Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90751) Nightmare válasza Ijk (#90749) üzenetére


Nightmare
senior tag

Itt jön képbe, hogy nem olvastad el rendesen, vagy nem értetted meg a cikk lényegét. ;]

(#90752) Tamoo Mér' tán nem így van? :U ;]

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#90752) Tamoo válasza Nightmare (#90751) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Tudjuk,.csak a kalória deficit számít, többi parasztvakítás. Tápkieg biznisz meg csak lehúzás. Írd ki aláírásba! :DDD

(#90753) kolosanyi válasza -Mike- (#90743) üzenetére


kolosanyi
veterán

Szép. :D

(#90754) Alpachino válasza -Mike- (#90743) üzenetére


Alpachino
veterán

Nem tudom, ezt neked kell érezni, hogy mit okoz benned egy bugyi nélkül ugráló leányzó ;]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#90755) Because válasza Alpachino (#90754) üzenetére


Because
őstag

és pisil vagy kakál ugrálás közben? itt ez a lényeg

(#90756) Nightmare válasza Tamoo (#90752) üzenetére


Nightmare
senior tag

Aláírásba nem kell jobb, mint ami van. :N dragonfx hozzászólása a prémium kategóriás régi bmw-jéről, és az indexelésről...ennél jobb nem kell.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#90757) Shingen válasza -Mike- (#90743) üzenetére


Shingen
addikt

Uhhhh Nagyon tuti! ;]

風林火山

(#90758) Eagl3 válasza aleister (#90742) üzenetére


Eagl3
veterán

Mivel jobb gyors CH-t enni edzés után, mint meginni egy fehérje turmixot és rá fél-egy órán belül étkezni? Tök felesleges 50-80g szőlőcukorral bombázni a szervezetet.

(#90759) darkarthur válasza Eagl3 (#90758) üzenetére


darkarthur
senior tag

Mert akkor a fehérjéből meg az izmokból szeretné a kiéhezett tested pótolni a glikogént.

Én próbáltam ezt is, azt is. Nekem kell egy kevés (max 40gr) gyors ch a turmixba edzés után.

Bizonyára van akinél teljesen mindegy, ahogy egyéb tényezők is.

Samsung S23 Ultra 5G

(#90760) Nightmare válasza Eagl3 (#90758) üzenetére


Nightmare
senior tag

A mi szintünkön tök felesleges a cukros szarokat enni. Inkább előnyben részesíteném a rendes kaját, nem hiszem, hogy az a 45 perc bármit számítana amivel kesőbb szívódik fel. :N Profi szinten meg úgysem a Vitargo végzi el a piszkos munkát. ;]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#90761) BÁ Nutrition válasza Nightmare (#90760) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

A Rhoden 4 kilót rakott fel úgy h egész évben nem csinál semmit csak edz meg növizik. A vitargótól meg izmos leszel :K

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#90762) Nightmare válasza BÁ Nutrition (#90761) üzenetére


Nightmare
senior tag

Igen, attól leszel izmos. :K ;] :D

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#90763) aelod válasza darkarthur (#90759) üzenetére


aelod
veterán

Nálam is így van. Gyors az anyagcserém kell a ch. Úgy szoktam megoldani az edzés utánit, hogy betolom a fehérjeturmixot aztán hazafelé séta alatt meg egy banánt és úgy érzésre elrágcsálok pár szőlőcukrot.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#90764) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok! Véradás után lehet edzeni? Kedvem nincs sok, de estére még megjöhet

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#90765) darkarthur válasza pocokxx (#90764) üzenetére


darkarthur
senior tag

Aznap inkább hagyd ki. Nehogy ájulás legyen a vége!

Samsung S23 Ultra 5G

(#90766) Woodslave válasza Nightmare (#90760) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Előtted lévő hszben az volt hogy fehérje és izom felhasználásával tölti vissza a glikogént. Ha ez igy van akkor miért nem számit a mi szintünkön?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#90767) Nightmare válasza Woodslave (#90766) üzenetére


Nightmare
senior tag

Ha arra célzol, hogy nincs ch csak fehérje, és abból és az izomból tölt vissza(ha ez valóban megtörténik ennyi idő alatt, és nem a máj állít elő közben cukrot), akkor a kérdés helyes, és némiképpen elnéztem a hozzászólást. :)

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#90768) aleister válasza Eagl3 (#90758) üzenetére


aleister
veterán

A többiek megadták a választ.
Glikogén raktár nélkül a szervezet azt bontja, ami van.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#90769) Eagl3 válasza aleister (#90768) üzenetére


Eagl3
veterán

Már tudom, miert nem lettem izmos :D

(#90770) Radnix válasza darkarthur (#90765) üzenetére


Radnix
senior tag

Max labazas, de barmi olyan amiben a karod is részt vesz felejtos

Szerk: Nem neked ment a valasz, de egyebkent a legjobb tenyleg aznap pihenni

[ Szerkesztve ]

(#90771) szőröscica


szőröscica
addikt

De jó, hogy ma aerob nap van, szellemileg olyan fáradt vagyok most, hogy a súlyzós tuti nem menne. A biciklin meg eltekerek bebambulva.

