Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#315870) Zsolt,72


Zsolt,72
Topikgazda

(rögzített hsz)

Kérünk benneteket, hogy a jövőben az iOS BETA-verzióval kapcsolatos érdemi kérdéseket inkább a Béta iOS-t használók topikja-ban beszéljétek meg.

Ide értendő a

- hogyan tudok csatlakozni a BETA-hoz?
- hogyan történik a telepítés?
- hogyan lehet visszatérni a stabil iOS verzióhoz?
- mi történik a mentésekkel, amik BETA alatt készültek?
- hogyan lehet visszajelzést küldeni?
- mely appok működnek megfelelően?
- mely appokkal van probléma?
- az akkuidő hogy alakul?
- mennyi a SoT (képernyőidő, Screen on Time)?

jellegű kérdéskör.

Ami maradhat itt, az iPhone-topikban, az pl ilyen kérdés: "mutassatok már egy screenshotot, hogyan néz ki a színezett ikon", vagy "vajon hogy néz ki az új híváslista".

Köszönjük!

 iPhone 15 — https://hardverapro.hu/apro/iphone_15_tok_elado_2/friss.html

Hozzászólások

(#128051) buvartacsko válasza zbence1 (#128050) üzenetére


buvartacsko
addikt

Nem! Ennél 3x többnek kellene lennie!!44444

(#128052) idntknow666 válasza buvartacsko (#128051) üzenetére


idntknow666
tag

Latom rossz napod van😂

(#128053) Vgabor92 válasza zbence1 (#128050) üzenetére


Vgabor92
tag

nem, ez teljesen abnormális. add el, dobd ki stb..

[ Szerkesztve ]

(#128054) joey04 válasza Noxy (#128011) üzenetére


joey04
titán

jó is az az iPhone 3 ha te mondod.

(#128055) Noxy válasza joey04 (#128054) üzenetére


Noxy
veterán

Bocsi 3GS írtam, nem a 3-ról. (Mire észre vettem, nem tudtam szerk.)

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#128056) Blyan válasza idntknow666 (#128052) üzenetére


Blyan
félisten

Nem, neki ez az átlag. Hisztis picsa es verpisti, kb ez állhat a névjegykártyáján ha van neki.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#128057) kali válasza zbence1 (#128050) üzenetére


kali
legenda

szia,

nagyon sok tényező befolyásolja, amiket az általad linkelt képről nem lehet megállapítani (fényerő...stb.), így csak te tudhatod a használati mód alapján, ezért sem érdemes különösebben görcsölni rajta, illetve emiatt nehéz értékelhető választ adni/kapni.
használd és ne foglalkozz vele, amíg nem tapasztalsz szélsőséges problémát - a linkelt kép alapján nem feltételeznék gondot.

(#128058) buvartacsko válasza Blyan (#128056) üzenetére


buvartacsko
addikt

Pontosan igy van. :C

(#128059) bajaki


bajaki
őstag

Szerintetek ha rakok a home gombra egy ilyen "gyűrűt" azt később le lehet majd szedni sérülésmentesen? (mármint a gomb sérülése nélkül). Kérdés milyen erős a ragasztó.

Használ valaki ilyet, vagy esetleg teljes home gomb matricát?

(#128060) szekra válasza bajaki (#128059) üzenetére


szekra
őstag

Az ujjlenyomat olvasot nem hasznalod?

(#128061) Tanbá-apó válasza jeromosi (#127990) üzenetére


Tanbá-apó
tag

A legújabb szilikon tokot használom 6s Plus-szal, ráadásul a fehéret. Hallottam én is hogy a korábbi hasonló tokok koptak, de majd' három hónap használat után tökéletes állapotban van és egyszer mar megvédte a telefont egy leejtésnél. Az egyik alsó sarkán látszik egy apró ki benyomódás, de semmi több. Én Zippo benzinnel tisztitom, mert hajlamos koszosodni, de heti-kétheti egy tisztítás és olyan mint mikor kivettem a dobozból. Korábban bőrtokot használtam de az ocsmány módon kopott.... ;)

iPhone 12 ProMax; Asus ROG Strix 3

(#128062) TheMarci válasza Tanbá-apó (#128061) üzenetére


TheMarci
addikt

Akkor lehet csak a piros színűvel van gondom. Nem lett neked nagyon tapadós / ragadós? Mert amúgy nagyon tetszik, szóval ha neked semmi gond vele, akkor lehet megpróbálok egy másik színt.

