Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8901) kNG válasza Sotho (#8900) üzenetére


kNG
senior tag

Kitartás, és jó edzést! Hamar vissza fog jönni az erőszint, és a tömeg is, majd meglátod! :K

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#8902) Eagl3 válasza Sotho (#8900) üzenetére


Eagl3
veterán

mi volt a bajod?

(#8903) adam432 válasza Eagl3 (#8886) üzenetére


adam432
tag

Én 186cm vagyok, voltam már 115kg és 85kg is utóbbi években... ha gyenge szar is voltam, de tényleg 85kg-san voltam a legrobbanékonyabb, és akkor éreztem magam a leglazábbnak. Erőben érdekes módon a jelenlegi 99kg-m viszi a pálmát... kis minőségbeli átalakulás... :Y

„Si vis pacem, para bellum.”

(#8904) DirtyFREE válasza kNG (#8888) üzenetére


DirtyFREE
tag

Bocsásd meg tudatlanságom,de kik azok az ikrek? :U
Am te újságíró vagy?
Egy regény alatt el se kezdesz válaszolni!;]

"A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni" by AS

(#8905) Tamoo válasza Eagl3 (#8886) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én 90kg-ról mentem le 77-re és még azt se mondanám hogy sokkal gyengébb vagyok. Mivel sose voltam erős. :DDD
De sokkal jobban érzem magam így állóképességügyileg az biztos. :K

(#8906) kNG válasza DirtyFREE (#8904) üzenetére


kNG
senior tag

Ikrek

Nem vagyok újságíró, de lehet nem is lenne rossz ötlet...amúgy is szeretek dumálni, az nagyon megy...szóval stand up comedy, vagy pedig újságíró...hm... 3. szakma meló mellett? :D :C

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#8907) Sotho válasza kNG (#8901) üzenetére


Sotho
őstag

Kösz. :R

Eagl3 Vírusos valaminek indult aztán valami bélhurut szerűség lett belőle ami +1 szer kiújult. 3 hét 3x4 nap fosás nem folyamatos hanem ilyen visszatérő dolog volt, most minden oké de vannak kaják amik felejtősek egy darabig. Kaptam jó gyószert az segített végül.

[ Szerkesztve ]

(#8908) DirtyFREE válasza Tamoo (#8905) üzenetére


DirtyFREE
tag

Apám olyan súlyokról beszéltek amit én szerintem max 40 éves koromra érnék el! :(((
Tipikus ekto vagyok baromi nehéz híznom.
Eddigi legjobb formám talán idén lesz,gondolom a kor miatt is,
de mint ha kezdene lassulni az anyagcserém és jött fel 1-2 kg.
Majd pár hónap múlva teszek fel én is képet...
Talán az egészben annyi a szerencsém,hogy 170 vagyok és krva vékony a derekam! :U

[ Szerkesztve ]

"A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni" by AS

(#8909) kNG válasza DirtyFREE (#8908) üzenetére


kNG
senior tag

Üdv a klubban! (szintén ektomorf)

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#8910) Yeffy válasza DirtyFREE (#8908) üzenetére


Yeffy
veterán

miért, hány kiló vagy/merrefelé mozogsz?

Sotho: úú, az kemény, jobbulást innen is... :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#8911) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Ha valakit érdekel, hétfőn indítottam egy kúrát DHEA + proviron kombóval, kíváncsi leszek ér-e valamit. 100mg DHEA + 50mg proviron /nap.

(#8912) DirtyFREE


DirtyFREE
tag

62,de 3 éve voltam 54 is :Y
Inkább nem taglalnám miért...
Akárki akármit mond mindőnknek megvannak
a maga kis harcai...
Szóval el ne higgyétek,hogy csak fogyni nehéz!
Yeff :Haverom 90kg és említette,hogy neki a sok lábemelés és a twister
rengeteget segített derék tájt,ha gondolod egy próbát megérhet neked is!
Persze,csak ha pucolni akarsz deréktájt. :R
kNG: Neked legalább már van valamennyi tömeged és nem 60kg-os pokemon vagy! ;]
Jó bszok be egy képet neve is legyen a gyereknek...
Jöjjön aminek jönnie kell! ;]
Ez lesz majd a before kép!
[link]

[ Szerkesztve ]

"A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni" by AS

(#8913) Sotho válasza Yeffy (#8910) üzenetére


Sotho
őstag

Kösz mostmár egyenesben vagyok (remélem:D) már csak az anabolikus folyamatoknak kell dúrván beindulnia.

