Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89201) Nightmare válasza Zola007 (#89200) üzenetére


Nightmare
senior tag

Jó-jó, de nem tudtad, hogy a hús a fehérje forrás? :U

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#89202) .: JuSzT :. válasza Woodslave (#89199) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

3 banántól kb meg is van a napi ch bevitelem :) aztán hol van még a zab. Tehát így csaló, a CH miatt, de azért a gyümölcsöt sem erőltetem diétában

(#89203) aelod válasza Zola007 (#89200) üzenetére


aelod
veterán

:R True.
Hagyd most sajnáljuk kicsit mert ő 100kiló.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89204) .: JuSzT :. válasza Zola007 (#89200) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Nem is értem hogy valakinek itt evési gondjai vannak.
Ha lehetne 2 óránként ennék meg 20 deka csirkét salátával :D Odakészíteném az ágyam mellé, hogy már ébredéskor azt csócsáljam

illetve mostanában ezzel variálom a kaját.

[ Szerkesztve ]

(#89205) -Mike- válasza Alpachino (#89162) üzenetére


-Mike-
addikt

És akkor a már klasszikusnak számító:
Videó a használatáról

(#89206) Nightmare válasza .: JuSzT :. (#89204) üzenetére


Nightmare
senior tag

Ennek kicsivel jobbak az adatai, sztem finom sajt.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#89207) .: JuSzT :. válasza Nightmare (#89206) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Hogyé van a hal ?

(#89208) Dani82


Dani82
senior tag

nem ert valaki a terheleses cukor, inzulin rezisztencia eredmenyek analizalasahoz? Megkaptam a 3 pontos terheles eredmenyet de fogalmam sincs hogy kell ertelmezni :D

(#89209) Ijk válasza Nightmare (#89198) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mert te 5% testzsírral vagy 60 kiló?

Zola: Húst könnyű számolni, ezen felül még megtoldom néha túróval, minden nap 1 mozzarella sajttal, tökmaggal a fehérjebevitelt de ezekkel nem számolok. Mindent meg lehet oldani, lehet havi 200k-t is elkölteni nagyon minőségi kajára, sőt saját szakácsot is tartanék szívesen.
A lényeg amit ki akarok hozni hogy ezekkel baszakodni kell, főleg amit még el is kell készíteni. A fehérjeturmixot meg 10 másodperc alatt összedobom reggel és edzés után. Persze elméletben mindenki okos, főleg Nájtmér, de amikor gyakorlatban az ember már több mint 4 éve folytat ilyen életmódot minden nap, akkor már szeret minél kevesebbet a konyhában baszódni, meg beszerző körutakat tartani, amikor millió más nyűgje is van ezen kívül.
Igazából röhögök amikor jön egy 60 kilós ember és megmondja a tutit táplálkozással kapcsolatban. Nyilván lehet kiegészítő nélkül is, csak nem praktikus. Érdekes egyébként hogy mindig az ilyen pehelysúlyúak a legokosabbak amikor szóba kerül a tápanyagbevitel.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#89210) aelod válasza .: JuSzT :. (#89204) üzenetére


aelod
veterán

Hogy néz ki a fehérje+ch+zsír beviteled? Mert a sajtok jó fehérje források ámde ott a zsír is.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89211) .: JuSzT :. válasza aelod (#89210) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Azokon a napokon eszem sajtot, amikor másból szinte nem viszek be zsírt. Általában nem megyek 30-40g fölé egy nap. 150-200 fehérje, 100-150 CH, 30-40 zsír.

(#89212) Nightmare válasza .: JuSzT :. (#89207) üzenetére


Nightmare
senior tag

Tesco-Auchan 2200 körül van kilója. Ha akciós, olcsóbb.
Tesco-nak van sajátmárkás light csomagolt sajtja is, ugyanúgy a Tolle gyártja, ha akciós, akkor nagyon megéri.

A lidl-ben is van egy újfajta zsírszegény sajt(nem az amit már beszéltünk, a vödrös), hanem fóliába csomagolt, 300 grammos kiszerelés. Kilója 2200 körül van annak is, de több a zsír benne, kevesebb a fehérje, így drágábbra jön ki, mint a tolle light.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#89213) Nightmare válasza Ijk (#89209) üzenetére


Nightmare
senior tag

Mert te 5% testzsírral vagy 60 kiló? És ezt ki írta? :U 8% körüli tzs-ral voltam 60.5 kg.

A mondat része arra irányult, hogy amikor azt hiszed jó, még van rajtad 2-3 kiló zsír. Van pár képlet, ami alapján tudsz számolni Rajtad mennyi van, kaliperes mérés a legjobb, de ezt úgyis tudod.

