Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90201) Apollyon válasza Ijk (#90196) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Szerintem is király a forma, ha elkezdenél szúrni akkor elkezdene már nem természetesen (azaz nem jól) kinézni a dolog. A koxos méreteket én is meghagynám a színpadra, ott bőven elég.
Amúgy a kreatint még meddig fogod alkalmazni?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#90202) Ijk válasza Apollyon (#90201) üzenetére


Ijk
nagyúr

Amíg hajlandó vagyok megvenni. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#90203) Zola007


Zola007
veterán

Jut szm-be, ha büdös a shakeretek, akkor vegyetek újat!

Ezt is tegnap tanultam, az öltözőben mellettem ecsetelte a srác a haverjának, hogy ő pár napja elég durva gyomorrontást kapott és nem tudott rájönni mitől van.
Aztán eszébe jutott, hogy a shakere már régi, büdös is, kidobta és másnap vett 2 újat.

Szóval gyomorrontást elkerülendő 3 havonta cseréljétek a shakert mint a fogkefét!
____________

Erős idegzetűek mosogatószerrel is próbálkozhatnak használat után, de erről kérdezze meg kezelőorvosát és pszichiáterét.
Lehet, hogy én is azért nem fejlődöm, mert már 2 éves a shakerem, bár szaga nincs és most is otthon szárad a mosogatótálcán. De a biztonság kedvéért veszek 490-ért egy újat, hátha ki leszek ba$$va karácsonyra.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#90204) Woodslave válasza Zola007 (#90203) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:F a fogkefét cserélni kell?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#90205) Radnix válasza HussarF (#90181) üzenetére


Radnix
senior tag

Meg egyelore epp eleg ferdepados fekvenyomashoz, de mi lesz ha fejlődik? :P

Zola: Nekem van 7 éves shakerem es semmi baja, csak mar lekopott teljesen a szartech felirat :D

[ Szerkesztve ]

(#90206) Alpachino válasza Zola007 (#90194) üzenetére


Alpachino
veterán

Persze, azért sem lehet ezt árban annyira belőni, mivel mindenkinek mások az igényei és lehetőségei :K

Nekem egy jó kis szobabringa szolgálja a kardio edzéseimet. :)

Woodslave : akkor neked úgymond hosszútávú befektetéssel kellene számolnod :) Ez azért van, mert olcsó helyen edzesz :D

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#90207) Woodslave válasza Alpachino (#90206) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kizárt hogy valaha is ilyen otthoni termem legyen, mert soha nem vennék olyan ingatlant amiben elférne. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#90208) Zola007 válasza Alpachino (#90206) üzenetére


Zola007
veterán

ha nem kedvezményes bérlettel járnék, nekem is jobban fájna a 9500 / hó

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#90209) margithid


margithid
veterán

Érdekes dolgot figyeltem meg. Nyáron sokkal rosszabb íze volt a melegben a myproteinnek, most a kellemesebb időben teljesen más. Nyáron oylan mintha valami útóize lenne, meg mintha berohadt volna a fehérje vagy nem tudom :)

(#90210) madle válasza margithid (#90209) üzenetére


madle
őstag

lehet nyáron beleizzadnak a gyárban a melósok akik lapátolják :D

(#90211) Alpachino válasza Woodslave (#90207) üzenetére


Alpachino
veterán

Na igen, a leglényegesebb dologról nem is tettünk említést, az az üresen álló fűtött, kellőképpen nagy területű helyiségről, ami konditeremként fog éveken át funkcionálni. Ez családi házban könnyebben meghálósítható, panelben pl. elég bajos lenne....de nem lehetetlen :)

Nekem egy teljesen különálló épületben van az udvaron, tehát senkit nem zavarok az edzés közbeni hangos zenével, különböző utolsó ismétlés utáni hangokkal :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#90212) Zola007


Zola007
veterán

Nem rossz: [link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#90213) Zola007 válasza margithid (#90209) üzenetére


Zola007
veterán

nem volt más az íze, csak melegben nem vagy éhes, nem kívánsz semmit.
Én is finomabbnak érzem, pedig ugyanabból a zacskóból van, amit 2 hónapja bontottam és jól van tárolva is.

Az étvágy jön meg, ha jön egy kis lehűlés. Legalábbis magamon ezt vettem már többször észre.
Most is ki tudnám enni a hűtőszekrényt. Nem diétázom, de már így is többet eszek mint kellene :O, és éhes vagyok naponta többször, pedig a makróim már egy ideje túl vannak a szintentartó mennyiségen.

A kérdés, hogy egyek-e többet :F és hízzak be még jobban vagy mit csináljak. Zöldség mint ballaszt nem megoldás, abból 1-1,5 kilót eszek naponta.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#90214) .: JuSzT :. válasza Zola007 (#90213) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Tegnap már annyira untam a csokis , csokis kókuszos, csokis karamell fehérjéket, hogy végül a csokis kókuszos fehérje kapott egy kis diabetikus eperlekvárt. Na hát kurvajó is lett :D

1 kiló zöldség? Ejha, én 1 kiló kaját nem eszek meg egy nap összesen.
Szerintem én 200-250g CH val már bőven tömegelni fogok. Most már 3 hónapja vagyok 100 körüli napokon, az nekem egész jó. Remélem a 200-300 körüli napok és a kreatin új erőt ad majd.

