Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) BÁ Nutrition válasza Ijk (#8033) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

vagy erős(ebb) :B
irány a 60 kilós fekvenyomás ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8052) BÁ Nutrition válasza Dexar007 (#8039) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:Y :R ;]

Dani 82
de van csak kb annyi idő alatt jön meg mintha kintről rendelnéd.
úgyhogy érdemes idejében rendelni. min 2 héttel mielőtt kifogynál
just in time :)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8053) DirtyFREE válasza Mikuland (#8042) üzenetére


DirtyFREE
tag

Dá szípen kinőttél a sárból!
Ehune nagyembör :R

BÁ Nutrition:Ez tűnik a legjobb megoldásnak!
Neked még semmi hír? :F

[ Szerkesztve ]

"A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni" by AS

(#8054) hrvp válasza BÁ Nutrition (#8026) üzenetére


hrvp
aktív tag

Nálam ha kezd előjönni a nátha, vagy valami betegség első tünetei, benyomok egy vitamin pack-ot, másnapra semmi bajom. Szóval én messze ennek érzem meg először a hatását. De persze, ha csak az edzést nézzük, az egészség nem számít, akkor csak regenerálódni segít.

(#8055) Yeffy válasza Mikuland (#8048) üzenetére


Yeffy
veterán

... :U

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#8056) Tipo16V válasza hrvp (#8054) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

most hogy megvoltam fázva mint a szar, nyomattam a C vitamint mint az állat, ilyen 3-5grammokat, 2 nap alatt helyrehozott hagyjából, monduk még nem vagyok teljesen jól.
Ha beteg az ember akkor nemszabad multit zabálni, csak C vitamint nem? valami ilyesmiről volt már szó azthiszem. :F

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#8057) BÁ Nutrition válasza DirtyFREE (#8053) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én rendeltem 2,5 kilós ízesítettet kényszerből. már tegnapelőtt elfogyott a vésztartalék is
ha szerencsém van holnap délelőtt meghozzák, de ekkora hóban nem bizti :((

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8058) Coccolino_O válasza BÁ Nutrition (#8057) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Ez bizony azt a veszélyt hordozza magában, hogy le fog esni rólad az izom. ;]

(#8059) Mikuland válasza Yeffy (#8055) üzenetére


Mikuland
tag

Bocs, nem tettem hozzá, hogy akinek nem inge ne vegye magára, de a többiek öltözzenek már fel! :DDD

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#8060) Yeffy válasza Mikuland (#8059) üzenetére


Yeffy
veterán

hülye :D
nem arra értettem, hanem, h kérdeztem tőled, és basztál válaszolni... :N

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#8061) spammer válasza Tipo16V (#8056) üzenetére


spammer
veterán

Én is megkaptam (volna) az influenzát, de csak takony lett belőle, köszönhetően a C-vitaminnak, amit folyamatosan nyomattam egész nap (bele az ásványvizes palackba). Nem is sikerült lenyomnia. Más meg csodálkozik, hogy dögrováson van és egyből mennek a gyógyszerek meg a neocitran, ami ráadásul olyan undorító, hogy pfujjbazmeg. :(((

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#8062) Dexar007 válasza spammer (#8061) üzenetére


Dexar007
veterán

Én szeretem a neocitránt..elég keményen megvág mikor megiszod. ;]

Give me your cum,bull!

(#8063) siti


siti
senior tag

bicepsz tricepsz hát volt. padka.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#8064) Tipo16V válasza spammer (#8061) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

hát én napi 1 gr cvitaminon vagyok általában, ha bajvan akkor 2 ha komolya a baj akkor 4-5:D
Ha mégis megbetegedek akkor ilyen neocitram meg acc nekem semmit nem ér, az acc-t 3xos vagy ha sok van 4x adagokban tolom, de semmi, a meleg neocitrántól meg egyszer majdnem behánytam ;]
Ami nagyon jó gyógyszer, de vényköteles az a flector ep.

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#8065) Sotho válasza littlelion21 (#8049) üzenetére


Sotho
őstag

Én a szájtek superdrink biotökös megfelelőjét keresem.

