Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127501) Blyan válasza Laca1212 (#127500) üzenetére


Blyan
félisten

6s alatt en ezt nem tapasztaltam. Akarmikor lapozom oda vagy húzom le a Spotlight részt akadás nélkül megy.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#127502) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Hali. Vettem egy ilyen tokot. Kaptam hozzá kijelző védő fóliát is, az a kérdés, h érdemes e rárakni? i5S :) Azt hiszem ilyet. Amúgy maga a tok nekem bejön :) 4490 volt.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#127503) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

Az vajon mitől lehet, hogy az alkalmazásváltó képernyő bal alsó sarkában egész nap jó reggelt kíván az FB Messenger? (Az Air-en meg a gmail app)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#127504) adika4444


adika4444
addikt

Hali!

Van valakinek ilyen tokja? Ha igen, mi róla a vélemény? Tervezek venni egyet.
[link]

üdv, adika4444

(#127505) joey04 válasza Laca1212 (#127495) üzenetére


joey04
titán

Stb érdekelne, mert gmail meg messenger pont nincs használatban. Ami értesítést küld, az megy hibátlanul.

98: ilyen meg sose volt nekem.

(#127506) Blyan válasza Scholes9 (#127502) üzenetére


Blyan
félisten

Ha kell a fólia akkor tedd fel.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#127507) Skorpio.59


Skorpio.59
aktív tag

Az utóbbi időben,teljesen véletlenszerű,hogy az i6 mikor hajlandó mutatni a programok akkufogyasztását.Van ,hogy napokig nincs,aztán egyszer csak előjön,majd megint eltűnik.Az air-en ugyanez teljesen stabil.9.1 óta van,de 9.2-őn is csinálja.Ráadásul időnként 9.1-óta elfelejt csörögni,ha hívnak.Ilyenkor nincs semmilyen hang sem/ sem gombhangok sem más/ aztán gondol egyet és megjavul.Találkozott valaki ilyen gondokkal?

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#127508) privacy99


privacy99
senior tag

Sziasztok!

Elég nagy problémám akadt, remélem valakinek van ötlete.

Évek óta használok egy jelkódot, de tegnap megváltoztattam, mert azt akartam, hogy egy személy ne tudja feloldani a telefonom sehogy (i6). A megváltoztatott jelkódot (amit ugye kétszer be kell írni) ezután beírtam a jegyzetekbe is, biztos ami biztos (így a MacBookról meg tudom nézni).

Na most ma az a személy letiltotta a telefonomat, mert ugye x alkalommal elrontotta a jelkódot. Ennek köszönhetően 1 perc múlva már csak jelkódot fogadott el, ujjlenyomatot nem. Beírtam az általam felírt, új jelkódot, és nem fogadta el, a régit sem fogadta el, ezek kombinációit, visszafelé stb. sehogy nem fogadta el. Ezt csináltam kb. 2 órán keresztül, majd egy leírás alapján gondoltam visszaállítom a telót, tehát recovery módban visszaállítást nyomok az itunesban, majd ha megvan, visszaállok icloud backupból. Na most miután elkészült az iTunes (telót ujraindítja), megint kiírja, hogy a telefon jelkód tiltásban van, a telefon továbbra is 60 percre tilt, közben pedig jelez egy emlékeztetőt. Most akkor történt visszaállítás, vagy kuka a telefon, vagy most mivan? Mert ha gyári beállításokra visszaáll, gondolom nem kéne jeleznie, hogy vegyem be az activalt..

A legjobb, hogy én szopok a saját telefonommal, és aki ellopja, amúgy is szarik bele az adataimba, tehát ez most igazából nekem szar hogy így van, és a kedvencem, hogy itt ülök 2 számítógéppel, az egyik ráadásul Apple, belépve a saját Apple fiókomba mindenhol, és nem tudom sehogy sem feloldani a telefont, ami szintén a saját fiókomba van belépve, és az enyém..

iTunes szink egyébként sosem volt egyik gépemen sem, és a find my iphone sincs aktiválva.

