Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75601) SchumiBácsi válasza Woodslave (#75560) üzenetére

2.8 az áttételem és 80kiló volt a maximum rajta, így a 224kiló de ha hozzáadom a szerkezet súlyát, már több mint 230kiló jön ki ;] A testsúlyom nem adódik hozzá, mert pont a tengely felett ülök, meg egyébként is elhanyagolható, legalább 20centire kellene beljebb ülni hogy jelentősége legyen és még akkor is talán ha 20kilót tenne rá :D

Lökhetek képet, sztem nem nagy a vádlim talán ha a 45centit eléri, de szerencsére a karom kisebb tőle. Aztán ha szépen megkértek, egy videót majd egyszer... :D

Amit még tudni kell a lábamról hogy eléggé OP: 15éve traktorozok és vannak olyan időszakok amikor napi szinten több ezer művelet van a pedálokkal és olyankor is adja és adta már a gyúrás előtt is. Ezen felül marha sokat mászkálok gyalog munka miatt, hétvégente meg túra változatos terepen 10-20km oda se neki.

Amikor a vádlizógépet terveztem úgy számoltam hogy kb. 100kilóval elleszek és bírni fogja a puffer is. De a 200-at már nem bírja és engemet is meglepett hogy ülve ennyire megy.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#75602) HussarF válasza Eagl3 (#75597) üzenetére

De igen.

(#75601) SchumiBácsi
Amit még tudni kell a lábamról hogy eléggé OP: [...] marha sokat mászkálok gyalog munka miatt

Mindjárt kezdődik ;]

[ Szerkesztve ]

(#75603) Woodslave válasza SchumiBácsi (#75601) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Jóvan az akkor is 80 nem rossz de haggyá már a számmisztikával

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#75604) Tenken válasza kennystyle (#75591) üzenetére


Tenken
őstag

Király, köszi!

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#75605) userxy válasza SchumiBácsi (#75601) üzenetére


userxy
őstag

Olyan fényesre nyaltad a vádlid, csak raknék fel egy képet róla.

(#75606) Dicker válasza SchumiBácsi (#75601) üzenetére


Dicker
őstag

Én meg kétezer nyútonnal nyomok fekve. Talicskám van, kettő.

(#75607) HussarF

Én ma 375-el lábtolóztam, de akkor azt meg kell szoroznom sin(45°)-al, aztán még hozzáadni a súrlódást, amihez ismerni kéne a súrlódási együtthatót, de elég jól szalad a gép, legyen mondjuk 0,02. Ja, hozzá kell még venni a konzolt is, ami tudomásom szerint 40 kg. Szóval ez 415, amit be kell szoroznom a súrlódási együtthatóval, meg cos(45°)-el, ja meg persze az átlagos földfelszíni gyorsulással, 9,81 m/s^2-el. Akkor ez mondjuk 2936 N, ami a Földön ekvivalens 299 kg-val.

Lehet így is számolni, főleg, amikor felfelé módosít, mert milyen jól hangzik. Inkább a konvencióknál maradnék.

(#75608) Woodslave válasza HussarF (#75607) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Jól nyomod én elhittem 😁

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#75609) Zola007 válasza Woodslave (#75608) üzenetére


Zola007
veterán

Teljesen jól írta , lábtolónál mint bármely más lejtőnél cosinus tétel adja a súlyt. Mondjuk 45 foknál pont mindegy mert cos/sin egyenlő

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75610) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#75600) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem baj, a steak kesz 10 perc alatt :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#75611) Eagl3 válasza Zola007 (#75609) üzenetére


Eagl3
veterán

Én miért nem emlékszek ilyenekre? Pedig marha sokat tanultam... :(

(#75612) HussarF válasza Zola007 (#75609) üzenetére

A trigonometria adja meg, nem a cosinus tétel :)

A cosinus tétel a pitagorasz tétel általánosítása, azt adja meg, hogy egy tetszőleges szögű háromszög két oldala és közbezárt szögük alapján mekkora a 3. oldal

(#75611) Eagl3
Én is csak azért tudom, mert ez a végzettségem :)

