Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9851) Yeffy válasza wertigo1984 (#9830) üzenetére


Yeffy
veterán

Eeertem...

Mmm, fasza kis szett, thx :)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#9852) Ijk válasza Woodslave (#9850) üzenetére


Ijk
nagyúr

Csak tudnám miért küldözget nekem magáról ilyen képeket? :F

;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#9853) asuspc96 válasza Ijk (#9852) üzenetére


asuspc96
senior tag

el akarja nyerni a címedet.... :U

;]

(#9854) Tipo16V válasza .HUman (#9845) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

ertem, koszi! :)

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#9855) Zomb€€


Zomb€€
őstag

No, akinek gondja van a felhúzás helyes végrehajtásával, íme a mai finomhangolásom.
(előre megjegyezném, hogy hosszú lábú vagyok, törpéknek lehet, hogy másként hat ;] )

- Lehetőleg a legmagasabb tárcsát rakd fel, hogy ne legyen olyan mélyen a kiinduló állapot.
- Kiindulásnál teljesen leguggolva érintse a sípcsontodat a rúd, illetve homoríts amennyire tudsz, fej felfelé néz.
- Gyakorlat végzése közben folyamatosan felfelé nézz, és próbálj homorítani amennyire tudsz.
- Közben szorosan a sípcsontodhoz húzzad a rudat!

Ezekre figyelve ma reggel brutáljót edzettem, és semmit nem éreztem a derekamból

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#9856) .bruszli.


.bruszli.
aktív tag

Srácok, valaki vegye át a stafétát... :O

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#9857) shteer válasza .bruszli. (#9856) üzenetére


shteer
titán

Remelem asus lesz a kovetkezo

;]

..szerintem jónak tűnik

(#9858) God Vazzeg válasza shteer (#9857) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ez a Boxi gyerek se kell ide :( :D ;]

(#9859) spammer válasza .bruszli. (#9856) üzenetére


spammer
veterán

:))

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#9860) #11527168 válasza .bruszli. (#9856) üzenetére


#11527168
törölt tag

:C 5 hszel ezelőtti gif ide passzol pont :))

mocsokmisi milyen vegyszer megy? ;]

[ Szerkesztve ]

(#9861) adam432 válasza .bruszli. (#9856) üzenetére


adam432
tag

melody méltó utód lesz... sőt...

„Si vis pacem, para bellum.”

(#9862) Sotho válasza .bruszli. (#9856) üzenetére


Sotho
őstag

Addíg jár a kancsó a kútra amíg... :U
"21-re lapot húztál" omg nem 19-re szoktak? :D

(#9863) meroly válasza .bruszli. (#9856) üzenetére


meroly
veterán

Brutális :Y

adam432: te gyúrsz? :F

Impossible is nothing

(#9864) Boxer001 válasza God Vazzeg (#9858) üzenetére


Boxer001
veterán

Megérkezem hátazásból és ez fogad. :O :D

(#9865) shteer válasza Sotho (#9862) üzenetére


shteer
titán

de :)

..szerintem jónak tűnik

(#9866) spammer válasza Sotho (#9862) üzenetére


spammer
veterán

De neki már megvolt a 21 és még arra is lapot kért :W :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#9867) Sotho válasza spammer (#9866) üzenetére


Sotho
őstag

Eggyezzünk meg abban hogy 20-ra kért lapot! :D

Más: Most ki kell hogy próbáljam a biotök creapumpját mellé tolok egy tescóbull-t amit várok ettől a gyilkos kombótól: nem alszok el a scottpadon. :D Ki vagyok égve ,és még izmos sem vagyok. :(

[ Szerkesztve ]

(#9868) adam432 válasza meroly (#9863) üzenetére


adam432
tag

Nem ;]

„Si vis pacem, para bellum.”