[ Szerkesztve ]

(#90215) Tamoo válasza Zola007 (#90213) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én pár hete egész nap csak zabálnék. :D Ha így folytatom nem lesz jó vége.

(#90216) -Mike- válasza Tamoo (#90215) üzenetére


-Mike-
addikt

A legjobb, nézed a motivációs videókat közben meg zabálsz. :P

(#90217) Zola007 válasza .: JuSzT :. (#90214) üzenetére


Zola007
veterán

jó, de te diétázol éppen.
én úgy 2500-2800 grammot eszek egy nap + 5-6 liter víz, tehát nem illene éhesnek lenni.
Mindegy, nem számít, eszek inkább mert különben nem bírok odafigyelni munka közben, ha csak a kaján jár az agyam.

Most viszonylag nyugis időszak van, nem vagyok ideges állandóan, sokat ülök, ezért is nagy az étvágy.
Főzök majd egy adag zöld teát, hátha javít valamit

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#90218) .: JuSzT :. válasza Zola007 (#90217) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Ez volt a tegnapom, és gyakorlatilag egyfolytában tele volt a hasam :D

(#90219) Alpachino válasza .: JuSzT :. (#90218) üzenetére


Alpachino
veterán

1438cal-val diétázol ? :Y én 2000 alatt egy kicsivel, de így igy simán megvan heti 1 kiló, pedig ülőmunka, meg a súlyzós edzésen kívül semmit nem csinálok...na jó a kocsiba ki meg beszállok napi 10-szer :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#90220) .: JuSzT :. válasza Alpachino (#90219) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Nekem is ülőmunka, meg heti 4 edzés kb. Plusz tömegközlekedek.Én viszont 3 hónap alatt 4 kilót fogytam :)

Oké, hozzáteszem, előtte 1-2 évig nem volt súlyzós edzésem, szóval ebben benne van az is, hogy jött felé némi izom is. Szóval ez inkább testkompizició volt, mint fogyás/diéta.
Majd a következő 5 hétben lesz érdekes a diéta része.

[ Szerkesztve ]

(#90221) Alpachino válasza .: JuSzT :. (#90220) üzenetére


Alpachino
veterán

Szerintem, ha 1500-al diétáznék elfogynék, mint a holdvilág.. :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#90222) .: JuSzT :. válasza Alpachino (#90221) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Mivel előtte nem edzettem, nem volt honnan rontani, még így is fejlődtem :)

(#90223) .: JuSzT :. válasza Alpachino (#90221) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Vettem maltodextrint, hogy majd azt is rakok diéta után az edzés utáni turmixba.
Szerinted abból mennyit érdemes? 60g fehérje , 15g glutamin, 5g kreatin lesz az alap turmix. 30-40?

[ Szerkesztve ]

(#90224) Alpachino válasza .: JuSzT :. (#90223) üzenetére


Alpachino
veterán

:N

ilyen szigorú diéta mellett én nem tennék bele cukrot az biztos :( bőven elég bele a 15g glutamin és az 5g kreatin. Az én turmixom is ugyan így néz ki :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#90225) .: JuSzT :. válasza Alpachino (#90224) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

diéta utánt írtam :)
ergo kicsit tömegelősre váltok.

Már azért is kell valami CH, mert gyakran megesik, hogy olyan későn jutok el edzésre, hogy utána már nincs szilárd étkezés sajnos :(

[ Szerkesztve ]

(#90226) Zola007 válasza .: JuSzT :. (#90220) üzenetére


Zola007
veterán

sok izom nem jöhetett fel rád 1500 kalórián
inkább az idegrendszered "okosodott"

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#90227) .: JuSzT :. válasza Zola007 (#90226) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Akkor meg régen is izmos voltam :D csak nem látszott.

(#90228) Alpachino válasza .: JuSzT :. (#90225) üzenetére


Alpachino
veterán

Ja igen.... :) én akkor sem cukrozom a tejsavó turmixomat.. :N Zablisztet használtam erre a célra, vagy is tejsavó 50g+30g zabliszt+5g kreatin volt anno. :) Diéta idején cserélem ki a zablisztet a 15g glutaminra.

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#90229) .: JuSzT :. válasza Alpachino (#90228) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Mondjuk drága nem volt, de legalább a legnagyobb 5 kilósat vettem :) talán 2000 ft volt.

(#90230) .: JuSzT :. válasza Alpachino (#90228) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Mondjuk, sok helyen azt olvasom, hogy az edzés utáni jó visszatöltő, tömegelő turmix az kb : tejsavó + glutamin + malto + dextróz+kreatin
4 hónapig tervezek valami rendesebb tömegelősebb kajálást, tápkiegészítést.
Aztán 2 hónap szintentartó.
Majd 2 hónap diéta.
Július meg augusztus szintén szintentartó, aztán utána mehet 6 hónap tömegelés, 2-2-2 szintén ugyan az.

