Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90101) Cassidey válasza Woodslave (#90098) üzenetére


Cassidey
senior tag

Lehet. :D Az alsó felem sokkal erősebb egyébként mint a felső, szóval lehet azért segítek be jobban? De néztem tükörben, nem tűnt akkora gym fails dolognak amit csináltam, passz. :D

aelod: Igen. :D A többiek lekvárt kevernek a kajájukba, és a húsos szendvics a fura? ;]

Most hétvégén kiestem a makrószámolásból kicsit a Főzdefeszt miatt, úgysem diéta van, 40 dekával vagyok több ma reggel mint két hete, egészen zseniális. :D 60 volt a cél, mi lenne süti, pulled pork és kekszek nélkül nem tudom.

(#90102) aelod válasza Cassidey (#90101) üzenetére


aelod
veterán

Főzdefeszt és a szendvics nem illik össze nálam. Azt hittem valami jó sült húsokat ettél, bárány, borjú nyárson vagy valami ilyenekre gondoltam.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#90103) aleister válasza kolosanyi (#90100) üzenetére


aleister
veterán

Áruló! :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#90104) Alpachino válasza KoVee84 (#90099) üzenetére


Alpachino
veterán

:K

Egyébként az adott túró minősége határozza meg a hozzá adott zabpehely mennyiségét.....a 150g zab, tökéletes a Lidl pilos zsírszegény 450g-os túrójával, de jártam már úgy is, hogy más zsírszegény túrót használva 160-170g zab is kellett hozzá :K

.: JuSzT :. : tégy egy próbát vele :) aztán írd meg a tapasztalataidat, de szerintem nem lesz nagy élmény :D

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#90105) Woodslave válasza .: JuSzT :. (#90094) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mondjuk egy ilyen csirkéhez köretnek faxa lenne (zsemlegombóc imitáció ;] )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#90106) Cassidey válasza aelod (#90102) üzenetére


Cassidey
senior tag

Hát igen borzasztó koncepció. :)

(#90107) Woodslave válasza kolosanyi (#90100) üzenetére


Woodslave
nagyúr

dehogy ez a normális :P :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#90108) .: JuSzT :. válasza Woodslave (#90105) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Csak ahhoz képest hogy sima köret, kurvasokat pepecseltem vele :D

Más: Eddig meg sem néztem az árát, csak vettem, Tesco zsírszegény túró, 450 gramm, 270 forint. Az egész olcsó.

[ Szerkesztve ]

(#90109) aelod válasza Cassidey (#90106) üzenetére


aelod
veterán

Jóvan, nem tudtam mi az a húzott hús wazze. :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#90110) Woodslave válasza Cassidey (#90106) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link]

ja majdnem olyan mint egy parizeres szendvics :DDD

lehet kéne egy ilyen slow cooker... :U :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#90111) kolosanyi válasza aleister (#90103) üzenetére


kolosanyi
veterán

Azért bevágtam pár mellső mérleget pihenőidőben, meg van ott mászókötél, guggolások után azzal szórakoztattam magam. Senki nem használja rajtam kívül, néztek is rám, hogy ez meg mit akar a kötéllel. :DDD

(#90107) Woodslave
Természetesen jobb teremben edzeni, mint otthon. Nem feltétlenül konditeremben, de olyan helyen, ahol van minden felszerelés az edzéshez. De a legjobb, ha saját termed van. Nekem kb 15 éves korom óta az az álmom, hogy legyen egy saját edzőtermem a tetőtérben. (Több generációs családi ház, aminek nem került beépítésre a tetőtere, áll kihasználatlanul 100 m2...)

[ Szerkesztve ]

(#90112) Alpachino válasza kolosanyi (#90111) üzenetére


Alpachino
veterán

100m2-en az királyság lenne... :K Nekem 30m2 van berendezve, de egyedül, max. két személynek simán elég...pedig van benne, ferde,sima pad, hack gép, gugolóálvány, húzódzkodó, tolódzkodó, alsó, felső csiga, 500kg tárcsa, kézi súlyzók, rudak.....de sajnos ennyi a max. kapacitása.

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#90113) Woodslave válasza kolosanyi (#90111) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja aki tud, szeret otthon edzeni annak faxa. Én már akkor nehezen tudok nekiindulni ha hazamegyek előtte.. kicsit motiváció vesztett lettem. Lehet az új terem, faxsetudja... :(

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#90114) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

[link] Akkor most cseréljem vissza a barna rizsem fehérre? Nem arról szóltak a mondák, hogy a barna sokkal jobb?