Do You Dream?

(#128063) #99546112 válasza zbence1 (#128050) üzenetére


#99546112
törölt tag

Ez még okés, mert van még 44%-od, amit ha duplán is veszel használatnal az 8 óra tenyleges használati iső, viszonr a készenlét az furcsa, annak sokkal többnek kene lenni, nálam 6S 50-60 órákat bír max készenlétiben.

(#128064) kali válasza #99546112 (#128063) üzenetére


kali
legenda

nálad...
másnál meg például csak 16 óra készenlétre adódik 8 óra - vagy kevesebb - használat, mert úgy van beállítva és használva, szóval nem feltétlenül kellene többnek lennie, csak lehet, sok tényező függvényében.

[ Szerkesztve ]

(#128065) Tanbá-apó válasza TheMarci (#128062) üzenetére


Tanbá-apó
tag

A legújabb 6s generációra készített tokom van, így nincs személyes tapasztalatom, hogy a korábbiakkal mi a helyzet. Egy barátom a sima 6on használja mar egy éve, nem panaszkodott. Nem lehet hogy ráférne a tiédre is egy benzines tisztítás? ;)

iPhone 12 ProMax; Asus ROG Strix 3

(#128066) TheMarci válasza Tanbá-apó (#128065) üzenetére


TheMarci
addikt

Kipróbálom az alkoholt is, köszi, eddig csak Ciffel pucoltam, attól nem lett jobb, csak rosszabb. :D

Do You Dream?

(#128067) bajaki válasza szekra (#128060) üzenetére


bajaki
őstag

De igen. Elvileg működik ezzel is.

(#128068) reflxx


reflxx
aktív tag

Sziasztok,

Egy ismerősöm iPhone 4s tulaj, 7.0.4 fut a telefonján, viszont nem mer 9.2-re frissíteni, úgy hallotta nincs jó híre a 4s tulajok körében. Mire érdemes frissíteni?
Illetve ha a mostani és a 9.2 közöttire érdemes, az hogyan kivitelezhető?
Sajnos nem tudtam sokat segíteni neki, mert nekem i6-on nincs ilyen problémám. :))

Előre is köszi

(#128069) Blyan válasza reflxx (#128068) üzenetére


Blyan
félisten

En nem frissítenék, a 7.x.x, ezzel meg viszonylag gyors volt a készülék, 9.2 azzal nagyon lassú lesz.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#128070) csƵ


csƵ
őstag

WP-ben van olyan funkció, hogy a Fb születésnapokat és az eseményeket importálni lehetett a naptárba. iOS 9.2-ben megoldható? Az értesítések részben kiírja a naptár résznél, úgy mint az időjárás az aktuális időt.

[ Szerkesztve ]

(#128071) tylerddd


tylerddd
veterán

A Syncios-t használókat kérdezném, h nálatok működik-e a csengőhang készítés? Minden mást másol, leszed stb. de hiába akarok ugyanúgy csengőhangot csinálni, mint eddig, annak ellenére, h úgy látszik, mégsem teszi rá a készülékre. Eddig ment remekül, most egy-két hete nem akarja a jót.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#128072) adika4444 válasza csƵ (#128070) üzenetére


adika4444
addikt

Úgy tudom hogy lehet, csak hát azt nem hogy hogyan. De tán ha a beállításokban a Face fiókod hozzáadod, ott beállítható a naptárak szinkronizálása.