[ Szerkesztve ]

(#75613) Zola007 válasza HussarF (#75612) üzenetére


Zola007
veterán

A koszinusz tétel adja meg, éspedig azért, mert lábtolónál nem α,β,γ <90° konvex háromszöget veszel fel, de a tétel állítása akkor is érvényes, ha a háromszög valamely nevezetes háromszög (egyenlő szárú, szabályos (egyenlő oldalú) vagy derékszögű)
Azonban ha a háromszög derékszögű, akkor cos90°=0, tehát a koszinusz tétel Pitagorasz tételeként kezelendő, mivel a Pitagoraszt tétel a koszinusztétel speciális esete, kimondottan derékszögű háromszögekre.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75614) HussarF válasza Zola007 (#75613) üzenetére

Zola, ne okoskodjál már. A pitagorasz tétel azt mondja ki, hogy a befogók négyzetösszege egyenlő az átfogó négyzetével. Itt csak venni kell a háromszögek hasonlósági szabályait, kimondani, hogy a lejtő dőlésszöge megegyezik a gravitációs erő komponenseire bontott részei közötti szöggel, aztán alkalmazni kell egy sinust vagy cosinust. Nincs semmiylen pitagorasz tétel meg cosinus tétel.

(#75615) Zola007 válasza Zola007 (#75613) üzenetére


Zola007
veterán

#75614) HussarF: oké.
Akkor mint laikus kérdem, hogy a cosinust és sinust honnan származtatod?

háromszög esetén nem épp azért írható fel az összes függvény, mert 3 adatból számítható a 4?
Ha viszont gravitációs erővel is számolunk, akkor gyakorlatilag a G adja a háromszög derékszöghöz tartozó befogóját, így a Pitagorasz tétel alkalmas a felírására, ha pedig az alkalmas, akkor a koszinusztétel is?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75616) HussarF válasza Zola007 (#75615) üzenetére

a sin és a cos definíció szerint a szöggel szemközti befogó és az átfogó, valamint a szög melletti befogó és az átfogó arányát adja meg. Ha ezt összeházasítod még a pitagorasz tétellel is, akkor jön ki az a pitagoraszi azonosság, hogy sin^2+cos^2=1

A gravitációs erő az átfogót adja, a gravitációs erő és a lejtőre merőleges nyomóerő szöge pedig a dőlésszöggel azonos. Ezt a két adatot (tehát az egyik oldalt és az egyik szöget) ismered, meg hogy derékszögű a háromszög. Ezért sinus/cosinust használsz, hogy a lejtőre merőleges és azzal párhuzamos komponenst kiszámold. Koszinusztételt, meg pitagorasz tételt akkor használsz, ha a derékszögű háromszögednél 2 oldalt ismersz. Pontosabban koszinusz tételnél kell még a két oldal bezárt szöge is, mert ugye ott az a 3. adat.

[ Szerkesztve ]

(#75617) Zola007 válasza HussarF (#75616) üzenetére


Zola007
veterán

Oké, így már értem mi volt a félreértés tárgya.
Én onnan közelítettem meg, hogy egy lábtolón a hosszakat tudod mérni és abból számolni a beülőnél lévő szöget, mivel egyikre sincs ráírva hogy hány fokos. A súly függőleges gravitációs erővonala meg megadja a talajjal a derékszöget
" Ezt a két adatot (tehát az egyik oldalt és az egyik szöget) ismered, meg hogy derékszögű a háromszög. Ezért sinus/cosinust használsz"
Pont erre gondoltam, mikor azt írtam, hogy 4 adatból 3 ismeretében már használhatóak a függvények és hogy a derékszög is fix.
Mindegy, a lényeg hogy neked erőtanilag, nekem meg geometriailag volt igazam.

Egyébként izomterhelést egyik sem adja meg , mivel a legtöbb lábtoló lapja nem merőleges a vezetősínekre, így még azzal is kellene számolni. Illetve sokan a lábtolós teljesítményükből próbálják kalkulálni a guggolásbelit, pedig a kettő teljesen más erővonalakkal dolgozik.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75618) Dicker


Dicker
őstag

Most, akkor mindenki bzi lett? Hol vannak a lányok?


