Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8551) meroly válasza Szaky (#8549) üzenetére


meroly
veterán

Köszönöm :R
És akkor látszatra/erőben/stb is van értelme? Amikor elkezdted szedni megugrott a fejlődés?
Én csak egy kúrát akarok végigcsinálni, ha van értelme.

(#8552) deniro2: erre voltam kíváncsi, szóval akkor nálad nem jött be, nah megpróbálom, köszi neked is az infót :R

(#8553) siti: azért nem mindig, tudnak okosakat mondani, ha megerőltetik magukat ;) :DDD

(#8554) Ijk: úgy érzem lelassultam a fejlődésben, vagyis nincs az a megugrás mint amikor elkezdtem, meg mint amikor váltottam osztottra. Persze így is fejlődöm, erőben és súlyban is, de kevés szerintem.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#8552) deniro2 válasza meroly (#8545) üzenetére


deniro2
senior tag

Van aki szerint a 2. legfontosabb kiegészítő, nálam viszont semmi haszna nem volt sem az etilészternek, sem a monohidrátnak, még csak vizes sem lettem tőle, pedig rendesen feloldottam ch-val, ahogy kell... Egyénfüggő szerintem. Próbáld ki, 1 kg bigyótek monohidrát kb. 4k, nem nagy érvágás.

(#8553) siti válasza God Vazzeg (#8547) üzenetére


siti
senior tag

én csak a képeket nézem itt, a többi kb felesleges :D

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#8554) Ijk válasza meroly (#8551) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mi a picsának neked kreatin?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#8555) kukinyo válasza Ijk (#8554) üzenetére


kukinyo
addikt

Elérte fejlődésének felső határát.

(#8556) Szaky válasza deniro2 (#8552) üzenetére


Szaky
tag

Ezert jo a Kre-Alkalyn Creatine, ettől nem vizesedsz. A sima monohidrát lebomlása során rengeteg toxin keletkezik, ami b@ssza szét a maját vesét. És nyilván nem a második legfontosabb kieg.

(#8557) meroly válasza kukinyo (#8555) üzenetére


meroly
veterán

Hát bakker azért csaknem :U

(#8554) Ijk: vagy ha te úgy érzed tökéletes a testem, szólj és leállok ;]

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#8558) philoxenia válasza Tamoo (#8543) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Azt már néztem én is, hogy fürdés után, vizes hajjal nehezebb vagyok.... :K

meroly: Agyilag gondolta... ;]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#8559) God Vazzeg válasza Yeffy (#8550) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én is :D ;]

Siti: jahh mondjuk ez is érthető :))

[ Szerkesztve ]

(#8560) philoxenia válasza God Vazzeg (#8559) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

...én olvasok is.... :U

:D ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#8561) spammer válasza kukinyo (#8555) üzenetére


spammer
veterán

Jaja, lassan jöhet a koksz :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#8562) Radnix válasza Tamoo (#8543) üzenetére


Radnix
senior tag

Mai edzésen csekkoljuk, lesz felhúzás, fekvenyomás, a mai afelsőtest "power" nap :D

(#8563) Tamoo válasza meroly (#8545) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Rostot miből viszel be?

(#8564) meroly válasza Tamoo (#8563) üzenetére


meroly
veterán

Semmiből sajnos :(

Impossible is nothing

(#8565) Tamoo válasza meroly (#8564) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Szerintem értékeld újra, hogy mennyire élsz egészségesen.

(#8566) meroly: Rostot másból is tudsz bevinni. Kreatin helyett inkább ilyeneken gondolkoznál.

[ Szerkesztve ]

(#8566) meroly válasza Tamoo (#8565) üzenetére


meroly
veterán

Nem tudok mit tenni, 24 éve, 4éves korom óta nem eszek semmi zöldséget, gyümölcsöt, ez már nem fog változni. Ennyi hibám nekem is lehet ;]

(#8567) Boxer001: pedig van. Van olyan kaja ami útálsz? Na azt próbáld magadba tömni rendszeresen, kb így vagyok zöldség/gyümölcs párossal.

