Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76401) m3tr0 válasza Zola007 (#76399) üzenetére


m3tr0
senior tag

Nekem ez a twerk nem jön be.
Ha poledance akkor meg nálam ő a nyerő [link].

A latin táncosnak meg adjátok meg a nevét. ;]
Az bejött.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#76402) userxy válasza m3tr0 (#76401) üzenetére


userxy
őstag

Ha tudnám se adnám meg csak az enyém lehetne életem végéig rajta feküdnék :D

(#76403) FollowTheORI válasza Zola007 (#76399) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A twerkes csaj ok... nade a pole.. az semmi extra. :P

Ennél még az ukrán tálentum is jobb. ;]

De anno EZ járta be a netet sokáig. :K

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#76404) kk831228 válasza userxy (#76386) üzenetére


kk831228
addikt

Ide mehetsz zsűribe... ;] : [link]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#76405) kk831228 válasza FollowTheORI (#76403) üzenetére


kk831228
addikt

úhhh a második :Y :Y Nagyon brutál... :R :K

Zola007-nek meg itt van... ;] [link]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#76406) kona005 válasza Ijk (#76354) üzenetére


kona005
senior tag

Szeretnel te azert ugy kinezni, mint az a majom amit linkeltem :K

(#76407) Apollyon


Apollyon
Korrektor

WPP-ből vannak új ízek:
kiwi-banán, narancs-csoki, gránátalma, vanília-körte, barack-yoghurt és ami a legkomolyabb: citromos-sajttorta :Y
Meg elvileg sima kókusz is lesz, de az nincs fent a weboldalon.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#76408) Dani82 válasza m3tr0 (#76401) üzenetére


Dani82
senior tag

Sztem ez a twerk kifejezetten visszataszító és kb. egy agyatlan picsából nézem ki, hogy ilyet elkezd "tanulni"
ellenben a pole dance&pole fitness elég jó :K

(#76409) Apollyon válasza Dani82 (#76408) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Egyetértek, ez a twerk annyira értelmes mint a csücsörítős tükörfotók. Hastánc mondjuk oké, annak legalább van egy kultúrája valahol, de ez a p.csarázás eléggé nulla szint.
A rúdtánc meg jó otthonra felvezetésnek, de ha már "fitness" akkor súlyzós edzés azt kész.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#76410) userxy válasza kk831228 (#76404) üzenetére


userxy
őstag

Akarhogyis nézem bevallalnám. :DD

(#76411) userxy válasza Dani82 (#76408) üzenetére


userxy
őstag

Egy ilyen twerkes csaj fél perc alatt kifacsarna mint a citromot. :DDD

(#76412) HussarF

Na mi a fene... És miért csak tokába lehetne beadni?

(#76413) Woodslave válasza HussarF (#76412) üzenetére


Woodslave
nagyúr

leggyűlöltebb esztétikai hiba, de jelenleg csak műtéti úton lehet tőle megszabadulni (mármint ha a rendszeres testedzést és egészséges életmódot nem számítjuk). - a lényeg :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#76414) HussarF válasza Woodslave (#76413) üzenetére

Mindenkinek vannak olyan részei, ahonnan csak legutoljára megy le a zsír, és már annyira meg kéne szorítani a kaját, hogy aránytalanul nagy izomvesztéssel is járna. Simán be lehetne oda is szúrni.

Vagy ne bassza már meg, hogy amiért kínlódunk ezerrel, mint az állat, azt majd valami dagadt köcsög egy szurival eléri.

