Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76751) Ijk válasza Casanova* (#76750) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nekünk nem kell koxolni mert olyan a genetikánk hogy naturálban hozzuk azt amihez másnak kémia kell. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#76752) Casanova* válasza Ijk (#76751) üzenetére


Casanova*
veterán

így van :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#76753) Zoo123 válasza Zola007 (#76715) üzenetére


Zoo123
senior tag

"Magyar táplálékkiegészítő "gyártónál" (inkább csomagoló és forgalmazó) dolgozik egyik barátom,"

Jaj csak nem Dunakeszin van a cég? Mert ott megesik hogy belekerül egérszar, molylepkepete, mitoménmégmi a fehérjébe, aztán ki tudja: lehet hogy attól leszünk nagyok és erősek nem? :D

''Nem vagyok komplett őrült... pár darab még hiányzik!''

(#76754) FIREBLADE78 válasza Zoo123 (#76753) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Pete az a titkos amino mátrix. Mi bajod vele?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#76755) bigmasterg


bigmasterg
addikt

(#76756) freaghill válasza bigmasterg (#76755) üzenetére


freaghill
őstag

(#76757) Eagl3 válasza freaghill (#76756) üzenetére


Eagl3
veterán

Az a szomorú, hogy nálunk tényleg ezt csinálják a teremben :DDD

(#76758) Zola007 válasza Eagl3 (#76757) üzenetére


Zola007
veterán

nálunk egész normálisak, aki meg nem, az max feldobja a napomat.
Én szeretek edzés közben röhögni :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#76759) Eagl3 válasza Zola007 (#76758) üzenetére


Eagl3
veterán

Engem csak az idegesit, mikor a fejuk folul foldre dobjak az 50 kilot. Az azert neha kizokkent :D

(#76760) Zola007 válasza Eagl3 (#76759) üzenetére


Zola007
veterán

Ilyen nálunk nincs, mert dobálni tilos
Én mondjuk örülök, hogy nem vagyunk dobálós terem, erősen szűri a barmokat.

Még falnak támasztani is tilos a tárcsát, de végül is igazuk van, ott van mindegyik gépen a súlytartó rúd és külön is vagy 10db súlyállvány.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#76761) T.Peter


T.Peter
őstag

Sziasztok.

Ilyen ízületvédőt szedek most már 2 hónapja (2 tabletta/nap) és érdekelne, hogy kell-e ennél erősebb, ha a térdem recsegése csak lassan múlik tőle. Eddig se fájt, de zavaró a recsegés. Guggolástól meg biciklizéstől jöhetett elő. Január óta nem edzek (júniusig még nem is fogok) és biciklivel eddig is csak a munkahelyig mentem.
Érdemes-e a csoda NEM scitec cuccokat kipróbálni vagy ne várjak mástól se nagyobb hatékonyságot? Esetleg ez, ami most van, jó, csak emeljek a dózison?

(#76762) Apollyon válasza T.Peter (#76761) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ebben a topikban itt mindenki erre esküszik: [link] Ez mondjuk akkor ha fáj.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#76763) bigmasterg válasza Zola007 (#76760) üzenetére


bigmasterg
addikt

Ez melyik terem Debrecenben?

(#76764) userxy válasza T.Peter (#76761) üzenetére


userxy
őstag

Én első körben azt ajánlom, hogy emelj napi 4 re és akkor ua. a hatóanyag tartalma lesz mint ennek

Kivéve a kollagén tartalmat. De ha már megvan szedd be mind.

Papírforma szerint napi 4 szemmel árban és hatásban is ugyanott kellene lenni a kettőnek elméletben. De mivel az általad szedettet még nem próbáltam nem tudom.

Ha meg a tabis 4 szemtől sem, hogy javulna akkor meg térj át a linkelt cuccra.

[ Szerkesztve ]

(#76765) T.Peter válasza userxy (#76764) üzenetére


T.Peter
őstag

Köszönöm. Iscariah-nak is.