üdv, adika4444

(#128073) Caaabi


Caaabi
senior tag

Sziasztok, fura dolog tortent ma. A telo reggel 11:45- tol kerekparon kormanyon telotartoban, es 14:40 magassagaban 34% on volt, messengeren videotelefonalok es egyszercsak kikapcsol, nyomkodom semmi, bekapcsgombra meg annyit reagal h az aksit mutatja pirosan es keri a toltest...ahogy hazaertrm zsebbe volt a telo par percet aztan a hazban 5 percet es akkor bekapcsolt ujra 34%... Hideg lett volna neki az a kinti folyamatos +7 fok vagy mi? Esetleg a jb miatt szorakozik? Vagy mert tegnap csontig merult meg ki nem kapcsolt aztan kapott egy full toltest 100% ra es megbolondult?

(#128074) Noxy válasza Caaabi (#128073) üzenetére


Noxy
veterán

Semmi köze a JB-hez. A hideg miatt kapcsolt le.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#128075) Astery válasza Caaabi (#128073) üzenetére


Astery
senior tag

Mások is panaszkodtak, hogy kint a hidegben viszonylag magas töltöttségi szinten is kikapcsolt a telefon.

(#128076) Caaabi válasza Noxy (#128074) üzenetére


Caaabi
senior tag

És a 7 fok hidegbek szamit? Ertem en, h ha zsebben tartom akkor szinte lehetetlen h lehüljön, de a melom miatt mindig a kormanyon van szinte a navigalas miatt :S Félő ha itt is 0 fok korul lesz nem fogom tudni hasznalni csak ha melengetem amikor van egy kis szabadidom?:S

(#128077) ny.erno válasza reflxx (#128068) üzenetére


ny.erno
tag

Csak a legújabbra tud, de ne tegye!! 4S-nek tökéletes a 7. Én az ötösömön is azt használom. :D

(#128078) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Sziasztok!

Egy i6S beszerzése előtt állok. Zöld robotról váltok. A kérdésem az lenne, hogy a 16GB-os tárhely átlagos felhasználás mellet mennyire elég? Nem vagyok egy nagy fotós. Leginkább nyaranként, nyaraláskor szoktam, valamint családi bulikon, tehát nem napi rendszerességgel. 2-3 játék van most is a telefonomon, plusz kisebb programok (messenger, tvgo, shazam stb...). iGO-t szeretném majd még megvenni az az ami kicsit többet foglal. Ebből a 16GB-ból mennyi a ténylegesen használható?

Másik kérdésem, hogy melyik webshopot ajánljátok, ahol Apple garanciát adnak?

(#128079) adika4444 válasza Gabesz1019 (#128078) üzenetére


adika4444
addikt

Üdv!

16 GB nagyon eltérő kinek elég, kinek nem, nekem elég... Alkalmi fotózás belefér, de játékokkal már szűkös lehet, fontold meg a 64 GB-os modellt.
Alapból 11,6 GB körül érhető el.
A legjobb ha Apple Premium Reseller-től veszed, például iStyle. Nekem még a szolgáltatós, azon belül is a Telekomos iPhone vált be.

üdv, adika4444

(#128080) ny.erno válasza Gabesz1019 (#128078) üzenetére


ny.erno
tag

Én is inkább a 64 gigásat választanám ha megengedi a tárca, mert jó páran megbánják, amikor sajnálják rá azt a plusz felárat, utána meg naponta töltögetik a képeket a gépre. :)
1 perc videó (1080p 60 fps) ~ 200 megabájt a sima i6-on, a 6S-en szerintem valamivel több.

/Egyébként ment egy privát, arra majd less rá :) /

[ Szerkesztve ]

(#128081) polonic


polonic
félisten

Miert nem teszi ki a hivo kepet teljes kepernyore? Mitol fugg ez? Van akiei tok random kint van. Meg olyan is, hogy ugyanaze kint volt, most nincs, pedig kepet nem valtoztattam meg.

(#128082) @matthew@


@matthew@
őstag

Sziasztok!
i6, vodás, kb 2 hónapos, 9.1 iOS a probléma pedig az lenne h az utóbbi időben heti rendszerességgel fordult elő h hívtak és nem értek el azzal a címszóval h nem vagyok elérhető. Ez gyakran itthon, de útközben is előfordult. Gondoltam térerő problémára, de itthon pl i5S szintén vodás, minden ugyan az tökéletes és ilyet sosem produkált. Lehet vmi szoftveres, hardveres gond? Gondolom ha beviszem szervizbe először a 9.2-t tolják fel rá h hátha, így azt érdemes nekem eljátszanom gondolom. Ha továbbra is fenn áll a probléma akkor vajon könnyen cserélik (nem fogják arra h szolgáltató-térerő hiba??)
Másnak amúgy volt/van hasonló gondja?