(#90115) aelod válasza zsolt1225 (#90114) üzenetére


aelod
veterán

Nagy mennyiségben ha csak azt eszed amikor rizst eszel akkor nem a legjobb ezen tanulmány szerint.

(#90113) Woodslave Otthon nem edzenék. Szinte biztos. Megvan a rituálé. Zene összepakolás elmész, edzel, poénkodás az ismerősökkel a teremben, zuhany, fehérje hazamész.

(#90116) kolosanyi

Ha edzem pont leszarom más mit csinál a tükör előtt, mit hallgat. Mindaddig amíg nem akadályoz.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#90116) kolosanyi válasza Alpachino (#90112) üzenetére


kolosanyi
veterán

Megkíméled magad a többi teremben edzőtől, nem kell várni a felszerelésekre, nem nézed a tükörben pózolókat, nem hallgatod a másik fülhallgatójából kihallatszó ciccegést stb. Mondjuk sajna lemaradsz a jó popókról is, de hát valamit valamiért. Az olyan antiszoc fazonoknak, mint én, ez a legjobb választás. Illetve ami felbecsülhetetlen: akkor mész edzeni, amikor akarsz.

(#90113) Woodslave
Én bárhol tudok. Otthon azért nem szeretek annyira, mert csak 4 db kézi rudam van, 80 kiló tárcsám (egy kézi 39 kilóig szerelhető, szóval elég nekem, de kb 1 év és kinövöm), pár gumiszalagom, egy húzódzkodóm és egy gimnasztikai labda. Ami hiányzik: erőkeret, rudak, padok, zsámolyok, gyűrű a falba, műszókötél, bordásfal. Az erőkeret a leghasznosabb, azon saját súlyos gyakorlatoktól elkezdve egy csomó mindent lehet csinálni, csak sajnos drága és nagy helyet foglal. Talán majd egyszer... Most egyelőre kocsira spórolok, mert a '94-es Swift, amit megörököltem a családból eléggé khm. Nos nem felel meg az igényeimnek. :D

(#90117) Woodslave válasza zsolt1225 (#90114) üzenetére


Woodslave
nagyúr

5 éve ezt pofázom. Mondjuk én is barnát eszek most napi egyszer (most emeltem 100gr-ra eddig 200 illetve 250 volt 3 napra elosztva)

aelod: ja nekem is kell a rituálé. Otthon egy fekvőtámaszt képtelen vagyok csinálni :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#90118) .: JuSzT :. válasza kolosanyi (#90116) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Másik füléből a ciccegést ? :D Nálunk olyan hangos a zene, hogy az öltözőben sem lehet telefonálni
Mondjuk engem az sem érdekel, még telefont se viszek a terembe.

[ Szerkesztve ]

(#90119) Tamoo válasza kolosanyi (#90116) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Keret + állítható pad 120ból kb kihozható.
Én speciel szeretnék eljárni terembe, de itt helyben nincs, eljárni máshová meg sok idő+pénz.
Itthon könnyen belefásulok, megcsinálom a "kötelezőt", de nem törekszek a fejlődésre.

Mondjuk most pont motivált vagyok, el is kezdett fájni a vállam, könyököm, térdem stb. :D

[ Szerkesztve ]

(#90120) aelod válasza Woodslave (#90117) üzenetére


aelod
veterán

Olyan. :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#90121) kk831228 válasza Woodslave (#90117) üzenetére


kk831228
addikt

Most látod kb. mennyire érdekel valakit hogy miket írsz 5 éve... ;] :DDD

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#90122) kolosanyi válasza .: JuSzT :. (#90118) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hú azt de nem szeretem. Igazából én a metált szeretem edzés alatt, vagy pedig legyen kuss, de ilyen hely nincs. :D

(#90119) Tamoo
Kicsit most én is befásultam. Egy ideje nem látom magamon a fejlődést a nyújtott karos erőgyakorlatokban, holtpontra jutottam. Becsempészek más gyakorlatokat. Súllyal nehezített alapgyakorlatok, meg klasszikus power gyakorlatok, kíváncsi vagyok mi sül ki belőle.

(#90123) .: JuSzT :. válasza kolosanyi (#90122) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Engem valamennyire pörget a hangos és nem túl lassú zene.
Illetve azért jó, mert akkor nem próbálnak egymással beszélgetni a gyökerek, hülyeségekről.
Amikor kuss van, akkor aztán agyfaszt kapok a hülyéktől.