(#8066) Tipo16V válasza Tipo16V (#8064) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

létezik hogy a jacktől ráz a hideg? :F

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#8067) Dexar007 válasza Tipo16V (#8066) üzenetére


Dexar007
veterán

Hát ha jó pasi Jack..akkor előfordulhat bizonyos embereknél. (BUZIK) :DDD

Give me your cum,bull!

(#8068) Ijk válasza BÁ Nutrition (#8051) üzenetére


Ijk
nagyúr

Faxom sem akar erősebb lenni, inkább izmosabb. :D
Nem akarok többel nyomni, már így is túlfejlett a mellem. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#8069) DirtyFREE válasza Dexar007 (#8067) üzenetére


DirtyFREE
tag

Te állat!:DDD

"A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni" by AS

(#8070) Boxer001 válasza Mikuland (#8042) üzenetére


Boxer001
veterán

Mekkora türhő vagy te? :Y :D :D Adsz kőccsönbe tömeget? :D

Valaki próbálta már a paradicsomos hal+rizs kombót? Elég hardcore. (Nem valami finom. :D )
Nekem van kurkuma kapszulám (is), de nem adtam érte pénzt. ;]
Tipo
El ne patkolj nekem! :DDD Igaz pénztártól való távozás után halál esetén sincs reklamáció. ;]

[ Szerkesztve ]

(#8071) siti válasza Tipo16V (#8066) üzenetére


siti
senior tag

csak a hideg Jack Daniel's esetén...

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#8072) jeges válasza Dani82 (#8050) üzenetére


jeges
senior tag

(#8073) Yeffy válasza Boxer001 (#8070) üzenetére


Yeffy
veterán

na ugye??
oszt' még engem türhőztél meg zsírtesteztél eddig? barom...
;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#8074) Boxer001 válasza Yeffy (#8073) üzenetére


Boxer001
veterán

Akartam is írni, hogy kiköpött Dzseffáj. ;]

(#8075) Yeffy válasza Boxer001 (#8074) üzenetére


Yeffy
veterán

szopd ki :((( ;]
én nem vagyok ekkora...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#8076) kNG


kNG
senior tag

Sziasztok!

A véleményetekre lenne szükségem, ugyanis elég szűkös az edzésre szánt keretem!
Már korábban is edzegettem, de úgy mondanám hogy most, 1 hónapja kezdtem el edzeni (előtte semmi étrend se semmi nem volt)...

A következő a kérdés...van itthon összesen 40kg súlyom ami tudom hogy nem sok...sőt...a következő gyakorlatokat csinálom jelenleg:

Fekvenyomás egykezes súlyzókkal egyenes padon
Fekvenyomás egykezes súlyzókkal 45°-os padon
Fekvenyomás egykezes súlyzókkal negatív padon
Tricepsznyújtás ülve egykezes súlyzóval
Tricepsznyújtás fekve
Lórúgás
Has: funkcionális has és alsó hát edzés http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oOvo2PDmL0E

Húzódzkodás alsó fogással
Húzódzkodás felső fogással
Fűrészelés egykezes súlyzóval
Francia rudas bicepsz
Francia rudas bicepsz felső fogással
"Kalapács bicepsz"

Vállból nyomás egykezes súlyzókkal
Oldalemelés állva
"Marco shrugs" -> azaz csúklyázás kicsit másképp (hagyományoshoz nincs elég súlyom):
http://www.youtube.com/watch?v=7U_wcZoz6LA
Guggolás egykezes súlyzóval (sajnos)
Felhúzás (Deadlifts): a súly megint csak kevés, de nagy ismétlésszám (20ig)
Vádlizás súlyzóval
Combfeszítő
Combhajlító

Mindehhez a súly már kevés, 1 kezes fekvenyomáshoz pl. még épphogy elég a 2x20, de már több kéne...ami még mindig nem sok (2x50 az már látványosabb lenne), azért írtam, hogy arányaiban nézve lehessen látni hogy hol tartok erőben...a guggolás és a deadlift mondanom sem kell hogy így igencsak csorbát szenved, de hálégnek arányosan vékony vagyok (xD) mert régebben rengeteget kerékpároztam...

