Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127851) Jorus


Jorus
nagyúr

PC-s iCloudservices.exe néha elszalad 1.5 - 2GB RAM-használatig. Tapasztalt vki hasonló anomáliát?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#127852) buvartacsko válasza Pttypang (#127849) üzenetére


buvartacsko
addikt

Milyen iEye? Más kamerákkal is lehet 50-60 fps-ben felvenni videót, ott is nagyon meglátszik. Fentebb linkeltem a videót, azon nagyon durván átjön a különbség. Amúgy melyik biosz órán mondták el hogy az agyad csak 30 képet tud feldolgozni másodpercenként? Nem rémlik. :U

[ Szerkesztve ]

(#127853) buvartacsko válasza Blyan (#127847) üzenetére


buvartacsko
addikt

A kutya se mondta hogy nem lehet nélküle létezni, de inkább abban veszek fel amikor van lehetőség rá mint 1080p/30-ban, vagy 4k/30-ban. Nem értem mi ezen a felfoghatatlan. Ma már a friss YouTube videók nagy része is 60fps-ben kerül fel, biztos elmebeteg a fél YT!

[ Szerkesztve ]

(#127854) Pttypang válasza buvartacsko (#127852) üzenetére


Pttypang
veterán

Jutubos 60 fps kerlek.., adj hozza gepet is.
Mert nekem tuti nem megy rendesen.

Everybody lies.

(#127855) buvartacsko válasza Pttypang (#127854) üzenetére


buvartacsko
addikt

Attól, hogy a te gépeden nem megy még nem kell hülyeségnek gondolni. :) Szerintem egy 4-5 éves gép is lazán viszi ezeket a videókat, de a telefonon is úgy nézem a videókat. Ha a világ fejlődése a prohardveren múlna, akkor még mindig CRT monitorok előtt ülnénk Win98-al, vagy rosszabb.

[ Szerkesztve ]

(#127856) Bagan


Bagan
aktív tag

i6 rol visszamentem i5s re es szokatlanul mélyen van a Home gomb. Ez csak nekem meglepo, vagy valoban ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#127857) lenny86


lenny86
csendes tag

Azoknak akik azt hiszik lesz iphone 6-7c.

Csak egy housing kinabol!

(#127858) Scholes9


Scholes9
nagyúr

A következő kérdés: hova/hogy kell felmásolni a telefonra a doc, ppt és pdf fájlokat :F

Zenét már tudom, de ezeket még nem :) :U

Jorus: sulis dolgok, puska gyanánt :D Csak egyszerűbb megnyitni dogaírás közben őket, mint a neten keresgélni. Szal rá lehet tenni a telefonra? :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#127859) Jorus válasza Scholes9 (#127858) üzenetére


Jorus
nagyúr

Doksik egy része mehet iBook-ba iTunes-on, bár nem tudom, mi lenne a cél azzal, hogy ott vannak. A legtöbb formátumot tudod olvasni vele, de mit csinálsz telón egy ppt-vel?

Mindazonáltal minek ilyesmiket a telón tárolni? Nem egyszerűbb vmi felhőtárhely, GDocs, akármi?

Szerk.: simán töltsd fel őket GDocs-ba, azt annyi. Vizsga előtt megnyitod, és kész is. Nem lesz gond a formátummal, file-típussal, stb.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#127860) ny.erno válasza Scholes9 (#127858) üzenetére


ny.erno
tag

iTuneson rámész a telefonra és ott bal oldalon felül lesz olyan, hogy alkalmazások (telefon képe alatt a második lehetőség). Lejjebb görgetsz és a "Fájlmegosztás"-t keresed. Itt kiválasztod azt az alkalmazást, amelyikhez hozzá akarod adni és oda behúzod, majd alul, ahol kiírja, mi mennyi helyet foglal a telefonod és eltérő színnel jelöli, ott mellette van olyan lehetőség, hogy "Alkalmazás".

(#127861) Blyan válasza Scholes9 (#127858) üzenetére


Blyan
félisten

Ha már doc és ppt és főleg mondjuk az MS appokat használod, akkor én a OneDrive-ot ajánlom. Azokat automatikusan látják az appok miután bejelentkeztél rá. Csak nyilván nem árt ha van mobilneted.
Ha egyéb módon is mehet rá, ha van a gépeden iCloud drive és letöltöd az alkalmazást a telefonodra ott is lehet szinkronizálni.

De ha madzagolni akarsz, akkor valóban az iTunes a legkézenfekvőbb.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#127862) csƵ


csƵ
őstag

Üdv!

Gyári applikációkat hogy lehet legkönnyebben letörölni? Törlés után visszaállítható, ha szükgésem van rá?
Az Barátok és Egészség alkalmazásnak van valami értelme? A Wallet-nek van létjogosultsága Magyarországon?

(#127863) Gsx-rr válasza csƵ (#127862) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nem tudod törölni!

