Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90451) Alpachino válasza dunc (#90448) üzenetére


Alpachino
veterán

Ha diétázol, akkor megérzed. A kalóriadeficites energiaállapotban segíti az edzéseket. Nyilván nem vagyunk egyformák, de pl. én ilyen állapotban, nem tudok 130gCH mellett min. egy 40-50 perces hát-vádli edzés végignyomni ( most a reggeli kardiót hagyjuk :) ) kipróbáltam és nekem BCAA-val nagyon jó működik, nélküle kevésbé....ennyi :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#90452) dunc válasza Alpachino (#90451) üzenetére


dunc
nagyúr

Diétázzon a halál! Soha nem kell max picit visszaveszek, alapba vannak dolgok, amiket kihagyok, zsír, olajak, fehér liszt, fehér cukor stb. KB 1:15 súlyzós edzés előtt jó egy órával kaja, egyébként ott döglenék meg! (i love you ZAB :DD )

(#90453) Alpachino válasza dunc (#90452) üzenetére


Alpachino
veterán

:K

"zsír, olajak, fehér liszt, fehér cukor "

Természetes, hogy ezek kikerülnek egy valamit magára adó egészséges étrendet folytató, ember étrendjéből...nem hogy még aki testépítéssel is foglalkozik :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#90454) dunc válasza Alpachino (#90453) üzenetére


dunc
nagyúr

Tegnap ittam 0.33 Colát! :D :Y

(#90455) Alpachino válasza dunc (#90454) üzenetére


Alpachino
veterán

Az jó, én is.....ráadásul diétában..de zero volt :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#90456) Tamoo válasza Woodslave (#90449) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Vettem 1kg glutamint (5300Ft-ért) abban bízva, hogy kicsit segíti a regenerációt .... :D De ha más nem a beleimet megtámogatom vele.

(#90457) Alpachino válasza Tamoo (#90456) üzenetére


Alpachino
veterán

Na látod...valami haszna csak lesz..kár lenne azt a glutamint, meg BCAA-t leírni ;]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#90458) HussarF válasza aelod (#90447) üzenetére

Mondjuk szoktam szedni heti 3x, akkor is csak 1 adagolókanállal. Ha nem szedném, nem vagyok benne biztos, hogy lenne különbség. Ha összeszámolod, hogy mennyi BCAA-t viszel be mondjuk napi 200 g fehérjével, akkor láthatod, hogy az is elég jelentős mennyiség, nem feltétlenül van az ember rászorulva még annál is többre.

(#90459) aelod válasza HussarF (#90458) üzenetére


aelod
veterán

Ez is igaz. Te hiteles vagy. A rémálom kolléga már annál kevésbé.
Én 1x szedtem glutamint jó pár éve. Alig vártam, hogy a doboz aljára érjek, lemarta a zománcot a fogamról. Olyan volt mintha citromlevet ittam volna és a fogaim nagyon érzékenyek lettek tőle. (Egy korábbi scitec termék volt narancsos ízben)

BTW, olvastad, hogy Ramy 144 kilósan mérlegelt? :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#90460) Woodslave válasza Tamoo (#90456) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a glutamin egészséges amúgy :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#90461) HussarF válasza aelod (#90459) üzenetére

Nem. Nincs ilyen news feed az Mr. O 2015-ről, ahol gyorsan elérhetőek tőmondatokban a friss hírek? Nem nagyon van időm többre.

(#90462) Tamoo válasza aelod (#90459) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ott se a glutamin marta hanem a sok szar amit melléraktak.

(#90463) aelod válasza HussarF (#90461) üzenetére


aelod
veterán

(#90462) Tamoo
Alap.
(#90461) HussarF
Bádibilderen olvastam. Nem nagyon kerestem még hivatalos kinti oldalt de jó lenne nézni élőben a show-t.
Kai ugye nem indul minden erről szól most kb.

