Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#181001) devil-k válasza VoidXs (#180988) üzenetére


devil-k
nagyúr

4645C x2. :) Remélem, ha összejön, akkor x4. ;]

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#181002) Gino20 válasza -KP- (#181000) üzenetére


Gino20
őstag

Az alap koncepció onnan indult, hogy a csupasz felületekre kerüljön valami, ami végül úgy néz ki pl mint egy festmény, táj, bármi, szóval ez a paint-el összefirkált kép és azok mennyisége nem kőbevésett.
A hátsó függöny viszonylag vékony. Ennek a cseréje már megfordult a fejemben meg az is, hogy az átjáróba is tehetnék egyet, amit be tudok húzni a kanapéhoz, aztán ha arról van szó, akkor kihúzom (persze ha ennek van értelme)

Az nem is kérdés, hogy problémás a helyszín :) . Tudom ezt Én magam is, hogy pl a front dobozok között 2.2m a távolság én meg vagyok 4.4m-re, a jobb front falon, stb, stb,....sajnos ez van, de mindentől függetlenül úgy gondolom, hogy szinte bármit is csinálok az eredmény csak jobb lehet.

"Látom is, hogy mit és hogyan kellene."
Ha gondolod ezt kifejthetnéd ;) , mert Én 10-en év után nem látok ilyen opciót :D

python ugye az obisra írta, hogy engedjem el és legyen az DIY. Te ugyan erre gondolsz vagy, hogy esetleg kompletten "felejtsem" el XY ok miatt?

(#181003) devil-k válasza Gino20 (#181002) üzenetére


devil-k
nagyúr

Én egy ilyen típusú háznál/nappalinál/élettérnél lehet elengedném ezt a dolgot komolyabban. Lehet bele pénzt önteni, de a kérdés az, hogy a végeredmény valóban elhozná-e azt a árvavárt eredményt, amire azt mondod, hogy megérte?

- mozi bolondéria -

(#181004) Gino20 válasza devil-k (#181003) üzenetére


Gino20
őstag

Kérlek ne menjünk el ebbe az irányba :) .
Jelenleg is szeretek ebben a környezetben mozizni, de tényleg szinte zeng a helyiség és ha már dekoráció, akkor gondoltam kellemeset a hasznossal még akkor is ha ez munkában és pénzben is többe kerül, mint egy egyszerűbb megoldás.

#181000-KP-: Ami lemaradt, hogy a front fog egy kicsit kisebb komódot kapni (amúgy sem tetszik a mostani), így a bal sugárzó már részben fal előtt lesz, persze ezzel csökken a távolság, de valamelyest a kanapé is előrébb tud jönni, hogy megmaradjon ez a remek háromszög :D . A kenel mögötti fal is kap egy komódot / tálalót és fölé gondoltam 1-2 panelt.
Hátsó falra meg lehet nem is építenem kellene és azt burkolni hanem csak egyszerűen egyik másik oldalra feltenni egy-egy diffúzor panelt.

(#181005) m3ss


m3ss
veterán

De én őszintén szólva én idővel áttervezném és átrendezném ezt a szobát. Sőt, inkább ezzel kezdeném. Látom is, hogy mit és hogyan kellene.
+1, nekem is ez volt az elso benyomasom. erdemes lenne elgondolkozni esetleges mas elrendezesen ha sok idore terveztek..sem kepileg, sem hangilag, sem lakberendezesileg nem optimalis sztem igy.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#181006) -KP- válasza Gino20 (#181002) üzenetére


-KP-
addikt

"Ha gondolod ezt kifejthetnéd ;) , mert Én 10-en év után nem látok ilyen opciót :D"

Miért? Úgyis az lenne, hogy nem lehet, vagy asszony nem engedi. Meg különben is még mit nem, minden bútor szent ereklye, átrendezni nem lehet semmit. De ráharapok. Azt a bazi nagy U alakú kanapét kellene eltenni máshova, helyette 3 fotel, vagy egy sima kanapé és máris lenne helyed, és berendezkedhetnél ott keresztbe. Az se lenne 100% ideális, de lenne sztereó és surround tered, lenne értelmes látószöged és képméreted.