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#89214) Ijk válasza Nightmare (#89213) üzenetére


Ijk
nagyúr

Leszarom mennyi a zsír rajtam, abszolút nem érdekel ilyen szinten az egész meg a milligrammra kiszámolt makrók sem.

Abban azért azonban egyetértek hogy glutamin meg bcaa felesleges egy kezdőnek, akárcsak a kreatin. Régen használtam BCAA-t, glutamint, lehetetlen egzakt módon nyilatkozni róla. Nem tartom felesleges dolognak egy haladónál, főleg ha diétázik vagy testkompozíciót csinál, de prioritásban nagyon hátul van. Nyilván ha az alap tápanyagbevitel nem megfelelő, akkor kutyafaszát sem érnek. Én nem költöm ilyenekre a pénzt, inkább valami jó kaját veszek akkor.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#89215) Tamoo válasza Dani82 (#89208) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Orvos szokta kiértékelni... De egy homa indexet számolhatsz. Keress rá!

(#89216) Zola007 válasza Ijk (#89209) üzenetére


Zola007
veterán

- 1x megyek hetente vásárolni a piacra + Spar (egymás mellett van), ekkor megveszem a tojást, húst, zöldségeket, túrót, kefírt, gyümölcsnek a felét (másik felét hétközben ha járok valamerre).
Igaz, hogy úgy megyek haza 1 hátizsák + 2 szatyorral mint valami búcsús román c!gány, de nem kell még egyszer menni a héten.
- teljes kiőrlésű kenyeret a ház tövében lévő kisboltban
- fehérjeport net-ről
- rizst, zabpelyhet, gerslit stb most már net-en veszem

Heti húsmennyiségem 3500-4000g, ezt megfőzöm 2 módon elkészítve egymás után ~3 óra, de nem kell ott ülni mellette. Lesz belőle ~2700-2900g, ezt kiporciózom 400g-onként, így minden nap 4x100g főtt/sült húst eszek
3x főzök mexikóit / brokkoli / kelbimbót vagy gombát egy héten 3x20 perc
tojást 1x rántotta, 1x főtt tojás
zabpehely, túró, kefír, kenyér nem főzendő
5x 30g Májprotkót iszom egy héten

Így ~55-60e Ft a kajám egy hónapra, 3000-3200 kcal/nap, 200-220g fehérje, 350-400g CH, 80-90g zsír
_________________________________
bő 2 éve folytatom ezt az életmódot és mennyiséget, néha én is unom, de még mindig jobb mint kövérnek lenni. Azért be lehet látni, hogy ez sem egy veszedelem.
Szerintem ennél Te sem eszel sokkal többet, csak sokkal többet nyafogsz

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89217) Zola007 válasza Dani82 (#89208) üzenetére


Zola007
veterán

mondjuk ha leírnád a mmol-okat és unit-okat, akkor előrébb lennénk

de egyetértek Tamoo-val, azért egy homo-indexet számolhatsz belőle magadra ;]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89218) Dicker válasza Zola007 (#89216) üzenetére


Dicker
őstag

Mondhatnál valami jó boltot, ahol lehet kapni minden rizst, gabonát, meg magokat, esetleg liszteket a neten, és nem feláras. A kókuszolaj, és egyéb spéci cuccok is jöhetnek. Én eddig mindig külön találtam meg ezeket, és úgy nem éri meg. Annyira nem vagyunk még amerikaiak, hogy amazonról vegyük a kenyeret mi? ;]

(#89219) Ijk válasza Zola007 (#89216) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hányszor láttál itt nyafogni a kajálás miatt?
Annyit mondtam hogy hülyeség az hogy nem kellenek kiegészítők és levezettem miért.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#89220) Tamoo válasza Dicker (#89218) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

provitamin.hu ?

(#89221) .: JuSzT :. válasza Dicker (#89218) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

nekem a bijobolt.hu-t ajánlotta. 3000 forint felett ingyen szállítás, azt könnyű összehozni.

(#89222) aelod válasza Zola007 (#89216) üzenetére


aelod
veterán

Ez elég masszív. Ha én ennyit tudnék költeni erre szinte biztos, hogy bekészülnék valamelyik kisebb hazai versenyre.
Csak nem mindenki tudja megengedni magának, hogy saját magára (csak az étkezésére) 60e/hó költsön el. Pláne akinek mondjuk még gyereke is van.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89223) .: JuSzT :. válasza aelod (#89222) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Innen jön az a táblázat, hogy miből a legolcsóbb bevinni a fehérjét :)
Ezért van otthon 12 kiló fehérjém.
sajnos...

