Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#183001) denesdr válasza spiky03 (#183000) üzenetére


denesdr
addikt

Akkor nem kell.

(#183002) denesdr válasza denesdr (#182999) üzenetére


denesdr
addikt

Pontosabban a magassugárzót csak olyan értelemben érinti a BSC, hogy a ráeső teljesítmény elektromosan vissza van fogva (így ez könnyen pótolható utólag), mivel a baffle step akusztikus vesztesége csak a mélyebb frekvenciákon jelentkezik (amit viszont pótol majd a falhoz való közelség), ahol a magassugárzó nem szól bele a hangfal eredő átvitelébe (mert jóval magasabb frekin el van váltva).

(#183003) spiky03 válasza denesdr (#183001) üzenetére


spiky03
veterán

Köszi a megerősítést! :R

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#183004) NoX


NoX
senior tag

Valaki intézte már a következő Yamaha erősítők gyári visszahívását?
RX-V4A, RX-V6A, RX-A2A, TSR-400 és TSR-700

Nem akarok hozzászólást duplikálni, a Házimozi belépő szinten topikban írtam erről hosszabban.

Gondoltam hasznos, ha ide is belinkelem, hátha érint valakit.

(#183005) Gomba1974 válasza denesdr (#182992) üzenetére


Gomba1974
tag

Így gondoltam a 4 oldalt a frontot pedig körbe lammelózva a hátulját pedig kicsit beljebb az oldalába nutolni. 12mm es de lehet vastagabb is.

(#183006) Quetz válasza Gomba1974 (#183005) üzenetére


Quetz
őstag

Ezekkel a kérdésekkel fáradj át a Házi hangfal építés topicba. Ott jobban tudnak segíteni neked, és a téma is oda való.

(#183007) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

Sziasztok!
Nem nagyon írtam még ide mert nem sok problémám volt idáig. :B
Szerintetek mi lehet a gond?
LG C2 TV-m van (HDMI 2.1 , eARC) amit idáig csak optikaival kötöttem össze egy Pioneer VSX-424K erősítővel.
Tegnap viszont összekötöttem HDMI-vel(TV-n eARC-ba dugva) ami működik is viszont csak STEREO-ban szól.
Optikaival idáig a PrimeVideo-n és a külső HDD-n lévő filmek gond nélkül szóltak 5.1-ben.
A TV-n és az erősítőn az ARC be van kapcsolva, továbbá a TV-n a Digitális hang Autómatikusra van állítva és a hangkimenet sincs PCM-en hanem Áthaladásra van állítva.

Amit viszont észrevettem, hogy az erősítőn a HDMI-t lehet THRU-ra vagy AMP-ra állítani, de amikor a TV-n a hangkimenetet ARC-ra állítom akkor az erősítőn ez a beállítás átugrik AMP-ra.
Egyébként nincs más eszköz az erősítőre dugva a TV-n kívül.(Gondolom ezért kapcsol AMP-ra).

(#183008) Gomba1974


Gomba1974
tag

Meg is jöttek a hangszórók.
Erősítő téren még várnám a lehetőségeket mivel lenne a legjobb meg hajtani a 2db RSS315HF-4 et.

(#183009) I'am Dony válasza Gomba1974 (#183008) üzenetére


I'am Dony
őstag

Nézd meg a Crown oldalát. Van 2x500-750 közötti DSPs vasuk.

(#183010) mp54


mp54
senior tag

Pana 50G30 plazma tv (1080p) esetén érdemes-e egy film 2160p változatát kölcsönöznöm? PC/VLC a lejátszó jelenleg, ami nem tudja a 2160p-t. Milyen lejátszó programot javasoltok 2160p-re?
Köszönöm.

(#183011) Quetz válasza mp54 (#183010) üzenetére


Quetz
őstag

- Nem érdemes
- A VLC tud lejátszani 4k-t:
3.0 HighlightsVLC 3.0 "Vetinari" is a new major update of VLC
-VLC 3.0 activates hardware decoding by default, to get 4K and 8K playback!
- It supports 10bits and HDR
- VLC supports 360 video and 3D audio, up to Ambisonics 3rd order

(#183012) MasterMark válasza mp54 (#183010) üzenetére


MasterMark
titán

MPC-BE

Switch Tax

(#183013) VoidXs válasza mp54 (#183010) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Érdemes. Fontos infó, hogy a 1080p azt jelenti, hogy csak a fényerő 1080p, miközben a szín csak 540p (ilyen a BD szabvány, hiába lenne lehetséges ezt jól is csinálni). Ez bizonyos esetekben komoly problémát okoz (szikrák, konfetti, autók körvonala), ezért ajánlott minden esetben a 2160p, mert ott már teljesen ki van használva a 1080p.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#183014) buci68


buci68
junior tag

halihó

Lett egy Marantz 7013 pát hónapja.
Mivel kicsi kedvencem megjelenik BD 4K ban AVATAR 2 a napokban itt D ben is és jó lenne otthon is elérhető lenne a Magyar nyelv miatt de ahogy olvastam regebben kétséges .

