Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127351) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Egy iPhone 5 iCloud backupját vissza lehet állítani akár több darab iPhone 6-ra is?

(#127352) B-L-A-C-K válasza rayoliviero (#127351) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Yes

[ Szerkesztve ]

(#127353) rayoliviero válasza B-L-A-C-K (#127352) üzenetére


rayoliviero
veterán

:R

(#127354) Gaborka30


Gaborka30
aktív tag

Sziasztok!
Remélem jó helyre írok.. ha nem, akkor elnézést érte. A következő a problémám:

egy ismerősöm az itunes-el készítet backupot a telefonjáról egy win 8.1-es oprendszerű laptopra.
A backup készítés közben jött az üzenet, hogy megtelt a merevlemez...
A srác jó érzékkel letörölte a komplett user könyvtárat... az addigi összes backuppal együtt, majd ürítettte a lomtárat is.
Utána észbekapott és nem használta tovább a gépet.

Getdataback-el megtaláltam a backup könyvtárat, meg a kb 30 gigányi tartalmát.. de mi tudok ezekkel a fájlokkal kezdeni? Vissza lehet valahogy állítani belőlük az adatot? Esetleg az eredeti telóval és itunes-al?
Esetleg valami más módszer?

Köszönöm a segítséget!

(#127355) Kbali válasza univerzita (#126814) üzenetére


Kbali
nagyúr

Na hozzájutottam, hogy ott is megnézzem: semmi, ott is ennyit mutat, holott nincs egy könyv sem benne. :F

(#127356) bzs73


bzs73
őstag

iOS 9.2 jailbreakNa csak össze jön, reméljük.

If a second or you are the first to lose.

(#127357) Wiz Khalifa válasza bzs73 (#127356) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én nem értek annyira angolul. Szóval csak át futottam az oldalt. Lényegeset írnak? Hogy kb mikorra várható? :)

MÁS:
Az i6s-es halas háttérképeket. Konkrétan a fekete hátterű piros halasat, azaz ezt le lehet valahol tölteni nagyon nagy felbontásba? :)

Konkrétan én 1920x1080-ba szeretném asztali képnek.

Smoke some weed nigga!

(#127358) Kommy válasza Wiz Khalifa (#127357) üzenetére


Kommy
veterán

Az a gond, hogy ez egy állókép, de itt van 1080x1920-ban: kép

(#127359) bzs73 válasza Wiz Khalifa (#127357) üzenetére


bzs73
őstag

Időpont nincs, s nem is 100% még, de sikereket értek el a 9.2-vel, de itt kicsit fordítottak a kínai nyilatkozatból.
Mégis lesz Jailbreak?
Azért lenne tényleg nagy dolog, mert mint azt tudjuk az Apple nem kevés pénzt, 1 millió dollárt adott egy vezető csapatnak az eddigi elért, megfejtett kódokért, így azt mind javította az apple, így szinte 0-ról kellett kezdeni, ill más irányból megközelíteni a dolgokat. Hát szerintem sokan drukkolnak ennek, már csak azért is, hogy lássa az apple, hogy nem tud mindent elérni a pénzével. Aztán ki tudja mi lesz, lehet elér mindent, de a lényeg hogy van remény.

If a second or you are the first to lose.

(#127360) Wiz Khalifa válasza Kommy (#127358) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Az nekem nem baj ha álló. Szóval ha nagyobb minőségibb képet találnék nem lenne gond fekete háttérrel kiegészíteni oldalirányba meg esetleg felfelé és lefelé. De amit linkeltél képet az sem olyan szép minőségű. Szerintem az én általam linkelt kép nagyobbított változata.

De azért köszi. :R

(#127359) bzs73:
Én meg csak azért örülnék ha végre lenne JB mert akkor végre megint meg tudnám csinálni azt a picike változtatást csinálni amivel nekem az iOS jobban fekszik kinézetre. :)

Smoke some weed nigga!

(#127361) Astery válasza burasu4 (#127346) üzenetére


Astery
senior tag

Runtastic Pro most akciós (ingyenes).

(#127362) adika4444


adika4444
addikt

Üdv!

Hogyan tudom kitörölni a Safari-ból az összes kedvencet? icloud-dal összehangoltam a gépemmel, viszont rájöttem hogy annyira nem volt megtérülő gondolat, és teleszemetelte az iPhone-om Safariját, átláthatatlanná téve a böngészőt...

más:
Honnan érdemes 2A töltőfejet venni iPhone-hoz? Az iStyle-ban kapható gyári 6000 Huf árát kissé soknak tartom:B.
Olcsó Apple chip-pel vagy ahogy hívják hogy működjön kis kütyüvel ellátott kábel is érdekelne, de minőségibb legyen mint a gyári, és vigye a 2 A feszültséget. iTunes támogatás annyira nem érdekel, mert akkor tudom használni a gyárit ha az kell a művelethez.