(#89224) Zola007 válasza Dicker (#89218) üzenetére


Zola007
veterán

én 3 helyről rendeltem eddig

internetpatika.hu: 5e Ft felett ingyenes szállítás. Innen repce, lenmagolajat, édesítőszer, vitamin szoktam
bijobolt: 3e Ft fölött ingyenes szállítás. Innen zabpehelyliszt, taurin, koffein, 1-2 vitamin
bulkshop.hu: rizs, bulgur, gersli, zab

A tkm tele lett azzal, hogy ahhoz képest Debrecen a 2. legnagyobb város, mindig hiány van valamiből, 5 helyre kell menni, hogy egy bio-étrendet összerakjak, úgy hogy én már amit lehet neten veszek.Ha tehetném, már amazont is Amazon-ról vennék :D

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89225) Nightmare válasza Ijk (#89214) üzenetére


Nightmare
senior tag

Oké, rendben. :K

Amilyen szintre eljut egy átlagos gyúrós, teljesen értelmetlen mindenféle kiegészítő. Ide sorolom a tejsavót is. Csodát nem tesz(mondjuk hús helyett, vagy kaja helyett eszi az ember, így nem felesleges, mint mondjuk a hmb, bcaa, glutamin, bedurrantók...tökömtudjamifasz), inkább eszek helyette mást, bár néha tényleg fel tudja dobni az ízeket. Egy hosszú távon kialakítható, akár egész életen át tartható változatos étrend kell, ami az edzéssel kombinálva megadja a normális kinézetet. Egy bizonyos szint felett/után nem éri meg a bele fektetett pénz, energia, ilyenkor nyúlnak a kox után. Te is ezen az állásponton vagy.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#89226) Zola007 válasza aelod (#89222) üzenetére


Zola007
veterán

Én se akarok ennyit költeni, de muszáj.
Ez még a kövéren eltöltött 20 év "öröksége". Hidd el én sem költenék szívesen ennyit rá, de ha rendszeresen sportolok - és ezt szeretném megtartani, mert örömömet lelem benne -, akkor meg kell ennem 2800-3000 kcalt, mert különben fogyok.

Ez viszont nem azt jelenti, hogy kockahasam lesz akaratom ellenére, hanem szépen idővel lekopik rólam a maradék izom is. Nehezen izmosodom, izomvesztésben ellenben őstehetség vagyok.
2012 július 12 óta naplózom gyakorlatilag folyamatosan grammra, amit megettem, eléggé jól belőttem már, hogy mi a szintentartó mennyiség.

Pedig mostanság még kardiózni sem járok, csak néha biciklizem fél órát, mert ha járnék rendesen 2-3x egy héten kosarazni, tollasozni vagy bringázni, akkor még többet kellene enni, pedig már így is a pénztárcám alján kotorászom.

Mivel magamon kívül senkit nem érdekel, hogy élek vagy halok, ezért ha emellett nincs pénzem barátnőzni és családot alapítani, akkor nem lesz.
Enni muszáj, csajozni nem. Ennyire egyszerű a képlet.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89227) FIREBLADE78 válasza Zola007 (#89216) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

És jól nézel ki? Nem hinném :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#89228) Woodslave válasza Zola007 (#89226) üzenetére


Woodslave
nagyúr

irigylem ezt (különösen egy hosszú hétvége után ;] )hogy ennyire csak rajtad múlik hogy mennyit hogy eszel, kiváncsi vagyok én mit érhetnék el így. Aztán rájövök hogy annyit mint te és már nem is irigyellek ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89229) Tamoo válasza Zola007 (#89226) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

"Enni muszáj, csajozni nem."
Számolj te is egy homo indexet! ;] :DDD vagy csak a teszto szinted esett le?

[ Szerkesztve ]

(#89230) Zola007 válasza FIREBLADE78 (#89227) üzenetére


Zola007
veterán

Nem
Ez nekem eddig se erről szólt főleg. Soha nem akarok többé 100kg fölé menni semmilyen körülmények között.
Ha voltál már nagyon kövér (BMI: 42) és jártál miatta eleget kórházba, akkor nem akarsz megint olyan, de még hasonló sem lenni soha életedben

(#89229) Tamoo : szerintem semmi baj a teszto szintemmel, van most is aki rendszeresen "helyrerakja"

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89231) Woodslave válasza Zola007 (#89230) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ő azt kérdezte jól nézel-e ki nem hogy el akarsz-e hízni megint ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89232) HussarF válasza Zola007 (#89226) üzenetére


HussarF
addikt

Most úgyis kettőt fűzök egyszerre és mind a kettő "wants the D" szóval kicsit nehezen bírom így munka meg edzés mellett. Átadom az egyiket szívesen :D