God Hmm érdekel, várom a beszámolót :K

[ Szerkesztve ]

(#8914) kNG válasza DirtyFREE (#8912) üzenetére


kNG
senior tag

Ha hiszed ha nem 65 kg-osan kezdtem el edzeni...most ugyanakkora testzsírszázalék mellett vagyok 74kg, kb. 2 év volt ezt elérni, de a 188cm-es magasságomhoz ez a súly nekem nem sok... :DDD szóval én is küzdök, olyan 90kg a cél szálkásan, szóval még pár évig elleszek! :C Vérbeli ektomorf vagyok, szóval tudom min mész keresztül... :K

Nem lesz ez rossz, majd meglátod!

Szerintem kezdj el emelni igazán nehéz súlyokat, de szabályosan, kaját ha leírnád akkor abban is tudnék segíteni, de én most 4,5 g ch-t tolok/TSKG...ha rendben van a kaja is, meg az edzés is, akkor kreatin az lehet segítene, bár sokan itt ebbe bele fognak szólni, de nekem pl. bejött anno...eddig 1 kúrát csináltam csak, monohidráttal...most fogok belekezdeni a másodikba, mert nem hiszem el hogy ne lenne elég 4-4,5g CH/TSKG + 2 g fehérje/TSKG... 3-4 hete ragadtam meg ennél a súlynál úgy, hogy izom memória jelenségnek is közbe kéne játszania... (anno 87 kg voltam, csak lesérültem...volt rajtam zsír is, mert túlzásba vittem a zabálást, méregből ettem xD ne kövesd el ezt a hibát)...

Jaj igen, és nem én szartam ki a spanyol viaszt, de azért szeretnék segíteni a srácnak, mert hasonló genetikája van mint nekem! Így legalább a saját tapasztalataimról be tudok számolni!

És újra újságírós stílusban válaszoltam szóval emiatt előre is sry! xD

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#8915) shteer válasza God Vazzeg (#8911) üzenetére


shteer
titán

Erdekel, de majd a kura vegi beszamolo :) dokumentald pls

Itt meg CEE megy matol, kell meg 5 kilo a topikfotohoz

enproteines sracoknak jar egy pirospont

..szerintem jónak tűnik

(#8916) God Vazzeg válasza shteer (#8915) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Dokumentálni nem fogom, néha adok helyzetjelentést, ennyi! Amit várok tőle, hogy keményedik a fazon, és a libidó :D Nagy áttörés nem most lesz, ez után jön majd a diéta, na az meg lesz nyomva kicsit keményebben :K :D

(#8917) Tamoo válasza God Vazzeg (#8916) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

A lenyugvó napnak is van ereje!

:DDD ;]

(#8918) shteer válasza God Vazzeg (#8916) üzenetére


shteer
titán

Ugy gondoltam, ide dokumentald :)

..szerintem jónak tűnik

(#8919) Yeffy válasza Sotho (#8913) üzenetére


Yeffy
veterán

:)
úgy legyen. ;)

Dörti: thx a tippet, ha lesz erőm/kedvem, csinálgatom :)

God: jöhet helyzetjelentés mindenképpen róla...
libidóóó növelés? naaa... ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#8920) Nightmare válasza deniro2 (#8883) üzenetére


Nightmare
senior tag

Itt csak annyi a lényeg, hogy én szeretem tudni a miérteket. Hogy mi miért van, és miért nem úgy. Szeretem érteni is amit csinálok, nem csak nyomni. Ennyi. Jó lenne amúgy az a 38-as kar, ez a 30-as elég szerényen szar.:)

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#8921) kNG válasza Nightmare (#8920) üzenetére


kNG
senior tag

Ha mindig a miérteket fogod keresni bele is őrülhetsz...elpocsékolod a napodat ahelyett hogy csinálnál valamit, aminek értelme is van...no offense, tapasztalatból beszélek...keep things simple! (jó tanács)

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#8922) meroly válasza DirtyFREE (#8912) üzenetére


meroly
veterán

Szépen alakul ez, látszik hogy foglalkozol a témával és azért az a 8kg se semmi, nekem 62-ről ment fel a két év alatt 73, igaz ebből legalább 6 az elmúlt egy évben, mióta "rendesen" tömegelek.
Ez mind türelem, kitartás és idő.

hű de bölcs lettem köztetek ;]

Nightmare: a méret feszítve vagy simán lógva? Most már megmérem én is....

