Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76051) Zola007 válasza mayday00 (#76050) üzenetére


Zola007
veterán

1, erőkeret
2, ennél a fajta nyomásnál meg a mell összehúzására koncentrálsz és nagyobb arányban tudod kikapcsolni a tricepszet

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#76052) FIREBLADE78 válasza mayday00 (#76050) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nevét nem tudom,de az azért van hogyha guggolsz és véletlen leesik rólad vagy pofára esnél,akkor még se üssön agyon a súly :D Ezt a gyakorlatot semminek tartom,erőlködés. Pont a lényeg hiányzik,amikor fullra leengeded a rudat. Ennyi erővel pumpálhatná 5 cm-es tartományban is.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#76053) margithid


margithid
veterán

Másnak is kemény a széklete a sok fehérjétől?
Hogy lehet ezen változtatni? Már rendes aranyerem van...

(#76054) -Mike- válasza margithid (#76053) üzenetére


-Mike-
addikt

Szilvalekvár romlott tejjel!

(#76055) mayday00 válasza Zola007 (#76051) üzenetére


mayday00
őstag

Kérdés, ilyen kis mozgástartományban ,,dolgozik" e a mellizom :U

#76053) margithi sok vizet iszok, szerencsére ilyen problémám nincs :K

(#76054) -Mike- vagy cukrozott olvasztott sertészsír :K

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#76056) shteer válasza FIREBLADE78 (#76049) üzenetére


shteer
titán

Este megnyirom a borostamat. Az jo lesz? :U

..szerintem jónak tűnik

(#76057) Cassidey válasza margithid (#76053) üzenetére


Cassidey
senior tag

Jó lenne bevinni 25-30g rostot is.

[ Szerkesztve ]

(#76058) FollowTheORI válasza margithid (#76053) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igyál több vizet...

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#76059) FIREBLADE78 válasza shteer (#76056) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Hülyeségekkel és hülyékkel nem foglalkozok,most ehhez nincs idegzetem.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#76060) kennystyle válasza KoVee84 (#76047) üzenetére


kennystyle
tag

Nem tudom neked mennyire magas, de nekem is az volt. Voltam elég rendes kivizsgáláson évekkel ezelőtt, nem tudták mitől úgyhogy arra fogták hogy kisgyerek kormoban volt vesegyulladásom, elég problémás eset, biztos valami szövődmény... Több féle gyógyszerrel lett beállítva, anélkül 150 körül volt, aztán gyógyszerrel (Monopril) 140 alatt azért. A per része mindig rendben volt úgy 70-80 között.
Mindig nirmálisan ettem, de az utóbbi 1-2 évben mióta nagyon odafigyelek a kajálásra, főleg a sok zökdségre, vitaminok minden lószar... lement 130 környékére, gondoltam szép lassan elhagyom a gyógyszert próbaképp. Mióta abbahagytam azt azóta is 125-135 / 65-70 stabilan, a pulzusom meg 45-55 közt.
BCAA-tól soha nem tapasztaltam semmit, bár 10g-nél többet nem nyomtam egybe.
Plusz ami szerintem sokat számított még, hogy korábban átlagban 6 max időnként 7 órát aludtam, mostanában ritkán van 7 alatt.

(#76061) Dicker válasza Zola007 (#76051) üzenetére


Dicker
őstag

A kettes az pont fordítva van. Ugyanaz, mint a földön való fekvenyomás.

(#76062) Zola007 válasza mayday00 (#76055) üzenetére


Zola007
veterán

dolgozik
Semmi szükség a mellizom edzéséhez 0 vagy -10 fok alá engedni a felkart. Jobban megnyúlik, de az erejéhez nem tesz hozzá, viszont a vállat sokkal jobban nyírja

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#76063) syl5


syl5
őstag

Ijk!

Ha jól emlékszem, de szoktál HIIT-val zsírt égetni.
Utána mennyi idővel szoktál kajálni, hogy optimális legyen a zsírfelhasználás? Neked hogy használt a legjobban?
Én most úgy csinálom, hogy előtte 2,5-3 órával eszek csirkerizst, majd fél órával előtte betolok vagy 8 g BCAA-t, után 8 g BCAA + 8 g glutamin. Után kb fél órával eszek csirkerizst.
Szerinted jó így?

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#76064) Ijk válasza syl5 (#76063) üzenetére


Ijk
nagyúr

Biztos. ;]
Őszintén szólva nem nagyon foglalkoztam azzal hogy mit mikor eszem. Nagyjából van egy napi makró bevitelem, amit elosztok ahogy sikerül. Nyilván érdemes éhgyomorra kardiózni, ha nem akarsz behányni félúton. Csináld úgy ahogy jólesik szerintem, a lényeg hogy el legyen végezve.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#76065) -Mike-


-Mike-
addikt

Otthoni karedzéshez
Brittany Renner
Régi de többször meglehet nézni ;]

[ Szerkesztve ]

(#76066) sutyesz96 válasza KoVee84 (#76038) üzenetére


sutyesz96
őstag

Na végül egy BCAA-Xpresst rendeltem.

