Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89051) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Jaja... tökmindegy ki mivel mennyit tol... ugyis ez a lényeg:

;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#89052) Zola007 válasza madle (#89050) üzenetére


Zola007
veterán

vádlinak a guggoláshoz nem sok köze van.
az egyik srác a teremben 140-be guggorászik meg MMA-zik, mégis olyan vastag a vádlija mint az alkarom. Ettől függetlenül nem szeretnék vele összerúgni

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89053) Peti78 válasza aelod (#89049) üzenetére


Peti78
őstag

Kicsit bele vau-vau
kox vagy nem kox.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#89054) Nightmare válasza aelod (#89049) üzenetére


Nightmare
senior tag

Jobb, ha nem látod. Nem akarod. :N Amikor az utolsó képét láttam, akkor inkább a lába tűnt túlfejlettnek. :K

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#89055) aelod válasza Peti78 (#89053) üzenetére


aelod
veterán

Végig olvasni nem bírtam. Betű kihagyások stb.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89056) madle válasza Zola007 (#89052) üzenetére


madle
őstag

lehet nekem is a bonyótól nyesszlett a lábam, ellenben erős. Én is gyerekkorom óta tolom az ipart, utóbbi két évben viszont csak a sulyzó, munka és suli miatt.

Lehet hogy célzottan semmi köze a vádlihoz, de a tartásban meg a mozgástartományban csak dolgozik valamit, és ha már nagy súlyokkal dolgoztatod a combot, valamit lehet ér. Ill. felhúzásnál is. Na mindegy, nem is ez a lényeg, hanem hogy a lábtoló mozgását helyettesíti e pl a guggolás?

(#89057) Woodslave válasza FollowTheORI (#89051) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na nem sok volt idáig amire ezt mondtam, de ezt a fizikumot elfogadnám :D ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89058) Woodslave válasza madle (#89056) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez inkább fordítva szokott felmerülni :D Szerintem guggolással is kimaxolhatod a lábad fejlettségét. (legalábbis azon a szinten) Amúgy meg tök mindegy. Nézd meg Johnny Jacksont biztos lábtolózik is, mégsincs sehol a lába a felsőtesthez képest.. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89059) Ribi válasza Peti78 (#89053) üzenetére


Ribi
nagyúr

Van benne igazság, de eléggé elmegy abba az iráynba, hogy mindneki toljon amit akar.
Aztán a végén tényleg annyi lesz a verseny, hogy ki mer többet beszúrni/beszedni. Már nem is érdekes ki mekkora, csak megnézni, hogy Pisti nyert mert túlélt napi 35 tablettás kúrát.
Plusz aki szed ez azt, az rendszerint nem az egészsége miatt teszi ezt, hanem csak nagy, izmos akar lenni. Mellette sokszor ugyanúgy szart eszik és egészésgügyileg kb. egy szinszten van a mekis disznóval.
És van aki tényleg vigyáz magára és mellette nagydarab is akar lenni. De amíg tényleg ez az elenyésző addig bizony a nagy átlag alapján ítélik meg a gyúróst. És az a kép viszont sokszor nem túl rózsás.
Azt is hozzá kell tenni, ha egy nőnek bazi nagy szilikon tsötsei vannak, akkor te sem képzelsz sok IQt hozzá. Szóval kettősmérce bejátszik. A nagy izom is egyfajta nagy szilikontsöts. :U

(#89060) aelod válasza Woodslave (#89058) üzenetére


aelod
veterán

Soha nem volt arányban a csávó. Bár most nyert a Texas Wings of Strength-en. Állítólag ő a legerősebb testépítő. Bár ezt saját magáról nyilatkozta. Láttam egy videót amikor Warrennel edzenek. Hát :DDD bitang az biztos.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89061) Dicker


Dicker
őstag

Na valami véleményt kérek. 20 évesen jó ez a forma, vagy még gyurmázzon rá kicsit? ;]

(#89062) Woodslave válasza Dicker (#89061) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K gondolom naturál

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89063) madle válasza Dicker (#89061) üzenetére


madle
őstag

inkább tartsa meg 35 éves koráig. Munka, család mellett. :)

(#89064) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Nekem a lábtoló nem fekszik, mert a derekamat terheli és fáj amikor a térdemet behajlítva magamra engedem a súlyt (porckorong sérvem volt pár éve). Mondjuk vádlizáshoz simán jó, mert ott viszonylag nyújtott lábbal kell a gyakorlatot végezni, így legalább akkor tudom használni. Szóval combra marad a guggolás, amit minden gyakorlatnál jobban gyűlölök :) Ennek ellenére sosem hagynám ki, mert ez fáraszt ki az egyik lehető legjobban.)

(#89061) Dicker: Ez tényleg király. Amúgy frankón naturál?

