Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89451) aelod válasza Peti78 (#89449) üzenetére


aelod
veterán

:Y
:W

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89452) Woodslave válasza Nightmare (#89448) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:Y :C :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89453) Nightmare válasza Alpachino (#89450) üzenetére


Nightmare
senior tag

Benne volt ;] <-- ez, innentől másra nincs szükség. :N Egyébként nem vicc, ezt komolyan gondoltam. :U :K ;]

(#89452) Woodslave még annyi, hogy a fehérjétől izmos lesz az ember, a sárgájától meg sármos. :D Úgyhogy aki izmos akar lenni, annak egyenesen tilos a sárgája. :U ;]

(#89454) .: JuSzT :. na, megvan a másik megoldás, már kókuszzsír sem kell, ott a Nívea. :D

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#89454) .: JuSzT :. válasza Nightmare (#89448) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Akkor ezért ettem régen részegen níveás kenyeret. Mondjuk akkor a torkom volt kiszáradva, gondoltam ez rá a megoldás :D

(#89455) Alpachino válasza Nightmare (#89453) üzenetére


Alpachino
veterán

Bocs, de őrült vagy, nem lehet veled komolyan beszélni.......no komment :(

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#89456) Nightmare válasza Alpachino (#89455) üzenetére


Nightmare
senior tag

Miről szeretnél beszélgetni? :) Mondj egy témát, viccen kívűl, most teljesen komolyan... ;)

Egy vicc volt, itt a 99% tudja, hogy baromság, az 1% meg majd megtanulja. :K

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#89457) Peti78 válasza aelod (#89451) üzenetére


Peti78
őstag

De a fehérpecsenyében nem vagyok biztos. Abban van fehérje?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#89458) Alpachino válasza Nightmare (#89456) üzenetére


Alpachino
veterán

Az a baj, hogy nem jók a vicceid...nem igazán jönnek át, ezáltal nem poénosak ;] :N

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#89459) Nightmare válasza Alpachino (#89458) üzenetére


Nightmare
senior tag

Nem vagyunk 1 hullámhosszon, semmi gond nincs ezzel. :)

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#89460) Alpachino válasza Nightmare (#89459) üzenetére


Alpachino
veterán

Na tessék, Peti78 kollégát már sikerült is teljesen összezavarnod húsipari kérdésben:D

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#89461) Zola007 válasza Peti78 (#89457) üzenetére


Zola007
veterán

egyél libát
az kívülről fehér, csak evés előtt meg kell hámozni

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89462) Woodslave válasza Alpachino (#89460) üzenetére


Woodslave
nagyúr

látszik hogy fejlesztő pedagógus vagy mindenkit debilnek nézel :D :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89463) Alpachino válasza Woodslave (#89462) üzenetére


Alpachino
veterán

:D

Ezt nevezik szakmai ártalomnak ;]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#89464) Ijk válasza Nightmare (#89448) üzenetére


Ijk
nagyúr

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#89465) aelod válasza Woodslave (#89462) üzenetére


aelod
veterán

:DDD :DDD
Ezen besírtam.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89466) lacy86


lacy86
addikt

Munka elott mondom megyek edzek egyet!
A vegefele feljon ket tinedzser gyerek.
1. koszonni nem tudnak
2. az egyik vegig a tukor elott nezegeti magat , kacsinagat magara , majd megszolal a haverjanak:
- szepek a cicieim , mi?! :W

Nah ott ment el a kedvem az edzestol ( befejeztem a "hammer-t" ) es eljottem!

Raadasul ugy jarkalt fent mint valami pumped Gabo.
Szanalmas kis ....

(#89467) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na felvetek valamit, bár semmi reményt nem látok rá, de jó lenne értelmes válaszokat is olvasni (tudományos kutatásokon alapuló érvekkel - az hogy qrva mindegy ne írja senki tudom magamtól) ;] :D

na szóval adott 5 kaja egy nap + amit főz az asszony abba még én se tudok beleszólni nemhogy ti.