(#90124) Woodslave válasza kk831228 (#90121) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez eddig is nyilvánvaló volt :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#90125) Alpachino válasza kolosanyi (#90116) üzenetére


Alpachino
veterán

Pro-kontra az otthoni és a fizetős edzőterem között :K nekem több szempontból az otthoni termem a legmegfelelőbb, mivel így annyit edzek, és akkor amennyit akarok, és nem kell az időbeosztásomat sem hozzá igazítani, no meg havidíjat fizetni sem :) Igaz, hogy a gépek, súlyzók nem két fillérbe kerültek, de hosszútávon mindenképp megéri, egyik legjobb befektetés számomra, mivel a fiam és az unokaöcsém is ott edzenek.

No meg az sem mellékes, hogy jó érzés a sajátomban edzeni :)

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#90126) troller válasza kolosanyi (#90116) üzenetére


troller
senior tag

"Megkíméled magad a többi teremben edzőtől, nem kell várni a felszerelésekre, nem nézed a tükörben pózolókat, nem hallgatod a másik fülhallgatójából kihallatszó ciccegést stb. Mondjuk sajna lemaradsz a jó popókról is, de hát valamit valamiért. Az olyan antiszoc fazonoknak, mint én, ez a legjobb választás. Illetve ami felbecsülhetetlen: akkor mész edzeni, amikor akarsz."
+1, ez nem csapatsport, a többi egyed inkább csak hátráltat, mintsem előre vinne.
Egyedül fekvenyomásnál jönne jól valaki, mer néha baromi unalmas a lennmaradt súlyt végiggörgetni a pötsömön, de teremben is jártam úgy anno, hogy lennmaradt a súly, a másfél méterre ácsingózó sporttársra meg úgy szóltam rá fél perc küszködés után, hogy ugyan segítsen már levenni.
Nekem kifejezetten jól esik, hogy nem kell sehova elmászkálnom, csak lezoomolok a pincébe, elindítom a gépen a kedvenc zenémet, rákészülésnek beleolvasok a legutóbbi hozzászólásokba ;] :D , elindítok valami motivációs videót a jutúbon, aztán hajrá.

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#90127) -Mike- válasza troller (#90126) üzenetére


-Mike-
addikt

És izmos vagy?
Hogy legyen értelmes is a hsz-ban:

[ Szerkesztve ]

(#90128) Alpachino válasza -Mike- (#90127) üzenetére


Alpachino
veterán

Ezekért a képekért Csuhai Jancsi egyszer ki fog nyírni..... :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#90129) Cassidey válasza Alpachino (#90125) üzenetére


Cassidey
senior tag

Szerintem egy jó termet nem tud helyettesíteni egy otthoni.. Én sok dolgot hiányolnék, például a csigás gépeket meg a lábgépeket, meg a Smith keretet.. Egyébként én szeretek emberek között edzeni, jobban motivál. :) Edzettem párszor szállodában, ahol fullos terem volt, de üres, ilyen rossz edzéseim még nem voltak. :D

De engem motivál a sok szuper gép meg az izmos emberek, egy Mecca és otthoni terem összehasonlításból nálam soha nem nyerne az otthoni. :) Ráadásul egy nagy teremben várni se különösebben , mert bőven fel van szerelve. ;)

[ Szerkesztve ]

(#90130) HussarF válasza zsolt1225 (#90114) üzenetére

Sztem ez a fitinsav dolog eléggé el van túlozva, messze nincs abban annyi, hogy problémát okozzon. Persze, attól is biztos függ, hogy mennyit eszik belőle az ember, de 200 g fehérje mellé nálam kb. 50 g-nyi ch megy naponta barna rizsből, amikor rizs a köret. Nem nagyon rettegek tőle, hogy széttépi a fehérjeszintézisem ;]

Csak kell mindig valamiről a shop.buildernek is, elvégre a kattintásból élnek ők is. De már most látom, hogy most hirtelen mindenki nyargal vissza a fehér rizsre, ez lesz a téma a teremben is....

Amúgy az igaz, hogy teljesen jó a fehér rizs is, amikor régen csak azt ettem, akkor is ugyanúgy jöttek az eredmények formában.

