Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89701) aelod válasza Zola007 (#89688) üzenetére


aelod
veterán

Egy magyar és német továbbá egy magyar és amerikai bevétel-kiadást összehasonlítani értelmetlen és felesleges.

70 alatt? Nem sokkal keresek többet :DDD Pont ezért írtam, hogy ha nekem 60pénzem lenne enni (és ez csak a saját étkezésem) akkor nem itt tartanék. De nem vinnyogok, fűtöm a kazánt mindennel ami éghető és edzek mint a marha. ;)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89702) Woodslave válasza Zola007 (#89695) üzenetére


Woodslave
nagyúr

milyen csirke 300grammjában van 74 gramm fehérje? Vagy ez a 300 gramm sütve? De akkor meg az egységár nem jó

arról nem is beszélve hogy tolja bele az ember a pénzt, de
1. extrém izmos soha nem lesz
2. arról se vagyok meggyőződve hogy egészséges (most ne a tecsopárizs kenyér combóhoz viszonyítsunk, hanem akár egy jóval kevesebb fehérjét, kalóriát több növényt tartalmazó étrendhez)

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89703) HussarF válasza Radnix (#89699) üzenetére

2800 egyszeri költség, a 18ezer meg 5 hónapért egy olyan teremben sztem egyáltalán nem rossz. Persze úgy, ha csak heti 1-2x jársz... de ez már a te problémád :D

(#89702) Woodslave

2. arról se vagyok meggyőződve hogy egészséges (most ne a tecsopárizs kenyér combóhoz viszonyítsunk, hanem akár egy jóval kevesebb fehérjét, kalóriát több növényt tartalmazó étrendhez)

Sztem rátapintottál a lényegre ;)
Rengeteg fehérje terheli a vesét, folyton bontani kell az amino-csoportot. Én is gondolkozok most egy magasabb zöldség, alacsonyabb fehérje étrenden, de még nem szántam rá magam. Kicsit azért tartok tőle, hogy nem véletlen, hogy a testépítők rengeteg húst zabálnak és senki nem mutatta még be, hogy a 1g/tskg + sok zöldséggel mekkora nagy izmosnak lehet lenni :D

Amúgy most én is kíváncsi lettem amúgy, hogy mennyi egy havi kajám, majd otthon kiszámolom este.

[ Szerkesztve ]

(#89704) Zola007 válasza aelod (#89701) üzenetére


Zola007
veterán

azért hasonlítom össze, mert ők végeznek ilyen felmérést, itthon meg nem

semmi köze a szükséges és elégséges étkezésnek a fizetéshez.
A magyar fizetés sz.r, ettől még a magyar ember tápanyagigénye nem fog eltérni a külfölditől.

Én is 79500 Ft nettóval kezdtem
Ebből 45.000 az albérlet, 55.000 a kaja, 6.500 a buszbérlet és még egy alsógatyát nem vettem.

#89702) Woodslave: a tanyasi a klasszikus tápanyagtáblázat még ennyivel számolja, de kiforgathatod háromféleképpen, a dolog lényegén nem változtat.
Ezúton kérlek akkor légy szíves prezentálj egy 80 kilóra kiszámolt alternatív étrendet a te szempontjaid szerint.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89705) Woodslave válasza Zola007 (#89704) üzenetére


Woodslave
nagyúr

14 gramm fehérje? Lehet ezért nem vagyok izmos nektek több fehérje jut ;] na jó 10 mert 63 gr van benne az én kalkulátorom szerint

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89706) aelod válasza Zola007 (#89704) üzenetére


aelod
veterán

semmi köze a szükséges és elégséges étkezésnek a fizetéshez.
Néztél már szét kis hazánkban? Ezzel azért vitába szállnék.

Más:
Nem értem azokat akiknek a családjában 2 autó van 2 gyerek mellett és a családfő 30e edzőcipőben kezében hatosalmalmát szorongatva jön a terembe hetente 3x, hogy személyi edző mellett is uo. szarul néznek ki évről-évre...

(#89707) Woodslave

Én most pont azokat csinálom amiket utálok. Has+vádli+váll és az aerob. Ezeket úgy érzem nem edzem kellő lendülettel és odafigyeléssel/intenzitással mint mondjuk a kart vagy a lábat (amiket szeretek is edzeni).