Reggeli: tojás, bacon, sajt
tízórai: zab, gyümölcs meg lidl friss sajt.
ebéd: csirkemell, zöldség (most tömegeléskor mexikói mix) barnarizs
edzés ---
edzés után fehérje
vacsora hús meg rizs, vagy tészta, esetleg krumpli
este túró attól függ most éppen van, de ha valami csúszik és bezabálok vacsorára akkor kimarad de legyen így hipotetikusan

Na szóval lenne-e bármi értelme ezt a felosztást bármilyen egyéb módon variálni, felcserélni stb.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89468) Woodslave válasza Alpachino (#89463) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó mondjuk Nájtmér sokat tett a reputációjáért, de azért ezt észre lehetett venni hogy poén :o :D

én jót röhögtem csak így tovább ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89469) Alpachino válasza Woodslave (#89468) üzenetére


Alpachino
veterán

:K

Poén ? kérdezd erről peti78 kollégát :D vagy csak Ő is viccelt, és elfelejtett smile-t tenni a végére ? ;]

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#89470) Ijk válasza lacy86 (#89466) üzenetére


Ijk
nagyúr

Tehát két páva tini megfutamított?

#89467 Wood: Nem.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#89471) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Király. :W Elkaptam valami sz@r vírust, levegőt nem kapok, torkom be van gyulladva mint az állat. Asszem ebből se lesz csöcsnap. Ti ilyenkor lemennétek edzeni? :U

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#89472) Woodslave válasza Alpachino (#89469) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ő is viccelt. Shingen kollégában - aki a fehérjét tartalmazó ételek leírását tartalmazó bodybuilder cikket kereste - már nem lennék biztos ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89473) .: JuSzT :. válasza lacy86 (#89466) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Megkértem volna az egyiket, hogy adja már fel a 36 kilós kézit fekvenyomáshoz.

(#89474) Peti78 válasza Alpachino (#89460) üzenetére


Peti78
őstag

Hát teljesen. Maradok a házizsírnál, az a biztos
SMiley nélkül megmarad a kétely.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#89475) Woodslave válasza sutyesz96 (#89471) üzenetére


Woodslave
nagyúr

amíg nem érzem hogy gyenge vagyok mint a xar valami betegség miatt akkor mindig lemegyek. Legalább amíg edzek jól vagyok. Én most az allergiától szenvedek mint állat, de amíg edzek semmi bajom :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89476) aelod válasza Woodslave (#89467) üzenetére


aelod
veterán

Qrva mindegy :)

Mennyiségeket nem írtál miből mennyi s azt sem miért akarod megbontani variálni az étkezési tervet - ami egész jó.

Én tegnap estére betúrtam egy 32-es forte pizzát ajándék üccsivel aminek decijében 7g cukor volt. Tükör előtt kb 3hónapos állapotosnak tűntem :)

(#89473) .: JuSzT :.

Neked azt fel kell adni? :DDD

(#89466) lacy86

Ha már fizettem a bérletért, és aznap jól étkeztem nincs az a két idióta akik eltávolítanának a teremből némi buziskodással a tükör előtt. Sosem értettem az ilyent. Inkább hazamész? pff...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89477) Woodslave válasza aelod (#89476) üzenetére


Woodslave
nagyúr

arra törekszem hogy egy kaja 25 gramm fehérjét tartalmazzon (csak az állatit számolva) kivéve az ebéd ott 200 gramm csirkemell megy. Egyelőre próbálom belőni hogy jöjjön valami "tömeg". Mondjuk 1 hét alatt jött 2 kiló, de nincsenek illúzióim mert ezen kívül amit leírtam qrva sok minden bejön általában (hétvégén kürtős kalács, valami gulyásleves 21 órakor kenyérrel és társai....) :D

De igazából amit leírtam azt próbálom alapként tartani és minél kevesebbet hozzázabálni...

csak azért kérdeztem hátha mondjuk jobb lenne edzés előtt a zab mint a rizs vagy a csirkemell reggelire stb ;] :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89478) lacy86 válasza aelod (#89476) üzenetére


lacy86
addikt

Nem futamodtam meg!
Mert mar ugy is a vegen jartam az edzesnek , 1db gyakorlatot nem csinaltam meg! :U
Amugy is a berletem meg jo 2 napig ;]

(#89479) Ijk válasza Woodslave (#89477) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hogy jutottatok ilyen konszenzusra kaja ügyben? Asszony hogy tolerálja a hobbidat? ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#89480) Nightmare válasza Woodslave (#89477) üzenetére


Nightmare
senior tag

Mondjuk 1 hét alatt jött 2 kiló...most diétáztál le egy nomális formára. 1 hét alatt 2 kiló ugye csak ironizálás? :U

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#89481) aelod válasza Woodslave (#89477) üzenetére


aelod
veterán

Mást nem is szabad számolni:) Súlyban mennyi vagy most?