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#89065) Ijk válasza aelod (#89049) üzenetére


Ijk
nagyúr

Még év elején dobtam be olyan képet amelyiken látszik a lábam, azóta nem fotózgattam.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#89066) HussarF válasza aelod (#89049) üzenetére

Hát akkor biztos a szemem káprázik

Egyébként akkor tiszta voltam.

(#89067) Peti78 válasza Ribi (#89059) üzenetére


Peti78
őstag

Egyetértek. Az írás nagy részével is, na nem a gyúrós-koxos vonallal, mert erről testépítésről én még nem tudok nyilatkozni. Nade a szilikoncsöcs is kox, van akinek tetszik, nekem egyáltalán nem. Persze az üres szatyormellek sem. Kondi kox elítélt, csöcskoksz pedig lassan elvárt. Megjegyzem, sokan csöcskoxolnak, akiknek eredendően szép melleik voltak (ízlés). Míg ha egy gyúrósjózsi koxol, az maga az eretnekség. Kettős mérce valóban.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#89068) aelod válasza Ijk (#89065) üzenetére


aelod
veterán

(#89066) HussarF
Valóban.

(#89061) Dicker

Erre mondják, hogy pengeéles forma. Wood persze, hogy naturál nem látod milyen inas? :DDD

(#89065) Ijk

Viszont te magas lehetsz.

(#89069) .: JuSzT :.

Az a szabály, hogy minél nagyobbak legyenek. :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89069) .: JuSzT :. válasza aelod (#89060) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Megnéztem én is most egy közös válledzésüket. Hát, egy szabályos gyakorlat sem volt. Nem értem :)

(#89070) Dicker válasza Woodslave (#89062) üzenetére


Dicker
őstag

Az, versenyre készül ott meg mindenki naturál. (mert már lejárt a felezési idő) ;]
Amúgy elég alázatosan csinálja, szóval belőle lehet még valami, és a tervei is efelé mozognak. Nem egy pámpgabo.
Hogy 35 évesen hol lesz? Ha így folytatja a formája csúcsán, mert akörül érik el. Így valószínű nem tartja ezt a szintet, hanem továbblépi. A gyerek is belefér, nem értem miért lenne hátráltató tényező anyagi okon kívül, de ha telik rá akkor nem zavar meg semmit.

(#89071) Ijk válasza aelod (#89068) üzenetére


Ijk
nagyúr

187cm, 98kg.

Peti78: Jó lenne ezt a kox témát tisztába tenni. A kox olyan vegyület ami a hormonrendszeredbe nyúl bele drasztikusan. A kávé, edzés előtti, teljesítményfokozók, szilikoncsöcs nem kox.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#89072) FollowTheORI válasza Ijk (#89071) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mármint az anabolikus kox, ami abba szól bele mennyi izmot tudsz nőveszteni, meg úgy általában a növekedésbe.

Mert van más kox is... teljesítménynövelő pl, vagy ami a regenerálódást segíti csak. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#89073) aelod válasza FollowTheORI (#89072) üzenetére


aelod
veterán

Pl.? :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89074) Ijk válasza FollowTheORI (#89072) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az én tudatomban kox = anabolikus szteroid. Nincs olyan hogy anabolikus kox.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#89075) FollowTheORI válasza aelod (#89073) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Amit az atléták szednek. :D

Nem járok ilyen köröbe... :P

De pl EPO.

(#89074) Ijk

Vágom persze. De azért vannak más cuccok is. Azért írtam. :D
Pont azért van a fejekben az hogy már a fehérjepor is kox (köznép), mert ilyen általánosan summásan fogalmaznak gyakran.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#89076) aelod válasza FollowTheORI (#89075) üzenetére


aelod
veterán

Akkor elárulok valamit, az atléták is anabolikus szteroidokat szednek. Ha az EPO-ra gondolsz az is egy hormon.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89077) -Mike- válasza FollowTheORI (#89075) üzenetére


-Mike-
addikt

Micsoda? Az atléták is gogszolnak? Hát itt már semmi sem szent? Még a végén kiderül, hogy az úszók is, ja várj...
;]

(#89078) madle válasza Dicker (#89070) üzenetére


madle
őstag

Hát azért nem egyszerű összehozni a dolgot szerintem a munka, család mellett, de persze ha valaki erre ennyire koncentrál biztos megy, egyébként nagyon jól néz ki. Szeretnék ilyen formát.

(#89079) FollowTheORI válasza aelod (#89076) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Olvasd el újra amit írtam. :D

(#89077) -Mike-

Te is...

Mármint hogy mit mire és minek a vonatkozásában írtam. Csak hogy ne legyen félreértés meg vélt ellentmondás.

Én nem ellentmondok ezeknek.

Onnan indult ljk hogy: "A kox olyan vegyület ami a hormonrendszeredbe nyúl bele drasztikusan."