Kvázi lenne egy mozisarkod azon a részen, ami apa része lehetne, és a szoba többi részében maradhatnak a gyerekeknek a játékai.

[ Szerkesztve ]

(#181007) devil-k válasza -KP- (#181006) üzenetére


devil-k
nagyúr

Én még meg is töröltem a homlokomat erre. :DAzt hittem, hogy válaszfal építéssel fogsz jönni vagy valami más, belsőépítészeti dologgal. :D

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#181008) -KP- válasza devil-k (#181007) üzenetére


-KP-
addikt

A cél az hogy optimalizáljuk a szobáját, nem az hogy válópert kapjon a nyakába :)

(#181009) devil-k válasza -KP- (#181008) üzenetére


devil-k
nagyúr

Nem tudom, hogy a mennyezeten megjelenő akusztikai elemek mennyire képviselnek asszonybarát verziót. :) Mert hogy az oldalfalakra mindenféle dizájnnal megspékelve egy nappali éke lehet, de azért a mennyezet más tészta.

#181010
Engem biztos nem zavarna, de asszonyt lehet a tudat zavarná, hogy ott van. :D

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#181010) -KP- válasza devil-k (#181009) üzenetére


-KP-
addikt

Fehér plafonon, fehér szövet szerinted mennyire látszana meg?

Mondjuk itt a fal pont nem fehér.

[ Szerkesztve ]

(#181011) Gino20 válasza -KP- (#181006) üzenetére


Gino20
őstag

Bevallom 2 dologra gondoltam.
Az egyik, hogy az átjáróba rakjam be a kanapét és a járóka mögötti fal legyen a médiafal, elérve így, hogy nem lehet közlekedni a házban, de a frontok szélesebben elhelyezhetőek, vagyis a jobb front bekerülne abba a pici sarokba, ahol aztán hálóból kisétálva minden nap letörném a lábujjam :D .
A másik, amit írsz, hogy dobjam ki a kanapét és rendezzem be átlósan, de ahogy írod, ez nem megvalósítható. HM-től eltekintve ez a helyiség élhetőség szempontjából szerintem így ideális szóval itt nem csak a nejembe törne bele a bicskám :D , de saját magamat sem tudnám meggyőzni. Kompromisszumos. Az eredmény is nyilván az, de a zengő helyiségen azért javítanék ha tudok.
Amúgy az a kanapé melletti fal 210cm, ahol a jobb front szintén sarokban lenne, bal front hátrafelé szintén szólna valamelyest a semmibe.

Annyi lehet egyszer bekövetkezik, hogy cserélem a kanapét, mert a pocsék hátamnak, derekamnak nem ideális és, akkor már kicsit kisebbet vennék vagy lehet csak "L" kanapét, amit jóval előrébb tudnék húzni, így jobb lenne a surround, a bal surroundot meg jóval beljebb is tudnám hozni a kanapé mögé és a frontokhoz is közelebb kerülnék.
Ez esetben a hátsó háló még jól megközelíthető is maradna, de ez a jövő zenéje és már más, valami lakberendezős topik témája :)

(#181012) kimi02 válasza devil-k (#180990) üzenetére


kimi02
őstag

Belenéztél az Overlord-ba?

(#181013) -KP- válasza Gino20 (#181011) üzenetére


-KP-
addikt

Na, erről beszéltem. :U Csak előjön mindig a "nem lehet másképp", "ez így ideális", meg a bútorokhoz való ragaszkodás is. A tv-t és a hangsugárzókat arra a falra tenném, ahol most a jobb hátsó surroundod van, nem a másik falra, ahol ott van az az ajtó és a radiátor a másik sarokban. Arra a falra elég lenne egy hármas kanapé, 210cm pont elég is rá. Tökéletesen el lehetne járni mindenhol, de ez az U alakú kanapé katasztrófa. Kb. gátja mindennek. Ha ez most az én saját házam lenne, amit megvennék. Ezzel kezdeném kb. De azt csinálsz, amit akarsz. Hallgasd tovább így ;]

