Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8801) meroly válasza kNG (#8799) üzenetére


meroly
veterán

Hát volt hogy magam csináltam(tuk), de az nagyon elb@szott lett, ez most kínai kajás, havonta egyszer vagyok a nagyfaluban, nem hagyom ki. Egyébként szerintem csirke, legalábbis szín és íz alapján. Bár nem voltam ott mikor vágták és feldolgozták, de nagyon más nem lehet.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#8802) BomiBoogie válasza kNG (#8799) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Kínaira tejet és banánt? Nekem sincs érzékeny gyomrom, de a tiéd minden jel szerint vasból van. :D

(#8803) kNG válasza BomiBoogie (#8802) üzenetére


kNG
senior tag

Vicces hogy ezt mondod, mert régebben (kiskoromban) pont a gyomrommal voltak problémák...azóta meggyógyultam, azt nem mondanám hogy vasból van, de szeretek enni, és elég gyors az anyagcserém :)

#8804 BomiBoogie haha, az enyémet csak extrém mennyiségű kaja egyszerre :) de az tényleg extrém mennyiség...

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#8804) BomiBoogie válasza kNG (#8803) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Az enyémet egy ilyen tejes kombó biztosan szuperszonikus sebességre gyorsítaná. :)

(#8805) Tamoo válasza kNG (#8803) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

biztos kibélelték savállóval

(#8806) Coccolino_O válasza Szaky (#8788) üzenetére


Coccolino_O
őstag

"vagy inkább ne írjál f@szságokat, bar tudom az utóbbi nagyon nehéz!"

Gyakorolhatnál egy kis önkritikát is akár.

#8797: Így van, remélhetőleg hamarosan majd itt is megjelennek a fanatikus rajongói.

(#8807) DirtyFREE válasza Coccolino_O (#8806) üzenetére


DirtyFREE
tag

Már csak is ők hiányoznának ide! :F

"A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni" by AS

(#8808) #11527168 válasza Coccolino_O (#8806) üzenetére


#11527168
törölt tag

Azért az nagy poén volt amit a Buni írt a gyerek tárgyalási módszeréről ;]

(#8809) Ijk válasza Polacheck (#8783) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ez a nő 28 éves? :Y
50-nek mondanám a videó alapján.

Jajj ne ez a buzi is feltűnt. Múltkor írta hogy az ő módszerénél senkié nem hatékonyabb. De vállalna egy párbajt ki fogyaszt le előbb 1-1 delikvenst. Az idiótája még azt sem tudja hogy pont az a lényeg hogy nem versenyről szól az egész, hanem stabil, fenntartható életmódváltásról.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#8810) meroly válasza Ijk (#8809) üzenetére


meroly
veterán

28 évesen már nehezen regenerálódik a bőr, sajna tényleg kb 40-nek néz ki. Ráférne egy kis plasztika ;]
Nekem is megvannak a csíkjaim oldalt, pedig 18 voltam mikor fogytam (vagyis ahogy mondtad összecsoffasztottam magam).

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#8811) Coccolino_O válasza #11527168 (#8808) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Meg kell adni a módját. :DDD

(#8812) shteer


shteer
titán

Emberek!! Mégis jó a túró!!!

Kérdés
Szia Bunny! Eddig lefekvés előtt soványtúrót fogyasztottam, de most olvastam, hogy szerinted nem túl hasznos. Amilyet én veszek, az 200 ft és 250g, ebben van 37,5 g fehérje. Oké, hogy a cottage cheese nem éri meg, de erre mit mondasz? Ha ne egyek ilyet, akkor szerinted mit érdemes lefekvés előtt enni?
Válasz
Szia. Nem arról van szó, hogy este nem jó a sovány túró. Jó az, ha ha volt elég hús, tojás és tejsavó protein napközben.

melyikőtök kérdezte meg? ;]

..szerintem jónak tűnik

(#8813) Tamoo válasza shteer (#8812) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Szerintem csakis BÁ lehetett, ez az ő stílusa.