Én is erre törekszem. Mellé jönnek be dolgok (mint az előbb említett pizza) de próbálom elkerülni ezeket. Szerencsére nem vagyok ez az édesség minden áron típus.
Reggelire próbáld ki a zab+fehérje kombót.

Rizs helyett nálunk megy a bulgur vagy a kuszkusz néha, ha épp van otthon vagy fizetés után veszünk a Bijo-ban.

(#89480) Nightmare

60 kilósan ezt el sem tudod képzelni, hogy lehetséges ;]

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89482) Woodslave válasza Ijk (#89479) üzenetére


Woodslave
nagyúr

elváltam ;]

:N :D nem. A csirkemell ebéd már nagyon régen megy. (amúgy a 8000k-s erzsi utalványt lövöm el rá) A reggeli tojás csak 3 az is átcsúszik a radaron. A bacont szereti mindenki ;] A sajtból se tűnik fel az a 20 gramm (az se megy mindig csak ha van) A túró már necces de most akciós volt. A ch rész olcsó

Próbálok radar alatt repülni... :D Persze ha kicsit xarabb lesz az anyagi helyzetünk akkor megvan a hibás :C én elzabáltam a pénzt. Meg amikor meglátja hogy 4 dobozzal megyek melóba akkor néha kiakad...

aelod: 80kg voltam ma reggel igaz kv után jutott eszembe mérlegelni. A diéta végén ugyanennyi voltam jobb fazonban de akkor heti 5-6x edzettem jóval keményebben, meg be voltam töltve kreatinnal. Szóval most ez van. Nem szeretek tömegelni, ekkor kap el mindig az alkotói válság, hogy baxom a pénzt de egyre xarabbnak látom a formát és semmi értelmét nem látom. De most megpróbálok túllendülni ezen :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89483) aelod válasza Woodslave (#89482) üzenetére


aelod
veterán

:DDD :DDD :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89484) .: JuSzT :. válasza sutyesz96 (#89471) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

orrcsepp, attól 2 órán át tuti kapsz levegőt, aztán mehet.

(#89485) Nightmare válasza aelod (#89481) üzenetére


Nightmare
senior tag

Hát nem. ;]

Azért az Ő szintjén heti 2 kiló egyrészt baromság, másrészt csak zsír lenne...

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#89486) Woodslave válasza Nightmare (#89485) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azért mondtam hogy nincsenek illúzióim. Azért tegyük tisztába, hogy amúgy egy hétvége alatt akár 5 kilót is változik a testsúlyom és bármilyen meglepő nem mind zsír :Y :D (ja tudom nem is izom)

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89487) aelod válasza Nightmare (#89485) üzenetére


aelod
veterán

(#89486) Woodslave

Hagyjad bízd rá a tömegelés tudományát. ;]

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89488) troller válasza Woodslave (#89482) üzenetére


troller
senior tag

Ezek szerint feladtad a warrior diet-et?
Amúgy ilyen kajalista mellett egy rossz szavad se lehet az asszonyra.

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#89489) Woodslave válasza troller (#89488) üzenetére


Woodslave
nagyúr

warrior dietet nem csináltam soha.

Ami volt a eat-stop-eat böjtölés heti 1-2 nap vagy leangains szerű reggeli kihagyása. Most nem csinálom. Amúgy a reggeli nem hiányzik egyáltalán, szóval menne a 0 reggeli, ebéd csmell-brokkoli, aztán meg vacsora + amit otthon találok... :D De most jobb ez a kiegyensúlyozottabb kajarend (borul ez is eleget mert mára nem volt tojást, szóval megettem a zabot reggelire, ebédre jön a csmell (ami amúgy inkább 2 körül szokott lenni).

Majd diétában visszahozom a böjtölést valamilyen módon még nem tudom. Szeretem meg be is jön. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89490) Nightmare válasza Woodslave (#89486) üzenetére


Nightmare
senior tag

Tudod Te, hogy mire célzok. ;) A Te formáddal (ami nem mellesleg :R , nyalás off :P már óvatosan tömegelnék. Jó ha évente meglesz a 2 kiló. Ne akard elrontani.