Gondolom a hidegben való biciklizés nem segíti a javulást. A Labrada elég brutál áron van. Erről a NEM-ről egyébként mi az általános vélemény? Használ valamit vagy csak marketingszöveg és semmivel sem jobb, mint a többi "elavult" ízületvédő?

(#76766) FIREBLADE78 válasza Apollyon (#76762) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Hú de jó,hogy linkelted. Mennyi ideig jó egy ilyen?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#76767) userxy válasza T.Peter (#76765) üzenetére


userxy
őstag

pontosan ugyanazon az áron van mint amit te eszel tabis, ha a hatóanyag mennyiséget nézed :)

NEM-ről csak a marketing szöveget olvastam még. Se jót se rosszat :)

[ Szerkesztve ]

(#76768) T.Peter válasza userxy (#76767) üzenetére


T.Peter
őstag

Én úgy számoltam, hogy 4 tabletta/nappal 30 napig elég 5k-ért. a Labrada meg 28 napig, napi 1 adaggal számolva, majdnem dupla annyiért. A kollagénen és az msm-en kívül ráadásul többet is viszek be az elsővel.

[ Szerkesztve ]

(#76769) userxy válasza T.Peter (#76768) üzenetére


userxy
őstag

jááá igazad van ne matekozzak kockulás közben mert nem megy. na akkor problem solved. :)

ha meg nem válik be még mindig adott a lehetőség kipróbálni a drágábbat :)

Csak zárjelben jegyzem meg szerintem a kollagénnek köszönhetően hat jobban a drágább :)

De a pénztárca az első. Ha nincs keret akkor nincs. De én csak ajánlani tudom a drágábbat.

[ Szerkesztve ]

(#76770) Woodslave


Woodslave
nagyúr

a gyerek hasonlóan tehetséges fotós mint az apja ;] [link]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#76771) userxy válasza Woodslave (#76770) üzenetére


userxy
őstag

Miért olyan nehéz, hogy ne remegjen a keze az embernek 1 secig ? :DDD

Egész pofás valami lesz belőled ha már fotósnak csapni való vagy legalább gyúrni tudsz valamennyire ;]

[ Szerkesztve ]

(#76772) Ijk válasza Woodslave (#76770) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az szép. :K
Megnéznék nálatok egy családi fotóalbumot, van-e felismerhető ember a képeken.
Amúgy milyen magas a gyerek? ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#76773) Woodslave válasza userxy (#76771) üzenetére


Woodslave
nagyúr

5 és fél évesen hülye apádat kéne fotóznod lehet neked is beremegne... 😈

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#76774) userxy válasza Woodslave (#76773) üzenetére


userxy
őstag

Én a gyerek helyébe azt mondtam volna, hogy drága édesapám akkora hátad van , hogy nem fér bele a lencsébe ;]

vagy ha már ért a szemtelenséghez akkor azt, hogy ezt apukám kár fotózni mert csak rossz emlék lesz neked később :DDD

Am nincs a képre írva, hogy hány éves fotózta :P Szóval semmi sértődés nem bántás akart lenni :R

(#76775) Woodslave válasza userxy (#76774) üzenetére


Woodslave
nagyúr

;] :D

Ijk: Nem igazán de jobb is :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#76776) Dicker válasza Woodslave (#76770) üzenetére


Dicker
őstag

A fotós tökéletes, téged nem fog meg a gép. ;]
Amúgy evezzél kicsit többet, aztán durvábban néz majd ki a hátad egy fokkal, mert felül ki vagy gyúrva már, mint a vándámm.