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89707) Woodslave válasza HussarF (#89703) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mondjuk ez olyan mint az edzés sokaknál (nálam is Zolánál nem) inkább költöm a pénzt fehérjére mint zöldségre, mint ahogy edzésen inkább csinálok még egy bicepszgyakit mint vádlit, vagy mint hogy 10 percig próbáljak bemelegedni. :K

Zola: nem prezentálok mert ez tökéletes amit leírtál. Csak rámutattam egy pontatlanságra :P ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89708) Zola007 válasza aelod (#89706) üzenetére


Zola007
veterán

Légy szíves ne olvass szelektíven.
A mondandóm lényege együttesen nyer értelmet:
"semmi köze a szükséges és elégséges étkezésnek a fizetéshez. A magyar fizetés sz.r, ettől még a magyar ember tápanyagigénye nem fog eltérni a külfölditől."

Annak meg örülj, hogy olyan genetikád van, amilyen és szerényebb költségvetéssel is előrébb vagy mint sokan mások.
Tudnám én is másra költeni a havi kajám árának a felét. Én is megdöglök heti 4-5x a teremben, de azon kívül, hogy diétával nagyon gyorsan tudok súlyt és erőt veszíteni diétával még semmi komolyat nem sikerült sajnos felmutatnom.
Azt hiszem a topikból azon kevesek közé tartozom, akik foghatnák a genetikára.
De nem érdekel, mert nem azért járok edzeni és élek így, mert muszáj, hanem mert szeretem.
Rendszert visz az életembe, hagy gondolkodni, edzés közben elvonulni egy kicsit a világtól.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89709) aelod válasza Zola007 (#89708) üzenetére


aelod
veterán

Örülök is. Asszony is állandóan ezt hajtogatja. :)

Akinek semmije nincs az annyit is ér by Lézer az előző írásod. De értem mit vakerálsz.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89710) Ijk válasza Woodslave (#89707) üzenetére


Ijk
nagyúr

Pedig a zöldség fontos, jobb ha bizonyos mértékig a fehérjebevitel látja kárát.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#89711) Woodslave válasza Ijk (#89710) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tudom. A mexikói mix annak számít? :F ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89712) Apollyon válasza Ijk (#89694) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Pontosan erre céloztam, az egészséget semmiért sem éri meg feláldozni. :)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#89713) FollowTheORI válasza Apollyon (#89712) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

De... egy olimpiai bajnoki címért igen... legalábbis a felmérések szerint az emberek túlnyomó többsége megtenné (az egészségét is kockáztatná, pl dopping vagy kox). :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#89714) aelod válasza Ijk (#89710) üzenetére


aelod
veterán

Paradicsom mérgezést lehet kapni? ;]
Anyós kertjében megterem minden jó, paprika/paradicsom, uborka tonnaszám eszem. Lassan fog a mágnes annyi vas van a paradicsomtól a véremben.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89715) Zola007 válasza Woodslave (#89711) üzenetére


Zola007
veterán

Ne sima mexikóit vegyél, Coopban van 220 Ft/45 dekáért olyan amiben van zöldbab és pritaminpaprika is, de max a negyede csak kukorica

#89696) NetTom: sima natúr Myprotkó. 14.800 Ft/ 5kg ► 3000 Ft/kg

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89716) Zola007 válasza aelod (#89714) üzenetére


Zola007
veterán

#89714) aelod: ne haragudj, hogy megint a te hsz-dre reflektálok
pont ezek a apróságok azok, amiket korábbi hsz-emben a (3) pontban említettem, idézem:
"3, vannak apróságok, amiket nem számoltok bele"

"Anyós kertjében megterem minden jó, paprika/paradicsom, uborka tonnaszám eszem. "
Ingyen.

Én ezt piacon veszem, mióta nem falun élek, mert a panel 6.-on nehéz uborkát termelni.
Ha a napi 2 paprikát, paradicsomot, uborkát nem számolnám, már én is odébb lennék vagy havi 5000 Ft-al, ami azért nem mindegy.

