Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9501) penene válasza Boxer001 (#9495) üzenetére


penene
őstag

Ez költői kérdés volt, nem? ;]

(#9502) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

HST-zett közületek valaki? Ez volt a második alkalom, 4éves edzésmúlttal még nem haltam meg ennyire, mint most.
Főleg a kivitelezése érdekel. Nem teljesen tiszta, hogy egy bemelegítés után rámenjek a 4 ismétléses maxomra, plusz mindenhol a guggolást írják előre, de azután már esélytelen a felhúzás, evezés.
Aki már csinálta, hogy nézett ki a napi edzés?

(#9503) Coccolino_O válasza #11527168 (#9465) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Egyél úgy, mint egy harcos. :))

(#9504) penene válasza Blackhole13 (#9502) üzenetére


penene
őstag

Nem próbáltam még, de azt kizártnak tartom, hogy valamilyen edzésmódszert azt mondja, hogy 1 (egy) bemelegítő sorozat után 4 ismétléses maxot nyomj.
Ha mégis így van, rúgd fel 2, max. 3 bemelegítéssel. Az 1 az para. :)

Guggolás természetes, hogy első, ha elfárasztod magad a többivel, esélyed nincs normálisan guggolni (ami teljes testet igénybe vesz) és meg is sérülhetsz emiatt (pl. felhúzásnál elfárad a hátad). Míg fordított esetben jobban tud működni, mivel a felhúzás és evezés már kevésbé veszélyes ilyen szempontból (mondjuk a felhúzás határeset).

De nem találtam fel ezzel a spanyol viaszt. :)

[ Szerkesztve ]

(#9505) Radnix válasza Blackhole13 (#9502) üzenetére


Radnix
senior tag

próbáltam sok évvel ezelőtt, hát sajnos megvalósíthatatlan enkem... nem jött be

(#9506) Radnix


Radnix
senior tag

mai móka:
felhúzás 155x5
fekvenyomás 115x4
biztos az edzés előtti kv-tól megjött a power (magamhoz képest) ;)

(#9507) #11527168 válasza penene (#9494) üzenetére


#11527168
törölt tag

Én a sitten eddig másféle gyakorlatokról hallottam de oké :DDD

Coccolino_O Wtf? Az milyen? Van sakkozó étrend is? :W

(#9508) Coccolino_O válasza #11527168 (#9507) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Szappanért hajolás 4x8

(#9509) wertigo1984 válasza Coccolino_O (#9508) üzenetére


wertigo1984
őstag

Térdelve merev nyak biccentés előre-hátra kifulladásig. ;]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#9510) penene válasza #11527168 (#9507) üzenetére


penene
őstag

Nem akartam kimondani az ebben a topikban tabunak számító fegyencedzést. :N ;]

(#9511) adam_ válasza Eagl3 (#9493) üzenetére


adam_
senior tag

174 cm

(#9512) #11527168


#11527168
törölt tag

Ezek a szappanos gyakorlatok rémlenek nekem is ;]

Fegyenc + Harcos étrend és megállíthatatlan leszel, egy igazi állat. Még nyomj hozzá ebédre egy adag Ápdétet, edzés után meg egy kis brutálizomnövelőt.

(#9513) engine88


engine88
aktív tag

70kg-hoz, hízókúrán hány gramm dextrózt lehet max inni naponta?
3 részletben innám proteinnel.

(#9514) Blackhole13 válasza penene (#9504) üzenetére


Blackhole13
senior tag

Azért kérdeztem, mert nekem nem teljesen tiszta, hogy a bemelegítés hogy van megoldva. Most még a 15 ismétléses szakaszban vagyok tehát itt nem para, de így is nyomtam plusz egyet köztes súllyal.

Radnix: hát nekem is megfordult közben jó néhányszor a fejemben, hogy alkalmatlan vagyok erre, de aztán rammstein be, és csak végigtoltam. :D

(#9515) Coccolino_O válasza penene (#9510) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Figyelembe véve, hogy semmi köze a topik témájához, szerintem ez teljesen normális. Van már bohóc topik a ph-n, mégis ide talál be mindegyik rendszeresen.

Aydan: :C

engine88: Normális kajára még mindig nem szeretnél költeni? Amúgy mi értelme van leginkább zsírban hízni, most őszintén?

(#9516) penene válasza Blackhole13 (#9514) üzenetére


penene
őstag

Én se viccből mondtam a több sorozatot.
Szerintem minimum legyen egy 20-as, és egy 15-ös ismétléses bemelegítő, ahol a vér beáramlik az izomba, izületbe, meg felkészülsz a nagy súlyra. És ha kell, akkor még egy harmadik is, köztes súllyal.
De persze olyan súlyokkal, hogy kb. 2x annyit is meg tudj belőle csinálni, tehát nem a bemelegítésnél kell elfáradni.

Én persze azért vagyok óvatos, mert volt már több sérülésem is a kellő bemelegítés hiánya miatt. Most már azért biztosra megyek. Számos módja van a megfelelő bemelegítésnek.

