Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8451) Ijk válasza God Vazzeg (#8450) üzenetére


Ijk
nagyúr

2-3 sörtől berúgok, persze másnaposság nincs. 4 éve nem voltam úgy berúgva.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#8452) hrvp válasza NyxNyxNyx (#8425) üzenetére


hrvp
aktív tag

Nekem lábazásnál fordult elő egyszer, hogy -túl nagy súllyal lábtolóztam- mintha valami elpattant volna a fejemben iszonyatosan erős, sugárzó fájdalmat éreztem. Utána itthon nagyon kis megerőltetés után is előjött.
Nekem 1 hét alatt elmúlt, igaz én amúgy is hajlamos vagyok migrénre. Persze nálam szó nem volt másnaposságról.
Kivizsgálásra el lehet menni, de én olyanról még nem hallottam, hogy valaki migrénes vagy fejfájós és bármilyen eredményt is hoztak volna a vizsgálatok. Ez (is) egy sötét folt az orvostudományban, kismillió dolog okozhatja és csak tüneti kezelés van.

(#8453) Dani82 válasza God Vazzeg (#8450) üzenetére


Dani82
senior tag

Én moziban voltam (Django rohadt jo volt), de kaloria szempontbol a nagy popcorn, nagy nachos utan lehet jobban jottem volna ki, ha buliba megyek es berugok :)

(#8454) God Vazzeg válasza Ijk (#8451) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én is éreztem kicsit, de ennyi pont elég volt :K

Dani82: én már nem is tudom mikor voltam moziban, vagy 3-4 éve :D Arra sajnálom a pénzt, inkább egy veretős buli, Voksán Virág nyomta tegnap, fasza kis szögelős buli volt :D

[ Szerkesztve ]

(#8455) meroly válasza God Vazzeg (#8450) üzenetére


meroly
veterán

Csirkét, rizst eszem. Vizet iszom, nem eszek édességet, pedig imádom, nem iszok cukros üdítőt, figyelek hogy még karácsonykor is minimális cukrot vigyek be, nem eszem zsíros ételeket, edzem mint az állat (eddig gondolom mindenki nagyjából így van vele), úgyhogy kéthavonta egyszer megérdemlem úgy érzem hogy jól odab@sszak a májnak és mattrészegre igyam magam. Újabban már emlékezetkihagyásaim is vannak a bulikból, ez már zavar ;]
Szerk: és még ha buli is van, akkor is megtartom az aheti edzést, csak átszervezve.

God Vazzeg: ahhoz hogy teljesen eleresszem magam, nekem azért több kell.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#8456) God Vazzeg válasza meroly (#8455) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Sose szerettem a mattig ivást, nekem bőven elég ha kicsit érzem a fejben, ha már nagyon érzem, kezdek rosszul lenni, gyomrom is könnyen taccsol, szóval nem nekem való! De szerencsére tudom hogy mennyi az annyi :D

(#8457) adam432 válasza God Vazzeg (#8450) üzenetére


adam432
tag

Én is ezt az elvet vallom. Kinőttem már abból a korból, hogy jól be kelljen b@xnom. 3-5 sör, és nagyon jól érzem magam, kommunikatív, ismerkedő vagyok... és másnap is minden oké. Mondjuk mikor hajnalban hazajutok, meg kell ennem egy jó adag sós csirkét, és meginnom vagy 2-3l vizet, de ez természetes. :D

[ Szerkesztve ]

„Si vis pacem, para bellum.”

(#8458) #11527168 válasza God Vazzeg (#8456) üzenetére


#11527168
törölt tag

Jo de te mar benne vagy a korban :D Nekem eleg 3-4 sor de mar 1,5 eve nem ittam semmit de most nem is tervezem. Most csak a protein koxpor megy :DDD

(#8459) God Vazzeg válasza adam432 (#8457) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jaja, nekem is kaja volt az első :D Meg rá víz :D

Aydan: rohaggyon meg a befőtted mi az hogy benne vagyok a korban? :D Majd 50 fele... :DDD

(#8460) Boxer001


Boxer001
veterán

Na igen, nálam elég, ha linkelek egy hétköznapit ON témát, és az is nagy port kavar. ;] Miért, sokat offolok :F ;]
Nem ittam, nem néztem, ez csak úgy jött. :D

[ Szerkesztve ]

(#8461) NyxNyxNyx válasza deniro2 (#8446) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ez akkor volt, már nincs ilyen bajom. Ha előjön még egyszer persze elmegyek orvoshoz, köszönöm az aggódásotok! :R

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#8462) Boxer001 válasza Boxer001 (#8460) üzenetére


Boxer001
veterán

Szóval nem nőztem, nem néztem. :D
Nálam is ha van valami buli, akkor annyit iszom, hogy pont jó a kedvem, zsírkaraj minden, aztán ennyi. :D

(#8463) Ijk válasza Boxer001 (#8460) üzenetére


Ijk
nagyúr

Jaja, végre egy ON téma tőled. Habár azis csak arról szól mit ne csináljunk. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#8464) headhunter válasza Boxer001 (#8430) üzenetére


headhunter
addikt

1-2-t "dobhatom" ki. :(((

(#8465) Woodslave válasza Ijk (#8463) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na azért arra kiváncsi lennék, ha a starting strenght vagy madcow programot linkelte volna, hányan kaptak volna a fejükhöz, hogy akkor a mostani programom dobhatom ki ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8466) Yeffy válasza Boxer001 (#8460) üzenetére


Yeffy
veterán

Csak egy hangyaf_sznyit...

