Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76451) HussarF válasza Zola007 (#76449) üzenetére

Jobban viszi a pénzt, mint egy nő. Bár nem akarok elhamarkodott kijelentéseket tenni.

(#76452) kk831228 válasza HussarF (#76451) üzenetére


kk831228
addikt

A nő az össz. vagyonod felét viszi...:B

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#76453) HussarF válasza kk831228 (#76452) üzenetére

Ez eddig a kocsimra is igaz. Már elgondolkoztam rajta, hogy az lenne a leg-pénztárcakímélőbb, ha egy kanna benzinnel lelocsolnám és felgyújtanám.

(#76454) -Mike- válasza HussarF (#76451) üzenetére


-Mike-
addikt

(#76455) HussarF válasza -Mike- (#76454) üzenetére

Nyugodtan át lehet írni a képet kocsi/nincs kocsi változatra is :)

(#76456) Zola007 válasza HussarF (#76455) üzenetére


Zola007
veterán

Te hol laksz?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#76457) HussarF válasza Zola007 (#76456) üzenetére

Atomvárosban

(#76458) kk831228 válasza HussarF (#76453) üzenetére


kk831228
addikt

Valóban néha többet érne... :R Engem se érdekel már annyira hogy ráköltsem az életem is... Pedig simán rálehetne bármikor... :K Az a baj sok minden más is érdekel kb. egy hónapig amíg megveszem, utána megint más érdekel egy kicsit... :D

Sosincs vége... :( :(((

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#76459) madle válasza kk831228 (#76445) üzenetére


madle
őstag

Jaja Diesel, Land Rover Discovery 3 TDV6 2.7
Imádom az autót, egy 2.6 tonnás szörnyeteg, arra haszálom amire való, de olyan furcsa nyavaja bajai vannak, hogy senkinek nem kívánom. Apróságok, de bosszantó dolgok, most viszont a motorral lett komoly baj, pedig én aztán mindig megadtam neki 10.000km-enként a szűrőket, olajakat mindent. Most motor javításra kerül a sor... ami nem lesz olcsó...

(#76460) bigmasterg válasza HussarF (#76455) üzenetére


bigmasterg
addikt

(#76461) HussarF válasza madle (#76459) üzenetére

Mi lett a motorral? Az enyémben eltört a hajtókarcsapágy

(#76462) madle válasza HussarF (#76461) üzenetére


madle
őstag

Valószínűleg ugyan ez, gyakorlatilag a teljes kép:

-furcsa hang a motorból(bár nem olyan mint ami annyira súlyos lenne)
-nem akartam a legrosszabbra gondolni egyből, ezért porlasztókkal kezdtem.
-fémszilánkok voltak mindenben (magasnyomású szivattyú szétment)
-felküldtem a Bosch-hoz Pestre, felújították mind a 6 porlasztót plusz a magasnyomású szivattyút.
-üzemanyagrendszer tisztitás megvolt.

Ez volt januárban, ezen már túl voltam. De az autót azóta nem használtam mert vártam egy EGR szelepre is ami most jött meg, végre meg volt minden.

-amikor összeszereltük, pöccre szépen lindult, mind a 6 henger szépen ment, 1 perc után éles csikorgás és megszorult a picsába..
-Valószínűleg a csapágy szorult rá a főtengelyre vagy valami csapágytörés. Majd kiderül ha szét lesz bontva.
-most az van, hogy az itteni szerelőink fognak majd nekiugrani újra. Csak LandRovernél úgy szerelnek motort, hogy lekapják a kasztnit.... de itthon erre nem annyira van meg a technika, de valahogy meg fogják oldani, mert komolyabb helyzetet is rendbe tettek már, csak a technikát kell megtalálni, hogy kikapják a motort.

Pesti LandRover szervíznél azzal kezdték hogy új motor bele 2,3M+ ÁFA... az nekem annyira nem fekszik igazából, ezért próbálom megoldani az itteni(nagyon jó és lelkiismeretes) szerelőinkkel.
Tudom ez egy kurva nagy hiba, de maga az autó egy álom. Aki vezetett már LR-t az tudja miről beszélek. Légrugók is olyan gerinckímélőek hogy rossz szavam nem lehetne rá, ha nem lenne az elektronikai vezérlése egy szemét. De ez van, ezt az autót így kell szeretni. :)

(#76463) HussarF válasza madle (#76462) üzenetére

Az enyém csak kopogott, odáig nem jutott el, hogy kikönyököljön a hajtókar a blokkból. Mondjuk így is teljesen szétverte belülről. Bontott motor nincs olcsóbban?