Szóval az egy dolog, hogy neked ingyen van, de másnak általában pénzbe kerül.
Én speciel dióval vagyok így. Van egy nagy diófánk, évente terem 20-30 kilót, én ebből megeszek 8-10 kilót egy éven, spóroltam vele 20-25ezer forintot.
Míg volt kapacitás a nagy kertre, addig nekem se fájt anyagilag annyira a kaja, megtermett évi 20 mázsa krumpli, 25-30 mázsa szilva, barack, meggy, cseresznye, málna, ribizli
Sok borsó, bab, 50 mázsa kukorica amiből a csirkéket etettük, többit elcseréltük disznóhúsra, stb.
Gyakorlatilag az éves kajánk felét megtermeltük. Rá is ment nem kevés időm.
Szóval valamit valamiért, ingyen semmi nincs, azért valaki valamikor megdolgozott.
Nem kioktatás akar lenni, csak ha már komplexen tekintünk egy dologra, akkor vegyünk számításba mindent, ne csak azt ami szimpatikus.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89717) Apollyon válasza FollowTheORI (#89713) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Na és egy pár évig jó, utána szevasz. Pl. Dorian Yates nevét hányan ismerik? Csak azok, akik foglalkoznak a témával. Persze kinek mit ér meg, nekem nem :D

(#89714) aelod: A paradicsom király, csak a héja nem, mert nehezen emészthető, viszont könnyen hámozható ;D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#89718) FIREBLADE78 válasza Zola007 (#89715) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

TILOS hirdetni a topikban! Nem tudsz olvasni?! Jobb felső sarok! :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#89719) aelod válasza Apollyon (#89717) üzenetére


aelod
veterán

Nem hiába lett a beceneve az Árnyék :)
De ez minden szakma vagy sport nagyjaival így van. Egy réteg ismeri a másik meg nem.

Szeretem főleg a kis sárga körte alakút.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89720) kk831228 válasza aelod (#89706) üzenetére


kk831228
addikt

;]

Legjobb rész a filmbe... ;] :D

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#89721) Zola007 válasza FIREBLADE78 (#89718) üzenetére


Zola007
veterán

nem tartozik se a Coop, se a myprotein az "érdekeltségi körömbe".
Sajnos mert akkor nem érdekelne, mennyibe kerül a kaja :N

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89722) Woodslave válasza Zola007 (#89715) üzenetére


Woodslave
nagyúr

lidl-s ebben is van. Nyomokban :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89723) Woodslave válasza aelod (#89719) üzenetére


Woodslave
nagyúr

gondolom nem azért mert senki nem ismeri :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89724) szuszinho


szuszinho
őstag

Én most nem tudok edzeni, ezért csak linkelek. :)

(#89725) Eagl3 válasza aleister (#89672) üzenetére


Eagl3
veterán

A negyedét nem tudnám ennek megcsinálni :D az 50 hasprést egybe csinálod vagy osztva?

(#89726) Zola007 válasza Woodslave (#89722) üzenetére


Zola007
veterán

akkor azt javaslom keverj magadnak.

kukoricát el is hagyhatod
borsó/kg 300 Ft
sárgarépa 200 ft/kg
pritaminpaprika most 500/kg
zöldbab 300/kg

ha lenne nagy fagyasztóm, most csinálnék télére vagy 50 kiló zöldségkeveréket amíg olcsó, de sajnos a kombi hűtőbe nem fér

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89727) Zola007 válasza Eagl3 (#89725) üzenetére


Zola007
veterán

fekvő páros lábemelés nagyon b.ssza a dereket, azt javaslom kihagyni vagy csináld vertikálisan

MÁS, olvasnivaló: [link]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89728) aleister válasza Zola007 (#89695) üzenetére


aleister
veterán

1 és 3. :)

Amit a lány vesz magának ad-hoc jelleggel csokit, fagyit, stb az ebben nincs benne.

Neked kb 30k-ra jött ki egy 80 kilós testépítő havi kajája. Én 75 kiló vagyok, a barátnőm 54. Ez alapján simán kijön a költségvetés 50-ból.
Hozzátenném Te az 50-70k-s tartomány alját vetted alapul. Ez több hónap tapasztalatából, számláiból kalkuláltak ki. Nyilván volt olyan, hogy szülőlátogatáskor hoztunk annyi kaját magunkkal, ami elég volt 2-3 napig, vagy épp a fagyasztóból vettünk ki valamit. Meg olyan hónap is, amikor minden hétvégén valami drágább ételt csináltunk.

Összességében szerintem (és a kalóriatáblázat szerint is :) ) nem eszünk keveset, és tök átlagos az az összeg, amit kajára költünk. Nem sok, nem kevés.

(#89725) Eagl3

No para, én sem ennyivel kezdtem áprilisban. :)
A hasprést a legvégére tettem be egybe. 10-esével szoktam pumpálni, aztán pihenek 1-2 levegővételnyi ideig, majd jön a következő 10. Mindezt 50-ig.
Ebből az egészből csinálok 2-öt, köztük relatív sok pihenővel (kb 20 perc).