;]

Mar megint az ivas... :N
minek iszik, aki nem birja? En nem birom, nem is iszok sokat/sokszor...

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#8467) Coccolino_O válasza Woodslave (#8465) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nagyon elfogult vagy a témát illetően. :( ;]

(#8468) Woodslave válasza Coccolino_O (#8467) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:N egyébként nem, most állok át a klasszik bodybuilding edzésre, próbálom az Ijk módszert :D
ja lábazni megint nem fogok, csak fegyencbe nyomom majd itthon az egylábas guggolást :D
vádlira kéne valamit kitalálni, mert a teremben nincs semmi vádlira, szamárvádlihoz se nagyon találok "partnert" ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8469) meroly válasza Woodslave (#8468) üzenetére


meroly
veterán

Én ezt csinálom egy lábbal vádlira: [link] Ja és simán csak egy téglán állva vagy lépcsőn is lehet.
Ha elég sok a súly akkor sikerül annyira megedzenem, hogy utána négykézláb mászok fel a pincéből (és nem borospince) :DDD

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#8470) spammer válasza Woodslave (#8468) üzenetére


spammer
veterán

Keretben vagy fal mellett: felveszed a kétkezest a hátadra/válladra (mint guggolásnál) és sarokemeléssel kész is a vádli. Otthon is lehet csinálni, ha van kétkezes súlyzód, még csak rohadt nagy súly sem kell hozzá.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#8471) Coccolino_O válasza Woodslave (#8468) üzenetére


Coccolino_O
őstag

"Egyébként nem, most állok át a klasszik bodybuilding edzésre, próbálom az Ijk módszert"

No, az meg mit takar? :)

(#8472) Ijk válasza Woodslave (#8468) üzenetére


Ijk
nagyúr

Húzd fel feléig a zoknit, vastagabbnak látszik. ;]

Coccolino_O: Erre én is kíváncsi vagyok ugyanis én lábazok.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#8473) God Vazzeg válasza Woodslave (#8468) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Fogsz egy egykezes súlyzót, és egy lábbal vádlizol állva, megkapaszkodva valamiben, a súly mindig a lábaddal azonos oldali kezedben.. Adja :K

(#8474) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#8473) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az se rossz, vagy fogsz egy rövidebb rudat, felpakolod súlyokkal, pl rákötsz a végeire satut, meg nyúltáposzsákot, aztán a fogad közé veszed, és egylábbal guggolsz, adja ;]
esetleg a talicskát megpakolod cementeszsákokkal, a kerekét felrakod mondjuk egy kettéfűrészelt ágyra aztán megfogod a másik végénél és mehet a felhúzás meg a döntött törzsű evezés, ja a talicskát kétfelé vágod akkor egykezes fűrészelés is mehet :N

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8475) Woodslave válasza Coccolino_O (#8471) üzenetére


Woodslave
nagyúr

osztott terv, egy testrészt csak heti egyszer
Ijk módszer: p*na súly izomérzetre törekvés ;] :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8476) Jim-X válasza Boxer001 (#8430) üzenetére


Jim-X
őstag

Nálunk a teremben régebben a nyak mögül nyomás volt a favorit... Nagyon sokan csinálták (én is egy darabig)

Májprotkó : Megvan a kogsz ;] Összekevertem a 2,5ízesítettet az 5kilós 2/3-val és adta :) Olyan másfél kiló ízesítetlent félretettem, hátha... :D Amúgy rituálisan egy régi 100% whey pro-s dobozban kutyultam :K ;]

A játék az nem játék!

(#8477) littlelion21 válasza Woodslave (#8475) üzenetére


littlelion21
addikt

mi ez a pálfordulás?
napi 6x lesz csirke-rizs is? ;]

(#8478) God Vazzeg válasza littlelion21 (#8477) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Megpróbálja a hagyományos módot is, ha már a tudományos megközelítés nem jött be :D ;]

(#8479) Tamoo válasza Jim-X (#8476) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Milyen ízűt vettél?

Wood: Reggeli is lesz? :Y

(#8480) Coccolino_O válasza Woodslave (#8475) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Ezt még emésztenem kell.

God: Pedig van fizikuma az apukának. Nyali off. :D

(#8481) Jim-X válasza Tamoo (#8479) üzenetére


Jim-X
őstag

Krém csokisat vettem, azelőtt szinte mindig epreset vettem, de már kezd vele a tököm teli lenni ;]

Ha jó akkor rendelek még belőle :K

A játék az nem játék!

(#8482) Tamoo válasza Jim-X (#8481) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Vegyél mocha-t. Legjobb.

