Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89851) aelod válasza Dicker (#89849) üzenetére


aelod
veterán

Nem kaptár volt :)

(#89853) syl5
True. Ezért kell edzésmódszert váltani 6-8 hónap után.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89852) FollowTheORI válasza Zola007 (#89837) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Venni kell pilótát is... ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#89853) syl5 válasza aelod (#89818) üzenetére


syl5
őstag

Azért abban van igazság, hogy vegletekig nem lehet hyperthrophy edzést végezni mert kiegsz. Elersz egy szintet, utana nincs ero sem izomnovekeses es ott toporogsz egy helyben, jo esetben.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#89854) aleister válasza userxy (#89791) üzenetére


aleister
veterán

Azt ugye tudod, hogy teljesen más a gyomorsav összetétele, az enzimek aránya egy "ződ evő állatban", mint egy emberben?! Megkockáztatom a kérődző állatokról is hallottál már, akik teljesen más gyomorfelépítéssel és béltraktussal rendelkeznek, mint mi.
Arról a nem elhanyagolható tényről nem is beszélve, hogy ezek az állatok kb egész nap, folyamatosan esznek.

Nekem nincs bajom a vegákkal. Mindenki azt, és úgy eszik, amit akar. De ebben a vitában példának felhozni egy növényevő állatot meglehetősen irreleváns.

(#89818) aelod
"magas ismétlésszámú gyakorlatok késztetnek növekedésre"
Ezt honnét veszed?

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#89855) Zola007 válasza aleister (#89854) üzenetére


Zola007
veterán

meg amikor nem esznek, akkor alszanak és böfögnek.
(Mondjuk ez sok testépítőrei is igaz :) )

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89856) aleister válasza Zola007 (#89855) üzenetére


aleister
veterán

:K

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#89857) aelod válasza aleister (#89854) üzenetére


aelod
veterán

Amióta így edzek megfigyeltem magamon, hogy jobban fejlődik az adott izom.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89858) aleister válasza aelod (#89857) üzenetére


aleister
veterán

Feltételezem csökkentett súlyokkal tudod tartani a nagyobb ismétlésszámot?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#89859) aelod válasza aleister (#89858) üzenetére


aelod
veterán

Jobb az izomérzetem ha sok ismétlést végzek azt vettem észre. Pl. lábazásnál 60ról 100ig megyek 10kg-os emelésekkel guggolásban és mindegyikbe 20 ismétlést végzek. Jó napokon megy a végén a 100kg-ba a 20.
Másik héten amikor kevesebb ismétlést végzek de 100 fölé megyek guggolásnál (mondjuk bemelegítés után 60 (10)-80 (8)-100 (8)-120 (8 vagy 6) -140 (2) nem érzem annyira az izom fáradtságot.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89860) FollowTheORI válasza aelod (#89859) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Láb edzés szerintem nincs is 15-20 ismétlés alatt... ez a legnagyobb izom.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#89861) HussarF válasza FollowTheORI (#89860) üzenetére

Akkor lehet ,hogy végezhetnéd súllyal is és átgondolnád a dolgot ;]

(#89862) FollowTheORI válasza HussarF (#89861) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Végeztem már... és ez a tapasztalatom. :D

Az izületekről/sérülésekről már nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#89863) Dicker


Dicker
őstag

Valaki tudja, hogy a Myprotein oldalán az MP kódot hova lehet beírni, ami elvileg az első rendelés 5%-hoz van? Eddig egyszer sem sikerült érvényesíteni.

(#89864) Zola007 válasza aelod (#89859) üzenetére


Zola007
veterán

Azért a volument is vedd bele a számításba.
Első változtatnál 8000 kg-ot mozgatsz meg
A másodiknál 3280 kg-ot

Ha alacsonyabb ismétlésszámmal is úgy mennél, hogy 60*10, 70*10, 80*8, 90*9, 100*8, 110*8, 120*6, 130*4, 140*2, akkor szerintem azt is éreznéd, pedig az még mindig csak 6000 kg
Mielőtt valaki belekötne, természetesen nem egyszeri szorzat, de azért 3x különbség már számít szerintem a volumenben

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89865) KoVee84 válasza Dicker (#89863) üzenetére


KoVee84
senior tag

amikor fizetsz, ott tudod megadni

(#89866) HussarF válasza KoVee84 (#89865) üzenetére

Ő nem fizet, elveszi, ami kell neki ;]

(#89867) Woodslave válasza FollowTheORI (#89862) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és izmos a lábad? :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89868) Dicker válasza KoVee84 (#89865) üzenetére


Dicker
őstag

Közben meglett, hogy magyar oldalon nem működik.