(#127509) Kommy válasza privacy99 (#127508) üzenetére


Kommy
veterán

Elvileg az Apple-nek erre az a megoldása, hogy újra kell rakni a telefont és kész, de ezt te megcsináltad. [link]

Amúgy biztos, hogy passcode-ot kér restore után?

Ha aktiválva volt a find my iPhone (iphone keresése), akkor töröld azon keresztül.

(#127510) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

iPhone 4s készülékre érdemes feltolni a frissitést ? Csak azért kérdezem, mert valahol azt olvastam, hogy behal tőle a telefon, és ezt azért nagyon nem szeretném, viszont a készülék állandó jellegel felhívja a figyelmem, hogy frissitsem le....szerintetek ? :F :F

best regards, egy fórumozó blogger

(#127511) Viktor0610 válasza Kommy (#127509) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"és a find my iphone sincs aktiválva."

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#127512) Kommy válasza Kommy (#127509) üzenetére


Kommy
veterán

Mégegy fontos dolog,

Mivel sem iTunes-al nem volt szinkronizálva és az iPhone keresé is ki volt kapcsolva.

Ezért mindenképpen recovery módban kell az újrarakást megcsinálni.

(#127513) privacy99 válasza Kommy (#127509) üzenetére


privacy99
senior tag

Köszönöm a választ. Közben rájöttem, hogy azért indul írja, mert 15 percet vár, tehát ha ennyi idő alatt nem jön le a legfrissebb iOS, akkor megint el kell indítani recoveryben. Most várok, amíg lejön, aztán próbálom. Remélem nem 2 hónapja csinált utoljára automatikus backupot..

(#127514) B-L-A-C-K válasza Dyrtyho (#127510) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Miről akarsz frissíteni? Ha 7-es vagy régebbi iOS van a 4S-sen akkor nem nagyon éri meg.

(#127515) bajaki


bajaki
őstag

Van valakinek bevált eladója üvegfóliát illetően? 6-oshoz kellene valamilyen, mert most egy matt fólia van rajta, de nem egy szép látvány ezzel a kijelző. :D
Érdemes próbálkozni oldalt lekerekített üveggel, ráragadnak rendesen?

(#127516) Vgabor92 válasza bajaki (#127515) üzenetére


Vgabor92
tag

(#127517) hdanit610 válasza Kommy (#127512) üzenetére


hdanit610
aktív tag

iTunes módban kell bekapcsolni. Én ezt úgy szoktam megoldani, hogy az ipsw.me-ről a készülékhez a legfrissebb szoftot (iTunes csak azt írja alá) letöltöm.

A telót kikacsolt állapotban rákötöm kábellel a gépre, miközben nyomom a home gombot. Rövid időn belül iTunes módba vált, amit az iTunes érzekelni fog. Ekkor rányomsz a "Visszaállítás-ra, miközben a Shift gombot nyomva tartod. Ekkor betallózod a letöltött ipsw-t és visszaállítod a telót gyárira.

Minden adat elszáll, de a teló használható lesz.

[ Szerkesztve ]

(#127518) buvartacsko válasza privacy99 (#127513) üzenetére


buvartacsko
addikt

minek engedsz egyáltalán ilyen személyeket magadhoz / értéktárgyaidhoz közel?

(#127519) hdanit610 válasza privacy99 (#127513) üzenetére


hdanit610
aktív tag

Neked ment a válaszom: [link]

Kommy, elnézést!

(#127520) Harlond


Harlond
tag

Sziasztok!

A következő problémával szembesültem ma.
Egy iPhone 5S van a tulajdonomban, 2015 márciusi beszerzés.
Ma reggel óta nem akar gyári kábeljával tölteni, csak a JBL 400P dokkolómon amin van egy 30-8pines eredeti átalakító. Több kábelt kipróbálva ugyan az, egyikkel sem tölt, csak a dokkolós megoldással. Viszont cserébe iszonyatosan merül. 3óra egy helyben fekvés után, wifi, mobilnet, gps kikapcsolva 100%-ról 60%-ra merült.