Coccolino_O: Megértelek, de én pl. nem feltétlenül azért járok már ide, mert GYÚRÁS. Hanem mert ehhez a közösséghez szoktam hozzá. Mondjuk túl gyakran nem írok már ide, de most pl. igen. :)

[ Szerkesztve ]

(#9517) Jim-X


Jim-X
őstag

Nekem nem jött be a fórum valamiért... de úgylátom meroly-nak igen... Há' mi az isten van itt? ;]

A játék az nem játék!

(#9518) Yeffy válasza Boxer001 (#9484) üzenetére


Yeffy
veterán

:D :C
de legalább megpróbáltad :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#9519) spammer válasza engine88 (#9513) üzenetére


spammer
veterán

Én a helyedben nem erőltetném a dextrózt, kizárólag súlyzós edzés után még oké, de egyébként felesleges cukrot innod. Ha akarsz valamit rakni a turmixba, akkor tegyél bele zabpelyhet.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#9520) G.Ogre válasza Blackhole13 (#9502) üzenetére


G.Ogre
csendes tag

Én 7 év edzésmúlttal próbáltam ki kb 8 évvel ezelőtt, ha jól emlékszem adtam neki egy hónapot. Valahogy nem akartak összejönni nekem ezek az edzések, pedig minden rendesen meg volt tervezve. Nem volt rendes pumpáltság érzésem, kifáradtam, ok, de egy teljes testet átmozgató edzés eleve fárasztó. Én azt vettem észre magamon, hogy egyre laposabbak lettek az izmaim, nem kaptak elegendő stimulációt. Miután visszaálltam a rendes edzésemre, iszonyatos fejlődésnek indultam, szóval egy dekondícionálásnak mindenképpen jó volt. 1-2 nehéz, nagy súlyos alapgyakorlat, 2-3 valami egyéb bohóckodás kell még utána, oszt jónapot ;]

(#9521) God Vazzeg válasza G.Ogre (#9520) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem amúgy azóta se fér a fejembe, hogy hogy a faxba tudtál megnőni tiszakécske után akkorára, annyi idő alatt! Egyszerűen elképesztő volt nekem :R

(#9522) Coccolino_O válasza penene (#9516) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Az természetesen megint más. Csak már tényleg vicc kategória, hogy idejönnek az emberek hittériteni. Azt már persze mondanom se kell, hogy az emberek többsége milyen sötét ezzel a sporttal kapcsolatban (is).

(#9523) Sotho válasza God Vazzeg (#9521) üzenetére


Sotho
őstag

Hat már a gox?

(#9524) meroly válasza Jim-X (#9517) üzenetére


meroly
veterán

Milyen fórum? :DDD Ja hogy ez....áhh..... kupleráj...

Ma mell-tricepsz nagyon atta ;]
Variáltam kicsit a gyakorlatokon, holnap-holnapután tuti halál, de a bemelegítő futástól legalább kidolgoztam az izomlázat a lábamból már.

Natúr májprotkó nem is rossz, kicsi kakaópor és egész iható. És mivel occsó emeltem is a dózison.

Amúgy volt valami érdemleges míg nem voltam? :F
Nem, mi? Gondoltam ;]

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#9525) God Vazzeg válasza Sotho (#9523) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Hááát, lehet :D Olyan jókat edzek mint állat, meg egyik nap elfelejtettem bevenni a proviront, estére rendesen érzékenykedtek a bimbók :D Valami alakul :D

(#9526) Jim-X válasza God Vazzeg (#9525) üzenetére


Jim-X
őstag

Olyankor szójjá az asszonynak, hogy "gyere drágám lehet nylogatni a bimbit" :K ;]

A játék az nem játék!

(#9527) BÁ Nutrition válasza penene (#9504) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

lehet a bemelegítést nem 30%ra teszi hanem 60 környékére, de úgy is sérülésveszélyes szerintem
főleg fekvenyomás, guggolás, meg egyéb nagysúlyos gyaksziknál

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#9528) Eagl3 válasza God Vazzeg (#9525) üzenetére


Eagl3
veterán

Te amúgy mire szeded a priviront meg a DHEA-t? Nem vagy még annyira idős nem?

(#9529) BÁ Nutrition válasza Eagl3 (#9528) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

d(h)ea'z
;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#9530) Sotho válasza God Vazzeg (#9525) üzenetére


Sotho
őstag

Dhea magában is mehet vagy a proviron kell mellé? ;)

(#9531) adam_


adam_
senior tag

Nagyba!

milf az oscar gálán

[ Szerkesztve ]

(#9532) God Vazzeg válasza Sotho (#9530) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Szerintem mehet magában, de állítólag így jobb.

(#9533) Dexar007


Dexar007
veterán

cici volt ma meg bici PADKA!

Give me your cum,bull!

(#9534) tajcsi


tajcsi
senior tag

Emberek ez mit jelent, milyen licensz?