(#8814) #11527168 válasza shteer (#8812) üzenetére


#11527168
törölt tag

Szerintem ha elfogyasztottad a megfelelő mennyiségű szkájtek kieget akkor már mehet, addig sz*r ;]

(#8815) DirtyFREE válasza #11527168 (#8814) üzenetére


DirtyFREE
tag

Igen burkoltan,de ez jött le belőle nekem is! ;]
Szánalmas! :F

"A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni" by AS

(#8816) meroly válasza shteer (#8812) üzenetére


meroly
veterán

Cottage cheese is túró, nem? Scitec boltos gyerek mondta hogy egyek azt protein shake helyett este, mert lassú felszívódású.

Impossible is nothing

(#8817) Gabe123


Gabe123
aktív tag

Estére...

Mark Twain once said that "If voting made a difference, they wouldn't let us do it. "

(#8818) shteer válasza meroly (#8816) üzenetére


shteer
titán

Nem, az sajt.

Bunny stilusban:
"Benne van a neveben, gy***er"
;]

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#8819) hrvp


hrvp
aktív tag

Megjött ma a májprotkó énproteinemről igaz külön jeleztem, hogy csak csütörtökön tudom átvenni. De nem baj úgyis a szomszédnak adták oda :D

(#8820) Eagl3 válasza meroly (#8816) üzenetére


Eagl3
veterán

De jól mehet neki az üzlet...

(#8821) masterful87


masterful87
senior tag

Sziasztok!

Étrendet állítok össze magamnak, de van egy-két dolog amiben bizonytalan vagyok! Ezekre szeretnék választ kapni Tőletek!

Erősen hízékony, endomorf alkat vagyok. 183 centimmel 90 kiló voltam november elején, és az elmúlt 5 évben volt hogy több, volt hogy kevesebb súlyzós edzést végeztem. Tehát rendelkezem súlyzós múlttal, akad rajtam valamennyi izom.
Tudom, hogy a kezdőknek/újrakezdőknek a szakirodalomban először egy rendes, több hónapos tömegelést ajánlanak, én mégis a diétát választottam, napi 3g/tskg fehérjével, 1,5g/tskg CH-val, és 30% zsírral. Február elejére, vagyis kb. 3 hónap alatt elértem a 82 kg-t, elégedett voltam az eredményemmel, ezért véget vetettem a diétának!

Most pedig jöhetne az igazi tömegelés, 2g/tskg fehérjével, és minimum 4-5g/tskg CH-val.
Viszont olvastam a Bunny-féle testkompozíció megváltoztatást, ami nekem sokkal-sokkal szimpatikusabb! Az alacsonyabb CH-nak köszönhetően kevésbé zsírosodnék, a tömegnöveléshez mégis lenne elég energiám, pozitív kalóriadeficitem. Ugyan a fejlődés lassabb lehet, mint egy rendes tömegeléssel, de nem bánom, időm van, inkább lassan nőjek, de minimális zsírral! Már ha ez a dolog egyáltalán működhet?!
Ez az egyik kérdésem: van ennek a féle étrendnek értelme, működik? Vagy csak a tömegelés és a diétás étrendek rotálása működhet hosszútávon?

A másik kavarodás a fejemben a CH elosztása napközben!
Diéta alatt a súlyzós napokon reggelre, edzés előttre, és utánra raktam a CH-t, aerob napokon pedig délután 2 után nem ettem CH-t!
Ahogy néztem a tömegelés alatt egész nap mehet a CH, nincsen időbeli megkötés, max kiemelt időpontok: súlyzós napon edzés előtt és után.
De ha ezt a lightos tömegelést választanám (testkompozíció megváltoztatás) akkor lenne értelme pihenőnapokon 2 után nem enni CH-t? Súlyzós napokon pedig menne napközben, és edzés előtt, meg után is? (5-6 körül edzek)
Tehát a kérdésem az, hogy tömegelés alatt van értelme játszani a CH időbeni elosztásával, vagy fontos, hogy minden nap folyamatos legyen a CH bevitel, így tudjuk biztosítani folyamatosan az izomfejlődéshez szükséges plusz kalóriát?

Bocs, hogy hosszú lett, meg elég idióta kérdések, megértem ha nem kapok választ! :DDD

(#8822) Dexar007 válasza masterful87 (#8821) üzenetére


Dexar007
veterán

Give me your cum,bull!

(#8823) Mikuland


Mikuland
tag

Hogy legyen egy kis emlék a vastag korszakból!! :DDD

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#8824) Coccolino_O válasza #11527168 (#8814) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Addig baszakodnak vele, amíg meg nem látja az üzleti potenciált a szájtek túróban, onnantól kezdve aztán nem lesz megállás.