(#181014) python1 válasza Gino20 (#181011) üzenetére


python1
veterán

[link], [link], ilyenekre gondoltam.
Fatelepeken kapni gyalult léceket, sokféle méretben, ha kéred le is vágják neked, aztán vékonylazúrral átkened 2 soron a kivitelezés is pofonegyszerű. Amennyiben raksz alá kőzetgyapotot, elég a léckeret alá egyszerű vastagabb fekete anyag, így a kiporzás is megoldva. Mennyezeti megoldásnál akár ledcsíkot is tehetsz a lécek közé, és a kábelezés is egyszerűen megoldható.

(#181015) Gino20 válasza -KP- (#181013) üzenetére


Gino20
őstag

Köszi a tanácsot ;)
Ha eljutok oda, hogy akusztika kezelés, REW mérés - hogyan, miként, akkor jövök kérdezek :)
#181014python1: Köszönöm, megnézem ;)

(#181016) devil-k válasza kimi02 (#181012) üzenetére


devil-k
nagyúr

Majd ma. :R

- mozi bolondéria -

(#181017) -KP- válasza python1 (#181014) üzenetére


-KP-
addikt

Szerinted a full kemény mdf lécek nem verik vissza a hangot?

(#181018) -KP- válasza Gino20 (#181015) üzenetére


-KP-
addikt

Ha megadod nekem a szobád méreteit én eskü felviszem neked 3d-be holnap. De akkor kell minden méret részletesen. Falak mérete,melyik hol kezdődik,meddig tart, melyik ajtó hány centinél kezdődik, mekkora a mérete. Ablak, radiátor minden. Jöhet akár privibe is.

[ Szerkesztve ]

(#181019) python1 válasza -KP- (#181017) üzenetére


python1
veterán

Azért írtam, hogy fatelepen vegyen fenyő léceket, komolyabb mozikban is kezelik így a hangot.

(#181020) VoidXs válasza Quetz (#180994) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Azért eléggé elrontja az élményt, hogy borzasztó halk, de a technika valóban megvan.

powerup2: Nem kevered a hotspottal? Ez az ezüst vászon vonzata, IMAX with Laser-ben már nincs ilyen probléma, ha fejlesztenek (lol), megoldódik.

skippper: Nem működik otthoni rendszerben, mozis formátumokra van szabva.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#181021) python1 válasza Gino20 (#181015) üzenetére


python1
veterán

(#181022) powerup2 válasza VoidXs (#181020) üzenetére


powerup2
addikt

Nem mert máshol nem volt ilyen és durván látszik majd ülj be és nézd meg. És nem csak én vettem észre. Kiváncsi vagyok mikor cserélik ki a vásznat.

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#181023) ctrlaltdel13 válasza python1 (#181021) üzenetére


ctrlaltdel13
őstag

Nem értem a nyelvet, de ott a lécek mögött nem abszorber felület van?

(#181024) VoidXs válasza powerup2 (#181022) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Minden filmet megnézek, amit ott adnak, és csak hotspotot látni, a vászon elég tiszta. Fehér vászon kellene, hogy ne legyen ilyen, de azon csak a 6P 3D működik. Sajnos az IMAX palettáján van polár 3D-s lézer is, így nem tudom, mennyire garantált, hogy fejlesztéskor azt teszik be. Illene a 6P a teremméret miatt, de ki tudja, mennyire engedik a spórolást.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#181025) python1 válasza ctrlaltdel13 (#181023) üzenetére


python1
veterán

Bármit tehet mögé az ember, ennek a megfelelője nappalira is megvan, mármint ez a cég csináll nappaliba is ilyen dizájnt, fent van az is a YT csatornájukon.
Egyébként használhatod a feliratozást, sok információt hordoz a videó.

(#181026) powerup2 válasza VoidXs (#181024) üzenetére


powerup2
addikt

Hidd el hogy vászon hiba ha nem ment semmi akkor is lehet látni a foltot!!!