[ Szerkesztve ]

(#76464) madle válasza HussarF (#76463) üzenetére


madle
őstag

De van, 1,6M!!!-tól felfele :) A Land Rover meg gyári nagy alkatrészeket nem ad a motorhoz.
De ha tényleg csapágy vagy főtengely, azt meg tudjuk még oldani, mert vannak kapcsolatok, akik ebben benne vannak. Csak most a lóvét nehéz erre félregurítani tudod, mert nem volt betervezve :DDD

[ Szerkesztve ]

(#76465) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Lehetséges L-karnitintől szédülés?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#76466) -Mike- válasza sutyesz96 (#76465) üzenetére


-Mike-
addikt

Nem.

(#76467) csababarca válasza sutyesz96 (#76465) üzenetére


csababarca
őstag

ÉN nem tapasztaltam tőle ilyet.Viszont pl amikor elkezdtem a thermo drine pakc szedését,akkor az első 2-3 napban megcsapta a fejemet...vagy a bcaa volt,még nem derült ki a ludas, de azóta semmi ilyesmi nincs.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#76468) FIREBLADE78 válasza Zola007 (#76399) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ilyen csaj kéne nekem,aki így rázza a seggét :Y ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#76469) FIREBLADE78 válasza madle (#76462) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Fiatalabb duduknak is szar az elektronikája ?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#76470) kk831228 válasza madle (#76462) üzenetére


kk831228
addikt

A land roverek nem rönó motorokkal vannak szerelve... :F :U

Meg van az ára a kényelemnek... :B

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#76471) userxy válasza madle (#76464) üzenetére


userxy
őstag

Mennyit fogyasztanak ezek a böszme nagy jószágok?

(#76472) shteer válasza Woodslave (#76426) üzenetére


shteer
titán

Enyem is voroses a napsutesben, de szerencsere mar kezd oszulni ;]

..szerintem jónak tűnik

(#76473) shteer válasza Casanova* (#76434) üzenetére


shteer
titán

Lofarkas lanyokert menj inkabb tajfoldre ;)

Szerkesztve ]
.

#76438 Wood: en akkor se lennek izmosabb - ennel mar nem lehet :(

..szerintem jónak tűnik

(#76474) madle


madle
őstag

Hát figyi ha azt nézitek, a 2005 utáni autókkal csak a baj van...nagyon sok 10-20M autóról hallottam ismerősöm köreiből olyat, aminek 300k km alatt nem lenne szabad megtörténnie, de mégis 50k-100k között előjön....

A Discom fogyasztása (szinte csak vegyesen használom) 16l De terepgumikkal! Előtte vegyes 13-14l
Amugy autopályám lemegy 11 köré.
Szeret kajálni de azt tegyük hozzá, hogy 3,5tonnát simán elhúzok vele, meg 190LE és brutál nyomaték.
Terepen kiváló, csak féltem a karcoktól nagyon. Viszont most az emelt légrugókkal és a terepgumial szaggat.

Egyébként igen: Ford-Peugeot 2.7l V6 motor van benne. Nem egy jó konstrukció sajnos, 6mm-es a főtengely falvastagsága szóval...meg ki hallott már jó a francia autókról?.... :)

(#76475) Dicker válasza madle (#76474) üzenetére


Dicker
őstag

300.000 km az enyhe túlzás. 200-250-re tervezik ezeket. Ehhez olyan tulajdonos is kell, aki ért is az autóhoz, nem csak hajtja, és akkor lát szerelőt, amikor már nem indul. Utána meg eladni, és az új tulaj generálozhatja a dolgokat. A gyenge minőség oka meg az alacsony fogyasztás miatt van, ami régen 6 hengeren ment, ma 4, és még a teljesítménye is nagyobb, persze, hogy nem bírja ugyanazt a munkát.

Nekem volt régen egy 5.2-es Jeep-em, na az autó. A mai napig szerintem hajtják komolyabb meghibásodás nélkül. Most meg csak cégessel járok, abból régen volt egy Renault Laguna az havonta volt szervizben, de két év alatt bele is lett téve kétszázezer km. Jelenleg meg A6 kombi van az háromezres dízel, én kértem így, elég komoly eddig, mert olyan a hangja, mint egy jobb v8-nak, meg legalább kiélem a gyerekkoromat újra. ;]

Ha vennem kéne autót legszívesebben egy 750 benzinest néznék, az igazi kényelem. Bár vannak ilyen álomautók, mint az új S65 kupé, csak éppen nem férek bele szerintem. :)) Itt is egy videó róla. Jó a segge.