21721-1/2012

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#9535) wertigo1984 válasza adam_ (#9531) üzenetére


wertigo1984
őstag

Küldd hozzám szakszerű ápolásra ;]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#9536) swoody


swoody
senior tag

Sziasztok

Szeretem a pörköltet és hosszabb távon szerintem már valamit alakítani kéne az elkészítési módján, hogy ne kelljen bele 3-5 kanál olaj a hagymához.

Erre tudnátok ötletek adni miképpen lehetne kiváltani az olajat vagy elkészíteni másképpen?

Kösziiii.

(#9537) shteer válasza swoody (#9536) üzenetére


shteer
titán

En is szeretem :)

Ettol a kerdesed meg persze fassag ahogy van :B

..szerintem jónak tűnik

(#9538) Breki válasza swoody (#9536) üzenetére


Breki
veterán

Kókuszzsír-olaj

[link]

[link]

Tippek a kókuszolaj használatára

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#9539) wertigo1984 válasza Breki (#9538) üzenetére


wertigo1984
őstag

En is a kokuszzsirt mondtam volna, es az extra szuz oliva olajat.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#9540) #47053824


#47053824
törölt tag

Sracok,

itt angliaba elegge brutalis ara van a lenmag olajnak, ilyen 3-4000ft per 250ml. Talaltam 5l-es kiszerelest, viszont ezt lovaknak keszitik. (Nem rohog!) Mi kulonbseg lehet az emberi hasznalatra keszitettol?

(#9541) Nightmare


Nightmare
senior tag

Viszlát.:)
Megvolt a h.o.s. most kreatin és beta alanin megy egyszerre. Tudom senkit sem érdekel, de gondoltam leírom. Igaz tegnap kezdtem el, de úgy érzem jobban ment a váll+felhúzás.Az eddigi 126 helyett 132-vel tudtam 3x6-ot. Szerda hát bicepsz, péntek mell tricepsz. Meglátjuk 3 hónap alatt mi lesz belőle.
Viszlát.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#9542) shteer válasza #47053824 (#9540) üzenetére


shteer
titán

Semmi, csak nyeriteni fogsz tole :D

Nyilvan mas eloirasoknak kell megfelelni emberi es allati elelmezes eseteben.

..szerintem jónak tűnik

(#9543) Ijk válasza #47053824 (#9540) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én vettem pár hónapja lenmagolajat, be is nyomtam a 3/4-edét, de többre úgyérzem képtelen vagyok. Elég sokmindent bevesz a gyomrom, de nem megy nekem ez az olaj ivás. Ráadásul néha jó 2-3 órás epegörcsöt kaptam tőle. Sok szerencsét hozzá. :D

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#9544) #11527168 válasza #47053824 (#9540) üzenetére


#11527168
törölt tag

Nem lesz tőle semmi bajod. Vannak akik lovaknak készített szteroidokat nyomnak magukba, úgyhogy te nem a lenmagolajtól fogsz elpatkolni az tuti.

Amúgy ez a kötelező napi szinten lenmagivás tipikus Banis hülyeség ... Remélem belátja nemsokára hogy baromság, mint a napi kötelező esti alpatúrónál (ja már nem kap jutalékot :DDD )

(#9545) meroly válasza Ijk (#9543) üzenetére


meroly
veterán

Légy kemény, mint egy igazi férfi ;]

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#9546) Boxer001 válasza meroly (#9545) üzenetére


Boxer001
veterán

De vártunk már...

Ma csak melleztem, elég volt ez is.
Kéne valami gogsz. :D

(#9547) wertigo1984 válasza Nightmare (#9541) üzenetére


wertigo1984
őstag

Napi hany grammot szedsz az alaninbol? Edzes elott fel oraval vagy egy oraval?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#9548) Eagl3 válasza #47053824 (#9540) üzenetére


Eagl3
veterán

Teljesen más egészségügyi kritériumoknak kell megfelelnie az emberi illetve állati tápláléknak. Én biztos nem innám meg azt, biztos nem túl higiénikus.

(#9549) Radnix


Radnix
senior tag

elkezdett fájni a jobb vállam (az ízület :F ) pedig tegnap edzésen egyáltalán semmi baja nem volt... erre varjak gombot :F

(#9550) Nightmare válasza wertigo1984 (#9547) üzenetére


Nightmare
senior tag

Összesen 4 gramm megy, 4 felé elosztva, szintén ugyanígy a kreatin. Ha a kreatin feltöltésnek vége, akkor megpróbálom 3 felé osztani, ha nem lesz mellékhatás, pl bizsergés, olyan mintha szúrnák a bőröm. Nem rossz, csak fura. Pihenő napon 6-ig elosztva, edzés napokon 1 gramm plusz 5 gramm kreatin, szintén edzés után is ez.
Reggel éhgyomor, edzés előtt 1 órával szedem. Utána bele a turmixba, amúgy kaja előtt 20 perccel szedem.

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.