Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27511) sirszevenap


sirszevenap
addikt

Na akkor valaki elárulná , ha szépen megkérem, hogy a .ZIP kiterjesztésű módosított Carrier Logót (vodafone-os szifonról (Vodafone_hu_logo_szifoncom.ipcc)) hogyan tudom .IPCC kiterjesztésre visszavarázsolni, hogy az iTunes felismerje?

Ezeket a lépéseket csináltam:
1. Vodafone_hu_logo_szifoncom.ipcc -t átneveztem Vodafone_hu_logo_szifoncom.zip - re. ( Ekkor a windows felszólított , hogy ha megváltoztatom a formátumot, használhatatlan lesz a fájl.)
2. Kibontottam, a benne lévő png-ket kicseréltem a nekem tetszőre ( mind a 4-et, az eredeti nevére visszaneveztem. Tehát a kép cserélve, ezek a nevek megtartva: FSO_CARRIER_vodafone HU_1only_ , FSO_CARRIER_vodafone HU_1only_@2x , TS_CARRIER_vodafone HU_1only_ , TS_CARRIER_vodafone HU_1only_ @2x

3. Visszatömörítettem .ZIP formátumba, kaptam egy Vodafone_hu_logo_szifoncom becsomagolt cuccost.
4. Vodafone_hu_logo_szifoncom <--- Ezt át neveztem erre: Vodafone_hu_logo_szifoncom.ipcc
5. Végeredmény semmi. Maradt a becsomagolt archívum , nem kaptam vissza az ipcc kiterjesztésű fájlt , ami nekem kéne.

Nos?

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.