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#8923) brownus válasza DirtyFREE (#8908) üzenetére


brownus
veterán

hmm, gyúrj stamina és agility pontokra :D

(#8924) Radnix válasza God Vazzeg (#8911) üzenetére


Radnix
senior tag

nem lesznek merevedési problémáid valószínűleg :DDD
várjuk majd az észrevételeket, tapasztalatokat, próbáltad már ezt valaha, vagy first time?

(#8925) DirtyFREE válasza meroly (#8922) üzenetére


DirtyFREE
tag

Inkább privátban! ;]
Ki kereset zenét edzéshez?
[link] :K

[ Szerkesztve ]

"A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni" by AS

(#8926) brownus válasza God Vazzeg (#8916) üzenetére


brownus
veterán

de miért jó az, mert már többen is írtátok, hogy téli időszakban tömegeltek, tavasszal meg jön a diéta, a szálkásítás? jól néztek ki, nagy izom tömeggel, és mivel magamból indulok ki, és már csak szinten tartanám a faszán szálkásított formámat:) leszarnám, hogy hány kg vagyok:) 80/90 vagy 100kg, kit érdekel?

bár most jut eszembe, hogy Te szoktál járni versenyre is, fekvenyomó versenyre ha jól emlékszem. akkor gondolom emiatt... na de ha nem járnál?

[ Szerkesztve ]

(#8927) God Vazzeg válasza Radnix (#8924) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Most sincsenek :D De mindent lehet fokozni ;]

Brownus: ha nem versenyeznék, akkor durvábban betömegelnék, de így is átléptem a 100kg-ot decemberben, diétáznom kellett a versenyre már :N Szerintem azért nem szalad el annyira a forma hogy szégyenkeznem kelljen, akár 100kg mellett se ;) Nekem amúgy full mindegy hogy 90 vagy 100kg vagyok, a lényeg hogy hogy nézek ki, méretek se érdekelnek már ;)

(#8928) Nightmare válasza meroly (#8922) üzenetére


Nightmare
senior tag

Nekem semmim nem szokott lógni, értve vagyok?:)
Amúgy nem tudom hányas, de egyszer megnézem mán.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#8929) Tamoo válasza God Vazzeg (#8927) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Az ilyen "kisebb" versenyeken 80kg alatti testsúlynál milyen nyomások érnek dobogót?

(#8930) God Vazzeg válasza Tamoo (#8929) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Indulóktól függ, van ahol 110 is elég, van ahol 150 kell :K Egy scitec raw-on meg 180 körüli :D

(#8931) Ijk válasza DirtyFREE (#8912) üzenetére


Ijk
nagyúr

Inkább egyél és eddz amikor itt koptatnád a billentyűzetet. Nem kell itt versenyformát villantani, de lassan az 50 kilós emósok is ide járnak.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#8932) meroly válasza Nightmare (#8928) üzenetére


meroly
veterán

Szar lehet egész nap álló f@sszal mászkálni ;]
Én lemértem feszítve 38cm. Érdekes, mert simán lógva meg tök vékony, nem látszik a "tömege", viszont ha feszítek baromi csúcsos...

kNG: nagyon sok gondolatoddal egyet értek, tényleg. Hasonlítani nagy baromság máshoz, mert még ha genetikailag közel azonos is az ember, akkor is mások az arányok, ez-az máshol van, nem vagyunk egyformák. A saját magad fejlődését jó figyelni és a régebbi önmagadhoz hasonlítani, legalábbis az motiváló számomra.