Túl van bonyolítva.

(#75619) venge


venge
tag

Buta gyúrósokk...

(#75620) Woodslave válasza Zola007 (#75617) üzenetére


Woodslave
nagyúr

reggel 76kg voltam, hát úgy néz ki 74 kilósan nem lesz itt rippedbody.. De legalább a mérlegem szerint is csökkent a tzs%-om már csak 25,5%.. :W :O 80kg-san 27,9 volt szóval haladok, talán 60 kilósan mutat(na) majd 10-et...

ja a gifen én vagyok :K :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#75621) kk831228 válasza Woodslave (#75620) üzenetére


kk831228
addikt

74, milyen magos vagy?? :F

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#75622) madle válasza Zola007 (#75617) üzenetére


madle
őstag

Tisztelem es becsulom mindkettotok matek tudasat, ha meg erdekel mellette a quantumfizika nezzetek meg ezt a filmet: Coherence.
Tok erdekes film a temaban, egyebkent en is tanultam matekot, de a kotelezo vizsgazas vegett nem sokminden maradt meg a harom felevbol.

(#75623) Woodslave válasza kk831228 (#75621) üzenetére


Woodslave
nagyúr

174

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#75624) kk831228 válasza Woodslave (#75623) üzenetére


kk831228
addikt

Akkor én dagadt vagyok 167-el vagyok 74... :O

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#75625) Woodslave válasza kk831228 (#75624) üzenetére


Woodslave
nagyúr

izmos is lehetsz :U :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#75626) _NCT válasza Woodslave (#75623) üzenetére


_NCT
őstag

Én azt hittem legalább vagy 180-182 cm, legalábbis múltkori képből nekem ilyen colos széles ember jött le. :B

(#75627) Woodslave válasza _NCT (#75626) üzenetére


Woodslave
nagyúr

legalább már el tudod képzelni mennyire megtévesztő képeket rakok be ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#75628) Zola007 válasza Woodslave (#75623) üzenetére


Zola007
veterán

többnek gondoltalak a berakott képek alapján, 180 felettinek
vagy nagyon alacsony a plafon a lakásotokban ;]

Definitely natural, mellkas 150, bicepsz 55

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75629) HussarF válasza Zola007 (#75617) üzenetére

(#75630) Woodslave válasza Zola007 (#75628) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azon a részen igen, amúgy egy háromszög forma - csak nehogy ezzel olajat öntsek a tűzre ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#75631) _NCT válasza Zola007 (#75628) üzenetére


_NCT
őstag

Persze hogy naturál, mindenki az :)

(#75632) Zola007 válasza Woodslave (#75630) üzenetére


Zola007
veterán

megtennéd, hogy megmérnéd nekünk a szoba hosszabbik oldalát? ;) :D

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75633) Woodslave válasza Zola007 (#75632) üzenetére


Woodslave
nagyúr

persze, de csak akkor ha abból kiszámoljátok hány kg-san lesz 10% tzs-om :K ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#75634) kk831228 válasza Woodslave (#75625) üzenetére


kk831228
addikt

Jah, tényleg arra nem is gondoltam... :U ;]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#75635) shteer válasza Woodslave (#75633) üzenetére


shteer
titán

Annyi kg nem akarsz lenni :)

..szerintem jónak tűnik

(#75636) sutyesz96 válasza Woodslave (#75620) üzenetére


sutyesz96
őstag

Legalabb a ripperbody mar megvan. :DDD :O

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#75637) Ijk válasza sutyesz96 (#75636) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ő szálkásabb, ő pedig izmosabb mint Wood, azért én elgondolkoznék a helyében hogy az ő szintjüket sem ütöm meg. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#75638) Woodslave válasza Ijk (#75637) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az első is izmosabb :D

mondjuk abban van valami hogy el kéne gondolkodnom. De sajnos szeretek edzeni járni. Legalább kínlódás lenne amit utálok már úgy abbahagytam volna mint a xart... :K

de amúgy meg ennél is nézhetnék ki xarabbul, szóval folytatom ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#75639) HussarF válasza Woodslave (#75638) üzenetére