(#76415) Woodslave válasza HussarF (#76414) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jelenleg nem érint, mert az arcomról megy le leghamarabb. Ha meg már érint akkor ez lesz a legkisebb bajom attól félek :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#76416) shteer válasza HussarF (#76412) üzenetére


shteer
titán

Fszom az edzesbe, inkabb megvarom a hivatalos forgalomban kaphato "+20kg izom" es "10% testzsir" injekciokat.
Ezzel a trenddel hamarosan jonniuk kell :)

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#76417) Casanova* válasza shteer (#76416) üzenetére


Casanova*
veterán

kell az ilyen injekció,hisz megyünk a száundra :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#76418) sutyesz96 válasza Apollyon (#76407) üzenetére


sutyesz96
őstag

Nekem meg pont a citromos sajttorta tetszik ezek közül legjobban. :K

Bár az ízesített tápkieg pnciknak van. :P

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#76419) Casanova* válasza sutyesz96 (#76418) üzenetére


Casanova*
veterán

,,Bár az ízesített tápkieg pnciknak
van.,, egyetértek :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#76420) Cassidey


Cassidey
senior tag

Olyan ez mint a diéta, minél inkabb szenvedsz annál jobban hat, ne vegyetek finomat. ;]

(#76421) Apollyon válasza Casanova* (#76419) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ja értem.
Akkor távolítsátok el az ízlelőbimbókat a tokával együtt, mer az menő ;]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#76422) kennystyle válasza sutyesz96 (#76418) üzenetére


kennystyle
tag

Baratnomnek rendeltem egy ilyet, meg nem mondanam hogy citromos sajttorta, de azert finom.
Mindenesetre a natural strawberry-nel egy nagysagrenddel jobb ugyhogy levonhatjuk a tanulsagot, a natural mar feherjeben sem er szart se :-)

(#76423) God Vazzeg válasza HussarF (#76412) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Végre! Nekem lefogyva is van tokám, és nagyon irritál. Fakkom bele :D

(#76424) Woodslave válasza God Vazzeg (#76423) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szakáll :K ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#76425) God Vazzeg válasza Woodslave (#76424) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Kipattog a pofám tőle :(

(#76426) Woodslave válasza God Vazzeg (#76425) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az xar, nekem csak qrvára viszket. Meg sajnos szőkés-vöröses-ősz szóval amíg volt türelmem inkább úgy nézett ki mint ha koszos lenne az arcom (mondjuk közelről badass ;] :N :D )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#76427) God Vazzeg válasza Woodslave (#76426) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem is őszül, de nem érdekelne, olyan éjjenappajoe fejem lenne vele kb, de sajna viszket is, meg kipattogok nagyon. Ez van :)

(#76428) Zola007 válasza HussarF (#76414) üzenetére


Zola007
veterán

Egy jó forma hosszú távon soha nem lesz fenntartható csak szurival

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#76429) brownus válasza Woodslave (#76426) üzenetére


brownus
veterán

igyunk :d

(#76430) Casanova* válasza brownus (#76429) üzenetére


Casanova*
veterán

ma nem megyek edzeni. iszok egy pohár vörösbort,azt jól van.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#76431) Ijk válasza HussarF (#76414) üzenetére


Ijk
nagyúr

Indexes cikkből nem vonnék le messzemenő következtetéseket.
Benyomsz egy szurit ami lebontja a zsírsejteket. Jól hangzik, persze mellékhatása nincs mert az ilyen eszközök arról híresek.
Őszintén szólva bármikor edzés+diéta, minthogy szurkáljam magam. Ha már ennyire fontos a külső, egy egészséges életmódot élő kicsit tokás ember bármikor, bármilyen szempontból jobban fog kinézni mint aki csak kozmetikához, plasztikához nyúl.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#76432) Because válasza HussarF (#76412) üzenetére


Because
őstag

ha már itt tartunk ultrahangos zsírbontás próbálta már valaki? vagy is a 40KHz emberi szervezetre gyakorolt hatását? :)

[ Szerkesztve ]

(#76433) Because válasza shteer (#76416) üzenetére


Because
őstag

ott a zsírleszívás és a szilikon neked is lehet műcicid és combod! itt a megjelenés számít