Szerintetek mi lehet vele? Esetleg megoldás?

Válaszotok előre is köszönöm!

(#127521) B-L-A-C-K válasza Harlond (#127520) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Elsőnek is a töltő csatiját tisztítsd ki, lehet csak koszos. Ha ez sem segít lehet aksi baja, csatlakozó, vagy akár alaplap.

(#127522) Harlond válasza B-L-A-C-K (#127521) üzenetére


Harlond
tag

A tisztítás megvolt, nem segített rajta. Akkor irány az iSTYLE és gari?

(#127523) B-L-A-C-K válasza Harlond (#127522) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Kábelekkel amivel próbáltad mind gyári volt?

(#127524) kali válasza Harlond (#127520) üzenetére


kali
legenda

szia,

egy restore/visszaállítás még kipróbálható itunes alól, mielőtt gariztatva lenne, hátha csak szoftveres a nyűg.

(#127525) béke válasza béke (#127077) üzenetére


béke
aktív tag

Helló most volt időm rá nézni a telóra és a következő a helyzet, itunes-csak dfu módban ismerte fel letöltöttem a legújabb firmware-t...stb. elkezdte a történetet de hibát írt még hozzá (4003), majd kábelt lehúztam.. telón jött az ismert itunes logó kábellal na ez már egy előre lépés mert idáig csak a feliratok jöttek majd a lefagyás még hozzá így:

Na ez már nincs csak az előbb említett itunes logó, rá dugtam vissza a gépre majd vissza állítás most simán itunes letöltötte majd elkezdte csinálni a dolgát... el is jutott egy darabig de jött a hiba kód most pedig a (4013)-as, utána lestem ennek is,meg a másiknak is és ide jutottam: jutyúb
a telón látszik hogy biztosan új kijelzőt kapott szóval tényleg lehetséges ez a dolog?!
nincs meg a régi kijelző mert már így vettem,mi lenne a teendő szerintetek menthető a dolog valahogy?

Alá írás :)

(#127526) Harlond válasza B-L-A-C-K (#127523) üzenetére


Harlond
tag

Én csak eredetivel töltöttem, kivéve hát a JBL 400P dockoló de az is ugye átalakítva volt eredeti átalakítóval. Most próbáltam több nem eredetivel is és több eredetivel is. Csak a dokkolóval tölti továbbra is.

kali: igen, de nem tudom mert nem tudom bedugni, mivel nem érzékel semmilyen kábelt...

(#127527) B-L-A-C-K válasza Harlond (#127526) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Gariztasd akkor.

(#127528) Bagan


Bagan
aktív tag

Sziasztok!
iphone 5s-t most hol eri meg legjobban megvenni? multkor sajnalom hogy elhalasztottam a tmobile akciot. Azt hiszem, egy osszegbe 88k ert lehetett megvenni.
Akkor meg egyben volt az i6om:(.

(#127529) Kommy válasza béke (#127525) üzenetére


Kommy
veterán

Alaplapi usb portra dug (táhát átul a gépben) rá az usb-t ne pedig olyanra ami külön kábellel van kivezetve a házra.
Elméletben az a hiba , hogy pont a fontos pillanatban veszti el a kapcsolatot a telefonnal a gép.

(#127530) béke válasza Kommy (#127529) üzenetére


béke
aktív tag

Szia hátulra volt dugva legfrissebb itunes,és eredeti kábel! Ma megpróbálom újra a firmware-t innen szedtem le iphone 5 gsm 9.2.-őt ez jó nem?

Alá írás :)

(#127531) Jorus


Jorus
nagyúr

Rögzítettem egy 5GB-os videót a készülékkel, hogy tudom ezt kinyerni róla? ICloudba nem fér fel, iTunes nem látja.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#127532) Tibee86 válasza Jorus (#127531) üzenetére


Tibee86
veterán

Gépre rádugod és külön meghajtóként megjelenik a telefon, ahonnan le tudod menteni a képeket/videókat.

