Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90851) margithid válasza Alpachino (#90850) üzenetére


margithid
veterán

Ilyet már ittam, valami borzalom...

(#90852) Woodslave válasza aleister (#90848) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igazad van nem kell ezt túlagyalni :K tök mindegy

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#90853) Nightmare válasza Tamoo (#90844) üzenetére


Nightmare
senior tag

Azért írtam én is, hogy igazából nem hiteles egyik sem. Reklámozza, mert neki is meg kell élni valamiből. De Ő sem hiszi el, ahogyan az értelmesebb sem, hogy ezek bármire jók. De látja, hogy húúú, Vörös Zoli szép nagy, biztos a sok scitec fehérjétől. :U ;]

De valahogyan el kell adni ezeket, ahogy a Flabélos-t, Oto chili-t, meg a többi pihentagyú által kitalált baromságot.A könnyebb út elérésének reményében pedig vannak olyanok, akik megveszik, beleülnek, rázatják magukat, mindig lesz olyan, aki kipróbálja.

(#90852) Woodslave ez így van. Akkor miért beszélsz most magad ellen? :U ;] :D

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#90854) Alpachino válasza margithid (#90851) üzenetére


Alpachino
veterán

Sajnos a másik sem különb :( én mind kettőt ittam már...de a biotech csokisa azért jobban ízlett és olcsóbb is.

Ezért írtam a múltkor, hogy ezek a fehérjék inkább csak sütésre alkalmasak..

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#90855) .: JuSzT :. válasza margithid (#90849) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Elég drágák ezek :) szerintem. Ennyiért rendes fehérjét is tudsz rendelni.

(#90856) Woodslave válasza Nightmare (#90853) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez a hobbim. Lassan inkább már az agyalás szintjén. Attól még tudom hogy felesleges és semmivel nem visz előrébb az extra agyalás :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#90857) Tamoo válasza Nightmare (#90853) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én úgy alapvetően egyetértek veled sok mindenben.... De ha valaki megtolja a fehérje bevitelét 1-2 turmixal azzal mi a baj? Nyilván nem ettől lesz izmos és más kajával is lehetne helyettesíteni. Ettől még nem feltétlenül a marketing gépezet áldozata. Vagy ott vannak a vitaminok ... vagy az egyértelműen "működő" kreatin.

(#90858) aleister válasza Alpachino (#90854) üzenetére


aleister
veterán

Ha ugyanazt az ízesítőt használják, mint a Hyper Mass 5000-ben -és miért használnának mást-, akkor a vaníliás a legfincsibb szerintem.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#90859) aelod


aelod
veterán

[link]

Erről mi a vélemény?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#90860) userxy


userxy
őstag

Miért van az, hogy a szakmai tudást itt sokan csak akkor ismerik el ha az emberen látszik, hogy gyúrmázik?

Az orvos aki gyógyítja a rákot másnak lehet maga is cgizik és rákos.
Rengeteg nagy gyúrósnak a személyi edzője nem is gyúrós vagy legalábbis itteni szemmel szar a fizikuma.

Nem értek itt pár embert, hogy miért hiszi azt, hogy a kinézet összefügg a szakmai tudással.

(#90861) .: JuSzT :. válasza aelod (#90859) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

szeresd inkább a csoki karamellt :D

(#90862) Woodslave válasza userxy (#90860) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tudjuk neked nagy a szakmai tudásod :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#90863) Alpachino válasza aelod (#90859) üzenetére


Alpachino
veterán

Először borzasztónék találtam a holland csokis ízét ( kesernyés, kissé gyógyszeres utóízzel) de így a hónap vége felé közeledve, már megszoktam és kimondottan ihatóvá vált, ha nem akarok édeset inni, mindig ezzel pótolom a fehérje adagomat....

Tehát nem ajánlom kimondottan, de neked lehet bejönne, ha nem vagy úgy oda az édes és intenzív ízekért.

aleister . A vaníliát alapból nem szeretem, de egyszer lehet teszek vele egy próbát...nálam ez úgy működik mint bunny-nál : ha turmix, akkor csak is csokis :D

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#90864) aelod válasza userxy (#90860) üzenetére


aelod
veterán

Te fizetnél egy puhos edzőnek laikusként azért, hogy izmos legyél vagy fizetnél egy olyannak akinek 50es karja van és megnyert 2 superbody-t?