A benne lévő mátrix elég ahhoz hogy ne a 'zizmomat zabálja az aerob/kardió? :D
Vagy kellett volna még mellé a gluta vagy egy L-karnitin?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#76067) -Mike- válasza sutyesz96 (#76066) üzenetére


-Mike-
addikt

L-karnitin nélkül sehova. Miskócon ezt tukmálták rám, finom is meg hat is ;]
Extrfiti carni liquid

(#76068) pityaa23 válasza syl5 (#76063) üzenetére


pityaa23
senior tag

Szerintem nyugodtan tolj egy szénhidrátos fehérje turmixot, ez rendesen használja az izmokat! Kb mint egy rövidebb súlyzós edzés.

(#76069) Woodslave válasza sutyesz96 (#76066) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ez hogy van amúgy? Az aerobnak van egy üzemanyag igénye, mondjuk x% prot x% zsír és x ch ha bcaa-zol akkor nem izomból fedezi azt a részt?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#76070) sutyesz96 válasza Woodslave (#76069) üzenetére


sutyesz96
őstag

Mike: kajak? :o

Wood: Hát én nemtom aszonták' ez jó. Azt hittem ti majd tudtok mondani valami okosat. ;]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#76071) KoVee84 válasza kennystyle (#76060) üzenetére


KoVee84
senior tag

Nézd, kb 5 éves korom óta rendszeresen sportolok, mozgok. Nem cigizek, egy átlagos magyar embernél sokkal normálisabban táplálkozom. Az egyetlen ami problémás lehetne, az a pálinka meg a 2 év coronita még 2008 környékén. Voltam kardiológusnál, az ultrahang alapján a szívem tankönyvbe való, vérképem teljesen rendben (1 vmi volt határérték környékén) aztán kaptam 24 órás mérőt, és mikor alszom, akkor a vérnyomásom teljesen rendben van, így maradt a stressz. Jövő hét csütörtökön megyek kineziológushoz, adok neki egy esélyt :K

(#76072) HussarF válasza syl5 (#76063) üzenetére

Ijk!
Ha jól emlékszem, de szoktál HIIT-val zsírt égetni.

Ezen a mondaton meghaltam
Ijk már akkora kemény, hogy ő nem edzeni szokott, hanem közvetlenül zsírt égetni :DDD

(#76066) sutyesz96
Remélem ízesítetlent vettél, az ízesített a lányoknak való ;]
Én is évekig toltam azt, első években mindig megbántam, hogy keménynek éreztem magam és ízesítetlent vettem, mert egy hétig kb. majd elhánytam magam tőle és nem tudtam, hogy hogy fogom legyűrni. Aztán a végére már úgy ittam, mint más a kólát. De én most áttértem a Pharma First-ös BCAA-ra, mert abban 8:1:1 az arány a leucin javára, ami a legfontosabb elágazó láncú aminosav. Igaz abban van egy kis ch is meg ízesített is, de na, fogjátok rá, hogy öregszem ;]

(#76069) Woodslave
Amúgy valami ilyesmi a lényeg, ha lezabálta a glikogént az izom, akkor valami gyorsan elérhető után néz, és nekiesik a BCAA-knak az izmaidban, mert ahhoz könnyen hozzáfér, ezért kell többletet nyomni.

[ Szerkesztve ]

(#76073) sutyesz96 válasza HussarF (#76072) üzenetére


sutyesz96
őstag

Akkor te már nyanya vagy. :DDD

Amúgy igen, és még olcsóbb is volt mint az ízesített. Igaz az 700g.

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#76074) HussarF válasza sutyesz96 (#76073) üzenetére

És megkóstoltad már? Akkor jön majd az orgazmus ;]

(#76075) -Mike- válasza sutyesz96 (#76070) üzenetére


-Mike-
addikt

Én mindig gurítok le l-karnitint (napi többször), edzés előtt fél órával kötelező rituálé, és amikor oda érsz a teremhez és még zárva te meg sík ideg vagy hogy megy belőled ki a mátrix.. az a legjobb. ;]
Amúgy lehet k.nagy placebo az egész...