És még egy kérdés:
Van olyan böngésző ami külső billentyűvel veszi a billentyűparancsokat?
Egyes oldalakon van olyan hogy például hírek=alt+h, na vmi ilyen kéne telefonra is de nem találom egyszerűen azt a böngészőt amivel ez menne. FF, Safari, Chrome elbukott sajnos.:(

Köszönöm előre is!:).

szerk:
Kábelre, töltőre jöhet Aprós link is de elsősorban privátban, mert a topikban ez tudtommal nem kedvelt.

[ Szerkesztve ]

üdv, adika4444

(#127363) szekra válasza burasu4 (#127346) üzenetére


szekra
őstag

Endomondo, en ezt hasznalom kb. 3 eve.

[ Szerkesztve ]

(#127364) Subimp


Subimp
tag

Sziasztok!
Két évig hibátlanul működött a Mail fiókom, azonnal jelezte, ha levelem érkezett. Két napja viszont csak akkor veszi le a leveleket, ha rákattintok a bejövő fiókra. Semmihez nem nyúltam a beállításoknál, most viszont már jó lenne, ha visszaállna a régi rend. Mit csináljak?

(#127365) rayoliviero válasza Subimp (#127364) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szia.

Nekem is ezt szokta, néha működik rendesen, máskor nem.

(#127366) adika4444 válasza Subimp (#127364) üzenetére


adika4444
addikt

Hali!

Ha Gmail akkor csak 15 percenkénti lekérést tudsz beállítani, illetve akkor tölt amikor belépsz a bejövő fiókba. Vagy használd a Gmail appot. Egy ideig engem is zavart, mérgelődtem is miatta, de sajnos erre nincs megoldás.

üdv, adika4444

(#127367) Subimp


Subimp
tag

Most vettem észre, hogy a beállításoknál a push-postafiókoknál a bejövő fiók halványszürke, mellette ott a pipa, de nem reagál egyáltalán :F

[ Szerkesztve ]

(#127368) Subimp válasza adika4444 (#127366) üzenetére


Subimp
tag

A Gmail app rendesen működik, a gyári Mail (iclod) fiók pedig eddig jó volt. Pont két éve használom gond nélkül.

(#127369) Lefty válasza Subimp (#127364) üzenetére


Lefty
addikt

Ertesitesekben a mail-nel be vannak kapcsolva, ami kell?

(#127370) Subimp válasza Lefty (#127369) üzenetére


Subimp
tag

Jelentem megjavult, hibátlanul működik, pedig semmit nem csináltam :))
Érdemes volt hozzátok fordulni :)

(#127371) Gaborka30 válasza Gaborka30 (#127354) üzenetére


Gaborka30
aktív tag

Esetleg erre valaki? :)

(#127372) vasi89 válasza Kh@oSz (#127314) üzenetére


vasi89
addikt

Ott soha nem fog újraindulni a gari. Papírod van a cseréről és a törvények szerint fődarab csere esetén 1 év újraindul. Amúgy ez a céges nem céges dolgot nem is értem. Kezdetektől fogva céges előfizetésben vettem iphonet és az összesnek újraindult a garanciája. Habár azok telekomosak voltak de gyanítom a telenornál is így van.

(#127373) HdRew


HdRew
őstag

Sziasztok!

Az a problémám, hogyha megnyitom bármelyik alkalmazásomat, azt írja ki, hogy "A push értesítők használatához kapcsolódjon az iTunes-hoz"... Rátettem a telót a gépre, itunesra rákapcsolódtam, semmi változás. Azóta csinálta ezt, hogy beadtam gariba az i5-ömet (8.4.1) még a rossz akksi miatt. (garanciálisan cserélték.)

Mit állítgathatott az Andrássy úton lévő iStyle-ban a szervizes? Kicsit idegesítő...

Köszi,
Hunreeth

(#127374) bigdady válasza HdRew (#127373) üzenetére


bigdady
nagyúr

Két gomb egyszerre 5 mp-ig meg volt?

(#127375) Kommy válasza HdRew (#127373) üzenetére


Kommy
veterán

Baállítások / iTunes & App Store / Rányomsz az Apple ID-dra és kijelentkezés, ha ez megvan akkor jelentkezz be és működik.