Jelenleg egy 3D FHD LG BP730 BD lejátszó és melette egy Viewsonic FHD vetítőn peregne

bár mindegyik jó de csak csak birizgálja a kobakom a 4K UHD irányzék
mivel lett Sztereo erősítő ( Electrocompaniet ) is amit halottam, Stream re sem rossz a
Panasonic DP-UB9000 UHD utódja a 9004
Kell e idáig költekezni vagy szinté elegendő a lejebbi modell is
Panasonic DP-UB824EGK / 820
Panasonic DP-UB424EGK
Az AVATAR 120 FPS ben készült van lejátszó ami ezt is tudja ?
Da ha van más Márkában ajánlás megjelölve, is szívesen veszem.

Vetítőben ami 3D t is tud
Acer H6800a DLP Beamer
Viewsonic PX701-4K ( talán nem 3D )
Egyéb ajánlás ? DLP célszerű ugyanis a Jesszuska hozott 4db 3D szemcsit hozzá ....

ILLETVE

Netán egy Laptop célszerűbb BD 4K lejátszónak ? valamint lehetőség lehet zene lejátszásra is TIDAL...Master ...
Megütik hangminőségban a StreamDAC ok hangminőségét ?
Pld Lumin D2 elvben audiophile kategória lehet ellenfele ?
Eme esetben a néha láttott Dedikált "besorolás" mit jelent pontosan ?
Laptopban valami ajánlás ....

Jelenleg Dynaudio Excite 36 H.falak vannak ...
Van volt valakinek Heco ALeva 602 je ? Hová tehető hangban komoly Sztereóra alkalmas ?

Előre is köszönet

(#183015) krx21 válasza buci68 (#183014) üzenetére


krx21
nagyúr

Sajnos az AVATAR 2 Blu-ray nem lesz 120fps…

(#183016) powerup2 válasza krx21 (#183015) üzenetére


powerup2
addikt

120 fps értelmét nem látom filmeknél. Mozikban az avatar 2 gyors jeleneteire többen panaszkodtak.

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#183017) devil-k válasza krx21 (#183015) üzenetére


devil-k
nagyúr

Én sem látom értelmét. Nekem az ilyen "ficsörök" kapcsán már inkább az jut eszembe, hogy egy PC/PS5 játékot nézek, nem pedig egy mozifilmet...

- mozi bolondéria -

(#183018) krx21 válasza powerup2 (#183016) üzenetére


krx21
nagyúr

Pedig jó az. ;) Persze ha valaki megszokta a 24p-t, az más kérdés…
A 120fps jelentősen növeli a mozgó sorfelbontás még a 60fps-hez képest is. (Gyors jelenetek sokkal élesebbek maradnak) Persze az összhatás megosztó lehet, a szokatlan “videó kamerás” hatás miatt…

(#183019) VoidXs válasza buci68 (#183014) üzenetére


VoidXs
nagyúr

48-ban készült. Az már a BD szabvány része, bármilyen rendszer tudja.

Ha a nyers minőség számít, a PC-nek a közelében sincs semmi, hiszen embertelen teljesítménye van egy kis dobozhoz képest. Szinte bármelyik megfelel, nézd meg a CPU spec sheet-jét, hogy mire van dekóder. Általában 8K60 körüli számokat fogsz látni, nem lesz baj. 3D kimenetet viszont kizárólag OU/SBS-ként tudsz, ami egyébként tökéletesen elég, hiszen olyan nem létezik, hogy 4K 3D (csak és kizárólag IMAX-ben, azt az anyagot meg nem adják ki), így belefér a 1080p teljes minősége egy képkockába.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#183020) jézusom


jézusom
addikt

Sziasztok!

Tudtok olyan HDMI splittert(switch, akármi) ami fogadja a 4k@120Hz DV VRR jelet és tudja is továbbÍtani?
De a csavar az, hogy közben másik kimeneten kell egy butÍtott max 60Hz jel is egy ambient lightnak!
Lényegében Xbox jelet kell rendesen tovább vinnem, de közben leválasztani egy gagyibb video jelet :)

Köszi!