A szállítás a múltkor még a kedvezmény nélküli összeg 80 eurójánál 0 volt, amiből lejöhetett a százalék, most már nem, ha jól láttam.
Mindegy vettem vagy 8 ízt, egyszer elég lesz. Talán egy zsák se lyukad ki útközben. ;]

(#89869) Zola007 válasza HussarF (#89866) üzenetére


Zola007
veterán

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89870) Ijk válasza FollowTheORI (#89860) üzenetére


Ijk
nagyúr

És milyen összefüggés van az izom mérete és ismétlésszám között?

Nálam egyszerű képlet, 1 ismétlés - túl nagy súly, sérülésveszélyes, 6 ismétlés alatt - túl nagy súly, nem bírsz rákoncentrálni, csak erőgyakorlatnak jó, 6-20 között bádis ismétlésszám, 20 felett bedurranásra jó vagy kardiózni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#89871) FollowTheORI válasza Ijk (#89870) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

+wood.

Ez a része engem nem érdekelt. Én full ekto csávó vagyok, szóval kínszenvedés lábra tömeget hozni (értsd néz meg egy etióp hosszútávfutót, na én onnan jövök igaz pár éve). Lehet hogy akinek eleve van egy relative vastag lába rugózhat 6-8-12 ismétlésekkel nagyobb súllyal heti 1x.
Nekem heti 1x van időm erre (lábat edzeni), és évekig toltam ebbe a kisebb ismétlés tartományban, alig fejlődtem külsőre. Lehet már 2x testsúllyal guggolok lábtolózok ezek f*szom, felroban a fejem, stb de semmi eredménye nem volt. Vagyis igen, sokkal jobban fájt, az izületeket is jobban éreztem és oké erősebb lettem biztos, de alig látszott. :)

Amióta pár hónapja áttértem erre a 15-20 közötti ismétlésre (ha valamiből megy 4-5x20 pl akkor emelek, és 15től felfele megint a nagyobb súllyal) sokkal látványosabb a fejlődés külsőre is. Jobban nő a méret stb. :)
Az meg hogy nem akkora súllyal dolgozok, hanem csak mondjuk 75-80%-ával annak amiből menne 10-12, hát ki érdekel.

Márészt nekem is jobban elfárad így az izom és látom az eredményét is.

Szóval korrigálok, nálam ez jobban működik. :R
Akinek van lába, annak lehet elég ránézni is a tárcsákra. ;]

Ráadásul szerintem ha valaki bemelegít és onnan szépen megy felfelé sok szériával de kis ismétléssel, mire odajutna hogy érdemi munkát végezzen, már el is lőtte a puskaport. Tol bele 2-4-et és azt hiszi elvégezte amit kell. :D
(Jó nem akarok viccelni ezzel, igen tudom ez is lehet egy út. Kinek mi. :R Ahogy zola írta egész más a volumen, nekem a nagy jobban bejön.)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#89872) Ijk válasza FollowTheORI (#89871) üzenetére


Ijk
nagyúr

Általában ektomorfoknak pont nem a magas ismétlésszám válik be.
Csináld magas ismétlésszámmal, tanuld meg hogy kell szabályosan végezni a gyakorlatot. Mert nem az volt a gond hogy nagy súlyt használtál, hanem rosszul végezted a gyakorlatot, nem volt meg a megfelelő izomnyúlás-összehúzódás, és a terhelést is az ízületeid vitték el részben.
Ha már érzed a gyakorlatot akkor lehet piramisban edzeni, emelni a súlyt akár 6-8 ismétlésig, nagyobb pihenőkkel. Érdemes először 20-50-es ismétléssel felpumpálni, majd nagy súllyal a mélyebb rostokat is szétbombázni. Egész másfajta izomfájdalmat okoz mint a magas ismétlés. És ez univerzálisan minden izomcsoportra vonatkozik.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#89873) aelod válasza Zola007 (#89864) üzenetére


aelod
veterán

Akkor kipróbálom. Jövő héten úgyis a kevesebb ismétléses hét van terítéken. :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89874) Zola007 válasza FollowTheORI (#89871) üzenetére


Zola007
veterán

szerintem sokan nem pihennek eleget két gyakorlat között, azért is megy el az erő.
Itt nem a 4 perces pofázásokra gondolok, de egy aktív, két perces nyugodt pihenés nyújtással, átmozgatással sokat segíthet.

nem hinném hogy egy jól kivitelezett hosszabb bemelegítés gondot kellene okozzon.
Akinek ez ellövi a puskaport az vagy keveset bír kardiovaszkulárisan vagy keveset evett előtte.
Diétában persze más.