[ Szerkesztve ]

(#76476) userxy válasza Dicker (#76475) üzenetére


userxy
őstag

Én csak összehúznám magam a helyedben minden nap, ha alám raknának egy ilyen kocsit ;]

ha nem túl indiszkrét a kérdés mi a bánattal foglalkozol, hogy 2 év alatt 200k bele lett rakva a kocsiba ? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#76477) kk831228 válasza madle (#76474) üzenetére


kk831228
addikt

igen, :R mostanában vannak ilyen típus betegségek az újabb autóknál, és nem csak a franciáknál... :N Ugyanúgy a vw-nél stb... 3-4 év alatt lefutják a 3-400 - at pályán, utána visszarakják az órát és eladják a magyarnak 150000-el aki majd szopik vele folyamatosan... :K Ennyire vannak tervezve, normál esetben ki is kellene dobni 4-5 évesen, ha a fizetés engedné. Esetleg 2.autónak használni mint egy átlag német családban ahol azért nem suzuki swift szokott lenni a 2.autó... :B

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#76478) mike1334


mike1334
veterán

Üdv.
Nem tudom mennyire off, ezt a fórumot találtam, ahol esetleg kapok választ.
Nem múlt elnyomtalanul a tél, de szerencsére itt a tavasz lehet lassan futni a szabadban (tudom télen is lehet, de akkor nem szeretek, meg át is váltok medvébe...).
A reggelit és a vacsorát mivel lehet kiváltani? A lehető legóccsóbb fehérjeport keresem, ami eltelít. Tudom hosszú távon jobb a minőségi drága, meg a normális eredményekhez is jobb vmi megbízható cucc, de per pill a futás mellé keresek vmit, ami egy bőséges ebéd mellett estére/reggelre elég. Köszönöm!

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#76479) userxy válasza mike1334 (#76478) üzenetére


userxy
őstag

Számolj kalóriát, makrókat.

Nincs " por" ami kiváltja a normális étrendet.

(#76480) KoVee84 válasza Dicker (#76475) üzenetére


KoVee84
senior tag

Nemrég vettem egy 3.0 tdi A6-ot, 4 nap alatt eladtam (nem jártam szarul ;] )
Ha szerinted v8 hangja van,akkor te még nem ültél v8as autóban... :(

(#76481) bigmasterg válasza KoVee84 (#76480) üzenetére


bigmasterg
addikt

Az újabbakból nem lehetetlen egész okés hangot kicsiholni (főleg magas fordulaton).
Persze sport(os) autó az legyen benzines.

(#76482) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Mo jobban teljesít. Itt mindenki A6-okkal jár

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#76483) KoVee84 válasza FIREBLADE78 (#76482) üzenetére


KoVee84
senior tag

Dehogy. Magamnak akartam, de
1. qwa drága a szervizelése
2.egy évben csak olyan 10k-t megyek autóval + 3-5k-t motorral
3. négy nap alatt megkerestem a havi fizum rajta (4 órában vagyok könyvtáros :D )

(#76484) shteer válasza KoVee84 (#76483) üzenetére


shteer
titán

adóbevallásba bevésd ám ;]

..szerintem jónak tűnik

(#76485) Dicker válasza userxy (#76476) üzenetére


Dicker
őstag

Egy cégnél vagyok országos képviselő/vezető, vagy kinek mi. Ebből kifolyólag napi Budapest ingázás az alap, mellé még bejönnek komolyabb túrák is például Nyíregyházára, Debrecenbe, Győrbe, országon kívülre szintén, bár az ritka. Na meg én ezt az autót használom mindennap saját célra is, ezért nincs jelenleg magán, meg csóró is vagyok, főleg, ha a nav kérdezi. Ezenkívül mindenfélére vállalkozó is vagyok, építési, nagykereskedő. A rekordom az egy nap 1300-1400 km volt. Németország, itthonról. Oda-vissza már nem vállaltam be egyben. ;]

KoVee84:

Bőven van olyan hangzása annak a biturbos háromezres audinak, mint a mai modern full elektronika, lefolytott v8-aknak. Állítható az egész hangzás. Nem láttál még ilyet?
Az új m4-es például benzines, de olyan a hangja, hogy sírva lehet tőle fakadni, le van már az is butítva, sőt a hangszóróból is jön ráadásként motorhang, ha kikapcsolod a rádiót. Egy E46 köröket ver rá.
Persze nincs olyan hangja, mint egy izomautónak, amiben nyers erő van. A Jeepnek jobb hangja volt az biztos. Megvenni én sem venném saját költségre, inkább benzin párti vagyok, tfsi pedig nem volt a flottában, csak 2.0 tdi... Úgyhogy talán belenövök egyszer az s65-be. Mert az kell. ;]

