Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#163041) Dorian


Dorian
félisten

Ha már meg lettem szólítva:
Egy 2 éves gyereket pikk-pakk valamire "megnevelni". Elmondod neki 20x és? Ha vki csak kicsit konyít a pszichológiához, az tudja, hogy ennyi idősen még semennyire nem a logika irányítja a gyerekeket, nem lehet ilyen elvárásokat támasztani. Ha mégis megpróbálja vagy megteszi, mégis mit csinálsz, megvered? Nem adsz neki enni? Sarokba állítod? Ugyanmár. Sőt, játéknak fogja fel, ha látja, hogy téged idegesít, csakazértis csinálja.
Egy dolgot tehetsz: a megfelelő védelmi intézkedések mellett meg kell várni, hogy már ne legyen érdekes neki.
Én kb. 2 hete jutottam el odáig, hogy lebontottam a korlátot.

(A feleségeknél máshogy van, ugyan nekik nem érdekesek ezek a dolgok, de éppen ezért nem is vigyáznak rájuk. Ezúton jelentem, hogy a Monitor Audio SR1 a legkisebb karc és hangi sérülés nélkül viseli az 160 magasan lévő surround back fali tartóról való leesést :Y )

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.