(#8825) spammer válasza masterful87 (#8821) üzenetére


spammer
veterán

Működik a testkomp
CH-t oszd el, akár edzés utánra hagyva a nagy részét

Amúgy milyen az a pozitív kalóriadeficit? :F :DDD

(#8822) Dexar007 Fasza ez a kép :D

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#8826) masterful87 válasza spammer (#8825) üzenetére


masterful87
senior tag

Köszönöm a választ!

Én úgy gondolom a kalóriadeficit az az alapjárati kcal szükségletünktől eltérőt jelent, lehet több és kevesebb, diéta alatt negatív, tömegelés alatt pozitív. Azt hiszem valahol így olvastam, és megtetszett. :D

(#8827) kNG válasza masterful87 (#8826) üzenetére


kNG
senior tag

Ha deficit akkor már nem lehet pozitív, szerintem erre célzott a kolléga :P

Egyébként igen, tömeget növelni csak lassan és fokozatosan van értelme (szerintem), nincs értelme hirtelen meghízni, aztán meg lefogyni...egyébként ettől jobb üzlet nincs is (hirtelen "felhízlalni" az embereket, aztán meg lefogyasztani őket), építenek erre a nyúlék is... (ebből van a lóvé)...

Straight Broscience from the Hodgetwins and Me (azaz nekem ez vállt be):

0,8-1g fehérje testsúly FONTONKÉNT(!) azaz ha vagy 83 kg akkor 83*0,8*2,2 = 146 gramm fehérjétől fefelé max. 182-ig

CH ~ 280g neked szerintem ha hízékony vagy, de ezt embere válogatja...én pl. napi 300g CH-t viszek be de nekem gyors az anyagcserém és nem vagyok hízékony (74,5 kg) - ennek egyébként a számolása: testsúlyod fontban + 100g CH (esetedben 82-83kg * 2,2 + 100)...ezt BigJsextremefitness-től (hardcore veterán személyi edző) lestem el, érdemes megnézni a videóit, olyan nagy nevekkel edzett korábban mint pl. Tom Platz

CH legyen minden kaja mellé, az ad neked energiát, ez a tested "üzemanyaga" ... ilyet ne is csinálj szerintem hogy 2 után 0 ch, ennek semmi értelmét nem látom...gyors felszívódású legyen edzés után meg a nap korai szakaszában, később egyre lassabb felszívódású, este meg már csak zöldség...

Ha kialakult az étrended figyeld a testsúlyodat, és magad a tükörben, akár készíts fotókat időnként...attól függően hogy merre haladsz (a céljaid felé, vagy megragadtál, vagy csak távolabb kerültél tőle), változtass a kaján...főleg a fényképeken látni fogod ha pl. készítesz 2 hetente...

Ennyi az egész...

1. Train hard
2. Eat right
3. Be patient and consistent
4. ???
5. Profit...

Minden más csak bullshit...

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#8828) deniro2 válasza masterful87 (#8826) üzenetére


deniro2
senior tag

A deficit hiányt jelent... Csináld a testkompot, de, ha mégsem azt választod, endomorfként akkor se egyél 4-5g cht, mert hízni fogsz, mint az állat...

(#8829) masterful87 válasza kNG (#8827) üzenetére


masterful87
senior tag

jogos, a deficit a negatív, a szufficit a pozitív :D

én is hasonló grammokra gondoltam, akkor most már véglegesen össze tudom rakni az étrendem!
a fotós dolgot ismerem, csinálom is! :)

még egyszer köszönöm a segítségeteket!

(#8830) Woodslave válasza kNG (#8827) üzenetére


Woodslave
nagyúr

böjtölsz is? ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8831) kNG válasza Woodslave (#8830) üzenetére


kNG
senior tag

dafuq? :DDD

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#8832) Woodslave válasza kNG (#8831) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:U akkor nem mostanában nézed az ikreket

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8833) kNG válasza Woodslave (#8832) üzenetére


kNG
senior tag

Jaj igen, intermittent fastingre gondolsz...nyáron kipróbáltam, de nekem nem gyere be (legalábbis tömegnöveléshez), túl gyors az anyagcserém! Tömeget növelni így nem tudnék, de a zsír olvadt le rólam! xD

Szerk.: Kb. 1 éve nézhetem az ikreket, de a régi videóikat is megnéztem...