Utána mindenképp nyújts le rendesen!

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#89729) Woodslave válasza Zola007 (#89726) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Altalaban brokkoli vagy zöldbab megy most gondoltam belefér. Tudom jobb lenne friss uborka pl

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89730) Alpachino válasza aleister (#89728) üzenetére


Alpachino
veterán

Most a diétám alatt, egy havi kajám, (mivel be kellett vásárolnom, konyhai koszt nuku :N )...mondjuk nem volt nehéz, mert elég egyoldalú :). 50k ment el....ebben benne van a csirke mell egész hónapra 16kg, basmati rizs, teljes kiőrlésű tészta, brokkoli, túró, tojás, zabpehely, kókuszolaj, paradicsom, uborka...+tápkiegre 15k. Tehát 65k-ból teljesen rendben van a havi étkezésem. :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#89731) Cassidey válasza aleister (#89728) üzenetére


Cassidey
senior tag

Jah, én is leszaladtam a boltba, vettem kekszet, csokit, joghurtot, üdítőt, ott is hagytam egy ezrest. :D Ha az ilyeneket nem számolnám azonnal jobbnak tűnne a szitu.
Egyébként én nem panaszkodom, 2g/tstkg nálam ilyen 105g fehérje lenne egy napra, ebből kb. 45 mindig proteinpor. Ennyit nem vészes fedezni.

[ Szerkesztve ]

(#89732) aleister válasza Alpachino (#89730) üzenetére


aleister
veterán

Hiába, a kókuszolaj nem olcsó. :)

Mondjuk a tápkieget én nem számoltam bele. Ez csak a kajára való kiadás. Áprilisban rendeltem 6 kiló tömegnövelőt meg 3 kiló 100%WP-t, Mega Daily One Plus-t. Kb 38-k volt. A hónap végig fog kitartani.

(#89731) Cassidey
Ilyen nasikat mi nem veszünk. A jány általában melóhelyen kapja őket ajándékba. Én esküvőfotósként hetente hozok haza 1-2 doboz sütit. :)
Üdítőből meg csak a kóla (mert az a legegészségtelenebb), és csak borhoz vagy whiskey-hez. De az is már csak havi egyszer kb.
Öreg vagyok én már a másnapokhoz. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#89733) Eagl3 válasza aleister (#89732) üzenetére


Eagl3
veterán

Szerintem egyáltalán nem drága a kókuszolaj.

(#89734) aleister válasza Eagl3 (#89733) üzenetére


aleister
veterán

Változó. Kapni literjét 1000-ért, de 9000-ért is láttam már.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#89735) Eagl3 válasza aleister (#89734) üzenetére


Eagl3
veterán

Bioboltba kell venni.

(#89736) Alpachino válasza Eagl3 (#89735) üzenetére


Alpachino
veterán

Én 1800-ért veszem literjét ( tesco) :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#89737) userxy


userxy
őstag

Na ahogy olvasom, lassan odaér a topic amit féléve mondok ;] Több zöldség kevesebb hús :DDD

Úgy megvagytok ezzel áldva.

Haverom amikor napi kiló húst nyomott le akkor se volt izmosabb mint most, hogy csak zöldséget zabál.

Zöldség fehérjétől is lehet vki izmos. Hústól is. Ember emésztő rendszere a zöldségesebb étrendet jobban tolerálja.

(#89738) HussarF

Én vezetem a kiadásaim, most így az utóbbi fél év összegzése alapján átlag 20k megy csirkemellre egy hónapban, 25k egyéb kajára és szintén ilyen 20-25k tápkiegre.

Ha kivesszük azt, amit Zola defíniciója szerint ingyen veszünk az egy 5-7ezret dobna a teljes összegen.

Szóval olyan 70k körül kajálok el egy hónapban. Ebből a SZÉP Kártya fedez 12500-at, az Erzsébet 8ezret, a tápkieget meg a Vitamin EP-re adott pénz.

[ Szerkesztve ]

(#89739) userxy válasza HussarF (#89738) üzenetére


userxy
őstag

Ha fele ennyit kajálnál se lennél izmosabb se vékonyabb se.

Én a havi kajámat 70 ezerből már étteremmel megtudnám oldani, hogy főzni se kell semmit.

kb 3500 kcal-ra. Röhögve. Azt izmosabb se lennék meg kisebb se ellenben időm annyi lenne mint a tenger.