Matthew 24:42

(#128083) Kommy válasza @matthew@ (#128082) üzenetére


Kommy
veterán

Könnyel előfordulhat kártya gond is, találkoztam már ilyennel és pont vodás kártyával, csak kártya csere segített.

(#128084) @matthew@ válasza Kommy (#128083) üzenetére


@matthew@
őstag

Az fini, mert céges a kártya, bemegyek Vodá-hoz, akkor nekem is kicserélik vagy ehhez tudnom kéne vmit/kéne papír?

Matthew 24:42

(#128085) bigdady válasza Gabesz1019 (#128078) üzenetére


bigdady
nagyúr

Necces a 16, epphogy eleg erre kb

(#128086) Ragnar95 válasza @matthew@ (#128084) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ügyfélbiztonsági kód kell a SIM cseréhez, ez cégfüggő, hogy kiadják-e neked, de legegyszerűbb, ha a céggel cserélteted ki a kártyát.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#128087) Astery válasza @matthew@ (#128084) üzenetére


Astery
senior tag

Ha nem te vagy a tulajdonos akkor nem cserélik. Nekem a céges kapcsolattartó intézte a cserét mert engem elhajtottak.

(#128088) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

9.2-re vagy 9.2.1-re van már működő jailbreak?

(#128089) CharlieDrop válasza Astery (#128087) üzenetére


CharlieDrop
veterán

ha tulaj, akkor kellhet az aláírási címpáldány is :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#128090) ny.erno válasza r3dsnake (#128088) üzenetére


ny.erno
tag

Akad. :) Bár eddig én csak Pangut használtam, de nem hinném, h túl nagy különbség lenne köztük.

[ Szerkesztve ]

(#128091) kleinguru válasza ny.erno (#128090) üzenetére


kleinguru
addikt

Próbáltad már:F

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#128092) TheMarci válasza ny.erno (#128090) üzenetére


TheMarci
addikt

Kamu sz*rokat ne linkelj mar..

Do You Dream?

(#128093) kertsa válasza ny.erno (#128090) üzenetére


kertsa
senior tag

Oszd meg, ha sikeresen telepítetted...

(#128094) Gsx-rr válasza ny.erno (#128090) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Na ne mar!!! Kerjuk ne szeditsd a nepet! :)
Igergetik ,de ahogy latom nem nagyon lesz!

(#128095) rayoliviero válasza ny.erno (#128090) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ez kamu. Mindig vannak kamu oldalak.

Az az érzésem, hogy tényleg nem is lesz, csak majd valami nagyobb frissítésnél.

(#128096) ny.erno


ny.erno
tag

Elnézéseteket kérem! Naív voltam, és hibáztam. :B Szóval el a késekkel a nyakamtól :))

(#128097) w333


w333
félisten

Akit érdekel ... egy pár napig ingyenes a Dual Music Player alkalmazás !

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#128098) hitchins válasza w333 (#128097) üzenetére


hitchins
őstag

Ez mire jó?
Mármint el tudom olvasni csak mi értelme?

(#128099) w333 válasza hitchins (#128098) üzenetére


w333
félisten

Nem tudom ... gondoltam hátha érdekel valakit (biztos van aki használja) :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#128100) radi8tor válasza radi8tor (#127433) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Erről beszéltem a múltkor. Egy korábban fizetős app ingyenesen letölthető, de csak egy része használható ingyenesen. Erről szólnak általában a leárazások. Azért általában, mert van amikor full verzió kerül leárazásra 1 napig.

"To allow everyone to experience what a 21st century calculator is like, the base version of Archimedes is now free! Premium features are available through in-app purchase and are free for all existing users."

⭐ Stella

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.