(#127376) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Apple boldog új évet kívánok mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#127377) HdRew válasza bigdady (#127374) üzenetére


HdRew
őstag

A két gomb 5 mp-ig működött, nagyon szépen köszönöm a segítséget, végre! (Amúgy bementem az Árkádban lévő iStyle-ba is, nem tudta, hogy mi lehet a baja a telefonnak a srác, és adott egy Apple zöld vonalat, egy 80-as számmal.... Nem is tudom, mi lenne a prohardver-mobilaréna kombó nélkül velem :D)

(#127378) 30z.Samu válasza B-L-A-C-K (#127376) üzenetére


30z.Samu
félisten

Köszönöm, viszont neked és mindenkinek! :)
Vagány gyűjtemény! :)

Sic Parvis Magna

(#127379) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Boldog új évet kívánok mindenkinek!

Előre is elnézést kérek, de trollkodni fogok ...

Elkövettem azt az ordenáré szarvashibát, hogy vettem páromnak egy IPhone 6-ot ...

Szerettünk volna felmásolni egy videót a telefonra, erre a telefonon lévő videók fele eltűnt ...

Szóval szeretnék felvilágosítást kérni, hogyan lehet erre a rakás !+%!%/%!"!%"%+osra úgy videót vagy zenét másolni, hogy az ember fia (Akinek nem volt soha gondja sem Symbiannal, Androiddal, WP-vel, N900-al, gyakorlatilag semmilyen normális "smartphone"-al gondja ...) ne találja szembe magát új meglepetésekkel?

Mivel az iTunes másodpercek alatt átvette a Zune-tól a "Világ legszarabb applikációja" címet, ezért bármilyen alternatív megoldásra vevő lennék ...

Előre is köszönöm!

Life is shor...

(#127380) atees válasza DummyBoy (#127379) üzenetére


atees
őstag

Mondjuk vedd meg az nplayert vagy avplayert és itunesban ezeknek az appoknak a mappájába bele másolod a filmet és kész is, még a szinkronizálás gombra sem kell rányomni.
Ha meg vmi nem megy egyből az nem biztos, hogy a készülék hibája :)

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#127381) SonyNex7 válasza B-L-A-C-K (#127376) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Felvágos....:)
Mindenkinek boldog új évet!!

Dummyboy:bírom az ilyen hozzászólásokat.
Ami nagyjából mindenkinek megy egy gomb nyomásra az másnak nem és egyből trollkodik.
A javasolt appok jók vagy meg az infuse
Legjobb lenne saját FTP-ről vagy Nas vagy ilyesmi.
Ha nincs használd a Synciost. Pofon egyszerű.
De amúgy ezt iTunesban ha mát nem is ezt meg én is megtudom csinálni.
Kikeresed a saját appjaidat azon belül ami tudja kezelni azt bele másold az appba azt hello kész.

[ Szerkesztve ]

(#127382) DummyBoy válasza atees (#127380) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Félreértés ne essék, megannyi droid és WP után ez az első telefon, amit párom imád, és le a kalappal előtte ...

Én vagyok az aki teljes szívemből gyűlölöm, mert egyszerűen nem tudok zöldágra vergődni vele ... ez lehet az én hibám, de akkor is ...

Köszönöm szépen, ezeknek utánanézek majd.

Life is shor...

(#127383) univerzita válasza DummyBoy (#127379) üzenetére


univerzita
addikt

Ha nem a iTunest akarod valamilyen,,okból " használni akkor a Syncios Manager free -vel könnyen megoldható a filmek,zenék,fotók másolása.Ahogy előttem írták tegyél fel valami média playert.

(#127384) DummyBoy válasza SonyNex7 (#127381) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Ez történt ...

itunesban kiválaszottam a videót, majd sync, és a videó nem került felt a telefonra, de a telefonon lévő videók fele eltűnt ...

Semmi susmus, semmi kavarás, csak egy nyaralós videót akartam feltölteni, amit az én telefonommal csináltam, és mivel 500MB, nem engedte átküldeni.

Lehet mindenkinek működik, nekem az istennek nem akar ... lehet az én hibám ... de nem ehhez vagyok hozzászokva ...

Life is shor...

(#127385) SonyNex7 válasza DummyBoy (#127384) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Erre nem tudok mit mondani,csak azt hogy mindig van nehány ember akinél a dolgok nem úgy működnek ahogy kellene.
Mi sem ehhez vagyunk szokva,mert ha ez lenne nem lenne iphoneunk.
Sok mindent ellehet mondani az Appleről,marketing ide oda minden úgy működik ahogy ígérték, nálam a 6s hibátlan.
1 felhő,1 FTP,1 jó lejátszó,1 jó file kezelő és sok mindent el lehet elérni,sok utána olvasás (szifon.com/gyakori kérdések ),fórumozás.
Ha új a telefon akkor hivatalos telefon support is van.