(#76434) Casanova* válasza Because (#76433) üzenetére


Casanova*
veterán

ha shteernek mű cicije lesz,bombázó nőci. lehet flörtölni fogok vele száundon. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#76435) madle


madle
őstag

Megejelenés ide vagy oda, most egy kurva doboz fehérjét sem fogok venni de még az is lehet hogy bérletet sem, mert beszart a kocsim, úgyhogy önthetem bele a pénzt! :(((

(#76436) userxy válasza madle (#76435) üzenetére


userxy
őstag

Önts bele inkább fehérjét hátha megerősödik :DDD

(#76437) -Mike- válasza madle (#76435) üzenetére


-Mike-
addikt

Úgy is jó idő van, addig menj ki mászókázni a több fegyencedző közé. ;]

(#76438) Woodslave válasza madle (#76435) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az xar. Én is mindig gondolkozom, hogy a havi 40k benzint mondjuk magamba önteném (mármint az árát ;] ) lehet izmos lennék még úgy is hogy heti kétszer mellezek ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#76439) Casanova* válasza madle (#76435) üzenetére


Casanova*
veterán

ha nem veszel fehérjét vagy proteint,akkor lefog esni az izmod. add el a kocsit! :D ( #76438 ) Woodslave: besírok :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#76440) Because válasza Woodslave (#76438) üzenetére


Because
őstag

jézusom.... a fizum 1/3-a, na még jó hogy jogsim sincs :U

(#76441) HussarF válasza madle (#76435) üzenetére

Ne stresszelj, én jan. közepén vettem egy kocsit. kb. 3 hétig tudtam használni. Miután megcsináltattam rajta a nagyszervizt, tönkrement a motor. A kereskedő persze nem tehet semmiről, szarik is bele. Úgyhogy motorcsere, meg akkor már a kuplungot is, mert a kinyomócsapágynak csúnya hangja van. 2 hónap alatt ráköltöm a vételárának 3/4-edét és még msot sincs kész, pedig több, mint egy hónapja szerelőnél van. Talán hétvégére meglesz. Szerinted én mit érzek akkor?

(#76440) Because
Az azért nem sok pénz. Te sem a Hiltonba jársz vacsorázni :D

[ Szerkesztve ]

(#76442) madle


madle
őstag

Most állni fog egy darabig az autó mert nem kicsi a baj, meg elég felháborító hogy a mai világban nem lehet autót kapni amiben anyag van... Komolyan 2000-évek előttit kell venni, mechanikus adagolóval és veszonlátás!
Nem hagyom, hogy összeszikkadjak :D :D Kimegyek ugrálni a játszótérre igen :D :D

(#76443) Because válasza HussarF (#76441) üzenetére


Because
őstag

az itt sok pénz az operátor 70000-hez képest...

kis igények, van egy bicóm ha bárhova menni akarok :D

(#76444) userxy válasza madle (#76442) üzenetére


userxy
őstag

Toljad minden nap a rossz autót azt megvan legalább a kardió edzés :D és a bemelegítés :DDD

(#76445) kk831228 válasza madle (#76442) üzenetére


kk831228
addikt

Diesel?? :U Biztos, ha mechanikus adagolóról álmodsz... ;] Milyen ótó, milyen motorral??

(#76437) -Mike-: Majd ha megy 3 szabályos huzi, esetleg... ;]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#76446) Radnix


Radnix
senior tag

Amire mostanában ráálltam és nem a mérleg: [link]
Aldiban lehet kapni ezeket a gyümölcs mixeket, és iszonyat finom, mintha jégkrémet ennél.
Alig több mint 50 kcal / 100 g, csak egy kis ch, rost :K

(#76447) userxy válasza Radnix (#76446) üzenetére


userxy
őstag

Mi pénz ha meglehet tudni ?

(#76448) Radnix válasza userxy (#76447) üzenetére


Radnix
senior tag

750gramm 820 ft

(#76449) Zola007 válasza HussarF (#76441) üzenetére


Zola007
veterán

na látjátok, engem mostanság nem fenyeget a dolog, hogy a fizetésemből autót vegyek :D

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#76450) Casanova*


Casanova*
veterán

:D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.