(#90128) Alpachino
Zsuzsi osztja meg magáról, ha Jancsinak ezzel baja van, könnyebb, ha Zsuzsit nyírja ki ;]

[ Szerkesztve ]

(#90131) Zola007 válasza Alpachino (#90125) üzenetére


Zola007
veterán

én azt a tortúrát kerülném el legszívesebben, hogy felöltözöm, kimegyek a buszhoz, ülök rajta 15 percet, becsekkolok, átöltözöm ......... majd ez visszafelé
Lemértem már párszor, ez a kis adalék nekem 45-50 percet jelent edzésenként, amit rvára meg tudnék spórolni, ha itthon edzenék.
Ha lesz saját házam, csinálok egy termet az tuti.

(#90129) Cassidey: engem nagyon zavar a tömeg, az se bánnám ha csak én járnék oda. Tegnap 4-en voltunk a fenti szinten, teljesen jót edzettem
A nagy terem meg relatív, a miénk is elég jól felszerelt, mindenből van legalább 2db, de párszor előfordult már hogy 100 embert számoltam meg, ami azért elég durva

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#90132) kolosanyi válasza Cassidey (#90129) üzenetére


kolosanyi
veterán

Kinek mi. Nekem a legjobb lenne egy minimál pince terem, egy edzőtárssal, aki rám üvölt, ha szabálytalanul csinálom, belecsalok, vagy abbahagyom a gyakorlatot, pedig lenne még bennem. Persze ilyen nincs, úgyhogy marad a jelenlegi felállás. :D

(#90133) Alpachino válasza Cassidey (#90129) üzenetére


Alpachino
veterán

Attól függ mit értesz az alatt, hogy helyettesíteni :) mert ha az edzés hatékonyságát érted alatta, akkor csak is felszereltség kérdése az egész :K pl. amiket felsoroltál nekem mind van az otthoni termemben, vagy ha nincs akkor helyettesíthetőek, amatőr testépítés szintjén biztosan...pl. a felső páros keresztcsiga, simán kiváltható egy felső csigával is ( váltó karú egykezes behúzással) tárogatással, tolódzkodással....stb.

Persze a közösségformáló hatása, amit megemlítettél az otthon elmarad, de azt megkapom máshol :D Otthon gyúrás van, nem nézelődés, gyönyörködés,meg duma, :)

Zola007 :

Igen, ez az egyik legfontosabb számomra is, mivel lakóhelyemtől kb. 8km-re van a legközelebbi étkézlább edzőterem. pl.napi jeggyel + beutazással simán 2k/alkalom környékén jönnék ki...5 edzés nappal számolva hetente az 40k, és még akkor nem beszéltem, arról amit említettél, a beutazások procedurájáról :(

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#90134) -Mike- válasza kolosanyi (#90132) üzenetére


-Mike-
addikt

Aha, pince meg edzőtárs, egy szőke nagymellű jóganaciban, csak kardiózni járnék le. ;]

[ Szerkesztve ]

(#90135) aelod válasza kolosanyi (#90132) üzenetére


aelod
veterán

Na nekem ugyan ez megvan csak terem és súlyok nélkül otthon az asszonnyal is :DDD :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#90136) Alpachino válasza HussarF (#90130) üzenetére


Alpachino
veterán

Milyen háziasszony az aki ilyen képeket tesz ki magáról...? :D ejnye... ;]

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#90137) aleister válasza kolosanyi (#90111) üzenetére


aleister
veterán

Az ilyen statikus elemek a törzsizomzat fejletlensége miatt nekem majd csak jövőre lesznek aktuálisak.
Te meddig tudod kitartani magad függőmérlegben?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#90138) Cassidey válasza Zola007 (#90131) üzenetére


Cassidey
senior tag

A tömeget én sem szeretem. :) Ahova most járok érezhetően kisebb terem, olyan átlagos méretnek mondanám, és csúcsidőben sokan vannak, UTÁLOM. Sokszor kell várni, nincs akkora gépválaszték, nem megszokott gyakorlatoknál bámulnak.. Ráadásul egy Hoist glute gép van, ami szerintem szar, egy másik típusút jobban szeretem, ami persze itt nincs. :) Óriási problémák, igen, tudom. :D
A nagy, levegős termeket szeretem ahol kb. elvesznek az emberek, a Meccát ezért imádtam, mert ha többen voltak sem volt szardínia feeling, és senki nem akart beszélgetni/ismerkedni. Azt is utálom. Persze az sem tökéletes, step padok/boxok nincsenek, és én nagyon szeretem az előregyártott rudakat (nem tudom mi a neve, ami alapból x kiló, és nem levehető a tárcsa a végéről). Na olyanok vannak a Chiliben, de máshol még nem találkoztam vele. :(

Szóval nekem elég specifikus igényeim vannak, de én nem vagyok olyan hardcore mint ti, sokat hozzá tud tenni az edzésemhez a környezet.