(#8565) Tamoo szerk: a 7 bogyó mellé szedjek még valamit?

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#8567) Boxer001 válasza meroly (#8566) üzenetére


Boxer001
veterán

Olyan nincs, hogy nem tudsz mit tenni.

(#8568) Yeffy válasza God Vazzeg (#8559) üzenetére


Yeffy
veterán

hát nem is csodálom...
mi megy itt újabban... -.-"

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#8569) spammer válasza meroly (#8566) üzenetére


spammer
veterán

Nem hiszem el, hogy az égvilágon nincs olyan zöldség/gyümölcs, amit ne tudnál megenni. Végigkóstoltál mindenfélét? Mit nem szeretsz rajtuk? Annyiféle íz van, hogy nem igaz, hogy egyiket sem szereted.

Rostot tudsz bevinni zabpehelyből, de a zöldség KELL minden embernek, hát mégy egy gyúrósnak, aki sok húst és CH-t fogyaszt.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#8570) Sotho válasza meroly (#8566) üzenetére


Sotho
őstag

Egy jó pohár almalavet nem tudsz meginni?
Ha pisztolyt tartanának a fejedhez meg tudnál enni egy banánt?
Mi történne ha igen, kihánynád? Epilepsziás rohamod lenne? :U
Bocsi a fura kérdésekért. :D

(#8571) meroly válasza spammer (#8569) üzenetére


meroly
veterán

Pedig tényleg nincs, zöldségek közül ami lemegy, az a sárgarépa, kukorica, petrezselyem. Gyümölcsök közül semmi.
Zabpehely lecsúszik reggelire protein mellé azért, erre figyelek.

Szóval már "gyúrós" vagyok? :DDD ;]

Sotho: üdítőben megy, vagyis menne ha nem lenne bennük annyi cukor, így inkább maradok a víznél. Hülye kérdések tényleg. Gondolj egy kajára, amit nem tudsz megenni, mert útálod, mittomén, akármi. Megvan? Na te megennéd ha pisztolyt tartanának a fejedhez? Kihánynád?

(#8572) Sotho: ha tényleg érdekel, akkor nem ettem meg, nem nyeltem le, még előtte kiköptem.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#8572) Sotho válasza meroly (#8571) üzenetére


Sotho
őstag

Másként: Hánytál már ki gyümölcsöt azért mert nem bírtad akartad megenni de mégis megtetted? :U

(#8573) shteer


shteer
titán

Kik jarnak ide..

..szerintem jónak tűnik

(#8574) Szaky válasza meroly (#8571) üzenetére


Szaky
tag

Tessék, ez tiszta rozst. Beletolod a fehérjeturmixodba, és lehet nem lesz majd pár év múlva bélproblémád, nem beszelve a súlyosabb betegségekről.

(#8575) meroly válasza Szaky (#8574) üzenetére


meroly
veterán

Köszönöm az infót, megpróbálom.
Bár nincs gond az emésztésemmel szerintem.

Ez tökmagolaj? A multi-pro-ban is van lecithin, az nem elég?

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#8576) Boxer001 válasza shteer (#8573) üzenetére


Boxer001
veterán

Tajgetoszra se valók. :D

(#8577) Szaky válasza meroly (#8575) üzenetére


Szaky
tag

Még, meg vannak normális gyümölcs/zöldség levek is, amik nem tartalmaznak hozzáadott tartósítószert, cukrot és finomak.

(#8578) Szaky válasza meroly (#8575) üzenetére


Szaky
tag

Tökmagolaj??? Hogy jön az ide?

(#8579) Sotho válasza meroly (#8571) üzenetére


Sotho
őstag

Értem, ettem már rovarból készült édességet is, nem tudtam hol akad el nálad a dolog.