Ijk: ő legalább bevállalta a képet. Meg kell hagyni mondjuk bátor gyerek :DDD

Impossible is nothing

(#8933) DirtyFREE válasza Ijk (#8931) üzenetére


DirtyFREE
tag

Az ilyen PA.... teszok miatt járok ide,mint te! :R
Ki beszélt itt verseny formáról,meg emósokról?
Ember neked rémképeid vannak! :F
Melor: :
Miért Yeff is berakta őt is szétoltották nem?
Nah és,be merte rakni akkor is!
Ezt kéne becsülni,mert fikázni bárki tud noname-be! :U

[ Szerkesztve ]

"A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni" by AS

(#8934) BÁ Nutrition válasza Tamoo (#8865) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

még csak ígéret van, majd ha már megkaptam az első fizum akkor van értelme beszélni róla :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8935) dupladollár válasza God Vazzeg (#8911) üzenetére


dupladollár
csendes tag

50mg proviron szerintem nem kell,25mg bőven elég,bár én is tervezem,de 150-200mg DHEA-val+50mg proviron.

[ Szerkesztve ]

(#8936) Tamoo válasza meroly (#8932) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

1 hét alatt ~180 hsz.... jó hogy itt vagy vigyori

(#8930) God Vazzeg: Értem. Akkor egy olyan versenyen ahol hárman indulnak a súlycsoportomban, felférnék a dobogóra. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8937) #11527168 válasza Sotho (#8900) üzenetére


#11527168
törölt tag

Jobbulást, helyrejössz hamar :K Az edzés meg megvár, az izommemória meg magamon érzem, hogy létezik ;)

[link] De majd God megmondja pontosabban mire is való (neki)

[ Szerkesztve ]

(#8938) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#8911) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mi az a Dhea?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8939) Radnix válasza Yeffy (#8836) üzenetére


Radnix
senior tag

kezdheted a szálkásítást következő nyárra ;]
viccet félretéve, tömegben már ott vagy, de én tuti lefaragnék a helyedben pár %-ot a TZS-ből, már csak a közérzet miatt. Nyárra amúgy simán villanthatnál egy sixpacket, ha most elkezded az olvasztást :D
Na mindegy meggyőzni nem akarlak, nyomjad, ahogy jólesik, végülis az a lényeg! :K

(#8940) Yeffy válasza DirtyFREE (#8933) üzenetére


Yeffy
veterán

így van, és köszi :R
azért nem mindenki oltott... :)

Tamoo: ugye, milyen jó? :DDD

Radnix: thx neked is, és teljesen jogos. :) csak értelmesebb a hangnemed, érdekess...
six pack mondom nem izgat, de pár %-ot le akarnék pattintani, vagy átformálni izommá ;]
viccen kívül, tavasztól rajta leszek, több tekerés, meg szabadidős tevékenységek...

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#8941) meroly válasza Tamoo (#8936) üzenetére


meroly
veterán

Csak én 180? :DDD

(#8933) DirtyFREE: se téged se őt nem oltottam, ahogy engem se oltottatok mikor beraktam.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#8942) #11527168 válasza DirtyFREE (#8912) üzenetére


#11527168
törölt tag

Én inkább vártam volna ilyen before kép helyett ;] Én is azt csinálom most :DD

Vazzeg Kiváncsi leszek a végeredményre.

(#8943) brownus


brownus
veterán

dat ass ha Godnak ez is kicsit lesz, vagy nem elég formás, akkor.... akkor szedjen dupla adag dheát:D

[ Szerkesztve ]

(#8944) DirtyFREE válasza #11527168 (#8942) üzenetére


DirtyFREE
tag

Lehet igazad van...

"A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni" by AS

(#8945) kNG válasza brownus (#8943) üzenetére


kNG
senior tag

finom

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#8946) God Vazzeg válasza brownus (#8943) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Hülye vagy?? Én vagyok aki mindenkit megd*g, de különösen a nőket :D Mikor kritizáltam én női segget? :D ;]

(#8947) God Vazzeg válasza dupladollár (#8935) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Akkor maradok 25-ön, úgyis getzi drága a proviron :D Emelem majd a dheat ha kell :K

Ezt meg csak úgy :D

[ Szerkesztve ]

(#8948) Yeffy válasza God Vazzeg (#8947) üzenetére


Yeffy
veterán

de unalmasak már ezek a bajszos szarok... -.-"

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#8949) brownus válasza God Vazzeg (#8946) üzenetére


brownus
veterán

votmá olyan, hogy finnyáskodtál:D de parancsolj:) - itt van kicsi, nagy, mindenki kedvére való :)

(#8950) God Vazzeg válasza brownus (#8949) üzenetére


God Vazzeg
veterán

10 pontos :K Ehhez mit szólsz: [link] Kb ilyen az etalon nálam :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.