A kérdés: Érdemes ezzel kínlódanom, és vennem még 20-30kg súlyt használtan? Vagy járjak terembe? A gond az hogy jelenlegi gazdasági helyzetben kész csoda ha itthon munkát találsz...diákhitelt törlesztek, keresetem pedig nincs (második szakomat fogom most befejezni, és utána munkát keresek)...szerintem nem kell részleteznem a dolgot).

Pár stat:

188cm
74 kg mindössze - csuklósérülés miatt 3/4 év edzéskihagyás eredménye
~12% BF

tavalyi stat:

188 cm
87 kg
~ jó sok BF...kb. 20%

Akkoriban jártam edzőterembe mert jobb volt az anyagi helyzetem, de akkor nem számoltam a kaját, csak zabáltam mint 1 állat...mindenesetre azt éreztem hogy azért az edzőtermi edzés az igazi...(előtte is edzettem már otthon)

Szóval a kérdés: Otthoni edzés és befektessek súlyokba (később el tudom adni, ha kiköltözök külföldre esetleg), vagy pedig járjak terembe, aztán lesz ami lesz, de legalább addig amíg oda járok fejlődhetek is?

Kaja egyébként rendben van, jelenleg durván napi 130g fehérje (hús, tojás, zsírszegény túró), és 300g ch (durum tészta, rizs, pufirizs, zab, zöldségek, gyümölcsök) zsírok (??? - tuti megvan amennyi kell, olivaolaj, + egyéb)...

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#8077) Ijk válasza kNG (#8076) üzenetére


Ijk
nagyúr

Inkább vegyél fehérjét, több húst mert 130g napi bevitel neked nem elég. Egy fitnesscsajnak esetleg.
Egyébként a 2x20kg bőven elég neked egykezes nyomáshoz.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#8078) meroly válasza kNG (#8076) üzenetére


meroly
veterán

Én itthoni edző vagyok (kényelmesebb, rugalmasabb), úgyhogy én a súlyokra szavazok.
Francia rudad van, sima meg nincs? Akkor ha jól értem a padod is csak pad, nincs rajta tartó ugye?

Igaza van Ijk-nak, növeld meg a fehérjét, mert legalább 180-190g kell.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#8079) deniro2 válasza kNG (#8076) üzenetére


deniro2
senior tag

Az egy lehetőség, hogy lejársz egy olcsó terembe napijeggyel, heti 1x, lenyomod a mell-hátat, kart, vállat tudsz otthon edzeni, lábra meg bohóckodsz tovább, ahogy eddig.

(#8080) kNG válasza meroly (#8078) üzenetére


kNG
senior tag

#Ijk: Egyelőre elég, sőt pont jó, de 1 hónap múlva már nem biztos...mondjuk ez a gyakszi épp elég jól megy, 4 széria (12, 10, 8, 8) kb. ennyi szokott menni...nem sok, de ha pl. 4x12 fog menni akkor már jó lenne 2 kg-t emelni a súlyokon..fehérjén megpróbálok kicsit emelni, lehet veszek még plusszba húst, köszi a tippet!

#meroly: francia rudam van igen, egyenes nincs, de azt szeretnék venni magamnak, meg olyan +30kg súlyt a jelenlegi mellé...a pad az olyan hogy csak egyenes, de 45 fokosra is állítható...van rajta combhajlító meg combfeszítő is, de a tárcsákat nekem kell rátenni...a negatívat úgy oldom meg, hogy van ilyen hasazós akármicsoda baszás (az is pad), és az állítható negatívba, így pont olyan mintha negatív padon nyomnék! Egyébként egykezes nyomásra is jó lenne, kb. 100-120kgig elbírja a súlyt a pad (barátaimtól vettem a padot, tényleg szuper, nagyon stabil), viszont kétkezessel nem eddzek mellre, mert a vállaim fájtak tőle (dunno why), az egykezeseket viszont nagyon érzem, kontrollált formával, lassan eddzek).