(#183021) jézusom válasza jézusom (#183020) üzenetére


jézusom
addikt

Kicsit válaszolok magamnak. Szerintem a gagyi kimenetet megoldom egy regebbi verzios kábellel, majd az downgradeli :)) csak veszek hozzá egy f@sza splittert. Mit gondoltok? Átvisz mindent ami kell xboxozni?

(#183022) krx21 válasza jézusom (#183021) üzenetére


krx21
nagyúr

“Szerintem a gagyi kimenetet megoldom egy regebbi verzios kábellel, majd az downgradeli”
Na ebben ne bízzál, ez nem így működik…

[ Szerkesztve ]

(#183023) nilrem


nilrem
tag

Teljes rendszerem minimum 4K fejlesztésén gondolkodom. Eddig kivártam és elvoltam FHD-val. Jöttek is a bizonytalanságok:
- Minőségi urgásban megéri az OLED tv vagy bőven elég QLED 65" méretben. LG irányban nézegetek.
- Apple TV jelenleg a media player ebből gondoltam a 4K verziót akinek van tapasztalata komolyabb szintű lejátszókkal Zidoo, Dune stb érdemes azokat is nézegetni?
- Erősítőnél elvárás, hogy minden formátumot (zenében és videoban is) támogasson DTS:X; Dolby Vision stb.. és előny ha 8k-t is tudja. Két zónát kezeljen illetve legyen lemezjátszó bemenet. Illetve nálam számít, hogy ne fekete színű legyen. Pioneer van most teljesen nyitott vagyok Marantz, Onkyo, Denon irányokba. Melyik típust érdemes az adott márkán belül?

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#183024) Vikthor válasza nilrem (#183023) üzenetére


Vikthor
nagyúr

8k teljesen felesleges, semmilyen anyag nem létezik még mindig. Az a 8 millió pixel amit a 4k nyújt bőven elég és tökéletes. 4k-ra is akkor van szükség igazán, ha van rendes anyagod (pl. eredeti filmek lemezen) és lejátszód hozzá. A streamelt 4k NEM egyenlő a lemezen találhatóval. A felsorolt márkák akár jók is lehetnek, de érdemes lehet Arcam vagy Anthem AVR-eket is bevizsgálnod.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#183025) devil-k válasza nilrem (#183023) üzenetére


devil-k
nagyúr

Mennyi a guba?
A legfontosabb kérdés.

- mozi bolondéria -

(#183026) nilrem válasza Vikthor (#183024) üzenetére


nilrem
tag

Teljesen egyetértek, de az látszik Denon, Marantz azonos áron hozza a 8k-t pioneer nem. Akkor már tudja és ezér ne kelljen megint erősítőt cserélni.

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#183027) Vikthor válasza nilrem (#183026) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Nem fog kelleni emiatt AVR-t cserélned. 2019 óta létezik 8k TV, de azóta egy film sem jött ki ilyen felbontásban, ráadásul nincs fizikai formátum se hozzá. Durván 1500 4k UHD, 35.000 Bluray és 270.000 DVD cím létezik. Nagy valószínűséggel nem is fog jó ideig kijönni új formátum, hisz még sorra remasterelik 4k-ra a filmeket úgy, hogy rengeteg film még Bluray formátumban sem létezik. És nem beszélve azokról a filmcímekről, amik csak 8-16mm szalagon léteznek (kb a DVD címek kétszerese).

Ami a megjelenítőt illeti én az LG OLED technológiára tenném le a voksot, de csakis kalibráltatva, megéri, mert a színek a helyére kerülnek (közelebb a referenciaszintre) továbbá még fényerőt is nyerhetsz vele. Ezek a többezres nites TVk már zavaróan vakítóan fényesek tudnak lenni, míg az OLEDek nem olyan vészesek, de az új G3-as OLED nagyon előrelépett a közel 700 nites C1-es panelemhez képest.

Szerintem ami lényeg ma a házimozi vassal kapcsolatban az az, hogy tudja a 4k, Dolby Vision, Atmos, DTS:X (feltéve ha vannak dedikált hangszóróid hozzá) illetve a 120 Hz, ha játszol az AVR-en keresztül a TVden.

[ Szerkesztve ]

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#183028) nilrem válasza nilrem (#183026) üzenetére


nilrem
tag

Legyen kb 1,1 a TV, erősítő és lejátszóra. Lehet több is ha van értelme. Pl ha nem kell igazán OLED mert nem ad annyivel többet 65"-ban van feleannyiért ami tudja a dolby visiont. Akkor bőven mehet komolyabb lejátszó vagy erősítő belefér az említett keretbe és van értelme többet arra tolni.