Én az első gyakorlatot fogom fel átvezetőnek. Ott nem érdekel mennyi megy bele, érezzem jól a mozdulatot és legyen folyamatos.
Bár az utóbbi 2 hétben egyik fórumtársunk tanácsára nem is igazán foglalkozom az edzésterv tartásával, meg van fejben, de azt csinálom amit úgy érzem aznap megfelel.
Egyelőre működik, nem stresszel annyira és nem fájnak a dolgaim, ha épp mondjuk úgy érzem, nem kellene húzódzkodni, mert nem oké a vállam, akkor csinálok mást helyette. A mi szintünkön nem hiszem, hogy olyan sok múlna rajta.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89875) aleister válasza aelod (#89859) üzenetére


aleister
veterán

Azért kérdem, mert az "irodalom" nem tartja hasznosnak a nagy ismétlésszámot. Kivéve természetesen több összehúzódást igényló izomcsoportoknál (has, lábizom pl). Nagy ismétlésszámot közepes súllyal egyedól a bemelegítő gyakorlat után felvezető gyakszinak szoktak tanácsolni, hogy vért pumpáljon az adott izomba.

A fentiek miatt én még saját súllyal is csak max 15-ös ismétlésszámot csinálok. Ettől persze még lehet, hogy nálad bevált.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#89876) Shingen válasza Zola007 (#89855) üzenetére


Shingen
addikt

Mondjuk ez sok testépítőrei is igaz

Meg a Szumosokra is........... ;]

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#89877) Cassidey válasza aleister (#89875) üzenetére


Cassidey
senior tag

Nekem most nagyon jópofa edzéstervem van, az első hét 15,12,10,8 ismétlések és a végén 50, 75 vagy 100 ráadás. Fúj de utálatos.

(#89878) aleister válasza Cassidey (#89877) üzenetére


aleister
veterán

Tyű! :)
És ezt milyen gyakorlatokkal?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#89879) Zola007 válasza aleister (#89878) üzenetére


Zola007
veterán

inverz kalapács ;)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89880) Cassidey válasza aleister (#89878) üzenetére


Cassidey
senior tag

Minden gyakorlattal. :D Már túl vagyok rajta, a második hét jobb, 5x12-15 ismétlések de szuperszettek végig. :( Valamit valamiért. :D

(#89881) Zola007


Zola007
veterán

elég lightos 185 kiló: [link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89882) gaborn1


gaborn1
tag

Van érdemi különbség aközött, hogy rizst eszem vagy teljes kiőrlésű tésztát?

(#89883) Alpachino válasza gaborn1 (#89882) üzenetére


Alpachino
veterán

:N ....Söt a teljes kiőrlésű tészta GI-e, még kedvezőbb is...ha ez számít :)

Én csak is ezt a két CH forrást váltogatom, vagy is basmati rizs vs teljes kiőrlésű tészta....természetesen a reggeli állandó zab mellett :)

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#89884) aleister válasza Cassidey (#89880) üzenetére


aleister
veterán

Akkor ügyi vagy! :)

Én, ha karedzés után "ráadásként" még húzódzkodnék 100-at, akkor már nem kéne hazagyalogolnom a pályáról.
... a mentő hozna. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#89885) gaborn1 válasza Alpachino (#89883) üzenetére


gaborn1
tag

http://www.biozentrale.de/bio-produkte/viva-italia/vollkorn-spaghetti/

Erről lenne szó. Ami nincs itt leírva, de a kezembe lévőn még írja h van benne 9,5g rost 100gronként, ha ebből megennék egy nap fél kilót, nem lenne túl sok a rost bevitel?