(B)(U)(#90464) Alpachino (/U)(/B)

Én most egy masszív tömegelés alatt állok. Tervezek heti 2x45 vagy 60 perc aerobot, hogy ne jöjjön annyi zsír fel. Ennyi elég lenne?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#90464) Alpachino válasza HussarF (#90458) üzenetére


Alpachino
veterán

Persze nem kell azt a BCAA szedését túlzásba vinni, mert nem egy "csoda szer" én is csak szigorúan aerob előtt és súlyzós edzések előtt/alatt fogyasztok 10g-ot/nap, glutamint meg csak is az edzés utáni tejsavó turmixba teszek 15g-ot....de nem győzöm hangsúlyozni, hogy csak is diéta idején látom én is gyakorlati hasznát.

aelod

Állítólag itt élőben nyomják : [link]

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#90465) Nightmare válasza aelod (#90459) üzenetére


Nightmare
senior tag

És miért nem vagyok hiteles? :U Mert kicsit másképpen látok dolgokat? Mert feleslegesnek tartom az egész tápkieg piacot? Mert tudom, hogy működik az IF? Mert mosolygok, amikor azon vitáztok, hogy diéta alatt éhgyomorra, vagy ne éhgyomorra fussak, hogy benne legyek a zsírégető zónában? Furcsán nézek, amikor valaki stoperral a kezében méri az időt, és szaladgál a gépek között, nehogy több legyen mint 1 perc a pihenő? Hányszor egyek egy nap? Összement láthatóan a combom, de csak a combom a diéta alatt? Milyen bedurrantót vegyek, meg karnitint, és glutamint meg bcaa-t?

Mindenki csak azt szajkózza, amit a tápkieg piac a szájába rágott, de igazából senki sem tud semmit az egész dolog működéséről. A vége úgyis az, tökmindegy mit csinálsz, le fogsz fogyni, ha negatív kalórián vagy, és ha összeszarod magad, akkor is fogsz izmot veszteni bizonyos idő és tzs% után. Lehet venni kilószám a bcaa-t, és más hasonló baromságokat, a biológiát nem fogod meghazudtolni. Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok izmos, és pár diétán túl vagyok, aminek mindig ugyanaz volt a vége. Alacsony tzs és izomvesztés.

Különösebben nem izgat ki mit gondol az egészről, rólam. :N Amit tudok, tudok, megtapasztaltam ezt azt. Ezzel mindenki így van, és lesz is. Amikor majd elkezdesz beleszarni, mondván, hogy úgyis mindegy, akkor döbbensz rá, hogy tényleg az. :K

Na, még egy dolog. Látszik, hogy nem is érdekel, amit írtam, mert még a gondolat sem fordul meg a fejedben, hogy igaz lehet. A kiemelések nem body-s oldalról vannak, teljesen hiteles forrás.

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#90466) Eagl3


Eagl3
veterán

Szerintem meg kiegyezhetünk azzal, hogy ha másra nem is, cukros szar üdítő helyett egy finom almás BCAA még mindig jobb. :DDD

(#90467) Alpachino válasza Nightmare (#90465) üzenetére


Alpachino
veterán

"És miért nem vagyok hiteles?Mert kicsit másképpen látok dolgokat?"

1. mert 60kg-osan nem osztogatunk észt egy gyúrós topicban

2. mert ha te feleslegesnek tartod a tápkieget, akkor azt írd le egyszer és ne többször és tarsd tiszteletben azon emberek véleményét akik ezzel már bizonyítottak és másként látják.

3. még mindig nem fogod fel, hogy nem a fogyás a lényeg, meg a kalóriadeficit, ha nem az, hogy zsírégetés mellett mindnél kevesebb izmot veszítsünk. Persze 1kg izommal, meg 60 kilósan ez teljesen okafogyott történet :)

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#90468) Tamoo válasza aelod (#90463) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Tömegeléshez aerob? Minek? :D Elégesd a plusz kalóriát? Helyette ehetsz kevesebbet.
Nekem nem jött be diétában se, mert mindig csak éhesebb voltam tőle és kompenzáltam kajával.

Mondjuk heti egyszer próbálok elmenni bringázni legalább egy órára, mert azért kell ilyen jellegű mozgás is. De nem azért, hogy ezzel égessek kalóriát.