Egyébként a gyakorlatokhoz mit szóltok? Van esetleg 1-2 amit ki kéne cserélni, illetve mást ajánlanátok? A military press pl. elég jó lenne vállra szerintem, (bocsi, magyar nevét nem tudom, rengeteg külföldi videót nézek, így a gyaksziknak szinte csak az angol nevét ismerem).

A húzódzkodás (alsó felső fogással) és a fűrészelés elég hátra? Vagy nem ártana még egy 4. gyakorlat bevezetése ezek mellé?

A lábaim miatt "aggódok" még, de azzal max. annyit tudok hogy itt a Mátra, és irány futni felfelé (ha kijön a jobb idő). + ugye nagy ismétlésszám, amit írtam is (4x20-ig sztem el lehetne menni ezekkel a gyakszikkal ha már kevés lesz a súly).

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#8081) Ijk válasza kNG (#8080) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hogy a picsába lenne elég? Szerinted a súlyoktól nő az izom, és utána kell belapátolni a fehérjét hogy megmaradjon?
#8082:Olyan 180g-ra lódd be a fehérjét, az jó lesz.

Edzéssel kapcsolatban keresd fel Fred-et, hátha közel laktok. Ő most épített egy nagyszerű padot, nyomhatnátok közös edzéseket, így meggyorsítva a fejlődéseteket.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#8082) kNG válasza Ijk (#8081) üzenetére


kNG
senior tag

Valamit félreértettél, a 2x20 kg-ra értettem hogy egyelőre elég! :B A fehérjén emeleni fogok mint írtam is, + 1 kaját beszúrok jó 30-40g fehérjével ;)

Köszi a tippet újfent! :R

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#8083) meroly válasza kNG (#8080) üzenetére


meroly
veterán

A láb tényleg kevés meg a has is. Minden edzés végére szúrj be hasazást is (lábemelés, hasprés, ha van padod azzal a legjobb).

deniro2: te még itt vagy? ;]

Impossible is nothing

(#8084) kNG válasza meroly (#8083) üzenetére


kNG
senior tag

Hasazást fogok beszúrni, paddal az tényleg jó lehet, köszi!

Esetleg a lábazásban annyival tudok ezekre rásegíteni hogy csinálok még kitöréseket...ahhoz súlyom lesz elég, az tuti...ez még valamennyivel csak dobhat a fejlődésen nem? (Bár tudom hogy sosem lesz olyan mintha normálisan nagyobb súllyal tudnék guggolni a teremben...)

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#8085) Woodslave


Woodslave
nagyúr

sajnos olvasom a topicot, hálisten már meg tudom állni hogy irjak

de most s stillmassos arcokat dicsérnem kell, hétfőn irtam ma jött pár minta..

megkóstoltam a csokis top wheyt (kicsit sok vizzel, de nagyon jónak tűnik, habzás, csomó nélkül oldódik)
beef protein (málna) ez viszont qrva finom, szintén vizes (úgy értem nem ilyen tejturmixszerű)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8086) Mikuland válasza Yeffy (#8060) üzenetére


Mikuland
tag

Bocsesz, közben eljöttem melózni. 110 kilós vagyok a 175 centimhez, igen zsírdisznó! :O
Valamikor tízen évvel ezelőtt edzettem teremben kilenc évig, de nem voltam igazán definiált sosem.
Most itthon edzegetek, mert a motivációm java elmúlt. Azért ez a topik ( bármennyire is sok a baromkodás ) már adott egy kis motiváltságot, hogy legalább tegyek valamit a döglődés helyett. :R

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#8087) Boxer001 válasza Woodslave (#8085) üzenetére


Boxer001
veterán

ÜL! MARAD! :DDD Jóóól van, ooookos. :D

Ingyen mintát én is szívesen tesztelek! :D

(#8088) Tamoo válasza Woodslave (#8085) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ügyvédúr! Mennyit kaptál a reklámért? ;]

(#8089) Woodslave válasza Tamoo (#8088) üzenetére


Woodslave
nagyúr

4-et ;] :D (de kettő még megvan)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8090) kNG válasza Mikuland (#8086) üzenetére


kNG
senior tag

Motiváció

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#8091) ludsimon válasza meroly (#8083) üzenetére


ludsimon
veterán

Szia!