(#89886) Tamoo válasza kk831228 (#89808) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Akkor csináld állásból. ;)

(#89887) Alpachino válasza gaborn1 (#89885) üzenetére


Alpachino
veterán

Ez teljesen rendben van...nem a rost bevitel lenne sok, hanem a CH...500g-ban, kb. 375g CH van és 1750 kalória....de ha neked ez belefér akkor hajrá :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#89888) Dani82 válasza Alpachino (#89887) üzenetére


Dani82
senior tag

meg tudnek enni 2 mázsa szőlőt. miert vagyok ilyen éhes mindig estére? Pedig 4x ettem és minden kajához ettem cht :(

(#89889) Alpachino válasza Dani82 (#89888) üzenetére


Alpachino
veterán

Erre most a diétám harmadik hetében inkább nem mondanék semmit... :) Tehát teljesen gyümölcsmentes vagyok 3 hete... :O

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#89890) gaborn1 válasza Alpachino (#89887) üzenetére


gaborn1
tag

Csak 300 a Ch benne, a kalória nem gond, úgyis sokat sportolok,mozgok, 2 hónap tömegelés alatt sikerült felszednem 2,5kg-t, ez heti 30 deka. Bár azt elfelejtettem , hogy megy reggel 100g zabliszt, de így is kell 40 deka tésztát ennem , h meglegyen kb 310ch ezekből meg még 40 innen-onnan (5g tskg Ch-n vagyok). Köszi a választ, akkor egyenlőre áttérek erre kicsit.

(#89891) kk831228 válasza Tamoo (#89886) üzenetére


kk831228
addikt

Mert hogy lehet másképp?? :F ;] Mindig úgy csinálom, de nem tudok tovább fejlődni csinálok 15-17, 12, 10-es stb. sorozatotokat, többet már régóta nem tudok de a hasamba se érzek szinte semmit másnap... :N Inkább elfárad a karom, lábam stb... Szoktam olyat hogy megtartom egy pár másodpercig lenn... Úgy lehet hogy jobban odab... :U :)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#89892) Alpachino válasza gaborn1 (#89890) üzenetére


Alpachino
veterán

:K Igen tégy vele egy próbát, megéri.

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#89893) Tamoo válasza kk831228 (#89891) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Akkor te nagyon kemény vagy! :Y

(#89894) Cassidey válasza aleister (#89884) üzenetére


Cassidey
senior tag

Húzódzkodni mondjuk nem szoktam. De igazából bármire gondolsz, nagyon fáj, és el sem tudja képzelni az ember, hogy valaha a végére ér. Lábtolóból 3x50 volt a végén, azt hittem meghalok. :D Azoknál a gyakiknál különösen szívás, ahol nem tudsz hova súlyt csökkenteni, nálunk csak 20 kilós rúd van, és nem vicces ötvenet felhúzni vele vagy guggolni, alig csinálom többel normál esetben.. Mondjuk el is gondolkodtam a végén, hogy lehet lebecsülöm magam, és menne ez többel is mint gondolom.:D

(#89895) Woodslave válasza Cassidey (#89894) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Én előre emelést szoktam 10kg-s tárcsával 100-at. De az is halál..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89896) kk831228 válasza Tamoo (#89893) üzenetére


kk831228
addikt

A lányok csinálják térdelve, meg a boozik... ;] :DDD

Viccet félretéve, 2 éve rámentem jobban a hasazásra plank, haskerék, dragon flag stb... Mostanába hanyagolom kicsit... Meg sajnos a többit is... :((( Mostanába csak haskerék, lábemelés tolodzkodón néha... Na de ide nem is lehetni lyet írni mivel saját súlyos... :Y ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#89897) BÁ Nutrition válasza Alpachino (#89889) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

[link]
dieta melle jol jon egy kis hanyas, igy ehet valamennyi gyumolcsot is :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#89898) Zola007 válasza gaborn1 (#89882) üzenetére


Zola007
veterán

van
- tésztától általában éhesebbek az emberek
- hamarabb rá lehet unni
- tápanyagtartalma alapján drágább az egységára
egyébként mint szénhidrát egykutya, ha nem vagy gluténérzékeny

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89899) Alpachino válasza BÁ Nutrition (#89897) üzenetére


Alpachino
veterán

:D :Y :C

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#89900) Zola007 válasza Cassidey (#89894) üzenetére


Zola007
veterán

kérd el a seprűnyelet a recepcióról, arra felrakhatsz 2db 5-ös tárcsát és oké is vagy 10 kilóra

#89895) Woodslave: jó neked, nekem a 10kg az 15 ismétléses szériasúlyom :)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.