[ Szerkesztve ]

(#90469) Nightmare válasza Alpachino (#90467) üzenetére


Nightmare
senior tag

1. Csak az oszthat észt, aki 70, vagy 80 kg? A 169 cm-es magasságomhoz képest szted hány kg lehetnék maximum? 8% tzs feltételezve?
2. Ezzel kapcsolatban csupán annyi a meglátásom, hogy itt nincs olyan ember, akinek szüksége lenne rá.
3. Már megint a kg? Ennyit számít, hogy a diétám vége felé közelítve ch hiányosan éppen mennyit mutat a mérleg?

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#90470) Alpachino válasza Nightmare (#90469) üzenetére


Alpachino
veterán

Én csak a kérdésedre válaszoltam....de többet nem fogok ígérem, mert úgy látom teljesen felesleges :N

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#90471) Nightmare válasza Alpachino (#90467) üzenetére


Nightmare
senior tag

Csakhogy ne kelljen keresgélned, kicsit segítek, bár tudom, hogy nem érdekel. :N

Naturálban, kellően alacsony tzs-t feltétezve a magasságodból kivonsz 100-at és megkapod a elméleti maximumot kg-ban, amit elérhetsz. Lénárd Lajos 169 cm és a versenysúlya a bodybuilder alapján 70 kg. És Ő kivételes genetikájú emberek közé tartozik. Akkor miről beszélsz? Az én 169 cm-em, aszottan 60 kg, betöltve 63 körül. Ha össze tudok szedni még 4 kiló izmot, akkor össze tehetem a 2 kezem. Akkor miről beszélünk, de komolyan? :U Kilókkal vagdalkoztok, de előtte gondolkodni kéne...

szerk: dehogynem, lehet beszélgetni, sőt kell is. Meg lehet bárkit győzni bármiről, tudok én is tanulmányt mutatni, hogy kell edzés után vitargo és tejsavó izolátum, de olyat is amikor közben kell. Sőt, olyat is, amiben nem is kell enni edzés után. És ezeknek az ellentanulmányát is meg lehet találni. ;]

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#90472) aelod válasza Tamoo (#90468) üzenetére


aelod
veterán

Én mindig éhes vagyok :DDD
Kell az aerob, hogy ne egy tohonya gyúrós legyek. Kevesebbet nem fogok enni ez biztos. Max heti 1x45p aerob lesz akkor.

(#90471) Nightmare

Betöltve vagy 63 kiló? :DDD

Dobj egy képet és bizonyítsd be, hogy 60 kilósan is kinézel valahogy. Ne ódákat irogass ide...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#90473) Alpachino válasza Nightmare (#90471) üzenetére


Alpachino
veterán

60kg ? :C :Y igazad van nem érdekel, innentől kezdve biztosan :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#90474) Nightmare válasza aelod (#90472) üzenetére


Nightmare
senior tag

Én már tettem be képet magamról...aki látta látta, aki nem nem... :)
Ha visszakeresel, megtalálhatod. 60.5 kg kb 8 %tzs. Az eddigi legjobb formám,(ami egy külső szemlélőnek szar lehet) de lesz jobb is.

(#90473) Alpachino na látod. :) Erről írtam feljebb, a Lénárdos hsz-omban. Kicsit gondolj utána. :K

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#90475) Ijk válasza Nightmare (#90465) üzenetére


Ijk
nagyúr

Azért nem vagy hiteles mert 60 kiló vagy. ;]
Majd ha leszel a magasságodhoz 80kg 8-12% testzsírral akkor jobban figyelnek rád.

Azért nincs itt annyira túlértékelve a táplálékkiegészítő mint ahogy te azt gondolod. Ha meg valaki BCAA-t akar venni hát vegyen, kárt nem tesz magában vele.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#90476) Fred23 válasza Nightmare (#90471) üzenetére


Fred23
nagyúr

A genetikát tényleg nem lehet átírni, viszont az embereknek irreális elképzeléseik szoktak lenni, mert nem elég tájékozottak. Az, hogy "a magasságodból kivonsz 100-at és megkapod a elméleti maximumot kg-ban", csak egy egész jó közelítés, ami ráadásul az átlag számára reális eredményt is ad. Aki meg jobban bízik magában, annak ITT van Casey Butt kalkulátora.