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#181027) python1


python1
veterán

Srácok töredelmesen bevallom, hogy a hétvégén a gyerekkel sztereóban kellett filmet nézni, kikapcsoltatta velem a prologic módot, és valóban jobban szólt így a film, vagyis a HBO Max
ilyen a karma. :B
Na, de megfogadtam, hogy nem leszek lusta legközelebb beszerezni sokcsatornás változatban, mert kínszenvedés volt így végignézni nekem a filmet, ez van.

Másik, hogy CAVERN beállításban a crossover expert résznél pipa az összes csatorna alá, az azt jelenti, hogy mindegyik csatornára ráteszi az LFE tartományt?
Mert így eléggé brutál tud lenni, majdnem kiugrottunk némelyik jelenetnél a kanapéból, pedig hátulról jött az ütés, szubbal egíütt, ilyen eddig még nem volt, de nem is hallottam sehol.

(#181028) devil-k válasza kimi02 (#181012) üzenetére


devil-k
nagyúr

Belenéztem, nagyon impresszív, tetszik, viszont Bay bácsi féle hangkeverést nem tudta lenyomni. :D

- mozi bolondéria -

(#181029) python1 válasza devil-k (#181028) üzenetére


python1
veterán

Vedd fel a listádra a Tront ( A rács)is, tegnap néztük a sráccal, amit eddig nem ezen a rendszeremen néztem, újra kell néznem, nem is értem eddig mit is vártam, vagyis hogy miért nem léptem már meg hamarabb, ja, mert nem jártam még azelőtt otthoni pro moziban. :D

(#181030) kimi02 válasza devil-k (#181028) üzenetére


kimi02
őstag

A remux-os változatot kölcsönözted?
Nálam remegteti a szobát rendesen :K

(#181031) devil-k válasza kimi02 (#181030) üzenetére


devil-k
nagyúr

Igen, mindig remuxokat kölcsönzök. Egyébként jó volt, főleg a repülős jelenet, mintha magam is benne ültem volna a gépben, ráadásul a körbevevő tér még csak erősítette ezt az érzést. Itt is volt remegés dögivel, a közeljövőben meg fogom nézni, kíváncsi vagyok. Nekem az tetszett a Rohammentő c. filmben, hogy ott a dialógusok is kristálytiszták voltak, mintha tényleg én is ott ültem volna velük. :)

python
Tudnál dobni egy IMDB-s linket? :) Biztos ez a címe?

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#181032) -KP- válasza python1 (#181029) üzenetére


-KP-
addikt

Konkrétan a Tron esetén a lightcycle battle, azaz a motorversenyzős rész az, ahol pirosba mentem a behringer nx6000d-vel amíg 1 szubom volt. Kettővel már nem :)

(#181033) python1 válasza devil-k (#181031) üzenetére


python1
veterán

Ja bocs, nem tettem a TRON-t után kötőjelet. :B

KP
Az ütős rendesen, tátott szájjal néztük a gyerekkel. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#181034) python1 válasza devil-k (#181031) üzenetére


python1
veterán

Na arra én is kíváncsi leszek, egyszerűen zabálom azokat a filmeket, ahol jók a dialógusok, imádom a tiszta, dinamikával teli centerhangot.

(#181035) VoidXs válasza powerup2 (#181026) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ha ez így van, akkor két hét alatt mocskolódott be a vászon láthatóra. Ha nagyon biztos vagy ebben, írj a cqo@imax.com-ra, és megoldják egy héten belül. Az IMAX nem szarakodik, ha valami a teremben nem újszerű. Először egy általános köszit fogsz kapni, és amennyiben igazad volt, egy follow-up is jön, hogy orvosolták. Ha tévedtél, és tényleg csak hotspot volt, akkor megáll a köszinél a dolog.

#181027 python1: Nem, fordítva. A kijelölt csatornákat teszi arra a subra, aminek a sorába kerül a pipa. Ha mindenhol van, akkor mindenből kever.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#181036) devil-k válasza python1 (#181033) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ja, így már Okés. Nem tudtam mire gondolsz és nem is találtam ilyen filmet, hogy “Rács” :DDD

#181034 python1
Na, akkor ez tetszeni fog. :)

- mozi bolondéria -

(#181037) MasterMark válasza devil-k (#181036) üzenetére


MasterMark
titán

Van egy ilyen szám a zenében, de a régi filmet se így fordították.