Aztán tisztáztuk hogy mi a kox... mert ami hormonrendszerbe nyúl drasztikusan az lehet más is, mint anabolikus szteroid. :R

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#89080) Woodslave válasza madle (#89078) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jól kell nősülni, vagy ebből kell vinni haza a lóvét és akkor nem pampoghat az asszony. Normális nő gyerek mellett nem fogja eltűrni hogy hobbi szinten heti 10-szer edzél elzabáld a lóvét meg kockáztasd az egészséged koxolással. (sztem)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89081) aelod válasza Woodslave (#89080) üzenetére


aelod
veterán

Ott a pont. Már a hobbi szintű edzést is nehezen viselik néha :) Ebből pénz csak komoly szinten lesz. Pl. Tóth Dani, Molnár Peti csak, hogy a hazai nagyágyúkat említsük.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89082) FollowTheORI válasza aelod (#89081) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

És sajnos már a tápkiegbolt meg fitness edző piac is telített... ;]

(Hogy mellette gyúrogasson az ember hobbiból és pénz is legyen.)

Más...

Valaki vásárolt már itt, mik a tapasztalatok? :D
http://kalvinsport.hu/

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#89083) Peti78 válasza FollowTheORI (#89075) üzenetére


Peti78
őstag

"fehérjepor is kox (köznép)" Egy hónapja csinálom, és máris koxolok (köznép)
Ijk a szilikoncsöcs nem kox. Elfogadom. De mi lenne, ha az izomzat beültetése is pár műtét lenne. Az elfogadottabb lenne mint a kox?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#89084) aelod válasza Peti78 (#89083) üzenetére


aelod
veterán

A jövő a génmódosításban van. ;]

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89085) szuszinho válasza aelod (#89081) üzenetére


szuszinho
őstag

Most én viselem nehezen, hogy csak a zasszony tud lejárni edzeni :DDD

(#89086) Zola007 válasza Dicker (#89070) üzenetére


Zola007
veterán

én már annak is örülök, ha 35 évesen az egyik meg lesz a pénz, feleség, gyerek, kockahas közül, nem hogy egyszerre mind a négy :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89087) FollowTheORI válasza Zola007 (#89086) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Akkor tényleg húzz bele abba a kockahasba... mert a pénzes gyerekes feleség még összejöhet egybe utána. :DDD

[link] ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#89088) Dicker válasza aelod (#89081) üzenetére


Dicker
őstag

Valahol, azért el kell kezdeni, meg ezalatt a szint alatt is lehet keresni. ;]
Az, hogy egy nő meg mit visel el. Olyat kell választani, amelyik elviseli. :DDD

(#89089) aelod válasza Dicker (#89088) üzenetére


aelod
veterán

Igaz. Szélsőséges volt a példa. Igen olyannal élek együtt immáron 4 éve. :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89090) Zola007


Zola007
veterán

nincs valakinek ingyen szállítás kuponja a shop.builder-re?
kellen egy cucc, de feléri árban a posta

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89091) gaborn1 válasza Zola007 (#89090) üzenetére


gaborn1
tag

Most lesz szülinapom, én kaptam kódot szállításhoz, azt te is fel tudod használni?

(#89092) madle válasza Woodslave (#89080) üzenetére


madle
őstag

szerintem is egyébként. Meg nem is tartom olyan nagy fontosságúnak ezt a gyúrás témát. Úgy se leszek izmos, minek koplaljak. :N :N

(#89093) Peti78 válasza aelod (#89084) üzenetére


Peti78
őstag

Akkor abbahagyom a koxot, ezt meg bevárom.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#89094) HussarF válasza aelod (#89084) üzenetére

A miosztatint kell kiütni, csak az már ivarsejt korban kell, utólag már nem lehet a génekbe belenyúlkálni. Vagy a fene tudja, majd Zola megmondja. Tesóm állatorvos-hallgató, amikor mutattam neki ezt a tehetnet, hogy nekem ilyen gogszot fejlesszen már, hogy így nézzek ki, üsse ki a miosztatinom, azt mondta, hogy én azt már beszoptam, késő.

(#89095) aelod válasza HussarF (#89094) üzenetére


aelod
veterán

Igen utánaolvastam én is a dolognak. De ha ivarsejt korban kiütöd akkor melyik nő szülne meg egy 15kilós 7% testzsírral rendelkező gombócot? Az nem felsír hanem felordít, hogy lábnap/háború ;]

Akkor megkérdezhetnéd tesódtól, hogyan van az, hogy a kutyám egész nap döglik a kanapén mégis keresztszálkás combizma van? Anabolikus a kanapé? :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89096) Ijk válasza aelod (#89095) üzenetére


Ijk
nagyúr

És amikor hazaérsz felnéz a combodra majd visszafekszik és alszik tovább. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#89097) God Vazzeg válasza aelod (#89095) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:DDD

(#89098) aelod válasza Ijk (#89096) üzenetére


aelod
veterán

A te vállaidat nézte és visszafeküdt. :D

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89099) Woodslave


Woodslave
nagyúr

egy kis tudás :D [link]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89100) kk831228 válasza aelod (#89098) üzenetére


kk831228
addikt

;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.