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#8834) Ijk


Ijk
nagyúr

Mostanában elkezdtem ráfeküdni a has témára, magyarán elkezdtem hasazni. ;]
A cél hogy nyárra kockás legyen, hogy mindkét alkalommal megmutassam a strandon amikor kimegyek. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#8835) philoxenia válasza Ijk (#8834) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#8836) Yeffy válasza Mikuland (#8823) üzenetére


Yeffy
veterán

nem is rossz, nekem is valami hasonló lehet, meg kéne már mérni... :)

kis ONtopik:

[link]
[link]
[link]

remélem, megfelel a népnek ;]

és most már birkafejű Boxi is látja, h nem vagyok tömb... -.-"

jöhetnek a fikák

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#8837) philoxenia válasza Yeffy (#8836) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Idézném a sapka feliratát: Brutál... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#8838) Yeffy válasza philoxenia (#8837) üzenetére


Yeffy
veterán

thx, Sárkánymodi :R

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#8839) Mikuland válasza Yeffy (#8838) üzenetére


Mikuland
tag

WOW! You are a big! :R Látom néked is lesz mit átformálni Mikelandzseló! Szerintem jó alap, főleg fiatal... :W

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#8840) Yeffy válasza Mikuland (#8839) üzenetére


Yeffy
veterán

thx, Miku, igyekszem :) :R

annyira nem akarom átformálni. vagyis arányokat igen, de én nem MR. Olympiára készülök, csak erős szeretnék lenni.

majd meglátjuk, mi sikerül...

Mikelandzseló :DDD ezen besírtam :C

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#8841) Boxer001 válasza Yeffy (#8836) üzenetére


Boxer001
veterán

Nem vagy tényleg olyan tömb, mint emlékszem...csak majdnem. ;]
Jó hát ha nem bícsboj a cél, akkor... :)
Én már nagy nem leszek, így már csak szép akarok lenni. ;]

(#8842) Yeffy válasza Boxer001 (#8841) üzenetére


Yeffy
veterán

na azért!!

thx neked is :)

jaja, eggyáltalán nem az a célom, szarok pl a kockás hasra. erő legyen benne, de letojom, én nem fogk vele szenvedni...

jujj, mit írtam, mi lesz itt nemsokára ;]
nem baj, addigra már aludni fogok ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#8843) Tipo16V


Tipo16V
aktív tag

rajottem hogy folosleges szarakodni az unflavoured feherje izesitesevel, naturba vizzel azt kesz.
mell volt, atta
nyarra nekem is kockas lesz a hasam mint ijknak, ha mar nagy nemlehetek legalabb szaraz legyek. eresedik a vall es a csuklya is.

jo sok gyikarc jelent itt meg, pedig meg nincs is tavasz....:((

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#8844) siti


siti
senior tag

ez ma mindent vitt.
Svarci film, ontopik :)

[ Szerkesztve ]

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#8845) Tipo16V válasza siti (#8844) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

a masinak megbokrosodnak :-DDD
siiirok

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#8846) kukinyo válasza siti (#8844) üzenetére


kukinyo
addikt

Ez már nagyon el"csépelt". :D

(#8847) asuspc96 válasza kNG (#8827) üzenetére


asuspc96
senior tag

"Ennyi az egész...
1. Train hard
2. Eat right
3. Be patient and consistent
4. ???
5. Profit...
Minden más csak bullshit..."

??? = repeat.... :DDD

(#8848) BÁ Nutrition válasza Yeffy (#8836) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

jó dagadt vagy :U
;]

úgy néz ki nemsokára dezertálok megint, kéne valami jó kis termék pl valami muscleméker 3000 vagy ilyesmi, amit tudnék kint használni terem hiányában, arra gondoltam hogy az ágyat nem darabolnám fel fekpadnak, egyéb ötlet? pl 5 fittnessz-szalagot összefogok? vagy Ijk módszer és csak kettőt? :)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8849) Dexar007


Dexar007
veterán

Jaj.....dicsak....BUKSI!

Give me your cum,bull!

(#8850) Dexar007


Dexar007
veterán

Give me your cum,bull!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.