(#8483) Woodslave válasza God Vazzeg (#8478) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K :D

Tamoo: hát azt még nem tudom, mondjuk hétvégén most volt. Igaz a parizeres zsömle nem annyira Ijk módszer, de mindent nem lehet

Littlelion: azt már nem, de inkább azért mert 1. nem birnám 1 hétnél több ideig, 2. nem akarok költeni már rá. Csak azzal variálok ami ingyen van :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8484) Szaky


Szaky
tag

Voltam Lidl-be... vettem zabot, 5 kilót. :) Egész színvonalas ez az üzlet, új világ tárult elám. :)

(#8485) meroly válasza Woodslave (#8483) üzenetére


meroly
veterán

Pedig a kaja a legfontosabb, anélkül semmit se ér az edzés. És a csirke nem drága, húsboltban nálunk egy áron van a parízerrel (komolyan 1699/kg mindegyik).
Azt az egyet bírom a csirke-rizs-ben hogy nem kell gondolkozni mit vegyél, mit főzz(ess), egyszerű a képlet: csirke+rizs. Najó ma bűnöztem mert volt rántott hús sertéskarajból (is).

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#8486) siti válasza meroly (#8485) üzenetére


siti
senior tag

pffff.
nálam most paradicsomos, mozzarellás, juhtúrós csirkemell pirul a sütőben.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#8487) philoxenia válasza meroly (#8485) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#8488) Eagl3 válasza meroly (#8485) üzenetére


Eagl3
veterán

"Pedig a kaja a legfontosabb, anélkül semmit se ér az edzés."

Szerencse, hogy csatlakoztál a topichoz, nem is tudom mihez kezdenénk nélküled... ;]

(#8489) Coccolino_O válasza meroly (#8485) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Napi fél kiló csirkemell alsó hangon is egy húszas havi szinten... :U

(#8490) meroly válasza siti (#8486) üzenetére


meroly
veterán

Jól hangzik.

philoxenia: meg ez is. Kínaiból a mézes bundás szezámmagosat kotyvasztottunk házilag, hááát, nem lett túl jó.

Coccolino_O: igen, de csak az van. Ha jól utánaszámolsz még olcsóbban is ki lehet jönni. Nincs szalámi, kenyér, májkrém, pizza, csajtburger, stb, stb. Jó olcsóbban nem, de egészségesebben biztos.

Impossible is nothing

(#8491) Coccolino_O válasza meroly (#8490) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nem gondoltam volna. :Y :R ;]

Amit írsz, az egyoldalú táplálkozás, teljesen lényegtelen, hogy a gyökér Báni mit mond. Majd megunod, csak idő kérdése.

(#8492) meroly válasza Coccolino_O (#8491) üzenetére


meroly
veterán

Jó néha van más is, de sajnos kiskorom óta egyébként sem eszem se zöldséget, se gyümölcsöt :(
Nagyon minimálisat, pl répát, kukoricát megeszem, de gyümölcsök közül semmit.
Kondi előtt is csak húst ettem hússal, csak más formában és más körettel :)

Impossible is nothing

(#8493) philoxenia válasza meroly (#8492) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Pedig szokj rá, mert egészséges és mindenkinek megvan az a zöldség amit szeret és az a gyümölcs is...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#8494) R2D20208


R2D20208
addikt

Na ma újra hát és úszás atta rendesen ! :C
( köszi az üzeneteket srácok :R )

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#8495) Woodslave válasza meroly (#8485) üzenetére


Woodslave
nagyúr

néha emlékeznem kell minek is nem irkálok már :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8496) meroly válasza philoxenia (#8493) üzenetére


meroly
veterán

Sajna nem megy, undorodom tőle. Nem bírok megenni semmi gyümölcsöt. Egyedül talán az eper ami egyszer úgy elkapott mert ették mellettem porcukorral, de nem bírtam beleharapni.
Zöldségek meg tényleg nem mennek, paradicsom szagától rosszul vagyok. Nem veszi be a gyomrom.

(#8497) philoxenia: sehogy nem megy le. Próbáltam már mindent. Ha ropog a fogam alatt a hagyma már az taszít, így azt is mindig apróra reszeljük a rizsbe, vagy a fokhagymát is reszelve a csirkébe.

(#8495) Woodslave: bocs nem akartam túl triviálisat vagy banálisat írni, csak felfigyeltem rá, hogy nem lesz úgy jó. Nem akarok én itt okoskodni, úgyis én vagyok a legokosabb ;]

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#8497) philoxenia válasza meroly (#8496) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ne nyersen edd, rengeteg finom elkészítési mód van rengeteg zöldségre is....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#8498) Tamoo válasza Woodslave (#8495) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ki vagy okítva öreg harcos! ;] :DDD

(#8499) Woodslave válasza Tamoo (#8498) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ma se keltem fel hiába :R :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8500) meroly válasza Woodslave (#8499) üzenetére


meroly
veterán

Bocs, nem akartam okoskodni, még meg kell ismerjelek benneteket, meg hogy ki-kivel van.
De igyekszem :K

Impossible is nothing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.