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#183029) nilrem válasza Vikthor (#183027) üzenetére


nilrem
tag

G3 idei mutatvány így az ára is komoly. Lehet ezzel érdemes várni egy évet illetve akkor lesz foci EB is olyankor nagyon szoktak akciózni.
Erősítőből melyik típust a márkákon belül?

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#183030) jézusom válasza nilrem (#183028) üzenetére


jézusom
addikt

Oled nélkül mi értelme a DV-nek? 8k mèg nem számít de 4kban legyen 120Hz!

[ Szerkesztve ]

(#183031) nilrem válasza jézusom (#183030) üzenetére


nilrem
tag

Oled ár/értékben C2 néztem 600 alatt van. Ez szerintetek ok?
[link]

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#183032) VoidXs válasza nilrem (#183031) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ha 600 alá ment a C2, akkor nagyon jó.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#183033) Gino20 válasza nilrem (#183031) üzenetére


Gino20
őstag

A C2 kifutó sorozat és most nagyon jó áron vannak.
23-as sorozatból egy C3-ra szerintem nem érdemes várni, de a G3 már más sztori, mert az nagyon sokat fejlődött.
Amúgy OLED alternatívája a miniLED. Samsung szerintem kellően képes blooming-ra, de e téren a TCL algoritmusa sokkal jobb. Volt mind a kettő, igaz C2-nél kötöttem ki ilyen-olyan okból, de ez esetleg jó opció lehet [link] vagy van itt HA-n bontatlan 75"-ban is [link] .
A hagyományos LED-hez képest nagyon nagy ugrás képminőség tekintetében a miniLED (közel jár az OLED-hez és fényerőben meg előtte van).
TCL esetén engem a szoftver szívatott meg és nem működött a CEC és az ARC kapcsolatot is eldobálta, de ettől persze még biztos van rengeteg elégedett felhasználója is.

Amúgy a felhasználási szokás sem mindegy. Ha sokat meg nappal tele ablakokkal fényes helyiségben, akkor jobb választás lehet a jóval nagyobb fényerőre képes miniLED.

[ Szerkesztve ]

(#183034) -KP- válasza nilrem (#183029) üzenetére


-KP-
addikt

Mivel kötelezően phono bemenetet szeretnél és nem lehet fekete, szerintem ez eléggé limitálja a lehetséges modelleket a Marantzokra. Pl. Marantz Cinema 50. De ez már önmagában 700k. Ha nem kell a 11.x csatornás dekódolás, és elég a 7.2(ezzel 5.2.2-es atmost tudsz pl. kiépíteni) akkor ott van a Cinema 60, ami már kb. 300 ezerrel olcsóbb. Ha ragaszkodsz ahhoz, hogy nem lehet fekete, és kötelező a phono input, akkor nagyon behatárolod a lehetőségeid.

(#183035) jézusom válasza Gino20 (#183033) üzenetére


jézusom
addikt

Szerintem a mini led megoldás még mindig nem ad pixelenkénti fényt, vagy igen?

(#183036) Gino20 válasza jézusom (#183035) üzenetére


Gino20
őstag

Nem, de van benne több 100 vagy akár 1000 LD zóna a több ezer LED-hez és így tényleg bitang jó képe van 60-70 ezres kontrasztal nagyon jó feketével. Ez most tényleg nem parasztvakítás (nanocell és társai) hanem valódi fejlődés. Világos környezetbe a nagy fényerő miatt meg konkrétan jobb választás lehet, mint az OLED, de persze ha nem kell a nagy fényerő és javarészt este megy, akkor az OLED a nyerő, de azért ne hatalmas különbségre gondolj.

(#183037) jézusom válasza Gino20 (#183036) üzenetére


jézusom
addikt

Hát jó elhiszem, hogy fejlődünk, de én inkább besötétÍtek. Messze van még a pixelenkénti led. De aztán ki tudja, ha sikerül megcsinálni, akkor lehet már az oled is jobb lesz, vagy eleve addigra a mikroled lesz szar apró mérete miatt :D
Amúgy meg az ár is döntő, elég drága az oled.

(#183038) nilrem válasza -KP- (#183034) üzenetére


nilrem
tag

Ha már ennyi pénzt kiadok legyen olyan színe amit szeretnék. Előző két házimozis erősítőm is ezüst. Régen jóval nagyobb mennyiségben volt ebben a kategóriában ezüst. Maratantz cinema 60 pont bent van a kinézett típusokban.
Márcsak a lejátszó kérdés maradt. Ár értékben apple tv 4k 2022-es a befutó. Akinek van tapasztalata komolyabb lejátszóval megosztaná a tapasztalatát. Ami nem csak ígéri, de hozza is apple tv-nél megszokott nagyon gyors menüt és támogatottságot, de esetleg a minőség magasabb és megéri a plusz költséget.