(#8580) meroly válasza Szaky (#8578) üzenetére


meroly
veterán

Bocs, benéztem, az a következő termék a linken :B

És ha egyszerűen nincs szüksége a szervezetemnek az ilyesmire? C vitamint ha beveszek azonnal ki is jön a következő wc-zésnél.

(#8581) Dexar007: ja nasi, menne a milka vagy a nutella nekem is, de csak a cottage cheese marad egy jó filmhez ;]

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#8581) Dexar007 válasza meroly (#8566) üzenetére


Dexar007
veterán

Nekem nincs olyan kaja amit utálok..csak amit kevésbé szeretek. :) Úgyhogy fogalmam sincs,hogy lehet egy egész életet zöldség/gyümölcs nélkül leélni.
Nassolásként tv előtt szerintem nincs jobb a.: narancs/mandarin párosnál..persze a milkán kívül. ;]

(#8525) Coccolino_O .:

Tőled pedig várom az indokokat,hogy miért is jobb a csirke+rizs+zöldség párosnál a .: töltött káposzta-pörkölt+nokedli és társai.Azért mert VÁLTOZATOS(an) szar?

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#8582) hrvp válasza meroly (#8571) üzenetére


hrvp
aktív tag

Búzakorpát egyél legalább napi 50g-ot.

"C vitamint ha beveszek azonnal ki is jön a következő wc-zésnél."
:W

[ Szerkesztve ]

(#8583) siti válasza hrvp (#8582) üzenetére


siti
senior tag

egy fenét. pálinkát igyál, napi egy kupicával.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#8584) deniro2 válasza meroly (#8580) üzenetére


deniro2
senior tag

És ha egyszerűen nincs szüksége a szervezetemnek az ilyesmire?

Olyan nincs. Jobb, ha szoktatod magad a normális kajához, mert a vastagbélrák lassan vezető halálok lesz a nyugati kultúrákban...

[ Szerkesztve ]

(#8585) spammer válasza meroly (#8580) üzenetére


spammer
veterán

"És ha egyszerűen nincs szüksége a szervezetemnek az ilyesmire? C vitamint ha beveszek azonnal ki is jön a következő wc-zésnél."

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#8586) meroly válasza deniro2 (#8584) üzenetére


meroly
veterán

Szerintem eddig is rengeteget változott az étkezésem, sokkal-sokkal egészségesebben eszem mint azelőtt, ez látszik is, ennél többet nem tudok tenni. Ha megerőszakolom magam sem bírok megenni semmi zöldséget/gyümölcsöt. Ami linkeket kaptam Szaky-tól meg fogom próbálni.

(#8585) spammer: :D te vagy itt az ügyeletes Bundy propaganda felelős?

Egyébként tényleg nem tudom miért lesz világító citromsárga, vessetek rám követ, eskü ennek még nem néztem utána, dehát én sem lehetek tökéletes ;]

(#8587) Dexar007: tudom, tudom, finnyás és válogatós, ezért is jött be a csirke+rizs étrend :D

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#8587) Dexar007 válasza meroly (#8586) üzenetére


Dexar007
veterán

Finnyás vagy, az a nagy helyzet. :)
A szart is megeszi az ember,ha kényszerítik,nehogy már egy kis zöldséget ne tudjál magadba nyomni.

Coccolino_O
Fölösleges túlbonyolítani,ezt is nehezen tartja be az ember hosszútávon.

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#8588) Coccolino_O válasza Dexar007 (#8581) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nem írtam semmi ilyesmit. Arról meg nem tehetek, hogy Báninál tovább nem sikerült jutni a táplálkozást illetően.

(#8589) Boxer001


Boxer001
veterán

Uhh bazzeg, ez a vigyorigyuri nagyon súlyos eset. :D

(#8590) Eagl3 válasza meroly (#8586) üzenetére


Eagl3
veterán

És miből szűrted le, hogy a C vitamintól lesz sárga? Fogadjunk, hogy a citrom miatt... :U

(#8591) Tamoo válasza meroly (#8586) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én nem akarlak megtéríteni, elég nekem a saját dolgommal foglalkozni. De azért itt van még egy link.
Azért majd olvasgass utána ennek a rost dolognak, hogy mennyire is kell neked.... :U mondjuk ahelyett hogy itt értetlenkedsz.