Most olvasom nem választottad ki a lejátszó appot. Ebbe másold bele. Avplayer,nplayer,infuse(filmn1)

[ Szerkesztve ]

(#127386) SonyNex7 válasza SonyNex7 (#127385) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Sőt minden programot kihagyhatsz,mert ezek az appok tudnak olyat hogy valamilyen böngészőt nyitsz beírod az app által generált ipt az ennyi.

(#127387) B-L-A-C-K válasza SonyNex7 (#127381) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem az volt a cél, amúgy fele céges azaz nem is az enyém.

(#127388) SonyNex7 válasza B-L-A-C-K (#127387) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Nyilván nem én elhiszem ...:)

(#127389) leslieke válasza B-L-A-C-K (#127376) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

BUÉK!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#127390) burasu4


burasu4
senior tag

Köszönöm az app ötleteket.

(#127391) aszti75


aszti75
senior tag

Üdv!
Először is,B.U.É.K mindenkinek!
Hozzám került egy iPhone 4.Mivel eddig androidot használtam,ezért elég láma kérdés lehet a következő.
Létezik az iPhone-ra is a Facebook Lite?Mert a gyári FB app adatkeret nélkül eléggé lassú.Sajnos a T-Mobil,mikor erre fejlesztette hálózatát a 2G után kihagyta a 3G-t és rögtön 4G-re fejlesztett.Ezért mivel köztudott,hogy a 4-es széria csak 3G-s,lehetetlen mobilnettel,adatkeret nélkül "normálisan" végig böngészni a FB-ot.
Tudom!Létezik WI-FI-is,de nem véletlen írtam a mobiladatot :K
Nos,ha van FB Lite vagy alternatívája az iPhone-ra és valaki tudja is,megköszönném :K

Ja és még valami! Az iCloud ID nem egy és ugyan az az Apple ID-vel? Mert hiába próbálok belépni vele azt írja,hogy ezen az iPhone készüléken aktiválásra került az ingyenes fiók maximális száma.Viszont iTunes-ba meg belép.
Bocs,ha nagyon láma vagyok.

Válaszaitokat előre is köszönöm :R :R

[ Szerkesztve ]

(#127392) aszti75


aszti75
senior tag

Sorry a 2 hsz-ért.Közben az iCloud-os történetre megtaláltam a választ :(
Hát ezért nem írogatok ide-oda.Megleszel a fiók nélkül is. :(((

(#127393) snooze válasza aszti75 (#127391) üzenetére


snooze
veterán

Nincs lite iphonera..sajnos..

GO Gunners!!!

(#127394) aszti75 válasza snooze (#127393) üzenetére


aszti75
senior tag

Szomorúan olvasom :(
Köszönöm.

(#127395) Viktor0610 válasza aszti75 (#127391) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Böngészős Facebook plusz esetleg Messenger, ha az üzenetek fontosak? :)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#127396) Jonathan92 válasza DummyBoy (#127379) üzenetére


Jonathan92
tag

Vlc vel betudod masolni gépről barmi mas program nelkul

,,sok a köcsög'' -Gino majális

(#127397) Noxy válasza aszti75 (#127394) üzenetére


Noxy
veterán

Egy Iphone 4-től ne várj már sok mindent 2016-ban. (4S-től úgy szintén)

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#127398) Jonathan92


Jonathan92
tag

Sziasztok! Mint friss iphone tulaj...(6s plus 9.2)

Hogy a retkes ****** életbe lehet szövegbevitelnél egy elrontott szóba belejavítani? Nem enged közé kattintani soha... Ha elcseszek egy szót törölhetem ki és irhatom be újra.

??? Ezt mégis hogy gondolta az apple? Vagy énvagyok béne és nemjöttem rá higy működik?

Elore is koszi

,,sok a köcsög'' -Gino majális

(#127399) TheMarci válasza Jonathan92 (#127398) üzenetére


TheMarci
addikt

Hosszan nyomj a szóra, és akkor előjön egy kis nagyító, amit tudsz karakterenként mozgatni.

Do You Dream?

(#127400) Jonathan92 válasza TheMarci (#127399) üzenetére


Jonathan92
tag

Wow és tényleg!!! Köszi:))))

,,sok a köcsög'' -Gino majális

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.