(#89233) aelod válasza Woodslave (#89228) üzenetére


aelod
veterán

(#89226) Zola007

Valamit valamiért. Én is gyorsan dobálom le a nehezen összekapart izmot. Mondjuk nem is kardiozom. Pedig ott az a rohadt szobabicikli :D

(#89228) Woodslave

:DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89234) Zola007 válasza Woodslave (#89231) üzenetére


Zola007
veterán

Én meg azzal kezdtem a választ, hogy "Nem"
Tehát nem nézek ki jól.
Valami egyéb esetleg, amit fordítsak magyarról ► magyarra? ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89235) GoTReX


GoTReX
őstag

Most jövök a keletiből,valóban fasza a helyzet. Amerikában Kai pózol a metróban,nálunk a tálib porontyok fociznak.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#89236) Zola007 válasza GoTReX (#89235) üzenetére


Zola007
veterán

kis pénz, kis foci :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89237) aleister


aleister
veterán

100 olvasatlan hsz...sehol egy jó csaj linkelve. Nem örülünk. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#89238) GoTReX válasza Zola007 (#89236) üzenetére


GoTReX
őstag

Ja...De free camping van ahogy láttam,szóval ha valaki akar egy lastminute fedezd fel Pest árnyas sarkait kalandtúrát annak adottak a lehetőségek.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#89239) .: JuSzT :. válasza aleister (#89237) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

de volt, fuss neki megint :)

(#89240) Nightmare válasza aleister (#89237) üzenetére


Nightmare
senior tag

Örüljetek. ;]

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#89241) aleister válasza Nightmare (#89240) üzenetére


aleister
veterán

Broáff! :O

(#89239) .: JuSzT :.
Linket elfogadok. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#89242) troller válasza Nightmare (#89240) üzenetére


troller
senior tag

Őt is jól megboltolták fotóilag...
Rákerestem, atyaég ez tényleg igazi.

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#89243) Alpachino válasza Nightmare (#89193) üzenetére


Alpachino
veterán

:D

Gondoltam, hogy ilyeneket fogsz írni....ezért is írtam, hogy : szerinted ? Annyit elárulok, hogy tömény hülyeséget beszélsz...az edzés utáni gyors felszívódású tejsavó fehérjét semmivel sem tudod hatékonyan pótolni :N Ez itt a probléma kulcsa, ill. az én esetemben volt :K

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#89244) Dani82 válasza Zola007 (#89217) üzenetére


Dani82
senior tag

Megnevezés Érték M.e. Megjegyzés Eltérés Referencia értékek

Éhgyomri glucose 4,4 mmol/l 3,8 6,0

60 perces glucose 6,2 mmol/L --- --- 120 perces glukóz 3,2 mmol/L - 4,1 7,8

Inzulin 1,2 mIU/L Ellenőrzött vizsgálat - 2,6 24,9

Inzulin 60 perc 12,8 mIU/L --- ---

Inzulin 120 perc 3,1 mIU/L --- ---

Inzulin rezisztencia (HOMA index) 0,23 Normális:<2

Valószínű:> 2.5 (felnőtt)

Valószínű:>3.2 (gyerek és

serdülő)

Diabetes:>5.0

Szerintem nincs inzulin rezisztenciám. Akkor nem emiatt nincs kockás hasam.
Szept. 15. második pajzsmirigy kontroll incoming. :P

(#89245) Woodslave válasza Zola007 (#89234) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de, csak a következő 3 sornak nem láttam értelmét :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89246) Nightmare válasza Alpachino (#89243) üzenetére


Nightmare
senior tag

Más állásponton vagyok, ezzel semmi probléma. :N

A Te esetedben segített. De hogy valójában mi, azt senki nem fogja Neked megmondani.

(#89242) troller komoly a probléma, az agyban gyökerezik. :U

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#89247) Tamoo válasza Dani82 (#89244) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Azért nincs kockás hasad, mert b@sztál rá edzeni normálisan. :D 1-2év alatt felhozhatod.

[ Szerkesztve ]

(#89248) Dani82 válasza Tamoo (#89247) üzenetére


Dani82
senior tag

(#89249) kk831228 válasza Zola007 (#89226) üzenetére


kk831228
addikt

Keresned kell gyorsan egy milliomos Gmilf-et... Akinek nem sok van már... ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#89250) Alpachino válasza Nightmare (#89246) üzenetére


Alpachino
veterán

Nem is kell hogy megmondja nekem senki...saját bőrömön, kudarcaimon megtanultam dolgokat....ezért is ajánlom egyértelműen mindenkinek, aki súlyzós edzéseket folytat, az edzés utáni gyors protein visszatöltést...

Ha a kaja rendben van, mert a legfontosabb egyértelműen, akkor van értelme..sőt kell is az edzés utáni turmix.

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.