(#76777) HussarF válasza Woodslave (#76770) üzenetére

Jólvan, ki vagy már te maxolva, a strandon majd levegő után kapkodnak a kisgyerekes anyukák. Ha kopasz is vagy akkor te vagy a Dzsézönsztetem. Hova akarsz te már izmosabb lenni 35 és a halál között? ;]

(#76778) kk831228 válasza Woodslave (#76770) üzenetére


kk831228
addikt

Jó lenne ilyen derekam lenne... :R Így nagynak néz ki a hátad is... ;]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#76779) Woodslave válasza kk831228 (#76778) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Szögek fények torzítás... Strandon csak egy sovány kopasz vén Fax vagyok :)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#76780) Dani82


Dani82
senior tag

jár valaki boxolni? Jó az?

(#76781) Ijk válasza Dani82 (#76780) üzenetére


Ijk
nagyúr

Kezd hatni a teszto? ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#76782) Radnix válasza Woodslave (#76770) üzenetére


Radnix
senior tag

AAz már komoly! mekkora most a derekad? Ne mond, hogy nem mérted le, mert úgysem hiszem el :D

(#76783) Dicker válasza Dani82 (#76780) üzenetére


Dicker
őstag

Kardiónak jó, de csak olyan zsákot szabad püfölni, ami vissza is üt, amúgy unalmas, és nem hatásos.

(#76784) Dexar007


Dexar007
veterán

Közeleg a nyar,lassan villantani kene valamit.
Te kik vagytok?

Give me your cum,bull!

(#76785) t1 válasza Woodslave (#76770) üzenetére


t1
addikt

Király a forma :R

De amúgy mikori kép? 5-8 évvel ezelőtti? Mert kb akkor produkáltak ilyen kitűnő minőséget a fényképezős masinák ;] ;]

(#76786) Dani82 válasza Ijk (#76781) üzenetére


Dani82
senior tag

Sajnos nem élek ilyenekkel még ;]
Csak jóba lettem a teremben a box edző sráccal és mindig meg akartam tanulni kicsit alapszinten bunyózni, mert sose verekedtem aztán jó lenne ha bármi van akkor legalább 1 ütést be tudjak vinni mielőtt szarrávernek :D

(#76787) userxy válasza Dani82 (#76786) üzenetére


userxy
őstag

Mindig csak ütni akarnak az emberek, az utcai bunyó nem box.

Rúgni kell térden a másikat és törik az könnyen :))

[ Szerkesztve ]

(#76788) celeron


celeron
senior tag

Üdv mindenkinek!

Szerencse hoyg rátaláltam erre a topic-ra, talán itt választ kapok a kérdéseimre.
Hónapok óta tart nálam az alant leírt állapot, kerestem kulcsszavakat a topicban, de nem találtam ilyen hsz-eket.
Egyetemista vagyok, néhány hónapja még aktívan edző (heti 4 súlyzós, 2-3 futó), kajára odafigyelő ember. Pár hónapja vizsgaidőszak alatt annyira besokalltam, hogy sokszor pánikszerű tüneteim voltak, kivert a víz, heves szívdobogás, főleg lefekvéskor, már már elviselhetetlen mértékű fáradtság, néha alvászavar. Azóta rohamosan elkezdtem gyengülni, semmire nincs erőm, életkedvem is kevés, sokszor abszolut érdektelenség, indokolatlan rosszkedv. Van hogy két napig szorulásom van, majd két napig megy a hasam. A fejem sosem fájt, most meg főleg a nap végére nyomó fájdalom a homlok/halánték környékén. Ez nem minden nap van, hétvégéken például egyáltalán nem, vagy kevésbé. A hét közepére felerősödik. Lényeg a lényeg hogy az edzésben nagyon visszaestem. Pihentem Februárban két-három hetet, majd elkezdtem edzeni nagyon óvatosan, kis súlyokkal kevesebb gyakorlattal (Guggolás, felhúzás sztornó). Mellette egy-két kocogás de tényleg baromi lassan, és ígyis a pulzusom felmegy kcogáskor 170-re, ha futok rendesen akár 200-ra is, ami még talán sosem volt. Állóképességem nulla, elkezdek edzeni és egyszrüen összeesek, annyira elfáradok, másnap pedig alig tudok felkelni. Ha pedig keményebben edzek, nem tudok elaludni, csak forgolódom, és sokszor fülzúgással fekszem. Egy olyan embernek aki szeret sportolni, sőt része a sport az életének mondanom sem kell mekkora érvágás. Ezek már egyértelműen súlyos tünetek.