(#127864) vans? válasza csƵ (#127862) üzenetére


vans?
őstag

Egeszseg app nagyon jo, engem motival a tobb gyaloglasra, lepcsozesre. :D

hábm bábm

(#127865) -secret- válasza csƵ (#127862) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Törölni nem. JB-vel is csak elrejteni tudod. De például nekem be vannak rakva a szemét mappa mélyére ami felesleges. :D

[ Szerkesztve ]

(#127866) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Google drive lett végül a megoldás, szgépről feltöltöttem a fájlokat, telefonra leszedtem az appot és simán csak megnyitom rajta és minden perfekt :)

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#127867) univerzita válasza csƵ (#127862) üzenetére


univerzita
addikt

Így tudod törölni ( valójában elrejted hogy sehol nem látni:[link]

(#127868) Jorus válasza vans? (#127864) üzenetére


Jorus
nagyúr

Minek? Hogy még cingárabb legyél? :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#127869) Viktor0610 válasza univerzita (#127867) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem ennél jobb, ha külön mappába teszem.
Mert ez a módszer csak a köv. újraindulásig lesz hatásos, a külön mappás meg állandó.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#127870) univerzita válasza Viktor0610 (#127869) üzenetére


univerzita
addikt

Így igaz.

(#127871) csƵ válasza Viktor0610 (#127869) üzenetére


csƵ
őstag

Mert te milyen gyakran indítod újra a telefont, hogy ne lehessen újra megcsinálni 2 perc alatt?

(#127872) Viktor0610 válasza csƵ (#127871) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam jópár program van, amit mappába tettem.
Nem lenne baj vele, ha újraindítás után is a mappába "kerülnének vissza" a programok, de nem, a "kidobós" módszerrel a főoldalra teszi vissza a programokat.

Egyébként meg igen, mivel a telefonom a munkaeszközöm, van, hogy naponta újraindítom valami miatt. :) Nem igazán volna kedvem minden reboot után elvégezni a procedúrát, bármilyen "egyszerű" is. ;)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#127873) tothmate80


tothmate80
újonc

Sziasztok! Ki tud segíteni abban ,hogyan tudok filmet tenni a telefonra kell-e konvertáló vagy lejátszó program hozzá? (I6S-re)

(#127874) -secret- válasza tothmate80 (#127873) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#127875) gtamate2 válasza Scholes9 (#127866) üzenetére


gtamate2
veterán

Van "Keep in offline" funkciója is, néha jól jön.

*Sn0w

(#127876) MattM


MattM
tag

Sziasztok!
Az iTunes miért mutat több szabad helyet mint az beállításoknál az iPhone? (iOS 9.2, OS X kapitány)

(#127877) univerzita válasza MattM (#127876) üzenetére


univerzita
addikt

Ez gyakran előfordul. Lehet hogy a synchronizálás van mögötte.

(#127878) univerzita


univerzita
addikt

Itt a Netflix!! A első hónap ingyenes.

(#127879) gabormgp válasza univerzita (#127878) üzenetére


gabormgp
senior tag

Itt lehet regisztrálni.:[link]

(#127880) Viktor0610 válasza univerzita (#127878) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Vicces, hogy itt olvasom ezt, mert Androidon és PC-n megy a dolog, de az iOS alkalmazást nem tudom letölteni. :((

Már OK. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#127881) univerzita válasza Viktor0610 (#127880) üzenetére


univerzita
addikt

Aszt írja hogy a Standard csomag HD, és a hang ( 5.1)?

(#127882) Face8814


Face8814
őstag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani valami ingyenes konvertert amivel filmet (.mkv) tudok iPhone kompatibilissé tenni?
Köszönöm

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#127883) hitchins


hitchins
őstag

sziasztok uj vagyok meg ios fronton
videot hogy tudok legegyszerubben attolteni pcrol iphone-ra?
itunest probaltam de nem jelennek meg csak azt latom amit korabban iphone-nal vettem fel.
At kellene konvertalni a filmeket valami mas formatumba???

(#127884) univerzita válasza Face8814 (#127882) üzenetére


univerzita
addikt

A ingyenes konvertálók olyan sokáig konvertálnak hogy ha még erős géped van akkor is órákban fog telni. Tegyél fel egy média playert és abba tedd a filmet.

(#127885) univerzita válasza hitchins (#127883) üzenetére


univerzita
addikt

Nemkell átkonvertálni. Tegyél fel valami média playert, majd iTunes -al a player dokument részébe másold a filmet. (media playerek - nPlayer,Ace Player vagy a ingyenes Remote Media Manager).