(#90772) aleister válasza Eagl3 (#90769) üzenetére


aleister
veterán

No para! Én így csinálom a kezdetek óta, mégsem kellett még lecserélnem a ruhatáram nagyobbra. :DDD

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#90773) kk831228 válasza aleister (#90772) üzenetére


kk831228
addikt

Nekem le kellett :K Kisebbre... ;] :D

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#90774) .: JuSzT :. válasza kk831228 (#90773) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Engem azért zavar, hogy 181 centi, 87 kilóval lassan az M es cuccokat kell néznem, meg a 30-31 es farmerokat.

(#90775) aelod válasza .: JuSzT :. (#90774) üzenetére


aelod
veterán

Az jó mert én a 174 centimmel szűkölködöm a 32es straight farmerekben. Nagyobb ami jó lábnál 1,5x akkora derékban. Megoldás nincs. Megoldás: járj mindenhova mackóban. De ez ugye banális.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#90776) .: JuSzT :. válasza aelod (#90775) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Most épp 32/30 nadrágok kellenének, ami szintén érdekes, mert kevés helyen van ilyen méret.
Normális combmérettel nem is tudom hogy találnék nadrágot.

(#90777) aelod válasza .: JuSzT :. (#90776) üzenetére


aelod
veterán

Cundás farmerek jók egyedül. Többi mind ilyen slim fos. Dönteni kell, vagy rendes lábad lesz vagy farmert hordassz :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#90778) aelod


aelod
veterán

Size matters!

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#90779) .: JuSzT :. válasza aelod (#90778) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Kornéllal sem futnék össze amikor ideges. Na neki énekelném, hogy " A nézéséééééét "... :D

(#90780) Woodslave válasza aelod (#90778) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Inkább az hogy hol állsz a képen.. Bár Béla se pehelysúlyú de nem hiszem hogy nagyobb lenne mint Ramy..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#90781) Woodslave válasza Nightmare (#90767) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja bebaxna ha ez igy lenne... Mondjuk attól függ ki mire alapozza a ebookját :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#90782) Lipton válasza .: JuSzT :. (#90776) üzenetére


Lipton
őstag

Allee - Van Graaf, tele van xx/yy nadragokkal.

[ Szerkesztve ]

(#90783) HussarF válasza Woodslave (#90780) üzenetére

Jaja, nemhiába baszogatták anno Phil-t is, hogy mindig előrébb állt Mr. O-n, mnit a kijelölt vonal.

Egyébként Ramy 175 magas. Azért ahhoz ez a borzalmas tömeg... Kibaszott tenyészbika. Azt sajnálom, hogy csak most jutott eszembe, hogy a Prága Pro-ra ki lehetne nézni, pedig én is nagyon szeretnék egy közös képet vele. Hogy eltörpülnék ott, gecc :D

(#90784) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Hú,napi azaz esti 2x pipa. Hasazàs is egy úttal pipa

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#90785) Ijk válasza aelod (#90778) üzenetére


Ijk
nagyúr

Pont ilyen Gorilla Wear trikóm van csak kék. Rajtam jobban áll. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#90786) kk831228 válasza Ijk (#90785) üzenetére


kk831228
addikt

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#90787) KoVee84 válasza Woodslave (#90780) üzenetére


KoVee84
senior tag

Béla újra elkezdett edzeni és véletlenül pont tudom a heti "tápkieg" adagját. Többet fogyaszt naponta, mint egy átlaggyúrós hetente, úgyhogy akár még nagy is lehet :DDD

(#90788) Tamoo válasza KoVee84 (#90787) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Miért, abbahagyta?

(#90789) KoVee84 válasza Tamoo (#90788) üzenetére


KoVee84
senior tag

:C volt pár év kihagyása igen

(#90790) Nightmare válasza Woodslave (#90781) üzenetére


Nightmare
senior tag

Sztem amúgy semmi jelentősége. :N Megiszod a fehérjét, aztán később eszel valamit. És mi van ha csak 2 óra múlva tudsz enni? :U

tudtad, hogy Arnold is almát árul? :K :D

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#90791) aelod


aelod
veterán

Edzés utáni ch töltéshez egy kis "szájensz".
Vitargo vs dextróz.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#90792) Nightmare válasza aelod (#90791) üzenetére