[ Szerkesztve ]

(#76076) sutyesz96 válasza -Mike- (#76075) üzenetére


sutyesz96
őstag

Brit tudósok által bizonyított hatás.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#76077) KoVee84 válasza HussarF (#76072) üzenetére


KoVee84
senior tag

Ja,most jut eszembe, hogy tőled meg kérdezni akartam, hogy hova sikerült beadnod a vinit, hogy így begyulladt? Izom és csont közé? Mert van egy cimbim, aki ugyan így járt, szintén vállba és a tűvel megsértette a csonthártyát... Nem volt szép :Y ha már nem bírod popiba, akkor már inkább comb... Csak az überhardkór állatok tolják vállba-mellbe-tricepszbe :U

(#76078) Woodslave válasza HussarF (#76072) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja lezabálta ;] Arra akartam kilyukadni, hogy fingunk nincs, csak ezt mondta az izmos bácsi a reklámban ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#76079) HussarF válasza KoVee84 (#76077) üzenetére

És ki mondta, hogy én nem überhardkór állat vagyok? ;]

Rövid tűt használtam, amivel nem érhettem el a csontot. Egyszerűen csak a fertőtlenítés része elég elnagyolt volt. Meg mivel rövid volt a tű és nem ért el a fiola aljáig ezért össze-vissza ügyeskedtem, hogy az aljáról is ki tudjam szívni az anyagot. Az ügyeskedések közben pedig a cucc meg a tű is elveszthette a sterilitását.
Balfasz voltam na, nem orvostanhallgató voltam. Különösebben meg senki nem segített, próbáltam legjobb tudásom szerint csinálni. Úgy voltam vele, hogy ha a cigányoknak sikerül, akkor csak én is meg tudom már csinálni. Amúgy egész jól ment, majdnem végigértem a kúrán, már a vége felé ütött be a baj.
Utána az egyik csinos nővér is mondta nekem, hogy inkább fenékbe kellett volna adnom, vagy ha nem tudom, szólhattam volna neki és beadja ;]

(#76078) Woodslave
Jó hát a táplálkozástudomány az nem egy egzakt tudomány, de azért ha ilyesmi eredményeket kapnak, akkor lehet benne valami. Persze nem mondom, hogy ha nem szeded, akkor elfogysz az aerobtól, de ha belefér a keretbe, miért ne?

[ Szerkesztve ]

(#76080) Woodslave válasza HussarF (#76079) üzenetére


Woodslave
nagyúr

te is beadtad volna neki mi? ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#76081) proof88 válasza margithid (#76053) üzenetére


proof88
addikt

Hát én a reggeli 150 gramm zabpehellyel nyomok be 1 adag fehérje port. Amióta zabpelyhet fogyasztok, egyáltalán nem kemény, kicsit lazább mint kéne lennie. Mondjuk a helyzet rosszabb volt a rozskenyérrel. Várom hogy hozzászokjon a belem, mondjuk már hónapok óta várom ... lehet nem is fog hozzászokni? :F

(#76082) madle válasza HussarF (#76079) üzenetére


madle
őstag

Az a baj a vinyóval, hogy vizes bázisú és kikúrt módon gyullad, de vállba hatványozottan szopás, alapból a vérerek miatt is cinkes. Haverom a combjába tolta elől és úgy begyulladt, hogy ki kellett vágni a lábából. Ráadásul 2009-ben volt ez az eset, azóta meg csak azt olvasom, hogy sehol nem kapni igazi stanozololt depotban. Azt tudom a régi sárgás-barna feliratos Zambon működött, de utána már az is hitvány fos volt, leülepedett az aljára a hatóanyag és alig volt valami, láthatóan szar volt :D

(#76083) sutyesz96 válasza madle (#76082) üzenetére


sutyesz96
őstag

Csak engem zavar egyébként hogy ennyire főtéma lett a kox itt (is) a fórumon? :(

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#76084) bbuffy válasza proof88 (#76081) üzenetére


bbuffy
senior tag

Főzd meg a zabot. Nekem jobb lett a helyzet, minden negatív hozadéka megszünt egyből.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#76085) Unsign válasza sutyesz96 (#76083) üzenetére


Unsign
tag

Aki pont most kapott kedvet megérdemli :)) Engem nem zavar, úgyis csak olvasok rola

(#76086) madle válasza sutyesz96 (#76083) üzenetére


madle
őstag

Miért? Attól hogy nem támogatom még tudhatok róla, hogy mi miért van, nem? Mivel érdekel a sport téma, és minden vele kapcsolatos dolog...

én szeretek ezekről tudni, olvasni, mivel ha már foglalkozom a testemmel, belemerülhetek a hormonháztartásba is, mivel az egyik elég nagy bodybuilder fórumon is kifejezetten ezt a témát olvasom, onnan sokmindent meg lehet tudni..ha nem érdekel/zavar, akkor amint meglátsz egy szteroidhoz köthető szót vagy mondatot, skippeld.