[ Szerkesztve ]

(#127886) Maxximus


Maxximus
őstag

Hali.
Lenne egy i4-em ami már nem tud bejelentkezni az icloud-ba, mert meg volt az 5 tulaja,én 6.-ikként már nem regisztrálhatok. (ha jól tudom a számokat, de a lényeg nem enged be az icloudba) szóval vettem egy i4s-t és szeretném átpakolni a dolgaimat ami ugye icloud segítségévek király lenne. Hogy tudom Kell hozzá i-tunes gondolom. (na ezt sem használtam még,mindent máshogy oldok meg)
Illetve van még egy alternatíva,ugyanis ezen felhasználó előző telefonja egy nokia lumia WP. Az androidnak tudom, hogy létezik egy "átnyergelő" progija i-os ra, WP-re ilyen létezik, ezzel nem lenne könnyebb? Ha létezik mi a neve?
köszi.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#127887) tylerddd


tylerddd
veterán

Érdemesebb valami mindenevő lejátszót letölteni és abba felmásolni. Egyébként az mp4-et komálja a készülék, ha nagyon konvertálni akarna valaki, ingyenes programként pedig a Format Factory-t ajánlanám. De inkább a mindenevő player!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#127888) littledon


littledon
tag

Van valakinek tippje, hogy miért nem játsza le az iPhone az m4a. kiterjesztésű zenéket? Az itunes gond nélkül lejátsza és fel is másolja a telefonra de az nem jeleníti meg. Egy esetben sikerült megjelenítettni vele, hogyha külön lejátszási listába másoltam a számokat és csak azt az egy lejátszási listát másoltam a telefonra... de ebben az esetben sem tudtam lejátszani csak láttam, hogy rajta van.
Ugyan ezeket a zenéket a régi iPod nano 3G-m simán lejátsza... :R
/iPhone 5s - 16gb - iOS 9.2/

[ Szerkesztve ]

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#127889) VoidXs válasza littledon (#127888) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Az m4a csak egy konténer, attól még akármilyen formátumú zene lehet benne. Az iTunes azért engedi felmásolni, mert az Apple aac-t tárol benne, és az iTunes csak kiterjesztést ellenőriz. Ha aac-vé konvertálod, jó lesz (ez a legjobb, iPhone által ismert kodek).

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#127890) Gsx-rr válasza univerzita (#127878) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Es ez ,hogy jon a Topichoz?

(#127891) univerzita válasza Gsx-rr (#127890) üzenetére


univerzita
addikt

Igaz,inkább a iOS alkalmazások közé tartozik.Elnézést.

(#127892) Viktor0610 válasza Gsx-rr (#127890) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gsx-rr:
Ezt én sem értettem egészen. :D

univerzita:
Szerintem ez oda sem feltétlen, mert több rendszerre elérhető a programjuk. :P

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#127893) Gsx-rr válasza univerzita (#127891) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Van mar elerheto alkalmazasa?

Kozben latom van, csak nem az elsonek dobja fel a hivatalost!

[ Szerkesztve ]

(#127894) tylerddd válasza Gsx-rr (#127893) üzenetére


tylerddd
veterán

Ha Safariból belépsz a Netflix oldalára, csak akkor dobja ki az AppStore az alkalmazást, egyébként kereséskor hülyeségeket ad meg. Nem értem miért ...

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#127895) mark0513


mark0513
csendes tag

Hali!

Lehet h nem ide tartozik , de azert megkerdezem hatha tud vki segiteni...
Tavaly oktoberben vasaroltam a T-mobileban egy iPhone 6s keszuleket elofizusan.
Egy jo ideje eszre vettem h kattog a home gomb...
Eleg hangosan, nagyon zavaro :/
Nos, mivel garancias ezert ha beviszem a T-mobilba , akk kicserelik egy ujra?
(Azt hallottam h az apple nem kuld szervizbe telot, hanem egybol ujat ad, ez igaz?)
Elore is koszonom a valaszt!

Udv,Mark!

(#127896) Gsx-rr válasza mark0513 (#127895) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Bizonyos dolgokat mar javitanak!
Egybol biztos nem cserelik, es ha gyorsabban szeretned intezni akkor egyenesen Apple Apr-hez vidd ne a T-hez!

(#127897) mark0513 válasza Gsx-rr (#127896) üzenetére


mark0513
csendes tag

Mivel a kornyeken (gyor kornyeke)nincs vagy nem tudom h van-e ilyen apple apr ezert marad a T :/
Gondolom ha be is adom akk lesz 1-2 het meg visszaadjak :/
De azert nekem bem kell fizetni semmi koltseget, ugye?

(#127898) Viktor0610 válasza mark0513 (#127895) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem újat kapsz, hanem egy felújított darabot. ;)

Egyébként úgy van, ahogy Gsx-rr írja. Már van, amit javítanak.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#127899) vans? válasza mark0513 (#127897) üzenetére


vans?
őstag

Nincs APR, csak az Alma Mintabolt van a videkinel, de ok is felkuldenek Pestre.

hábm bábm

(#127900) Gsx-rr válasza mark0513 (#127897) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Akkor sajnos tenyleg nincs mas lehetoseged!
Nem kell fizetned'

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.