Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9216) masterful87


masterful87
senior tag

A tanácsotokat szeretném kérni!

Pár hónapja kivettem az egyenes rudas bicepszet, és a szűknyomást az edzéstervemből, mert nem hogy gyakorlat alatt, de már napközben is fájt a bal könyököm! Pedig nem használtam nagy súlyokat, és nem állat módjára csináltam!
Azóta bicepszre csinálok egykezest, koncentráltat és kalapácsos bicepszet.
Tricepszre kötéllel lenyomást, lórúgást, és hátsó fekvőtámaszt. (tolóckodásra nincs lehetőségem, és sztem erőm se lenne)
Vettem egy doboz BioTech Arthro-t is, egy hete szedem. Jelenleg nem fáj a könyököm, tehát jót tett a problémás gyakorlatok elhagyása! (plusz több hetet is kihagytam, direkt hogy gyógyuljon)

Viszont úgy döntöttem, hogy visszatérek az alapgyakorlatokhoz az izolációs gyakorlatok helyett, ezzel kapcsolatban lenne kérdésem: mit tehetek, hogy óvjam a könyök ízületemet, mire figyeljek oda? Esetleg más könyökkímélő gyakorlatok? (francia rudam nincsen, és nem is tervezek venni egyet 10 ezerért, jah itthon edzek)

(Amúgy sz@rok az ízületeim alapból: már 40 kilós guggolásnál is kattog, fáj a jobb térdem! Ezt úgy oldottam meg, hogy vízszint alá nem megyek.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.