Nightmare
senior tag

Olvastam én is régebben. Ez már amolyan szőrszálhasogatás. Mivel az izomépítés nem 1 óra alatt megy végbe, így sztem lényegtelen. Természetesen az edzés utána étkezést fontosnak tartom, de vannak ellentanulmányok. :) Edzés utáni nem evéstől emelkedik a korizol(csökken a tesztó), ugyanakkor GH szabadul fel. Itt jön a kérdés: edzés előtt ne egyél, edzés után ne egyél, akkor mikor? Wood? ;]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#90793) Woodslave válasza Nightmare (#90792) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a t-nation oldal szerzője TC Luoma szerint lófaxt nem ér az edzés ha nem lövöd fel az inzulint előtte és nem használsz protein di-tri peptideket. Ehhez árulnak nem olcsó kieget. :D

Carb loading Kiefer szerint edzés előtti ch kimondottan nem jó, edzés után 1 órával kell hatalmas inzulinrakciót produkálni lehetőleg minél kevesebb cukorral. Ehhez árul nem olcsó kieget. :D

Ori Hofmekler (warrior diet) szerint - na erre most már nem emlékszem de előtte biztos nem utána meg egy ideig nem kell enni se, ch-t meg pláne nem - árul könyvet és nem olcsó fehérjét. :D

Tudósok szerint qrvára mindegy. - nem árulnak semmit :D

Nekem gőzöm sincs. Azt tapasztaltam, hogy a sok napközbeni ch-tól lusta leszek, nincs kedvem semmit csinálni edzeni meg főleg nem. Ennek persze lehet az oka hogy xar az inzulinérzékenységem, lusta fax vagyok vagy mittomén. Edzés után nem vagyok éhes, de szoktam enni fehérjeport (tejben kakaóporral) és némi csokispehellyel... :Y Ha pont vacsorára érek haza akkor ez kimarad és eszek. Izmos nem vagyok szóval qrvára mindegy mit mondok. És sajnos nem árulok semmit :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#90794) aelod válasza Nightmare (#90792) üzenetére


aelod
veterán

Mindig enni kell, hogy ne egy 60 kilós inas pulyka légy ;] A GH nem ér semmit ha nem vittél be megfelelő makrókat. A legtöbb GH alvás közben termelődik. Csak vannak akik ébren is beviszik ampullás formában :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#90795) Nightmare válasza Woodslave (#90793) üzenetére


Nightmare
senior tag

Akkor mi a végső következtetés? Mindenki ahhoz igazítja a tudományt, hogy éppen árul-e kieget vagy sem. :D

Magyarul: Tudósok szerint qrvára mindegy. - nem árulnak semmit egyetértek. :K

a t-nation oldal szerzője TC Luoma szerint lófaxt nem ér az edzés ha nem lövöd fel az inzulint előtte és nem használsz protein di-tri peptideket. Ehhez árulnak nem olcsó kieget<--de nem az lenne éppen a cél az izom munkáját használjuk ki? Ha eszel előtte(sokat), akkor a többletenergia jöhet a bélrendszerből is. No, nem mintha éhomi edzésnél nem lenne ilyesmi. Pl, ha edzés előtt tök éhes vagyok, mire végzek, elmúlik. Mintha a szervezet termelné a cukrot, és ez így logikus is. Mire végzek, elmúlik, de azért jól esik enni. :D

(#90794) aelod GH nem csak éjjel termelődik. :N Ne menjünk bele, úgysem hiszed el. ;]

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#90796) Tamoo válasza Nightmare (#90795) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én akkor eszek amikor éhes vagyok. ;] De sajnos nem vagyok izmos. :D

(#90797) aelod válasza Nightmare (#90795) üzenetére


aelod
veterán

Hát ne is mert azt írtam a legtöbb nem azt, hogy csak is éjjel ;)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#90798) Nightmare válasza aelod (#90797) üzenetére


Nightmare
senior tag

Azért írtam, hogy ne menjünk bele. :N Alacsony inzulin, magas kortizol-->gh.

(#90794) aelod csak várd ki a végét, nagy terveim vannak. ;]

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#90799) kolosanyi válasza Woodslave (#90793) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én akkor érzem magam a legjobban, ha egész nap, 2-3 óránként eszem. Csak vigyázni kell, hogy mit, mert ha ezt nagy kalória sűrűségű étellel játszom el, akkor elég hamar úgy nézek ki, mint a hízós malac. :D

(#90800) Woodslave válasza Tamoo (#90796) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem már akkor sincs kedvem.. :D Rájöttem ez a tömegelés dolog se való nekem, csak alibizek hogy ehessem a sok xart amitől megint nem érzem jól magam. Beleuntam. :U Elmegyek inkább vasaló embernek hátha azzal keresek kis pénzt :K Itt a hirdetésem

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.