Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76551) madle válasza -Mike- (#76550) üzenetére


madle
őstag

Menyj már! :DDD

Lazar amugy a hasa miatt lett szerintem felkapva, mert ritka szabályos hasizommal rendelkezik, meg ehhez azért le is van száradva szépen, szerintem a súlya is pontosan az ami egy hobbigyúrós számára példaértékű és követendő, 90 valahány kiló full szárazon. Én például szeretnék úgy kinézni és akkora lenni. De az igaz, hogy fel van sztárolva, mivel ebből él, azért tolja a dumát, hogy légy az online kliense mert csak a kaján múlik az egész, ahan.. :)

Simeon Panda és társai meg a következő szint, na ők már kegyetlen frankók, de úgy én már nem szeretnék kinézni. Hülyén is néznék ki a világomban, a barátaim között, meg a munkámban ha ilyen formával szaladoznék :D :D

(#76552) BÁ Nutrition válasza -Mike- (#76550) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

es ugy nezd hogy az szabalyos fekvenyomas...
pont multkor lattam egy tok ugyanilyet vmi faxbook videoban, es versenyen volt

kb pont ezert nem is erdekel semmilyen verseny meg mert gyenge vagyok ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#76553) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#76549) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Én vidéki vagyok nem látok ilyeneket

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#76554) Zola007 válasza Woodslave (#76548) üzenetére


Zola007
veterán

Néha neked is az agyadra megy a korán kelés :U
Szóval nem mondtam hogy sz.r, csak azt, hogy ilyenből járkál még közöttünk is, nem kell elmenni egy Zimbabwei dzsungel mélyére, hogy ilyet lássunk

Ettől még irigylem a formáját, a belefeccölt időt és pénzt kevésbé, a patikát még annyira se, azt meg biztosan tudom, hogy a büdös életben nem fogok így kinézni és ezzel azt hiszem kerek is a történet.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#76555) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#76553) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én is de nem egy jobbat láttam már a teremben pedig volt amikor kb 30an jártunk

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#76556) Zola007 válasza madle (#76551) üzenetére


Zola007
veterán

ahányszor említitek, erről a Panda gyerekről mindig ez jut eszembe a SP-ból :DDD : [link]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#76557) Takuun


Takuun
aktív tag

Ha valaki tud szerezni ginkgo bilobát, lecitint, omega 3-at és gingseng-et kapszulás vagy tablettás formában kérem vegye fel velem a kapcsolatot! Sajnos az eddigi forrás megszűnt.
Nem Magyarországon forgalmazott alacsony hatóanyag tartalmú termékek érdekelnek, hanem normális hatóanyag tartalmú!

(#76558) Casanova* válasza madle (#76551) üzenetére


Casanova*
veterán

az én hasizmom és mellizmom olyan,csak nem olyan száraz. :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#76559) Woodslave válasza Zola007 (#76554) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Jóvan én kérek elnézést nálam alacsonyabban van a léc nekem ez bőven extra kategória

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#76560) Zola007 válasza Woodslave (#76559) üzenetére


Zola007
veterán

Nem jön szembe minden utcasarkon az tény, de nem érdemel akkora hypeot amekkora van körülötte

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#76561) Woodslave válasza Zola007 (#76560) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szerintem pont ezért van hype. Kemény munkával naturál elérhető fizikum ígéretével kecsegtet :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#76562) Zola007 válasza Woodslave (#76561) üzenetére


Zola007
veterán

hú de elegánsan megfogalmaztad, hogy "átb.szás" :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#76563) madle válasza Zola007 (#76562) üzenetére


madle
őstag

Ja diplomatikus megfogalmazás volt :D
Szexuális zaklatás panda :DDD

Mai jócselekedetem is megvolt, beköptem a zsekákat, elbújva mértek itt a városba, nagyon sunyik.

(#76564) Woodslave válasza Zola007 (#76562) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azt csak ő tudja :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#76565) troller válasza Woodslave (#76564) üzenetére


troller
senior tag

Lazar Angelov – Natty or Not?

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#76566) Woodslave válasza troller (#76565) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja olvasom azt az oldalt.

igazából nekem mindegy, mert én nem veszek meg tőle semmit, igaz küldözgeti az emaileket (de én akartam) Mondjuk ettől függetlenül zavar azért az egész iparágat átlengő átbaxás bűze, de ez van.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#76567) troller válasza Woodslave (#76566) üzenetére


troller
senior tag

Tudom, szerintem pont a te egyik linkelésed alapján találtam meg én is. ;)
Modjuk a srác már az egészséges szinten túl pörög a témán szerintem.