Nekem a legjobb formám olyan 72 kiló volt kb. 10% tzs-vel, 171 centisen. Lénárd Lajos versenyen szerintem beesik 8% alá is. Verseny utáni képét néztem egyszer, ott írta, hogy 74kg, és még mindig szerintem 10% alatt volt. Ez a realitás naturálon.

Jelenleg 81 kiló vagyok, de tervezem, hogy megint formába jövök. Mondjuk engem jobban vonz a street workout, illetve fegyencedzés stílus, azt egészítem ki súlyzózással.

(#90477) Woodslave válasza Ijk (#90475) üzenetére


Woodslave
nagyúr

80kg és 30% tzs-al is hitelesebb lenne ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#90478) Eagl3 válasza Nightmare (#90474) üzenetére


Eagl3
veterán

(#90479) Nightmare válasza Ijk (#90475) üzenetére


Nightmare
senior tag

Naturálban 8%-os tzs-ral 169 cm-rel a büdös életben nem lesz senki 80 kg.

Fred23: tudom,van több modell, kalkulátor. Én Berkhan-ét írtam le, nagyon egyszerű.

Eagl: gyors voltál.:)

Wood:szopkodd már ki az almámat. :D ;]

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#90480) Woodslave válasza Nightmare (#90479) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkor se ha napi egy almát betol? :F

;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#90481) Shingen válasza Eagl3 (#90478) üzenetére


Shingen
addikt

Annyira azért nem rossz.......... :)

風林火山

(#90482) Ijk válasza Nightmare (#90479) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én most 101 kiló vagyok 187 magasan 12% körüli testzsírral. Neked arányaiban ez 80k-os tömeg lenne ilyen testzsírral. Na már most én arra hallgatok aki jobb, tehát ez a minimum amit villantanod kell. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#90483) Nightmare válasza Ijk (#90482) üzenetére


Nightmare
senior tag

80 kilósan genetikai maximum izommal fedett lennék.

Csak úgy írom még, hogy lett volna 2 kiló amitől meg tudtam volna még szabadulni. Akkor a full száraz 59 kilós, össze aszott forma lenne. Rajtad van fölösleg bőven. 10 kiló legalább.

Tessék, akit érdekel Eagl linkelte a régi képem.:)

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#90484) Ijk válasza Nightmare (#90483) üzenetére


Ijk
nagyúr

Már mihez képest van rajtam bőven felesleg, 4%-os testzsírhoz?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#90485) Tamoo válasza Ijk (#90484) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Majdnem el vagy hízva. Ha nem tudtad volna. :D Igazán kihajthatnál egy kis vizet is. Összejönne egy rémálom forma.

[ Szerkesztve ]

(#90486) Alpachino válasza Ijk (#90484) üzenetére


Alpachino
veterán

Valószínű, hogy a 2015-ös Mr. Olimpiai formákhoz képes :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#90487) Ijk válasza Tamoo (#90485) üzenetére


Ijk
nagyúr

Egyébként szerintem több az mint 8%.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#90488) Nightmare válasza Ijk (#90484) üzenetére


Nightmare
senior tag

Igen, ahhoz. Amikor belenézel a tükörbe és eres a hasad, megmarkolod a seggeden és a combod segged talalkozásánál a bőrt és nincs háj, akkor mondhatod magadnak: igen, szálkás vagyok. Baszki, csak ennyi kg? :F

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#90489) Tamoo válasza Nightmare (#90488) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ki akar itt zörgőcsontú pokemon lenni? :F

(#90490) Ijk válasza Nightmare (#90488) üzenetére


Ijk
nagyúr

Neked ahhoz 54 kilónak kéne lenned.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#90491) Nightmare


Nightmare
senior tag

[Első]
Második

Ijk. szted hány kg különbség van a 2 kép között? Tippelj. :)

Tamoo: senki. :N De a véleményemet most megtartom magamnak, amit most gondolok Rólad. :K

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#90492) Agony


Agony
aktív tag

Sziasztok!