[ Szerkesztve ]

(#8592) shteer válasza Eagl3 (#8590) üzenetére


shteer
titán

Meg a C tabi is sarga..

..szerintem jónak tűnik

(#8593) meroly válasza Eagl3 (#8590) üzenetére


meroly
veterán

Mert ha beveszem, utána az első vizelet lesz csak sárga, közben semmit nem csinálok máshogy mint előtte. Gondolom attól lehet, vagy az is előfordulhat hogy más az oxigén telítettség abban a pillanatban és azért tűnik sárgának. Franc se tudja, de tényleg lehet a citromtól is, amit utoljára 3 évesen megittam a limonádéban. Nem rossz a felezési ideje :DDD

Boxer001: sosem mondtam hogy egyszerű lesz ;]

(#8591) Tamoo: köszönöm, meg szoktam fogadni a jó tanácsokat és lehet inkább ennek járok után a kreatin helyett :R

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#8594) kukinyo válasza meroly (#8586) üzenetére


kukinyo
addikt

Én a helyedben naponta elrágcsálnék egy 10cm x10cm-es farostlemezt.
Ez is több a semminél.

[ Szerkesztve ]

(#8595) brownus válasza meroly (#8586) üzenetére


brownus
veterán

és szarsz te rendesen?

(#8596) shteer válasza Boxer001 (#8589) üzenetére


shteer
titán

Nem kicsit :) nekem is van egy haverom aki semmi gyumit/zoldet nem evett. Most mar van kivetel, hogy edz es normalis kajakat eszik..

..szerintem jónak tűnik

(#8597) meroly válasza brownus (#8595) üzenetére


meroly
veterán

Írtam az előbb hogy jó az emésztésem, nem akartam részletezni, de igen, napi 1-2x, szilárd, nagy és büdös :DDD

(#8596) shteer: irigylem, hogy rá bírta venni magát, nekem nem megy sajna :( Eddig mindent mindig meg tudtam csinálni, mert fejben dőlnek el a dolgok, kivéve ezt az egyet, egyszerűen nem megy.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#8598) brownus válasza meroly (#8597) üzenetére


brownus
veterán

furcsa... de örülj neki, természetesen... kérdés, hogy ez hosszú távon mennyire marad így! 10-20x év múlva!?

(#8599) shteer válasza meroly (#8597) üzenetére


shteer
titán

El nem tudom kepzelni a helyzeted..

Kolyokkutya koromban betegre tudtam volna magam zabalni sargarepabol, krumplibol, cukorborsobol ha szuleim hagyjak... Kaposztatorzsa se veszett karba fozeskor.
Alig vartam, hogy beerjen az aktualis gyumolcs - alma, korte, meggy, cseresznye, ribizli, szolo, barack - szinte mindegy volt, erdobol som, szamoca, szeder... telen deligyumolcs, aszalt cuccok..

Mikor kint jatszottunk, a patakparton vadon novo soskat ket pofara tomtuk..

Vissza is kellene koltozni videkre :)

..szerintem jónak tűnik

(#8600) meroly válasza brownus (#8598) üzenetére


meroly
veterán

Franc tudja, így megy már 25 éve, még dagi koromban sem volt sosem gondom az emésztésemmel. Talán nem változik meg 10-20 év múlva sem.

shteer: ha a krumpli is számít, azt is megeszem, főtten is natúrban. Hát én panelpatkány voltam, aztán később költöztünk vidékre, de ott sem jöttek be ezek a dolgok, amiket írtál. Én nem a patak parton játszottam hanem a gép előtt. Valószínű ezért is lettem/voltam olyan, amilyen (dagadt disznó).

Impossible is nothing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.