Voltam már jópár orvosnál, volt koponya röntgen, hasi rtg, mellkasi rtg, szívultrahang, terheléses ekg, vérkép, cukormérés minden érték jó.

Mondanom sem kell hogy nem lettem nyugodtabb, főleg hogy ezek a tünetek nemhogy nem múlnak hanem még erősödnek. Múlt héten pénteken már a munkahelyemről hamar haza kellett mennem mert nem bírtam ülni sem.

Kérdésem, hogy volt-e már valaki közületek hasonló helyzetben, valószínűsítem hogy valami idegi kimerültség lehet, de tudtok-e erre valami javaslatot tenni hogy javuljon. Mostmár eljutottam arra a pontra hogy kezdek megbarátkozni a gondolattal hoyg nem lehet mozogni, pihenni kell, de hátha kapok tőletek valami okos választ hogy mit tegyek, vagy kihez forduljak. Arra már rájöttem hogy az orvosok nem azért vannak hogy egy külsőleg egészséges emberrel foglalkozzanak, aki valójában szenved, mert ha nem vérzek akkor rám sem néznek kb, és leszarják a problémáimat.

Két dolog ami az internetes olvasgatás után felmerülhet esetleges problémaként: mellékvese fáradtság, illetve idegi kimerültség.

Az előbbiről azt írják sok helyen hogy nem is létezik ilyen medikai kondíció, a másik sem túl megfogható számomra.

Köszönöm a segítségeteket!

(#76789) paye válasza Woodslave (#76773) üzenetére


paye
tag

Próbáld meg újra a felvételt de most kapcsold be a vakut! Pár század/ezred mp alatt talán nem mozdul el a gyerek keze...?
Ha igen akkor ismét röhögtünk egy jót.... :)) :C

(#76790) jookomak válasza celeron (#76788) üzenetére


jookomak
őstag

Piálj be, menj el qrvázni, bármi, ami kedvedre való, a lényeg, hogy zökkentsd ki magad. Találj valami új elfoglaltságot! Egyik haverommal volt szinte ugyanez, ahogy leírtad.

(#76791) Dicker válasza celeron (#76788) üzenetére


Dicker
őstag

Pánikbetegség, depresszió. Ezt nem dobta ki a gugli?

A röntgen alig mutat ki valamit, meg hülye orvos sem lát mindent rajta, egy másik lehet azon is talál valamit. MRI kell a legtöbb esetben.

(#76792) Eagl3 válasza celeron (#76788) üzenetére


Eagl3
veterán

Ha rossz orvoshoz mesz, miert csodalkozol, hogy nem tud segiteni. Mindegyik a sajat szakteruleten megallapitotta, hogy semmi bajod. Beszelhetnel egy pszichiaterrel.

(#76793) Ijk válasza celeron (#76788) üzenetére


Ijk
nagyúr

Túl sok stressz, tulerhelted a szervezeted. Hagyd a sportot egy ideig, kocogni járj el. Mostanában van tartós lelki problémád, szerelmi ügy, jovokep, munka, suli stb?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#76794) FIREBLADE78 válasza celeron (#76788) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

javasolnék egy teljes vérképet

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#76795) Dicker válasza Eagl3 (#76792) üzenetére


Dicker
őstag

Pszichiáter az jó, csak nagy melle legyen. 6 ezer 15 perc, minden extrával 10 ezer. Céges rendezvényeken is fellépnek mindig.

Itt vannak a legjobbak egy helyen.

