Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75501) FollowTheORI válasza Woodslave (#75500) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Az ülőkéhez van kötve dróttal/lánccal a súly... szóval mozgatod a testsúlyod egy részét és a súlyokat is. :K

(#75499) Casanova*

:DDD SárgaKapszulás mondta egyik ilyen videójában a 45 fokos lábtolón (vagy minek hívják azt, amikor kb 45 fokban felfelé tolod a földről) hogy az a rémálma a sípcsontja a mellébe fúródik mikor rászakad a x 100 kiló. :D :O ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#75502) HussarF válasza Woodslave (#75500) üzenetére

Ott állt mellette a szakember, láthattad, hogy mennyit ért :D

(#75503) Woodslave válasza HussarF (#75502) üzenetére


Woodslave
nagyúr

;] :D ja kellett volna még egy

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#75504) Casanova* válasza FollowTheORI (#75501) üzenetére


Casanova*
veterán

pulzusban a Juhász Gabinak a bordája tört el lábtolásnál. annyira erőlködött vagy mi...

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#75505) szuszinho


szuszinho
őstag

A csajoknak eleve "behajlik visszafelé" a térde, könyöke.

(#75506) kk831228 válasza FollowTheORI (#75488) üzenetére


kk831228
addikt

Pont most néztem a Bódi filmben a kopasz srácnak ugyanúgy tört el a 2 lába (eszembe is jutott a gif) , csak neki szerencséje volt hogy kifelé tört... Pedig profinak mondható... :U

Mondjuk az sima lábtóló volt úgy emléxem... :U

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#75507) #65313280 válasza kk831228 (#75506) üzenetére


#65313280
törölt tag

Azért ott feltételezhetően súly is volt. :D

(#75508) kk831228 válasza #65313280 (#75507) üzenetére


kk831228
addikt

Ööö igen... :R :K Az volt... :K

Én még nem láttam ilyen gépet, faluba nincs ilyen... ;] Mennyivel szoktak tolni?? :F

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#75509) Zola007 válasza kk831228 (#75506) üzenetére


Zola007
veterán

bohos kornél volt a "szerencsés" delikvens
800 kilós lábtolás során tört el mindkét lábszára
Na ezért nem kell ronniecolemankedni, mégha erős is vagx és benned van a Richter egy évi termelése

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75510) FIREBLADE78 válasza Zola007 (#75509) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ejha. DE minek a 800 :Y Szabályosan nem tud megcsinálni 400-al kettőt sem. ;] Szarrá vág mindent és ez így jó? Soha nem fogom megérteni ezeket a rángatózós edzéseket,össze vissza rángassák 10-20 cmes tartományban az irgalmatlan nagy súlyokat :(

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#75511) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Van azért comb rendesen... ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#75512) venge válasza Zomb€€ (#75478) üzenetére


venge
tag

Lehet, hogy veled kezdjük. Azaz a fogaiddal. Mer mi kib... kemények vagyunk. Kőkemények. 😄

(#75513) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na végre tanulmány van róla, hogy túl sok tanulmány van [link] :C :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#75514) kk831228 válasza Zola007 (#75509) üzenetére


kk831228
addikt

Köszönöm!! :R

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#75515) macera2


macera2
aktív tag

A ketogén diéta gondolata engem is megfertőzött. Szénhidrát helyett a bevitt zsírból szerezznük energiát. Hurrá! Az írások szerint, nekem napi 180 gr. zsirt, 120 gr. fehérjét kellene bevinni. Ha nincs kedvem szalonnázni, akkor a napi 180 gr. zsírbevitelt, miből lehetne megoldani. Ugyanis itt akadtam el. Van valakinek ezen a téren tapasztalata, javaslata?

A fontoskodás és az inteligencia faktor szorzata mindig 1 .

(#75516) Zola007 válasza FollowTheORI (#75511) üzenetére


Zola007
veterán

háümm

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75517) Zola007 válasza macera2 (#75515) üzenetére


Zola007
veterán

Karaván sajt 100g
dió 100g
olaj, lenmag 40g
Tofu 100 g
Avocado 200g

ezt 4 főétkezés mellé simán meg lehet enni és ez eddig 160g zsír

pl.
1. kaja + 50g sajt + 30g dió + 10g lenmagolaj
2. kaja + 100g tofu + 1 avocado +10g lenmagolaj
3. kaja + 50g sajt + 30g dió + 10g lenmagolaj
4. kaja + 40g dió + 1 avocado + 10g lenmagolaj

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75518) Woodslave válasza Zola007 (#75517) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ennyi erővel aranyat is ehetne ;)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#75519) FollowTheORI válasza Woodslave (#75518) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mert az kijön és újrafelhasználható? ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#75520) Dani82


Dani82
senior tag

Edzés előtt közvetlenül hülyeség szexelni. Ne tegyétek. :DDD

(#75521) Zola007 válasza Dani82 (#75520) üzenetére


Zola007
veterán

Szerintem nem hülyeség, legutóbb is csak annyi lett a vége, hogy vasárnap nem délután 2-re, hanem este 6-ra értem le edzeni :DDD