(#127533) Viktor0610 válasza Jorus (#127531) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

iBackupBot?
Most találtam rá, és van benne Raw File System lehetőség.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#127534) Jorus válasza Tibee86 (#127532) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ezt már próbáltam, a file kezelő hibára fut, miszerint "A paraméter nem megfelelő".

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#127535) Noxy válasza Jorus (#127534) üzenetére


Noxy
veterán

iTunes helyett akkor SynciOs, vagy az iFunbox programokkal.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#127536) draco31


draco31
veterán

Hello!

Ismerősöm szeretné tudni, hogy a GPS koordinátákat hogyan lehet megnézni a térképen? Én droidos vagyok, azon tudom is hol kell, de ezt a rendszert talán 2 percig kezeltem még.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#127537) Jorus válasza Noxy (#127535) üzenetére


Jorus
nagyúr

Meglett a hiba, Q-Dir-nek volt csak baja a file-mozgatással, Win Intéző megoldotta... :)

draco31: beírod böngészőbe.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#127539) Noxy válasza draco31 (#127536) üzenetére


Noxy
veterán

Passz, de ha elindítja az tánytű app-t ott lesz alul az aktuális GPS kordináta.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#127540) Hikvision


Hikvision
senior tag

Üdv!
Volt valakinél olyan, hogy ha nem pont az arcomhoz "szorítom" a telefont hanem az alja, tehát a mikrofon része kicsit elvan emelve akkor nem hallanak belőlem gyakorlatilag semmit? Többen panaszkodtak már rá, most kipróbáltam egy másik telefonnal, ami itt volt mellettem, és ha elhúzom az alját az arcomtól akkor gyakorlatilag semmit nem lehet hallani abból amit mondok. Kihangosítva működik a dolog. 6S Plus-ról van szó.

20 éve a PH-n.

(#127541) kertsa válasza Hikvision (#127540) üzenetére


kertsa
senior tag

5c-n ugyanez tapasztalható.

(#127542) tothtomi123


tothtomi123
csendes tag

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne h i4 kijelzőt lehetséges beszerelni i4s? Előre is köszönöm!

..lehet az a baj hogy Baja nem Dubaj..

(#127543) bigdady válasza tothtomi123 (#127542) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nem

(#127544) Rage47


Rage47
veterán

végre megcsinálták Windows-ra az iCloud Photo Library támogatást :D
most már nem csak icldoub.com-ról elérhetők a képek
egyelőre tesztelem

[ Szerkesztve ]

(#127545) radi8tor válasza Hikvision (#127540) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mikor új volt a telefonom nem értettem miért van ez, aztán rájöttem csak jobb kézben való használat mellett értik rendesen, amit mondok a telefonba.
Sajnálom, hogy így van, mert néha tartanám bal kézben is a telefont.
(iPhone 5S)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#127546) Martin107


Martin107
tag

Hali, mintha sárgulna a kijelző oldalt csíkban. 5C még garanciális voda. Cserélik? Javítják? Orvosolják?

(#127547) tylerddd válasza Rage47 (#127544) üzenetére


tylerddd
veterán

Szerintem már jó ideje volt, ha az iCloud klienst telepítetted.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#127548) Rage47 válasza tylerddd (#127547) üzenetére


Rage47
veterán

ja lehet pár hónapja nem néztem ra csak reménykedtem hogy egyszer belerakják ezt is

(#127549) galaxys80 válasza radi8tor (#127545) üzenetére


galaxys80
veterán

Hát én eddig bármelyik iPhone-om fogtam mindkét kezembe, sőt vállammal tartottam és mindig hallottak.

(#127550) jeromosi


jeromosi
aktív tag

Sziasztok!
Ez szerintetek egy jó tok?

[ Módosította: radi8tor ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.