[ Szerkesztve ]

(#76486) BÁ Nutrition válasza Dicker (#76475) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

beleneztem a videoba, de furcsa volt hogy a rossz oldalon mennek a kocsival.. ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#76487) Dicker válasza BÁ Nutrition (#76486) üzenetére


Dicker
őstag

Egyszer áttért a neked jó oldalra. Bele is satuzott, jól le küldte az alját a gödörbe. Hopp ötszázezer. ;]

[ Szerkesztve ]

(#76488) madle válasza Dicker (#76475) üzenetére


madle
őstag

Pont ezt mondta ismerosom is akinek termeszetesen igazat adok mert tapasztalatom is azt vallja hogy nagy ccm es benzin. Jeep Grand Cherokee-t neztunk de meg gondolkodom rajta, azert ott megiscsak megugranak a koltsegek. Viszont az teny, ott aztan tenyleg keves minden romolhat csak el.
En a disoverybe igazabol 20.000-et hajtottam mert 160... Valamennyivel vettem. Elso tulajtol szamlakkal igazolt szervizelessel. De lathato meg az sem eleg. En meg olyan sofor vagyok hogy aztan mindenhol kimelem az autot es figyelek ra, de az elozo lehet nem volt az.

Az a6 nagyon kiraly gep, ha vennek egyet akkor quattro s-line, deott is iszonyat penzek elmennek a szervizelesre. Magasnyomas...

En mar azon is gondolkodtam hogy regi G Merci lenne helyette, adagolos kis kemenygyerek. De nagyon nagy penzeket kernek sajnos a regiekert is. 30-eveset meg nem akarok vnni, bar lehet az lenne a legokosabb dontes itt a mostani autok kozott.. Az biztos hogy szepek a nagy Land Roverek-range Roverek. Van kiallasa az autonak, kenyelmes mint a kurvaelet, de baromi megbizhatatlanok egytol egyig. Es az alkatresz arrol meg ne is beszeljunk.

Egyebkent van itthon egy UAZ-om, parancsnoki. Na az auto!

(#76489) Casanova* válasza madle (#76488) üzenetére


Casanova*
veterán

bmw e46-t vegyél 2002 évjárattól! :) legjobban sikerült bmw széria. olcsó hozzá az alkatrész és megbízhatóak.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#76490) Tenken válasza mike1334 (#76478) üzenetére


Tenken
őstag

Ez egy netto baromság. Olyan nincs, hogy laktató fehérje. Egy lötty sose fog jobban megtölteni, mint bármilyen szilárd...
Egyél meg egy 200-250g-os túrót/cottage cheese-t inkább helyette

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#76491) ACAB95


ACAB95
tag

Üdv
Protein vásárlás előtt állok. Milyen márkát tudnátok ajánlani, ami jó minőségű és megfizethető? Előre is köszönöm!

"Ami nem öl meg, az megerősít."

(#76492) shteer válasza ACAB95 (#76491) üzenetére


shteer
titán

Csak a scitec ;]

myprotein, stillmass

..szerintem jónak tűnik

(#76493) Casanova* válasza ACAB95 (#76491) üzenetére


Casanova*
veterán

csak a báótek (usa) :D szintén myprotein,stillmass

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#76494) Woodslave válasza ACAB95 (#76491) üzenetére


Woodslave
nagyúr

csirkemell ;] :D lehetőleg tanyasi márkájú :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#76495) sutyesz96 válasza ACAB95 (#76491) üzenetére


sutyesz96
őstag

virágpor.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#76496) _NCT válasza ACAB95 (#76491) üzenetére


_NCT
őstag

Dymatize Elite Whey. 2.2kg 16 ruppó.

(#76497) shteer válasza _NCT (#76496) üzenetére


shteer
titán

Drágább nemvót?

..szerintem jónak tűnik

(#76498) Tenken válasza sutyesz96 (#76495) üzenetére


Tenken
őstag

:DDD :C

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#76499) _NCT válasza shteer (#76497) üzenetére


_NCT
őstag

Nem, én bemegyek a boltba és úgy kérem hogy a legdrágábbat amiben sok mátrix van.

Amúgy arra figyeljetek hogy ne rázva, hanem keverve fogyasszátok, mert akkor a peptidek odalesznek.

(#76500) FIREBLADE78 válasza Casanova* (#76489) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

egyel újabb 2006-os széria jónak mondható?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.