(#89487) aelod majd jövőre rakok be képet, hogyan sikerült. :K

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#89491) Woodslave válasza Nightmare (#89490) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tudom ennyi edzéssel a hátam mögött már évi 1 kilónak is örülhetnék, Mike Menzter szerint ehhez meg elég lenne napi + 1 alma :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89492) Nightmare válasza Woodslave (#89491) üzenetére


Nightmare
senior tag

Csak arra próbáltam célozni, hogy ezt a fasza formát inkább egy kis pucolással kéne jobban definiálni. :K

Meg Robert Kennedy szerint is. :U ;] :D Nem egészen +1 gr fehérje is kell, bár most így nem tudom az alma fehérjéi milyenek. :)

Ne feledd, napi 1 alma pluszban, évi 2 kiló zsír. :K Mármint a napi szintentartó fölött...

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#89493) aelod válasza Woodslave (#89491) üzenetére


aelod
veterán

Ezt nyilván a naturál énje mondatta vele anno :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89494) Woodslave válasza Nightmare (#89492) üzenetére


Woodslave
nagyúr

persze. :U te is tudod hogy ez nem így működik. Nincs olyan hogy szintentartó mennyiség. Legalábbis ahogy el akarja adni valaki hogy akkor ez most 2500 kcal tök mindegy mit hogyan mennyit eszel... Baromság.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89495) Nightmare válasza Woodslave (#89494) üzenetére


Nightmare
senior tag

Persze, hogy tudom. Poén akart lenni. :K Már az sem mindegy, hogy 100 gr rizs, vagy 100 gr zab, hiába 370 kalória mind a 2...

Ezt lehetetlen kiszámolni.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#89496) Woodslave válasza Nightmare (#89495) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mindegy most megpróbálok legalább egy ideig kalóriapozitív lenni (meg amúgy is :D ) aztán majd április 1-jén letolom a bundát és diéta ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89497) Ijk válasza Woodslave (#89496) üzenetére


Ijk
nagyúr

10 év múlva már mindenki szálkás lesz: [link]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#89498) Nightmare válasza Woodslave (#89496) üzenetére


Nightmare
senior tag

Addig pakolj fel 5 kiló masszát. :D

Akkor meg az lesz, nem vagy kövér csak dús a bundám. ;]

(#89497) Ijk el fog még jönni az az idő is, amikor a húst "termesztik" árammal stimulálva az izomnövekedést. Nem túl gazdaságos a marhatartás, ezzel akarnak faragni belőle. Embereknél is biztos lesz ilyen: fekszel, közben izmosodsz, erőfeszítés nélkül.

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#89499) Cassidey válasza Woodslave (#89494) üzenetére


Cassidey
senior tag

Én most nekiálltam tömegelni, és terv szerint márciusig tolom, de nekem esküszöm nehezebb mint a diéta. Több kaja, mint amit normálisan ennék, pedig igyekszem töményebb dolgokkal trükközni (tészta, mogyoróvaj, Myproteintől most is rendeltem 4 kilót, nem vicc). Ráadásul heti 300g van kitűzve, nem több, nem kevsebb, minden nap mérlegelek, de hogy a francba lehet ezt napi szinten ellenőrizni? Hát sehogy, 10-20 dekák mozognak ide-oda. Pedig IIFYM vagyok, ugyanazokkal a makrókkal produkáltam két napig tíz dekát fel, harmadikon huszat le. Szóval nem tudom mi van, gondolom majd 2-3 hét múlva fog kiderülni, hogy kell e a bevitelen csökkenteni, vagy növelni, vagy valami. Nem tudom, hogy fog ez menni ilyen sokáig, állandóan enni kell. :D

Ha már benéztem, kérdés, de kb. tudom, mit fogtok mondani, nem baj! :D Most guggoltam életemben először szabad súllyal, és az a gond, hogy a lábam/fenekem több súlyt bírna, mint a derekam. Mivel lehet a legjobban erősíteni? Plank és kész? Van valami csodamódszer a tanulmányokban?
Felhúzással ugyanez a szitu, a lábam bírna többet is, de a kezem/alkarom hamarabb kipurcan. :(

[ Szerkesztve ]

(#89500) Nightmare


Nightmare
senior tag

Ha már itt tartunk, emberi sza@rból hús...

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.