Egyébként én edzőcuccban megyek és jövök haza (ha otthonról indulok), és nem megyek olyan terembe ami 15 percnél távolabb van, ez sokat segít az időn.:) (Persze tudom, itt van választék, vidéken nekem is így nézett ki a terembejutási/hazajutási idő).

[ Szerkesztve ]

(#90139) KoVee84 válasza -Mike- (#90127) üzenetére


KoVee84
senior tag

aki a Zsuzsira azt mondja, hogy nem szép, az vagy vak vagy boozy

(#90140) kolosanyi válasza -Mike- (#90134) üzenetére


kolosanyi
veterán

A barátnőm eljár velem edzeni jóganaciban, szóval valamennyire adott ez. ;]

(#90137) aleister
Ha tudsz lábemelést meg hiperhajlítást csinálni, elég erős a törzsed hozzá. Nem a törzs (has/derék) a legfontosabb ezeknél, hanem a vállöv, minden erőkifejtést onnan indítasz el.

Függőmérlegből többféle van, a hátsó megy teljesen szabályosan, olyan 5-6 másodperc jelenleg a plafon. A mellső függőmérleg csak egy lábbal megy még, ott 2-3 másodperc a max. Fejlődök, csak nagyon lassan, ami kicsit lelombozó. Persze ez abból adódik, hogy nagy vagyok, 195 centi és épp 110 kiló. Az alacsony, könnyű emberek sokkal gyorsabban képesek látványosabb fejlődésre.

(#90141) Tamoo válasza Alpachino (#90133) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Dobjál már be egy képet az otthoni termedről! :) Kíváncsi vagyok.

Nekem ~25-30km-re van terem, helyközi busz ugye nem 5 percenként jár. Most vagy bukok ezzel a napból órákat vagy autóval járok ami meg azért nem kis költség. Na meg még az is húzós időben.

[ Szerkesztve ]

(#90142) Alpachino válasza Tamoo (#90141) üzenetére


Alpachino
veterán

:K

Majd, csinálok egy-két fotót róla :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#90143) syl5 válasza .: JuSzT :. (#90094) üzenetére


syl5
őstag

Zab, tojás, csirkemell, víz, fűszerek.
Aprítóba bele, aztán kisütöd.
Olyan, mint a fasírt, finom.

Amúgy nem szarozom én sem, amikor össze kell dobni valamit. Makrók feleljenek meg, aztán lesz ami lesz.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#90144) troller válasza -Mike- (#90127) üzenetére


troller
senior tag

"És izmos vagy?"
Ez hogy függ össze? :U :D
Egyébként ebbe a totyikba irkálok, szóval nem, nem vagyok izmos. ;] :D

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#90145) -Mike- válasza troller (#90144) üzenetére


-Mike-
addikt

Helyes, azt hittem te kilógsz a sorból. ;]

(#90146) aleister válasza kolosanyi (#90140) üzenetére


aleister
veterán

A hiperhajlítás, ami eddig teljesen kimaradt. Valamelyik napra beteszem majd. Sajnos nagyon merev a derekam. Pl a hidat az életben nem tudtam megcsinálni.

A mellső függőmérlegre gondoltam. Hááát, ha Neked 2-3 mp megy belőle, akkor azt hiszem még tényleg ráérek várni ezzel. :)

Más...srácok bejutott valaki a sciteces tömegnövelős tesztre?

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#90147) Tamoo válasza troller (#90144) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ha olyan súllyal nyomsz fekve amit még végig tudsz görgetni magadon. Akkor nyilván nem lehetsz izmos. :DDD

(#90148) Eagl3


Eagl3
veterán

(#90149) Alpachino válasza Tamoo (#90141) üzenetére


Alpachino
veterán

Igazi pumping Iron feeling :D semmi cicoma csak nyers vasak :)

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#90150) troller válasza Tamoo (#90147) üzenetére


troller
senior tag

100 kiloval már megtörtént párszor, de ja, ha izmos lennék már nem irkálnék ide. ;]

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.