(#9869) #11527168 válasza Boxer001 (#9864) üzenetére


#11527168
törölt tag

Egy szaros hátedzés? Puding vagy. :DDD Mellé legalább egy tricepsz+has :)

(#9870) Ijk válasza #11527168 (#9869) üzenetére


Ijk
nagyúr

Most robbantott edzéstervet nyom, amitől azt reméli új dimenziók nyílnak meg előtte.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#9871) Boxer001 válasza #11527168 (#9869) üzenetére


Boxer001
veterán

Hát-vállat szoktam, de most szét van bontva, jövő héten szerintem csak 3x megyek.
Ijk
Semmilyen új dimenziók, meg ilyenek, egyszerűen csak le tudok mászni sokszor a héten, és mivel szeretek menni, ezért szétbontottam.

(#9872) philoxenia válasza Sotho (#9842) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

De nem érezte közben, hogy kopaszodik... /a szertől... ;] /

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#9873) Woodslave válasza Boxer001 (#9871) üzenetére


Woodslave
nagyúr

lefordítom: neked qrvára mindegy ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9874) #11527168 válasza Boxer001 (#9871) üzenetére


#11527168
törölt tag

egyszerűen csak le tudok mászni sokszor a héten

Nagymellű a csaj? Segge milyen? Alma-körte? ;]

Tegnap nálunk a terembe volt 2 iszonyat jó csajszi. Egyik Yeffynek való széparcú, kerekebb, nagykannás, a másik meg pont az én esetem, alacsony fekete kiscici-jósegg :K

[ Szerkesztve ]

(#9875) Yeffy válasza #11527168 (#9874) üzenetére


Yeffy
veterán

körteeeee... ^^

óó, Issten vagy, h gondolsz rám, köszi fater! :D :R
kár, h nem láttam... :( :))

ja, tegnap eszembe jutottál, mivel korábban tán Te kérdezted, hogy milyen edzéseket szoktam csinálni. láb/váll volt, és pl nem guggoltunk. első lábedzésem guggolás nélkül. de jóvót, Heck gépeztünk, volt még lábfeszítő, lábhajlító, kis vádli, aztán meg vállra 2 gyakszi, oszt' csókolom. erre értettem anno, hogy sosem fix, kicsit mindig variálunk.
hátha hasznodra válik. :)

nocsak, kisrobotot kib_szták? szörnyű... lehetne még egy-két embert ;]

Sotho: látom, nagyon b_ssza a csőröd ez a 21-re lapot húztak dolog... :DDD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#9876) #11527168 válasza Yeffy (#9875) üzenetére


#11527168
törölt tag

Alap :R Akartam is lőni egy fotót, de túl nyilvánvaló lett volna. Kémkedésben meg nem vagyok egy spammer :D A háta mögé nem tudtam kerülni (pedig éppen segg-gépezett) úgyhogy a legfontosabb területet nem tudtam felmérni ;)

Jaja, kérdeztelek erről. Én is ilyesmit csinálok majd ma, úgy érzem hogy a fix lábezdés túl megterhelő még. Úgy gondoltam hogy 2 hetente fogok csak guggolni (vagy inkább imitálni :( ) Kb. akkor ugyanezt fogom csinálni mint ti csak a vádli, has marad itthonra (vádlim szerencsére alapból edzés nélkül is jobbank mondható) plusz vállra 3 gyak lesz. Nagy hülyeség szerinted (többieknek is szól) a csuklya edzését a kar nap végére hagyni? Egyszerűen a láb/váll edzésen már soknak érezném.

(#9877) JLK_


JLK_
csendes tag

Üdv. A fél éve lejárt kreatinnak lehet baja, vagy vegyek inkább újat? Most találtam meg van még belőle fél kiló.

(#9878) GiP23 válasza JLK_ (#9877) üzenetére


GiP23
csendes tag

nem hiszem h komoly bajod lenne, de a vesédet lehet hogy kicsinálja ;]

[ Szerkesztve ]

(#9879) shteer válasza JLK_ (#9877) üzenetére


shteer
titán

Lehet. Kuldd el, szakszeruen megsemmisitem ;]

Ha nem erte nedvesseg, en nem aggodnek. Ugyis a te dontesed lesz, hogy mit kezdesz vele

..szerintem jónak tűnik

(#9880) Dexar007 válasza JLK_ (#9877) üzenetére


Dexar007
veterán

Szúrd be nyugodtan.