(#76087) Zola007 válasza madle (#76086) üzenetére


Zola007
veterán

fórummotorba betennék egy html kódot [ST]...[/ST] szürke "szteroid" formában a korábbi spoiler mintájára ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#76088) madle válasza Zola007 (#76087) üzenetére


madle
őstag

úgy már unalmas lenne! Mindig csak a rizs-csirkéről meg a zöldségről hallani, illetve a "mit csináljak bicepszre, hogy csúcsos legyen?" kérdések. :K

(#76089) shteer válasza sutyesz96 (#76083) üzenetére


shteer
titán

igen.

..szerintem jónak tűnik

(#76090) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Hát jó. :)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#76091) Dani82 válasza sutyesz96 (#76083) üzenetére


Dani82
senior tag

Szerintem igen. Ez legalább egy érdekes téma, nem mint a napi 5 db egyforma kérdés a soundra készülőktől... :U

(#76092) madle válasza Dani82 (#76091) üzenetére


madle
őstag

Úgy úgy! Van egy srác a teremben aki 6 éve mindig ezt mondja "Nyárra kigyúrom magam és elmehet mindenki a faszomba" :C

Ma egyébként kar edzés volt, csodálkoztam mert mindig tricepsz az első és nem fájt a könyököm. Erős bemelegítés, majd tolockodás és szűken fekve, fel is mentem 90kg-ig mindenféle rossz érzés nélkül. Majd jött a bicepsz és olyan szinten vissza kellett vennem a súlyokat, hogy üres rúddal csináltam a gyakszit. Épp ilyen kedve volt a könyökömnek, vagy olyan szögben állt, hogy ettől kezdett el szúrni.
Egy hét múlva lejár a bérlet, pihenek két hetet, utána újra visszamegyek és ha fáj akkor komolyan elgondolkodom a műtéten.

(#76093) Dazsar


Dazsar
aktív tag

mostanság ez a Jeff gyerek nagyon barátkozik a Zyzz bátyjával, ha eddig nem tolt semmit akkor most fog :DD

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#76094) Radnix válasza Dazsar (#76093) üzenetére


Radnix
senior tag

Pont nemrég láttam újból egy videóban youtube-on zyzzről egy bevágást, és régen anno nagyobbnak tűnt, miért lett akkora legenda, nem is értem, tényleg összehozható koksz nélkül az a forma, ljk pl szerrintem nagyobb izomtömeg van, csak még szálkásabb lenne, és jobban nézne ki.

(#76095) kexksz válasza Dazsar (#76093) üzenetére


kexksz
addikt

Jeff kb mindent tolt, amit csak lehet.

(#76096) madle válasza Radnix (#76094) üzenetére


madle
őstag

Fel volt a srác hypeolva rendesen, hogy "hűűű csont sovány volt és hogy kiverte magát" egyébként ha jobban rákeresel, olyan hullámvölgyei voltak, hogy beszarás, látszott a fazonon, hogy nem a kaja alkotta...

De ez minden aesthetic fitness gurura igaz, tele vannak mint a deles. Egy ilyen száraz verseny fazont fenntartani egész évben nem kicsi feladat.

(#76097) Dazsar válasza madle (#76096) üzenetére


Dazsar
aktív tag

hullám völgyei?

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#76098) madle válasza Dazsar (#76097) üzenetére


madle
őstag

Ja, egyszer fenn-egyszer lenn. Nagyon nem volt neki folyamatosan stabil a forma. Szóval erősen a cucctól függöt, hogy épp milyen formában van. Meg amit itt mondtak előttem is pl Ijk odaverné formára a sokkal nagyobb izomtömeggel. Csak fel volt hypeolva a srác.

Egyébként pont a Zyzz meg a Jeff Seid akiket nem tudok hova tenni egyáltalán, volt egy jó kis kárászraj fazonuk kis testtömeggel és úgy teszik(ték) magukat mint a királylányok. Azért ha összehasonlítod a fazont a Jaco de Bruyn-al más kicsit.

(#76099) Dani82 válasza madle (#76098) üzenetére


Dani82
senior tag

A magyar fitnessmodellek, akik kicsit jobban neznek ki, mint az atlag mens physic versenyző, tehát nem 20 éves és 1,5 év edzés után 75kg hanem pl. azok akiket itt a kolléga linkelt egyel feljebb [link] mert vannak hasonló magyar srácok itthon is, vajon mit és honnan szereznek be? Ők sem eredeti kémiát tolnak, kizárt, hogy ezen a szinten saját orvossal rendelkezne mindegyik mégis tolják a kémiát, de honnan?

(#76100) Cassidey válasza Dani82 (#76099) üzenetére


Cassidey
senior tag

Miért nem mész el egy edzohoz aki benne van a korforgasban?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.