Alpachino

Köszi. Nem nem igazán kedvelem az édes ízt a turmixoknál. Ingyé kihozzák most ára is jó szerintem.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#90865) userxy válasza Woodslave (#90862) üzenetére


userxy
őstag

Ezt általánosságban írtam most ;]

Bunny van lehúzva ami félig jogos. De nem a kinézete meg a nagy bele miatt, kéne lehúzni folyton.

(#90864) aelod

Megnézném kiket edzett, milyen eredményekkel és annak fizetnék. ;] Felőlem lehet 150 kiló zsírdisznó ha kinevelt egy Ronnie-t és egy Arnoldot.

És lehet Egy Arnold fizikumú ember is ha akiket edzett semmi látszata nincs.

[ Szerkesztve ]

(#90866) Zola007 válasza aelod (#90864) üzenetére


Zola007
veterán

egy edzőnél sose azt nézd ő hogy néz ki, hanem a tanítványi.
valószínűleg gyorsúszásban megvernéd Kemény Dénest, de nem bíznék rád egy olimpiai válogatottat

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#90867) Ijk válasza userxy (#90860) üzenetére


Ijk
nagyúr

Milyen szakmai tudás? Az orvos, gyógyszerész szakma, a testépítés meg nem.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#90868) userxy válasza Ijk (#90867) üzenetére


userxy
őstag

mind1.

Zolán kívül úgy látom sokan nem akarják érteni amit akartam mondani. Kilehet forgatni is meg meg is lehet érteni ha valaki akarja.

(#90869) aelod válasza Zola007 (#90866) üzenetére


aelod
veterán

Én ezt tudom. A laikusokról beszéltem.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#90870) Woodslave válasza userxy (#90868) üzenetére


Woodslave
nagyúr

csak itt nem Hany Rambod-ról van szó, hanem arról hogy valaki azt mondja elég 20 gramm fehérje sajtból (bocs Nájtmér ;] :P ) és közben nem Mr. O fizikum a többség nem hisz neki. Ha van egy módszered vagy elméleted akkor mögé kell rakni valamit. Mi szintünkön egy jó fizikumot, Hany Rambodnál meg egy-két Mr. O-t.

Természetesen ha van egy edző aki nem úgy néz ki de tudod hogy milyen emberek kerülnek ki a keze közül akkor szóba se kerül a fizikuma. Attól még nem biztos hogy rá hallgatok, csak akkor ha fizetek neki és azt csinálja velem is mint a többi tanítvánnyal... Mert nem biztos hogy mindent megoszt...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#90871) Ijk válasza userxy (#90868) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az a jó személyi edző, akit az ügyfelek keresnek és nem ő keresi az ügyfeleket. Ez kinézettől független.
Egyébként nem tudom kivel kapcsolatban merült fel nálad ez a kérdés.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#90872) Alpachino válasza userxy (#90868) üzenetére


Alpachino
veterán

Én valahogy félúton vagyok azzal amit mondtál, vagy is, azért a kettőnek nem árt ötvözni egymást....én pl. pedagógusként, valamilyen szinten példát kell, hogy mutassak, hogy hiteles legyek, és elfogadjanak. Tehát nem lenne elég a szakmai tudásom, ha pl. a hétköznapokban részegen, rossz társaságban...stb. látnának, de fordítva is igaz ez, hiába a makulátlan életvitel, nulla, vagy elégséges szakmai tudás mellett.

Én így látom.

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#90873) aleister válasza aelod (#90859) üzenetére


aleister
veterán

Én ilyet használok most. Mi érdekel pontosan?
A holland csokisnak nem a legjobb az íze, de szokható. Az én dobozomban még nem találtam meg az adagoló kanalat, pedig már csak a harmada van meg. Az oldódása a tömegnövelőkhöz képest gyengébb. A kipróbálásra kapott, ízesítetlen, wheyprotein.hus fehérjével kb egy szinten van vele.
Edzésnapokon lefekvés előtti cumónak használom tejjel, valamint másnap megy a reggeli zabpehelybe, hogy adjon neki egy kis ízt. Az esti cucc utóízét néha reggel még érzem, de nem kellemetlen a dolog.