(#90231) Alpachino válasza .: JuSzT :. (#90230) üzenetére


Alpachino
veterán

Én inkább az edzés utáni rendes kaja CH-jában hiszek :) , amit kb. 1 órával az edzés után ajánlott elfogyasztani.

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#90232) .: JuSzT :. válasza Alpachino (#90231) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Addig elalszom :) és ha akkor eszem, tuti nem pihentető az alvás. ha már "rendes" kajálásról van szó

(#90233) kk831228


kk831228
addikt

.

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#90234) aleister


aleister
veterán

No jelentem kivettem az oldalsó hasizmokra vonatkozó gyakorlatokat a hasprogramomból...és azt tanácsolom, hogy tegyetek ti is így! :)
Azt kell, hogy mondjam, hogy van eredménye, de ennek nem örülök. :)
Eddig azt hittem, hogy a tömegelés miatt lett nagyobb az úszógumi a derekamon, de sajnos a feljött izom nyomja ki jobban a zsírt. Állati hülyén néz ki. Ha még le is megy majd a zsír róla, akkor is fura.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#90235) .: JuSzT :. válasza aleister (#90234) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Én is csinálok oldalra dölöngélést csigán is , meg kézi súlyzóval is. Mitől lett jobb? :) Mondjuk nekem már "kevés" ott a zsír.

(#90236) kk831228


kk831228
addikt

ÁÁ ez a fos google drive... :W

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#90237) aleister válasza .: JuSzT :. (#90235) üzenetére


aleister
veterán

Nekem 4 gyakszi volt erre, az egyik 15 kilós kézi súllyal. Annál a súlyt kivettem, így jobban edzi az elülső izmokat. Szerintem ez volt az egyik, ami megdobta. A másik meg, amit kivettem úgy nézett ki, hogy a hátamra feküdtem, kezek kinyújtva oldalra stabilizálni, lábak összezárva fel 90 fokban, majd balra-jobbra le a földig. Lehetőleg a felsőtest eközben ne forduljon el, nézzen felfele. Ez szinte csak oldalra megy.

Lehet, hogy valakinek olyan az alkata, hogy dob rajta. A masszív törzsű sporiknak tuti bejön, de nekem elég keskeny a derekam, csípőm, így nem ideális.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#90238) .: JuSzT :. válasza aleister (#90237) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Én mondjuk minden fajta izomnak örülök a hasamon :) én 20 as kézivel szoktam 3*20 ismétlést.

(#90239) kk831228


kk831228
addikt

Aelod: Ha már úgy is haskerekezel , néha szoktam én is, de ettől nem lesz kocka sajnos... :B ;) [link]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#90240) .: JuSzT :. válasza kk831228 (#90239) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

tuti kiszakadna a jobb vállam :)

(#90241) Woodslave válasza kk831228 (#90239) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez te vagy vagy higgyük el hogy te is így csinálod? ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#90242) kk831228 válasza Woodslave (#90241) üzenetére


kk831228
addikt

Ja, nem csak megtaláltam hogy hogy kellene nagyjából ... ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#90243) aleister válasza kk831228 (#90239) üzenetére


aleister
veterán

Ilyet én is szoktam csinálni a pályán csak kötéllel. Az annyival nehezebb, hogy az jobb-balra is el akar menni. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#90244) kk831228 válasza aleister (#90243) üzenetére


kk831228
addikt

Fasza, de igazából qurvára semmi hatását nem érzek /látok, annyi hogy jól néz ki kb... :B :) Elfáradok de 10 perc múlva semmi kb...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#90245) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

Kai nem indul a zolympian
de lehet csak a tavalyi szinjatek folytatasa

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#90246) kolosanyi válasza kk831228 (#90244) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mert nem jól csinálod. Nyújtott, zárt láb, kiakasztott könyök és "posterior pelvic tilt", azaz előre billentett medence kell hozzá. Úgy meg fogod érezni hidd el.

(#90247) kk831228 válasza kolosanyi (#90246) üzenetére


kk831228
addikt

Na majd kiprócálom... ;) Az első kettő menni fog de a medence az nem biztos... :)

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#90248) Alpachino válasza BÁ Nutrition (#90245) üzenetére


Alpachino
veterán

Azt nagyon sajnálnám, cedric mellett, Ő másik kedvencem... :(

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#90249) aelod válasza BÁ Nutrition (#90245) üzenetére


aelod
veterán

Megelőztél. Pont akartam írni. Elvileg ez hivatalos. De ki tudja lehet csak színjáték. Így nagy esélyes lett Rowden és Dennis és Dexter. Nem hiszem, hogy meg tudják verni az Ajándékot de remélem igen :) Ramy a fekete ló, a nagy kérdőjel.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#90250) aelod válasza kk831228 (#90239) üzenetére


aelod
veterán

Jó ez csak nem így kell kivitelezni ;)
Ja már látom leírták hogyan.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.