-ről minek...De, tethered JB lesz rá, csak untethered nem, ha új bootromos

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#33631) maathe


maathe
senior tag

PhotoStream-re hogy lehet legegyszerűbben képeket küldeni? Ugye újként állítottam be a telefonom, de viszont kellenének a képek és innen átlehet menteni a Camera roll-ba.

Azt hiszem meg is van, talán az iCloud Control Panel-lel. Remélem :)

[ Szerkesztve ]

(#33632) walakii válasza Onderon (#33602) üzenetére


walakii
tag

Fotóval igazoltam nekik hogy tökéletes a telefon meg minden (nem sérült), és az alálevegősödés is középen jött tehát nem is a szélén. Ha erővel rányomtam nem tapadt rá mint amikor feltettem anno, vagy a szélén amikor már szedtem le (a tapadó réteggel lehetett vmi), erre ők azt mondták, hogy nem rendeltetésszerű használat ...

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#33633) zsoltix


zsoltix
tag

Sziasztok van egy 1A mico usb-s autóstöltőm. Ha veszek hozzá átalakítót jó lehet ez az iphone 4-hez?

Weboldalak, webshopok készítése: https://gyorshonlapkeszites.hu/

(#33634) maathe válasza maathe (#33631) üzenetére


maathe
senior tag

Sajnos nem jött össze a dolog. Feltöltöm a képeimet és ez meg is jelenik a PhotoStream-ben PC-n, viszont a telefonon nem. Használja ezt valaki, mi lehet a gond?

(#33635) bandigno válasza zsoltix (#33633) üzenetére


bandigno
senior tag

Jó lesz hozzá, igen!

(#33636) szmayer1


szmayer1
senior tag

Sziasztok.

Létezik ugyan olyan benchmark szerű alkalmazás, ami androidon és ios-n is elfut. Összehasonlítás képen kellene, mert egy kollégám nagyon kíváncsi lenne az iphone (nyers számítási) teljesítményére. Szerintem ezt inkább a felhasználói élménnyel, gördülékenységgel kellene összehasonlítani nem tesztekkel, de ha Ő így szeretné akkor legyen...

üdv

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#33637) Xero válasza szmayer1 (#33636) üzenetére


Xero
nagyúr

Geekbench.

(#33638) szmayer1 válasza Xero (#33637) üzenetére


szmayer1
senior tag

Köszönöm.

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#33639) bandigno válasza szmayer1 (#33636) üzenetére


bandigno
senior tag

ezt egy androidos nem fogja megérteni, ha még sosem használt iOS-t! :D jöhet a 2-4-8 magjával az 1-2-vel szemben, mert azt szokták, de a magok száma nem minden :)

(#33640) kakuk100 válasza Ragnar95 (#33619) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi szépen sikerült! :R

(#33641) zsoltix válasza bandigno (#33635) üzenetére


zsoltix
tag

Köszönöm szépen

Weboldalak, webshopok készítése: https://gyorshonlapkeszites.hu/

(#33642) Onderon válasza walakii (#33632) üzenetére


Onderon
senior tag

hm. kár, eddig szimpik voltak, most azért kicsit elbizonytalanodtam :(

(#33643) walakii válasza Onderon (#33642) üzenetére


walakii
tag

Igazából én is sokkal többet vártam tőlük, eddig nem hallottam még hogy a Glass.tR-ekkel baj lenne. Viszont még egyet nem veszek rá, felteszem a fóliát amit a tokhoz adtak, és bírja ameddig bírja :)

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#33644) szmayer1 válasza bandigno (#33639) üzenetére


szmayer1
senior tag

Igen ezzel én is tisztában vagyok, hogy nem értik meg igazából mi a külömbség a két rendszer között, mivel még ios-t nem használtak. Azért írtam, hogy inkább a felhasználói élmenyre, gördülékenységre, stb-re kellene hivatkozni, nem pedig a sok magra illetve a sok RAM-ra. Mindegy megpróbáljuk, meglátjuk, hogy mi sül ki belőle, majd mosolygok egy jót az egészen, és mindenki verheti a mellét, hogy az én androidos telefonom több pontot csinált, csak kicsit akadozik a menüje, laggolgat, meg naponta újra kell indítanom, hogy fusson "rendesen" a rendszer...

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#33645) maathe válasza maathe (#33634) üzenetére


maathe
senior tag

Valaki? :S

Miért nem jelenik meg iPhone-on a PC-ről syncelt kép a Photo Stream-ben?

(#33646) gabormgp


gabormgp
senior tag

Sziasztok.Ez mi lehetett?!Fényképezni akartam Iphone 4-el és bekapcsolt a vaku,vagy nemtudom,ez mi lehetett?Előre is köszi:)

(#33647) M@te


M@te
senior tag

lett egy sárga folt a kijelzőmön :Y
kicsi, bal oldalt, halvány. nem ejtettem le. net megosztás ment egész nap, töltőn is volt 5 órát kb, de egyáltalán nem volt melegebb a szokásosnál. mitől lehet? :O

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#33648) szekfizsolt válasza gabormgp (#33646) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

És nem ez a normális?

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#33649) Darkdeath102 válasza Ragnar95 (#33630) üzenetére


Darkdeath102
csendes tag

Köszönöm szépen a segítséget :) Felraktam a 6.1.3 -mat. Egyenlőre használom kicsit JB nélkül.

(#33650) szekfizsolt válasza Darkdeath102 (#33649) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Most nézem az evad3rs oldalán eléggé szoros a szavazás eddigi eredménye... Remélem kiadnak a 6.1.3-ra is... :B

Bár tisztában vagyok vele, hogy ha ellövik a maradék kártyájukat, akkor még nehezebb lesz majd az ios7-re megalkotni, de úgy látom nem csak én hiányolom...

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.