Switch Tax

(#181038) python1 válasza VoidXs (#181035) üzenetére


python1
veterán

Köszi!
Tulajdonkèppen erre gondoltam, csak tènyleg fordítva írtam le. :DDD
Mindegy a hang így nagyon ütős az biztos.

(#181039) VoidXs válasza python1 (#181038) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ha minden be van pipálva, pontosan ugyanaz, mint a mezei crossover. Máshol vágsz mindent?

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#181040) devil-k válasza MasterMark (#181037) üzenetére


devil-k
nagyúr

Köszönöm :R

- mozi bolondéria -

(#181041) powerup2 válasza VoidXs (#181035) üzenetére


powerup2
addikt

Egy hét alatt kicserélik a vásznat?

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#181042) python1 válasza powerup2 (#181041) üzenetére


python1
veterán

Egy olyan vásznat kellene szerezni, vagy 20 embernek elèg lenne. :D

(#181043) VoidXs válasza powerup2 (#181041) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Amikor utoljára írtam ide, hogy rossz a sub, azt is ilyen gyorsan kicserélték, pedig az se kis meló. Amúgy a vászoncsere egy éjszaka alatt megvan, de gondolom idő, mire küldenek valakit, aki ráér.

python1: Biztos vagy abban, hogy jól mutat otthon a majdnem centis perforáció? :D

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#181044) m3ss válasza python1 (#181021) üzenetére


m3ss
veterán

hmm megneztem par videojukat, ezek a nemetek nagyon profin csinaljak ezeket a nappalikat. full fekete akusztikus mennyezet mindenhol, mindenhol korbefuggonyozve. ez a kihivas amugy, nappaliba integralni egy mozit, hogy az vmennyire nappali funkcioja is maradjon, de a kep es a hang ne legyen kompromisszumos.
vajon melyik videoban taglaljak ezt a fa leces megoldasukat?

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#181045) BIGi75


BIGi75
senior tag

Üdv Srácok, nyílt egy Szobaakusztika topik pár napja.
Idővel majd kiforrja magát mennyire van létjogosultsága egy külön topiknak a témakörben.
Én úgy gondolom, hogy ez egy "átjáró" a HIFI sztereó és a többcsatornás rendszerek között. Lehetnek olyan nagyobb tudásanyaggal és ismeretekkel rendelkező felhasználók, akik jellemzően csak 1-1 topikban mozgolódtak ezidáig, és ezzel szélesebb körben adódhat lehetőség tapasztalatcserére, speciálisan a témára kihegyezve.

(#181046) VoidXs válasza BIGi75 (#181045) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ez egy remek kezdeményezés, oldalsávon a helye. :K

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#181047) BIGi75 válasza VoidXs (#181046) üzenetére


BIGi75
senior tag

Nem tőlem pattant ki, de én is így gondolom ;), ezért írtam be ide is.

(#181048) Dagidög


Dagidög
senior tag

Mik most az újonnan kapható legolcsóbb
1. Audyssey XT32-es
2. Diracos
erősítők?

(#181049) VoidXs válasza Dagidög (#181048) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Tippre mindkettőre a Denon X3700H a válasz.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#181050) ctrlaltdel13


ctrlaltdel13
őstag

Na ez a az overlord egy igazi szub gyilkos.
Ki.aszottul túl van tolva méllyel.
Az Ulti kilengése bőven elérte a határát,úgy hogy pc 80-ason volt.
Meg is lett az eredménye, fals hangot hallottam egyszer a film közben.
Most utána vizsgálom, szuszog a membrán mikor nyomom befelé kézzel.
Peremen hibát nem látok.
Egyéb helyet ahol nem lenne tömör,nem véltem felfedezni.
Mivel kezdjem a hiba feltárást?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.