(#90863) Alpachino
Rendeltem anno csokisból, kapucsínósból és vaníliásból 1-1 kilót, hogy kiderítsem melyik a legfinomabb. A csokis a legédesebb. A kapucsínós vízzel túl jellegtelen, tejjel finom. A vaníliás mindenhogy finom volt. Persze, ha alapból nem szereted, akkor ez számodra bukó. :)

(#90872) Alpachino
+1

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#90874) aelod válasza aleister (#90873) üzenetére


aelod
veterán

Na pont a két fehérje között hezitálok. A wheyprotein.hu-s ízesített csokis meg e között. Tömegelek szóval a ch nem számít.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#90875) Alpachino válasza aleister (#90873) üzenetére


Alpachino
veterán

Én ezekkel az izesített protein porokkal úgy vagyok mint a fagyikkal, vagy is amit abból szeretek, azt veszem ízesített proteinből is :D

Elsősorban : csoki, eper, karamell :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#90876) kk831228 válasza Ijk (#90867) üzenetére


kk831228
addikt

Dehogyisnem... ;] :D

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#90877) kolosanyi válasza aelod (#90843) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én a határnál lévő dolgokról azt tudom, amit a rendőr kollégák mondanak, akik a határon szolgálnak. Azok alapján sajnos nem túl rózsás a helyzet.

(#90878) Alpachino


Alpachino
veterán

Csemegekukorica ( 1 cső 150g) ment edzés után 150g csirkemellel, diéta alatt :Y glikogént visszatölti, kb. 30g CH beleszámolva a napi mennyiségbe, és a 2000kalória/nap limitet nem túl lépve :D

Ez így jó lesz ?

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#90879) Nightmare válasza Tamoo (#90857) üzenetére


Nightmare
senior tag

Érted mire céloztam, ahelyett, hogy gondolkodna az ember, rögtön a tápkieghez nyúl(rosszabb esetben a koxhoz). Semmi baj nincsen, ha valaki megiszik pár turmixot, sőt, jó is lehet a változatosság. Ellenben van, aki afféle megváltóként tekint az ilyen termékekre, mint egyedüli, kizárólagos jogot képzelve, hogy majd ettől fejlődni fog. Akkor fog, ha pont ennyi hiányzott volna a fejlődéshez, de akinek eleve rendben van a kajája, és a pihenése, annak semmit nem ér. Ekkor szoktam jót mosolyogni: híztam 4 kilót, az 1 kiló fehérjétől. Ami lehetséges, ha azt nézzük, hogy az izom 1/5-e fehérje, de nem annyi idő alatt, amíg elfogy az 1 kiló. :)

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#90880) aleister válasza aelod (#90874) üzenetére


aleister
veterán

Ismim az ízesítetlen wheyproteinre esküszik. Engem nem győzött meg. Úgy értem, hogy nincs vele semmi gond, de csak az összetételt nézve, van nála jobb ár/érték arányú választás. Továbbá azért elég jellegzetes protein utóízt hagy az emberben, de gondolom ez minden ízesítetlen fehérje esetében így van.
Anno amikor én rendeltem 100%WP-t, akkor volt hozzá ajándék izotóniás ital. Ezzel a kis extrával aztán el is dőlt a dolog. :)

(#90875) Alpachino:
Nekem valahogy a gyümölcs őrület ide még nem harapódzott be. Ne kérdezd miért. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#90881) Woodslave válasza Alpachino (#90878) üzenetére


Woodslave
nagyúr

érezted hogy visszaállnak a glikogénszintek mi? Vagy neked is van beépített érzékelőd? ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#90882) kolosanyi válasza Woodslave (#90881) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én tegnap edzés után füstölt sonkás - sajtos croissanttal töltöttem vissza edzés után. Azt még nem éreztem, de utána a Milka csokit viszont igen. Jobb, mint a vitárgó. ;]

[ Szerkesztve ]

(#90883) kk831228 válasza Woodslave (#90881) üzenetére


kk831228
addikt

De csakis a glutamin-tól... ;]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#90884) Alpachino válasza Woodslave (#90881) üzenetére