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#183039) skippper válasza nilrem (#183038) üzenetére


skippper
senior tag

Fire TV Cube gen 3, nekem nagyon bejött. Dolby TrueHD/Atmos és DTS HD MA/X illetve Dolby Vision egyben. Csak az Nvidia Shield tud hasonlót, de az már öregecske.

(#183040) jézusom válasza nilrem (#183038) üzenetére


jézusom
addikt

Amlogicról van tapaszatlatom, nekem s912 procis van, ez még a DV-t nem tudja, a többi frankó. Amlogic topic nagyon pörög, érdemes szétnézni.

(#183041) devil-k válasza nilrem (#183038) üzenetére


devil-k
nagyúr

Külön lejátszó kell mozira és streamre. Az utóbbira az Apple TV a befutó.

Ha már ennyi pénzt kiadok legyen olyan színe amit szeretnék
Ez meg tényleg korlátozza a lehetőségeket.

- mozi bolondéria -

(#183042) nilrem válasza devil-k (#183041) üzenetére


nilrem
tag

Mozira mit javasolsz?

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#183043) skippper válasza devil-k (#183041) üzenetére


skippper
senior tag

"Külön lejátszó kell mozira és streamre"

Miért? Az egyetlen ok, amit el tudok képzelni, az a MadVR, de ott is bukod a Dolby Visiont. Ahogy korábban is írtam, én régebben használtam PC+MadVR és Amlogic combot, de a FireTV Cube3 simán kiváltotta mindkettőt és egy másodpercig se vágyom vissza.

[ Szerkesztve ]

(#183044) Rp526 válasza nilrem (#183031) üzenetére


Rp526
aktív tag

Nehéz nem ismerni, de hátha nem láttad még. Ezen az oldalon profi teszteket találsz, terhelésteszteket is (beégés, stb).. Szinte minden objektív információ itt van TV vásárláshoz. A legjobb közismert tesztelő oldal. TV-k ársávonként filmre, játékra, mindennapi használatra.

(#183045) -KP- válasza skippper (#183043) üzenetére


-KP-
addikt

Én úgy tudom, hogy az apple tv a legjobb lejátszó streames tartalmakhoz, de fájl lejátszásban nem remekel. Ami fájl lejátszásban remekel, ott meg a streaming nem 100%-as.

(#183046) devil-k válasza skippper (#183043) üzenetére


devil-k
nagyúr

Hosszú hónapok, talán évek óta írunk róla, miért nem megy a kettő együtt. Olvass bele a szaktopikokba. Leginkább a licensz hiánya miatt nincs “all in one” eszköz.

-KP-
Ha azt a pár hiányosságot megoldanák az Apple TV-nél,
a legjobb lejátszó lehetne.

- mozi bolondéria -

(#183047) Gino20 válasza jézusom (#183037) üzenetére


Gino20
őstag

"Messze van még a pixelenkénti led"
Épp ez a lényeg, hogy nem "szükséges" mégis nagyon jó, OLED-hez közeli képet kapsz, adott esetben jóval olcsóbban. Van benne több ezer LED és 800-900 Local dimming zóna, amiket külön vezérel.
Nem bánom, hogy végül OLED-nél kötöttem ki, de a TCL C835 képe tényleg jó volt, nagyon minimális blooming-al (keresni kellett kb statikus tartalommal) pazar feketével.
Mindegy is, nem ragoznám tovább :) , aki nem hiszi nézze meg, hogy már az OLED-nek is van alternatívája :)

(#183048) Gino20 válasza devil-k (#183041) üzenetére


Gino20
őstag

Egy új TV esetén stream-re minek külön box? :F

(#183049) devil-k válasza Gino20 (#183048) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ennyi erővel minek külső lejátszó? :F
Remélem, a kérdésed költői volt egy “haladó” csoportban.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#183050) skippper válasza devil-k (#183046) üzenetére


skippper
senior tag

Elég régóta követem a médialejátszós topikot, de továbbra sem értem, hogy milyen licenszt hiányolsz a 3as kockából? TrueHD, DTS:X és Dolby Vision összes profile megy rajta. Ha esetleg tudnál olyan contentet mutatni, ami megfekteti a kockát azt szívesen venném, szeretem tesztelgetni, de még nem találtam olyan fájlt, amit ne játszana le.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.