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75522) Dani82 válasza Zola007 (#75521) üzenetére


Dani82
senior tag

persze mert negyed 3tol volt idod aludni 6ig :DD ;]

(#75523) FollowTheORI válasza Dani82 (#75520) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ezt megmondtuk volna előre is... ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#75524) Zola007 válasza Dani82 (#75522) üzenetére


Zola007
veterán

inkább enni
én utána nem fáradt vagyok általában, hanem éhes. :D

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75525) -Mike- válasza Dani82 (#75520) üzenetére


-Mike-
addikt

Az milyen szex volt, hogy utána még lábra tudtál állni? Az max. maszatolás... ;]

(#75526) macera2 válasza Zola007 (#75517) üzenetére


macera2
aktív tag

Köszönet, a napi 180 gr. zsír beszerzésére vonatkozó javaslatot. Megfontolom.

A fontoskodás és az inteligencia faktor szorzata mindig 1 .

(#75527) kk831228 válasza Dani82 (#75522) üzenetére


kk831228
addikt

Negyed 3 :Y , miből van, fából... ;] jó lesz az 14: 03-nak is... ;] ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#75528) Dani82 válasza -Mike- (#75525) üzenetére


Dani82
senior tag

az én koromban már erre a 3percre is büszke vagyok :DDD

(#75529) venge válasza Dani82 (#75528) üzenetére


venge
tag

De az kétszer...

(#75530) madle válasza venge (#75529) üzenetére


madle
őstag

és az se baj ha nővel

(#75531) HussarF válasza FIREBLADE78 (#75510) üzenetére

Te sem nyomtál még sosem nagy súlyokkal, ezért nem érted. Aki 800-ba bele tud nyomni, az 650-el simán pumpál. A nagy súlyokat azért kell erőltetni, hogy szokja a szervezet és tudjon hozzá adaptálódni, még ha nem is tudja egyből teljes tartományon dolgoztatni. Mert hozzá fog erősödni és később menni fog. De ha nem erőlteti, akkor sosem lép feljebb.

(#75528) Dani82
Én sem értem sosem, hogy miért panaszkodnak, hogy csak 1 perc. Neki is ugyanannyi ideje volt elmenni....

(#75532) HussarF válasza Zola007 (#75516) üzenetére

Had kedveskedjek neked egy szép lánykával. Neked biztos az ízléseddel egybe esik, mert olyan alteste van, hogy egyesben elhúzza az ekekapát ;] Csak a spoiler után, nehogy spontán megömlés történjen ;]

(#75533) madle válasza HussarF (#75531) üzenetére


madle
őstag

+1, én pl, a fő gyakorlatokat sokáig nagy súllyal erőltettem ( nem érdekelt hogy volt néha kis csalás a lehúzásnál is pl, meg a húzódzkodásnál nem mentem fel teljesen, de azóta saját testsúly plusz 25 kilóval simán húzódzkodom) Nagyon hozza az erőt, meg a formát is ha pár hétre ráállsz a nagy súlyokra, ez így igaz!

(#75534) sutyesz96 válasza HussarF (#75532) üzenetére


sutyesz96
őstag

Az 1 perceddel neked még meg is lenne rá az esély, ha nem te raktad volna be a spoiler tartalmát. ;]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#75535) freaghill válasza FollowTheORI (#75511) üzenetére


freaghill
őstag

Ő ki? :)

(#75536) HussarF válasza sutyesz96 (#75534) üzenetére

Nálam már megtörtént, azért spoilereztem be, hogy ne járjon más is így :DDD

(#75535) freaghill
Orbán Bettire tippelnék

(#75537) userxy
Jaja, csak kényes kicsit a szilent, figyelni kell, ki ne kopjon :D

[ Szerkesztve ]

(#75537) userxy válasza HussarF (#75532) üzenetére


userxy
őstag

Jó a futómű biztos jól fekszi az utat döngetés közbe ;]

(#75538) HussarF

Szegény kislány, nem hiszem el, hogy nem talál egy fiút, ha rúd kell a lába közé ;]

[link]

BTW, .webm-et nem lehet úgy berakni, mint .gif-et?

[ Szerkesztve ]

(#75539) SchumiBácsi válasza HussarF (#75498) üzenetére

Nem tudom kik tervezik ezeket a gépeket, de hogy egy részük életveszélyes az is biztos. Most mennyivel lenne drágább egy ilyen gép, ha volna egy állítható "puffer" a láb alá és ez ha jól be van állítva nem tenné lehetővé azt hogy teljesen kiegyenesedjen a láb? Fogadni mernék hogy véghatároló sincs, amivel elkerülhető lenne a Bunny félelme hogy a térde felmegy az agyához.

Rakás ülő vádlizó gépen is elborzadva látom hogy van a kitámasztó ami alaphelyzetben fent megtartja a lengőkart, de lentre már nincs semmi. Ha valami gikszer miatt nem tudom a tetejére visszatenni a súlyt ami a lábnak már lehetőleg 150-200kiló, mégis hogy lehet onnan nyertesen kiszállni? Pedig csak egy állítható lemezke volna lentre is amit olyan magasra tenni hogy azért megnyúlik a vádli, de ha baj van még nem szakad le, nem törik szét a fél láb.