Na az a helyzet, hogy a hasprés kegyetlen gyilkolós. :DDD

Első 30 hibátlanul ment. 2. 20-ig ment hibátlanul, aztán már nem tudtam annyira megemelni magam, de erőltetve megcsináltam a 30-at.

Az utolsó szériában 15 után majdnem behu... :DDD De végigment a 3x 30..

Lábemelés: 5 kg-al.

3x30 ment hibátlanul! Nem kellett se csökkenteni se semmi, pont elég volt!
Ha már túl könnyen megy akkor emeljek a szérián? Tehát 4x30, és így tovább?

undefined

(#8092) Mikuland válasza kNG (#8090) üzenetére


Mikuland
tag

Köszi! :R Csenék jól nyomják. A sárga pólós meg normálisan, teljes terjedelemben mozgatja a súlyokat.
Ott voltak Manitu ötvenes egykezesei! :C

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#8093) hrvp válasza kNG (#8076) üzenetére


hrvp
aktív tag

Lehet ezen sokat javítani, anélkül, hogy be kéne ruháznod súlyokra. Ilyenekre gondolok, hogy van háromféle nyomó gyakorlat, de nincs tárogatás. Mindenből menj fel magas ismétlésre, legalább 30-ig, biztos érezni fogod a különbséget.

(#8094) asuspc96 válasza meroly (#8083) üzenetére


asuspc96
senior tag

kipróbáltam amit mondtál tegnap hasazási stílust...elhúztam az ágyat aztán beakasztottam a lábam...magamra vettem a kis 5kg súlyzót (mellkas és áll tartotta) még most is izomlázam van...rég volt hasazástól izomlázam :DDD

más:
van e olyan pad ami használható fekpadként is és fekvőnyomópadként is ? :F
ráadásul jó lenne ha állítható lenne le föl is... :B

szerk: most olvasom hogy ludsimon-nak is bejön a dolog :DDD
"Ha már túl könnyen megy akkor emeljek a szérián? Tehát 4x30, és így tovább?"
emelj az ellenálláson....ne az ismétléseket... :K

[ Szerkesztve ]

(#8095) meroly válasza ludsimon (#8091) üzenetére


meroly
veterán

ludsimon és asuspc96 ugye mondtam én, brutális gyakorlat nagyon a haspadon hasprésezni.

asuspc96: a fekpad nem egyenlő a fekvenyomó paddal? Vagy én nem vagyok képben a rövidítésekkel megint? Nekem is gondom van a lábsúllyal, mert azt nehéz emelni. Egyszer megvettem egy 2x2,5kg-os szettet, aztán kalap-kabát. Vegyek még egyet? Aztán a végén már a lábujjaimra kell csatolni :DDD

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#8096) deniro2 válasza Woodslave (#8085) üzenetére


deniro2
senior tag

Csá Wood! Rakjál már rendet itt légyszi, mert nagyon elszaporodtak a rágcsálók... :( ;]

(#8097) asuspc96 válasza meroly (#8095) üzenetére


asuspc96
senior tag

fekvenyomópad vs. haspad

lehet én magyarázok fosul... :DDD ;)

(#8098) kNG válasza Mikuland (#8092) üzenetére


kNG
senior tag

Jó lenne egy nap erre a szintre eljutni... :) (50-es egykezesek)!

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#8099) meroly válasza asuspc96 (#8097) üzenetére


meroly
veterán

Ez világos, de te ezt írtad:

más:
van e olyan pad ami használható fekpadként is és fekvőnyomópadként is ?

Itt haspadról szó sincs. Fekpad=fekvenyomó pad.

Impossible is nothing

(#8100) asuspc96 válasza meroly (#8099) üzenetére


asuspc96
senior tag

jó jó elb@szarintottam na :DDD :P
de akkor mostmár tiszta nem ? a kettőt kéne kombinálni....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.