Give me your cum,bull!

(#9881) Tipo16V válasza JLK_ (#9877) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

mereg.
kuld el hozzam megsemmisitesre

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#9882) JLK_


JLK_
csendes tag

Köszi, akkor letesztelem, nedvesség nem érte és hűvös helyen volt, lehet jobban vizesedek majd tőle. :D

(#9883) Yeffy válasza #11527168 (#9876) üzenetére


Yeffy
veterán

;) :R
nembaj, ha véletlenül van olyan képed, vagy akár szabad nőci, jöhet PÜben nyugodtan... :D úgyis kell egy kis vérfrissítés ;]
no nem baj, majd legközelebb... :D

ha csak szoktatod magad a lábazáshoz, valóban jó szerintem, ha így kezded. esetleg, ha van lehetőséged, teremben valaki, aki tud guggolni, mutassa meg neked rúddal, hogy hogy kell, és rúddal, vagy egy kis pluszsúllyal gyakorold. én így tettem anno.

őőő, kar naphoz is be lehet tenni, bár én úgy tudom, hogy háthoz/vállhoz ideálisabb. mi hátnapon szoktuk néha csinálni...

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#9884) #11527168 válasza Yeffy (#9883) üzenetére


#11527168
törölt tag

OK :) :DDD

Félreértessz, "tudok" lábazni, a problémáim előtt 110kg körül hagytam abba (teljesen lemenve), csak most ebbne a szar állapotban kell valahogy vigyáznom vele. Túl sok erőt vesz ki úgy érzem (régen is beledöglöttem a lábedzésbe mindig, voltak hányós napok is, ezt kéne elkerülnöm most)

Próbálom úgy tartani az edzéseimet most, hogy max 6 gyakorlat legyen 3 ismétléssel, 1 bemelegítéssel. Mell/hát napon van 6 gyak, Láb/vállom 7, Kar napon 5. Azért gondoltam hogy így jobban eloszlana, kijönne a minden edzésen hat gyakorlat és nem fáradnék le talán annyira szerdán, mert a péntek így elég lightos a többihez képest.

(#9885) meroly válasza #11527168 (#9884) üzenetére


meroly
veterán

Ha úgy csoportosítod, hogy mell-váll, hát-láb, kar, nem jön ki a 6/nap?
Mondjuk egy mell-hát nap amúgy is kemény lehet, azt nem "szokták" összerakni úgy, de te tudod.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#9886) #11527168 válasza meroly (#9885) üzenetére


#11527168
törölt tag

Nem érted .... :((

Nem akarom így írni, de ne te adj nekem tanácsot. Nem szorulok rá és igen, pontosan tudom, hogy a mell/hát nálam működik. Nem kértem hogy reformáld meg az edzéstervemet. Yeffytől meg a többiektől (akik rendesen terembe járnak és tudom hogy sokmindenben okosabbak mint én) kértem tanácsot.

[ Szerkesztve ]

(#9887) Tamoo válasza meroly (#9885) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Hát, láb egyszerre? Rossz vicc. Bár igaz, a te hát-láb edzésed lazán megférne egyszerre. :DDD

(#9888) Yeffy válasza #11527168 (#9884) üzenetére


Yeffy
veterán

úgy legyen ;) :DDD

jaaa, bocsánat, akkor félreértettem. azért, ha előtte annyival nyomtad szabályosan, az már úgy gondolom, egy "átlagembernek" egész kellemes.
akkor nyilván nem kell oktatni :D
persze, vigyázz is rá. szerintem jó úgy, ahogy felvázoltad, hogy hogy szeretnéd csinálni.

figyelj, neked kell kitapasztalni. ugye mindenki máshogy reagál akár ugyanazon gyakorlatra, ismétlésszámra, stb... ha te így tudod jobban "elosztani" az erődet, akkor nosza, rajta. és ha esetleg mégsem a legjobb, akkor mittudomén egy hónap múlva újból variálsz. ez erről szól, legalább nem fásulsz bele, és ki tudod tapasztalni, hogy melyik "felállásra" reagálsz a legjobban... :K

nekem mondjuk a mell/hát is sok volt együtt, egy hónap után szét is bontottam, mert egy brutál mellezés után egyszerűen szarrá fáradtam, és nem volt erőm még felhúzni, meg egyéb finomságokat csinálni. de ha neked jó, akkor nyilván úgy "kell" csinálni...

vigyori: megnézném, hogy egy igazi, "fingatós" lábazás után hogy csinálsz meg egy hc hátedzést...