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#76568) Woodslave válasza troller (#76567) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja eléggé kikészült hogy nem lett izmos ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#76569) troller válasza Woodslave (#76568) üzenetére


troller
senior tag

ahelyett hogy ő is vett volna cuccot valamelyik dílertől a teremben... ;]

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#76570) Woodslave válasza troller (#76569) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mondjuk pár cikkét már én is túlzásnak találom, ennyire azért nem akarok belekeseredni :D

pont tegnap kezdtem megint felhúzást csinálni, mert érzem hogy gyengébb a hátam ha nem csinálom. Nem edzésen, hanem úgy a mindennapokban. :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#76571) Casanova* válasza troller (#76569) üzenetére


Casanova*
veterán

ha mi topik lalók Amerikában élnénk,itt mindenki simán kb. olyan izmos lenne,mint Lazar. usában az orvos kiírja neked a jó tiszta eredeti cuccot.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#76572) shteer válasza Casanova* (#76571) üzenetére


shteer
titán

Szoval usaban ezert izmos mindenki

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#76573) -Mike- válasza shteer (#76572) üzenetére


-Mike-
addikt

Ott egy elhízott embert sem látsz.

(#76574) Ijk válasza troller (#76565) üzenetére


Ijk
nagyúr

Beütöttem anevét a gúgliba és kidobta a lifetilt-et a találatok között. Innentől kezdve nem érdekel kicsoda ő. Amúgy sincs fent az angol wikipédián. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#76575) Casanova* válasza shteer (#76572) üzenetére


Casanova*
veterán

így van! :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#76576) Woodslave válasza Casanova* (#76571) üzenetére


Woodslave
nagyúr

olvasd inkább mit mond erről Steve Namat.. Átlagember qrvára nem jut ott se jobb cucchoz, sőt. Inkább akkor már valami arab országba kéne menni :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#76577) Casanova* válasza Woodslave (#76576) üzenetére


Casanova*
veterán

állítólag usában az orvos kiírja neked a cuccot. gyógyszertárból csak jó eredeti cuccot kapsz.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#76578) Ijk válasza Casanova* (#76577) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nehezen tudom elhinni, aztán a hülye meghal az orvost veszik elő.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#76579) Woodslave válasza Casanova* (#76577) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem vitatkozom, ez minket még annyira se érint mint a heti kettő mellezés ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#76580) Apollyon válasza Ijk (#76578) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Az orvos pedig megállapítja, hogy megállt a szíve, ergo természetes halált halt.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#76581) kexksz


kexksz
addikt

Why The Deadlift Is an Overrated Lift - The deadlift takes more than it gives back.

Mit gondoltok erről? Illetve ti milyen gyakran csináltok deadliftet?

(#76582) Woodslave válasza Apollyon (#76580) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ha ez tök legál lenne nem lett volna nagy hír amikor Stallonét megfogták némi növivel meg kitudja mivel. Pont arról van szó, hogy amerikai bloggerek, youtuberek nemcsak azért nem beszélnek a PED használatról mert akkor csúnya fiúk lesznek, hanem kőkeményen büntetik kb. mint a kábszert. Ha ez úgy menne hogy a doki felírja akkor nem paráznának ennyire...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#76583) kk831228


kk831228
addikt

Na, mi lesz veletek... ;] : [link]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#76584) Apollyon válasza kexksz (#76581) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nálam ez a gyakorlat alapból kizárt mivel volt már derékproblémám, de ha nem lett volna akkor se gyilkolnám magam ezzel. Másik ilyen a hiperhajlítás.

(#76582) Woodslave: Azt nem tudom hogy honnan szerzik a cuccot, viszont abból nem nagyon szokott nagy ügy lenni amikor egy testépítő 40-50 között meghal. Amiről te beszélsz az inkább Svédországban van.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#76585) Woodslave válasza Apollyon (#76584) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jóvanakkor :K :D Ott van

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#76586) Casanova* válasza Woodslave (#76579) üzenetére


Casanova*
veterán

én sem. :) ezt a nagy koxosok mondták. nem is érdekel.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#76587) Woodslave válasza kexksz (#76581) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én ahogy írtam csinálom megint. Hipertrófia szempontjából sokan mondják hogy nem optimális, de én megérzem a hiányát. Ezt hogy ennyire kikészítene nem vettem észre. Mondjuk lófax súllyal csinálom (deadlift viszonylatban) tegnap 150-re mentem fel abba húztam 2-t. (mentségemre legyen mondva 1 hónapja nem csinálom) Egyébként azt mondják ha jól csinálod, akkor nem szabad érezned a derekad, hátad alsó részét pont... (konvencionális felhúzásról beszélünk)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#76588) Tenken válasza kexksz (#76581) üzenetére


Tenken
őstag

Én nem csinálom egyáltalán. Abból a személyes tapasztalatból kiindulva, hogy senkit nem láttam még helyesen végezni egyik teremben sem, nincsenek illúzióim afelől, hogy nekem sem nagyon jönne össze. Sérülésre pedig semmi szükségem.
Másrészt meg, ahogy én látom ez elkezdett divattá is válni a fekvenyomás helyett, hogy a helyi koximaxik, személyi edzők meg nagyokat álmodó naturálok próbálnak egymásra licitálni a tárcsák számával, meg a nyőgésekkel...