(#89740) Ijk válasza Cassidey (#89731) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ebből egyikre sincs szüksége a szervezetednek. ;]

Ma volt egy kb 65 kilós srác a teremben akin látszott hogy szed valami szar szemes cuccot, de olyan lábai voltak hogy orvosilag kellett volna receptre felírni neki a lábedzést. Általában leszarom ki hogy néz ki, de nála azon aggódtam hogy egyszer rosszul lép és eltörik a ropi lábszára.

userxy: Tiszta szerencse hogy itt mindig van ügyeletes okos, aki határozottan tudja hogy másnak mennyi bevitelre van szüksége.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#89741) glutamin válasza aelod (#89706) üzenetére


glutamin
őstag

Nem értem azokat akiknek a családjában 2 autó van 2 gyerek mellett és a családfő 30e edzőcipőben kezében hatosalmalmát szorongatva jön a terembe hetente 3x, hogy személyi edző mellett is uo. szarul néznek ki évről-évre...

Pedig semmi csoda nincs benne. Az ilyen életszínvonalhoz szükséges jövedelmet általában elég stresszes meló szokta hozni. Mondjuk már egy középvezetői szinten, ahol ezt már tudod finanszírozni olyan széles felelősségi kör lehet, hogy a napi 8 óra meló már könnyen felmegy 9-10-re is, mert már otthon is a céges vackokat intézed. Vagy ha bele is férsz a 8-ba, akkor is agyilag teljesen leszív. Valamit mindenképp be fog az ember áldozni. Az ismeretségi körömben van mindenféle ember, de a jól keresők (1m/hó környéke) életvitelét valahogy nem tudom őszintén irigyelni.

[ Szerkesztve ]

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#89742) Cassidey válasza Ijk (#89740) üzenetére


Cassidey
senior tag

Nem mondtam, hogy van, de kaja. :D Tömegelek, nehezen megy le annyi amennyi be van lőve, szóval ez van, egyszerűbb és finomabb befejezni a makrókat egy csokival, vagy fél doboz keksszel filmnézés közben zöldséges rizs helyett. Rostbevitelem rendben van, vitaminok, zöldek szintén, mikor, ha nem most. :)

(#89743) userxy válasza Ijk (#89740) üzenetére


userxy
őstag

Szerencsére itt vagy nekünk ;]

(#89744) HussarF válasza userxy (#89739) üzenetére

Ha ennél kevesebbet ennék, éhen halnék. Ha megnézed, akkor láthatód, hogy a tápkieg dobja meg nálam, ha azt levesszük, egyáltalán nem sok, amit kajára költök.

[ Szerkesztve ]

(#89745) Alpachino válasza Cassidey (#89742) üzenetére


Alpachino
veterán

Tömegelsz ? Csokival, meg keksszel ? Ugye csak viccelsz, mert ebből sosem lesz izomépítő glikogén...max. jó behájasodsz tőle :K....de végül is, az is tömeg :D

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#89746) Woodslave válasza HussarF (#89744) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Biztos éhen halnál te szegény... :-o ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89747) Peti78


Peti78
őstag

Sziasztok!
A csicseriborsó jó nekünk?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#89748) Woodslave válasza Alpachino (#89745) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Na ez jó lesz :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89749) Cassidey válasza Alpachino (#89745) üzenetére


Cassidey
senior tag

Szerinted ha fehér rizst eszel izom lesz belőle, ha kekszet meg zsír? Meg tudnád magyarázni a gondolatmeneted?

Wood ;]

#89750: hűha! Layne Norton és Joe Donelly és Alberto Nunez és még sok ember elég izmos nekem, és esznek fagyit is. Meg csokit.

Btw ha számolnál makrókat tudnád, hogy csoki nem helyettesíti a rizst, van benne sok zsír is. :(

[ Szerkesztve ]

(#89750) Alpachino válasza Cassidey (#89749) üzenetére


Alpachino
veterán

Persze, mert a csokitól még senki nem lett izmos, ellentétben a rizzsel ;] de lehet holnaptól akkor én is csokit eszem CH gyanánt.....majd lesz valahogy :)

Én is eszem néha, egy kevés csokit, persze nem diétában, de ez nem azt jelenti, hogy a tömegnövelésemet erre alapozom, vagy kiválthatom vele a rizst, mint komplex CH forrás az étrendemben.... :N

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.