Alpachino
veterán

Egyébként tényleg így van :K Néha diéta alatt nem árt hetente, azért egy nagyobb CH mennyiséggel visszatölteni....teltebbek az izmaim, már teljesen ellaposodtam :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#90885) Woodslave válasza Alpachino (#90884) üzenetére


Woodslave
nagyúr

1 cső kukorica 30 gramm ch-val? Vagy eltitkoltál valamit? :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#90886) Alpachino válasza Woodslave (#90885) üzenetére


Alpachino
veterán

Vissza mértem. Nettó 150g kukorica jön le egy csőröl, mivel szép nagyok :) ezért írtam a 30g CH tartalmát, mivel 100g-ban, kb. 20g CH van.

Persze ezt kivételesen főzve mértem...

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#90887) Woodslave válasza Alpachino (#90886) üzenetére


Woodslave
nagyúr

úgy értettem ennyivel töltöttél vissza?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#90888) Alpachino válasza Woodslave (#90887) üzenetére


Alpachino
veterán

Igen,,mert a napi CH-mat így nem így lépem túl.

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#90889) Woodslave válasza Alpachino (#90888) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja. Hát el tudom képzelni 30 gramm ch főtt kukoricából mennyire töltött vissza. Nem robbantál fel? ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#90890) aelod válasza Woodslave (#90889) üzenetére


aelod
veterán

:DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#90891) Tamoo válasza Woodslave (#90889) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

A csutkát is megette. Abban van a vitamin. ;]

(#90892) Alpachino válasza Woodslave (#90889) üzenetére


Alpachino
veterán

Elég az..diéta alatt ez a mennyiség is kényeztetésnek számít, pláne főtt kukoricából :)

Tamoo : egyébként írtam, hogy visszamértem ;]

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#90893) Cassidey válasza Zola007 (#90866) üzenetére


Cassidey
senior tag

Beszéltem pár versenyzővel már, hallottam mástól is milyen okosságokat mondanak, hát.. Maradjunk annyiban, hogy nem az eszükért szeretik őket és nem véletlenül nem orvosok.
Broscience mindenhol, ha valamire rákérdezel vagy nem tudja, vagy brosciense a válasz is. Az, hogy ő le tudott szálkásodni valamilyen agyfasz módon, nem jelenti azt, hogy ez a szent grál. Arról nem is beszélve, hogy nem egészen úgy működik a dolog annál, akiben nem kering a fél patika. :D

Egy baratnommel edzettem, epp egyféle guggolast csinált, mikot odajött a kiscsaj, hogy tegye magasabbra, csuklyara a rudat. Az egyik legnepszerubb fitness modell. Aztan elcsipogta, hogy o meg soha nem latott ilyen gyakorlatot, majd a video alapjan kozolte, hogy ez szerinte belso combra megy. Nem, nem oda megy. Es nem teszi a nyakaba a rudat de koszi. :W

(#90894) sutyesz96


sutyesz96
őstag

110 új üzenet 1 nap alatt. Miért nem mentek edzeni? :U

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#90895) Cassidey válasza sutyesz96 (#90894) üzenetére


Cassidey
senior tag

Senki nem akar túl izmos lenni. ;]

(#90896) sutyesz96 válasza Cassidey (#90895) üzenetére


sutyesz96
őstag

jogos. :DDD

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#90897) aelod válasza sutyesz96 (#90894) üzenetére


aelod
veterán

Mert ma pihenő nap van.
Hétvégén arnold classic Madridban. Jöhetnek a revansok. Kíváncsi vagyok Lesukov mit virít a nagyok ellen de félek megint nem lesz elég száraz...
Krisztián és Jancsi is indul elvileg.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#90898) Alpachino válasza aelod (#90897) üzenetére


Alpachino
veterán

Milyen Krisztián és Jancsi ? :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#90899) kolosanyi válasza sutyesz96 (#90894) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én már futottam, az számít? Este majd visszatöltök sörrel. Természetesen csakis a vitamintartalma miatt fogom meginni. :P

(#90900) -Mike- válasza Alpachino (#90898) üzenetére


-Mike-
addikt

A két gogsz mátyás:
Csuhai és Bereczki

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.