Ha súlyemelőnek készülsz, vagy valamiért nagyon jól esik, akkor tuti hasznos, de egyébként nem sok értelmét látom. Pláne, ahogy az említett közönség végzi, 20 perces pihenőkkel.

De lehet tévedek, én nem vagyok izmos a koxiékkel ellentétben. :(

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#76589) Cassidey válasza Tenken (#76588) üzenetére


Cassidey
senior tag

En csinálom de nekem a seggemre megy.:D

(#76590) Tenken válasza Cassidey (#76589) üzenetére


Tenken
őstag

Jó, összeszorítva akár bicepszezés is mehet rá. :D

Woodslave:
Nem a nyőgés a gond. Szerintem valamilyen szinten, mert a megfelelő intenzitásnál kiszakad, de amit ott művelnek egyesek ahova járok az kritikán aluli.

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#76591) Woodslave válasza Tenken (#76588) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó mondjuk ilyen alapon ne is bicepszezzél mert azt is szeretik nyögve csinálni a koximatyik... Másik érvedet megértem :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#76592) Ijk válasza Woodslave (#76587) üzenetére


Ijk
nagyúr

Múltkor csináltam először, 120-ig mentünk fel, de abba belehúztam tízet.
Egyébként meg mocskosfofsgané gyakorlat, egyik izmom sem durrant be tőle, de legalább rosszul voltam. ;]
Másnapra be is állt a nyakam, 2 napig mozdítani sem tudtam a fejem. Most meg a jobb szemem gyulladt be iszonyatosan. :(((

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#76593) mayday00 válasza Ijk (#76578) üzenetére


mayday00
őstag

Jár mellé betegtájékoztató is elvileg. Abban benne van a kox mellékhatása. :F :U

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#76594) Cassidey válasza Ijk (#76592) üzenetére


Cassidey
senior tag

Rosszul tartottad a fejed.:(

(#76595) Ijk válasza Cassidey (#76594) üzenetére


Ijk
nagyúr

Sajnos évente legalább egyszer becsípődik a nyakam, nem tudok vele mit csinálni. Akkor 2 napig nem csak merev hanem kis mozdulatra is megnyomódik az ideg és mint ha kést hasítanának úgy belenyilal. 2 napig nem tudtam kocsiba ülni sem. Most már nincsenek görcsök, de balra még mindig nem tudom 30 foknál tovább fordítani a fejem.
Mindig akkor tudom értékelni az egészséget amikor valami bajom van.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#76596) userxy válasza Ijk (#76592) üzenetére


userxy
őstag

Azért ne mindent a felhúzás rovására könyvelj el ;]

(#76597) God Vazzeg válasza Ijk (#76595) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Magne-B6 és mydeton :)

(#76598) shteer válasza Ijk (#76592) üzenetére


shteer
titán

A szemed melyik gyakorlat miatt?

..szerintem jónak tűnik

(#76599) FollowTheORI válasza Woodslave (#76582) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Tudod ez olyan mint a drog, ha orvos írja fel neked és van róla papírod legális, ha nem akkor meg illegális és lecsuknak.

Namost akinek van odaát egy jó orvos haverja és nem bukik meg az orvos... simán legálisan tolhatod.
(Persze nyilván mértékkel, mert különben lebukik. De egy egy kúrára simán.)

Ott TRT meg egyéb kezelések pl időskorban nem kirívó csoda esetek. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#76600) mayday00


mayday00
őstag

Szemre nagyon kell vigyázni. :( Nekem 4 éve a jobb szememben volt egy retina szakadás, leválás. 3-szor műtötték, de max 30%-os a jobb szememben a látás, homályos, szar. Doki sem tudta megmondani, h mitől vált le. De több mint valószínű, egy hirtelen nagy emeléstől, de ez sem biztos. Akkoriban még nem gyúrtam. Meg alapból a jobb szemem gyengébb is volt mint a bal..Sosem láttam vele olyan élesen mint a ballal. Arra emlékszek, h a leválás előtt egy baromi nagy öntött vas radiátort emelgettem. Raktuk arrébb. Lehet ez váltotta ki a retina szakadás, de ez sem biztos. Én mindenkitől azt kérem, óriási nagy súlyokat ne használjatok, amibe bele gebedtek.

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.