Egyébként meg hagyjuk ezt a szakképzett segítő dolgot. Mire reagálnak addig a rúd vagy 10× rádesik/gép összetör.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#75540) freaghill válasza HussarF (#75538) üzenetére


freaghill
őstag

Jó kis 4chan... ;]

(#75541) kk831228 válasza HussarF (#75531) üzenetére


kk831228
addikt

"Én sem értem sosem, hogy miért panaszkodnak, hogy csak 1 perc. Neki is ugyanannyi ideje volt elmenni...."

Úhhh...

Nem rossz... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#75542) userxy válasza SchumiBácsi (#75539) üzenetére


userxy
őstag

Aki hülye haljon meg pont az ilyenekre találták ki ezt.

Nem lehet minden gépet hülye biztosra csinálni ;]

(#75543) SchumiBácsi válasza userxy (#75542) üzenetére

Pedig kellene. Vádlizóhoz kellett egy kis plusz anyag és cserébe nincs para hogy ha valami begörcsöl/megáll, mert egyszerűen kopp a végálláson és kiszállok. Nem kell a fél teremnek odajönnie lekapni 100kilót a gépről, különösen hogy jellemzően hót egyedül edzek :D

Ha lesz bármiféle lábtoló gépem is, úgy fogom majd megoldani ahogy leírtam. Meg is mutatom majd ;] Persze a legtöbb gyár teszik rá mert 10 gép után kijön egy plusz gép a spórolgatásból...

[ Szerkesztve ]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#75544) Zola007 válasza HussarF (#75532) üzenetére


Zola007
veterán

köszönöm!
cipője nyomorék, de a többi tetszik

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75545) Radnix


Radnix
senior tag

Minden nap újabb PR-ok, érzem hogy jön a gainz, motiváció kimaxolva, nem tudom mi lett velem, pár hónapja szinte semmiféle edzéshez nem volt kedvem :DD

(#75546) Zola007 válasza SchumiBácsi (#75539) üzenetére


Zola007
veterán

azért vegyük figyelembe, hogy akinek olyan vádlija van, hogy 150-200 kilóval csinálja az ülő vádlit, az csak tud már magára vigyázni és ismeri a saját határait. :U

Egyébként nem tudom ki hány kilóval csinálja, de nálunk a képen lévő gépen leginkább 25-50 kilóval tréningeznek a népek. Legalábbis aki rendes tartományban csinálja, de 200 kilót még a Gyuri nevű erőemelő sráctól se láttam, pedig ő 120 kiló kockahassal.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75547) Cassidey


Cassidey
senior tag

A preworkout nem töri meg a böjtöt, ugye? Wood? 30 kcal egy adag, ha a löttyintésnyi tej a kávéba jó ;] akkor ez sem para gondolom? Az internet megoszlik (természetesen). :DDD

#75463: olyan lábfetisiszta vagy? :U :D

Radnix: tolod azt a reneszánszot vagy mit?:) Nem tudom hosszútávon milyen lesz, de így olyan mintha többet ehetnék, és az jó. Sima koffein nem poén, pw kell, és fogom is tolni mondjuk, csak tudni akarom, hogy most ez fasted vagy nem. :)

[ Szerkesztve ]

(#75548) Radnix válasza Cassidey (#75547) üzenetére


Radnix
senior tag

Szerintema böjt sz@r, mert most éppen más étkezési módszerre vagyok rápörögve (érveléstechnika ötös, köszönöm) :)
Viccet félretéve szerintem belefér, de ha nagyon szigorú vagy tolsz helyette 2 deci feketét vízzel felöntve, hogy ne legyen annyira szar, abban tuti nincsen semmi makró. :)

(#75549) SchumiBácsi válasza Zola007 (#75546) üzenetére

Biztos figyel, de fel kell készülni minden eshetőségre. A képen ha 3as áttételű a gép valszeg az, akkor az 50kiló is már 150-et ad a vádlinak.

Nekem 2.8 áttétellel 80kiló volt a rekord, ez több mint 220kiló. Sajnos a puffert benéztem pedig a tervező asztalon jól nézett ki ;] Nem ekkora terhelésre találták ki és már csak 160kilót tudok kényelmesen nyomni vele. Már megvan az új 5× nagyobb felületű puffer ami remélhetőleg 300kilóig jó lesz, csak össze kéne hegeszteni és újra 220 felett :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#75550) Radnix válasza Cassidey (#75547) üzenetére


Radnix
senior tag

Hát fogjuk rá, de igazából klasszikus IIFYM inkább, egyelőre semmi kalória-, szénhidrát hintáztatás, tartom minden nap a 2500 kalóriát 160 fölött a protkót 300 körül a ch-t edzésnaptól függetlenül. Igaz már több mint 2 hete 85-86 között vagyok, de lassan járj, tovább érsz (lassan járj, több izom marad inkább) :D
Mindenképpen ki akarom próbálni majd szálkásítás után a reverse dieting-et, nincs meg neked véletlen a könyv pdf-ben? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.