Aydan szerk.: azért én nem tartom magam okosnak, van itt bőven okosabb nálam (tanulmányok, bunifanok, stb ;] ), de kösz :R

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#9889) meroly válasza Tamoo (#9887) üzenetére


meroly
veterán

Ja mondjuk az húzós tényleg. Az enyém nekem most tetszik így, egyformán kemények a napok. Bár a tavalyi se volt rossz ilyen szempontból.

Aydan: bocs mindig elfelejtem hogy ide profi testépítők írnak. Csak kár hogy nem látszik rajtatok a sok okosság. Eszem ágában sem volt megreformálni a kis edzésedet nehogy még elpityeregd magad miatta.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#9890) #11527168 válasza Yeffy (#9888) üzenetére


#11527168
törölt tag

Így lesz :R Akkor megpróbálom beszorítani a csuklyát a kar napra és meglátjuk mi lesz később.

(#9891) Yeffy válasza #11527168 (#9890) üzenetére


Yeffy
veterán

;)

próbáld ki, veszíteni nem vesztesz vele semmit. nagyon max átteszed más izomcsoporthoz...

meroly: még szerencse, h rajtad látszik a sok fogmosás...

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#9892) meroly válasza Yeffy (#9891) üzenetére


meroly
veterán

Mér én nem tolom keményen szerinted (a fogmosást ;] )?

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#9893) Tamoo válasza meroly (#9892) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Legalábbis nem látszik!

:DDD ;]

(#9894) #11527168 válasza meroly (#9889) üzenetére


#11527168
törölt tag

Visszafoghatnád már magadat te f*sz! Nem veszed észre magad... Osztod itt a tanácsokat a nagy semmire. Ki kérdezett? Profi testépítők? Ki mondja itt ezt magáról? Nem az itt senki, de legalább vannak akik már akár 10 éve nyomják a súlyokat, talán már tapasztaltak valamit.
Nem látszik a sok okosság? :U Kit érdekel?

Remélem a strandszezon után eltünsz innen a p*csába.

(#9895) spammer


spammer
veterán

Tesztoszteron szag van megint.

:(

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#9896) meroly válasza #11527168 (#9894) üzenetére


meroly
veterán

Gratulálok, ez a hsz csak Téged minősít! Szedjél nyugtatót mielőtt felrobbansz. Vagy edz rendesen.

Cocolino: nem okoskodtam csak hangosan gondolkodtam. Mondom hátha...

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#9897) Coccolino_O válasza meroly (#9889) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Ide nem profi testépítők írnak, csak fölösleges okoskodnod, amikor nem tudsz semmit.

Más: 2013 február 28., nemzeti gyásznap, R2-D2 eltávozott közülünk. Tiszteljük meg emlékét 1 perces néma csönddel. Mindig emlékezni fogunk rád, nem tudunk beletörődni a hiányodba.

[ Szerkesztve ]

(#9898) Radnix


Radnix
senior tag

(#9899) Dexar007


Dexar007
veterán

Give me your cum,bull!

(#9900) Ijk válasza #11527168 (#9884) üzenetére


Ijk
nagyúr

Neked volt ugye a szíveddel az a gond?
Szerintem akár el is hagyhatod a guggolást és inkább valami koncentrált lábedzést kipróbálhatnál. Habár elég nehéz pont a lábat koncentráltan edzeni.

Most voltam én is lábazni, ott volt az egyik HC gyerek, már a puszta látványától is jobban ment az edzés, pedig nem kell testépítő fizikumra gondolni. Egyszerűen csak rendesen edz, folyik róla a víz, fújtat. Sajnos ritka látvány mostanában nálunk.

/人◕ ‿‿ ◕人\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.