(#76796) userxy válasza Dicker (#76795) üzenetére


userxy
őstag

Ha nem kéne értük fizetni sorba mennék végig rajtuk :DDD

De még akad ingyé is addig ezek az oldalak basszák meg :D

(#76797) Eagl3 válasza userxy (#76796) üzenetére


Eagl3
veterán

Én személy szerint egy két menüpontot azért kihagynék, például a travikat. Dehát ki mire gerjed... :)

(#76798) proof88 válasza celeron (#76788) üzenetére


proof88
addikt

Nekem voltak anno pánikrohamaim, a huzamosabb ideig rettentően kevés alvás a koffeinnel kombinálva hozta ki.
Mit csináltál konkrétan vizsgaidőszak alatt, amitől besokalltál? Értem ez alatt, hogy mennyit aludtál a vizsgaidőszakban / nap, és mennyire hagytad abba az edzést, mennyi koffeint toltál be, stb.
Pánikroham ellen a legtutibb dolog egyébként, ha magadhoz nyúlsz. Persze ez akkor nem jut eszedbe, mert nem abban az elmeállapotban vagy olyankor. De tudatosítsd magadban. Gondolj a szexre! Keríts nőket és kefélj, és aludj sokat.
Ha rád tör egy roham, a legfontosabb dolog, hogy nem arra kell figyelni amit érzel, hanem a légzésedre kell figyelni és irányítani: mélyen beszívod, hasi légzés lassan be, lassan ki. Ha a légzést tudod irányítani szépen, nem lesz gond. Válladra koncentrálsz, leengeded mind2 oldalon. Próbáld kényelembe helyezni magad, ne feszítsen egyik izmod sem, ernyedj el. Ezt persze lehet könnyen mondom amikor egy tömött buszon állsz éppen, de akkor ott is próbáld megtalálni a legkényelmesebb pózt. Légzésre koncentrálj, ha azt hagyod elpörögni, akkor gond lesz. Nem baj ha kicsit légszomjad van, ne kezdd el kapkodni a levegőt, elmúlik hamar, ha fegyelmezed magad.

Nem célom távolról diagnosztizálni (és közelről sem mert nem vagyok orvos :D), de a leírásod alapján itt az történt, hogy megijedtél a tested reakcióitól, azt hitted hogy komoly szervi bajod van és életveszélyben vagy. Pedig magad is össze tudod kötni a vizsgaidőszakod a tünetek megjelenésével, magad is azt írod hogy besokalltál.

Az meg, hogy 200-ra is felmegy a pulzusod futás közben ... na jó, és mennyi időt hagytál ki vizsgaidőszakban?

(#76799) proof88 válasza T.Peter (#76765) üzenetére


proof88
addikt

Hidegben való biciklizés:
- térdmelegítő ajánlott, főleg ha csapadék is van és a nadrág hajlamos átázni ... akár motoros boltban is lehet kapni, de figyelni kell hogy a motoros nem teker, tehát mindenképp olyat vegyél ami mozgás közben is kényelmesen a helyén marad, guglizz, criticalmass.hu vélemények, stb.;
- mikor elkezdesz tekerni, minimális ellenállással tekerj, azaz kis fokozatban pörgesd a pedálokat egy darabig, majd szép fokozatosan válts fel fokozatokat. Szóval ne egyből az utazótempódban nyomjad neki. A versenyautók is brutál tempót mennek a versenygumikkal, de kell nekik 1-2 felvezető kör, hidegben még több hogy elérjék az üzemi hőmérsékletüket, amivel optimális lesz a tapadás és kopás.

[ Szerkesztve ]

(#76800) userxy válasza Eagl3 (#76797) üzenetére


userxy
őstag

Ahogy torrente mondta, "" ha nem számít fel érte extrát"" :DDD
Viccet félre téve en azokra nem is gondoltam első utam a puncikhoz
vezetett. De úgylatom, neked meg akadt rajtuk a szemed. :DD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.