Lehet, hogy most eltévesztettem a házszámot... úgyhogy félve kérdezem meg, hosszútávfutás mellé is szívesen adtok táplálkozási tanácsot? :U

Start with a whisper, end with a scream!

(#90493) Ijk válasza Nightmare (#90491) üzenetére


Ijk
nagyúr

0kg.
Te bolond vagy, olyan szárazságról beszélsz amit a versenyzők szoktak kb 1 napig tartani amíg a színpadon szédelegnek.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#90494) Tamoo válasza Nightmare (#90491) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Te beszélsz itt szálkás seggről. Nem sok hobbigyúrós hajt arra... :F Naturálban mire eljutsz addig tényleg minden izom leesik.
Amúgy meg nem a formádat kritizáltam. Nem szokásom.

[ Szerkesztve ]

(#90495) Dani82


Dani82
senior tag

Szerintetek 100g főtt teljeskiörlésű penne az hány g nyersen? Ha 70et viszek be myfitnesspalba az kb realis?

(#90496) aelod válasza Tamoo (#90485) üzenetére


aelod
veterán

Én el vagyok.
:DDD


"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#90497) Tenken válasza Alpachino (#90441) üzenetére


Tenken
őstag

Látom meglett a shitstorm amire számítottam. :D

Nem értettél egyébként. Böjtnél konkrétan nem eszel. Vizet iszol és, azzal esetleg be lehet tolni néhány ilyesmit placebonak, hogy kicsit lenyugtasson, de egy akármilyen diétának is az alapja a megfelelő fehérjebevitel megtartása, ami alapból feleslegessé teszi ezeket a kiegeket.

Az amit irkálsz a gyártók propagandája. Nyilván ártani nem fogsz vele senkinek, de azt a néhány ezer forintot szerintem jobban ki lehet élvezni, ha csirke helyett veszel mondjuk valami vad-at, strucc-ot, kenguru-t bármi egyebet. A változatosság nem azt jelenti, hogy ma brokkolival, holnap edzésnap miatt barna rizzsel eszem a csirkém (mielőtt belekötsz, nyilván itt sarkítok, de remélem érzed mire értem).

Sőt, odáig megyek, hogy ha nagyságrendileg rendben vannak a makróid, akkor mindegy, hogy barnarizs vagy fehérkenyér. Persze, ha szereted egyed, de kijelenteni, hogy "Természetes, hogy ezek kikerülnek egy valamit magára adó egészséges étrendet folytató, ember étrendjéből...nem hogy még aki testépítéssel is foglalkozik" kb fitnesznácizmus.

Diéta alatt energia deficited lesz, ha erre betolsz 5g bcaa-t az pont 5*4 vagyis 20 kcal lesz. Ez tudod mire elég? WC-re leülni kb.
Az más kérdés, hogy a sok műanyag ízesítő miatt csökken az édesség iránti sóvárgás, ami pozitív lehet, de 20 kcal biztosan nem változtat a rendszeren.
Ha plusz kell, hogy bírjon magával az ember, akkor naturálban csak a koffein jöhet szóba (ami amúgy szintén volt már doppinglistán, csak levették :D ).

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#90498) Ribi válasza Nightmare (#90491) üzenetére


Ribi
nagyúr

Vicces, hogy 1/8-ad képeket raksz be magadról. Lábad nem mered megmutatni mi ;]

(#90499) gaborn1 válasza Dani82 (#90495) üzenetére


gaborn1
tag

Én teljes kiörlésű spagetti tésztát csináltam 2 napja, 300grból 480g lett. Hátha ad vmi támpontot.

(#90500) Nightmare válasza Ijk (#90493) üzenetére


Nightmare
senior tag

0 kg? :F Ezt most viccnek szántad ugye? A irományom lényege annyi volt, hogy azt hiszed 3-4 kg van rajtad, de az valójában a duplája.

Tamoo: ok. :)

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.