Itt lehet a baj. Ha szereted csinálni, akkor valamit nem jól csinálsz ;]

(#75640) brownus


brownus
veterán

rég volt már kép rólam, most kicsit sok a tzs, de sokkal boldogabbnak érzem magam mint régen és úgy gondolom ez a fontos! a boldogság hormonok ugyanis a zsírban tározódnak! ezért akiknek alacsony a tzséje azok mind depressziósak! ezért megy itt is állandóan a sírás, hogy jajj a kockák nem látszódnak, meg minden. nekem nem ér ennyit ez az egész!

cuppmákolász, és szép hétvégét!!

(#75641) Woodslave válasza HussarF (#75639) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igen hallottam már ezt a mondást, de én szeretem a fájdalmat ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#75642) Cassidey válasza Woodslave (#75638) üzenetére


Cassidey
senior tag

Egyébként te vagy az, aki tényleg az edzésélményért csinálja, mert állítóllag nem látsz változást évek óta. ;)

Ma nem is edzettem, itthon volt dolgom, így szarabb az IF, kifejezetten vártam, hogy végre elkezdjem csinálni az ebédet. :U Sokan nem tartják minden nap egyébként, de annak ellenére, hogy most elvileg pont több vizet tartok vissza, fél kiló leugrott a héten, szóval valami nagyon működik, úgyhogy nincs az az isten, hogy változtassak bármin. :D

(#75643) kk831228 válasza Cassidey (#75642) üzenetére


kk831228
addikt

Szerintem úgy kiszámolta a kalóriát, hogy 5 éve, minden nap az elégetett=a bevittel... ;]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#75644) Cassidey válasza kk831228 (#75643) üzenetére


Cassidey
senior tag

Egy igazi szintentartás profi. :D Amint úgy érzem kész vagyok, megyek Woodhoz receptért. :K

(#75645) Woodslave válasza Cassidey (#75644) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Még jó hogy ezt ellensúlyozza az a rengeteg robbanásszerű fejlődés és izmosodás amit amúgy látunk a topicban 😁

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#75646) Cassidey válasza Woodslave (#75645) üzenetére


Cassidey
senior tag

Most olvastam el Bret Contreras könyvét, majd ezzel én robbantok. ;]

Egyébként érdekes, van 4 féle terv a könyvben, heti 4 edzésnap mind, és 4 gyakorlatok egy nap. Több idő leérni, öltözni, bemelegíteni kicsit, mint megcsinálni 4 gyakit, nem értem én ezeket. :D Kinek van kedve ennyiért elmenni edzeni?!
Van egy olyan terve is, ahol felsőtestre gyakorlatilag nem edzel, és kifejezetten ajánlja, azt mondja úgyis kap eleget a többi gyakiból..

[ Szerkesztve ]

(#75647) Woodslave válasza Cassidey (#75646) üzenetére


Woodslave
nagyúr

melyiket a 2x4? :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#75648) Cassidey válasza Woodslave (#75647) üzenetére


Cassidey
senior tag

A seggeset, Strong Curves, szóval titeket nem érint, max az asszonyt. :D

Ráadásul mind a 4 nap súlyzós edzés, ÉS ajánlja hogy nem edzésnapokon szánj rá 20 percet otthon, csinálj valamit az otthoni edzéstervéből, hogy a lehető legjobban aktiváld a fenékizmokat. Ő sem fél a túledzéstől. :U

[ Szerkesztve ]

(#75649) Woodslave válasza Cassidey (#75648) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja nem kicsit seggmániás az ürge :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#75650) Cassidey válasza Woodslave (#75649) üzenetére


Cassidey
senior tag

Nem tudom mit érezhet a barátnője. :D

"Being The Glute Guy‘s girlfriend has its drawbacks. My fiancee Diana constantly finds herself serving as a guinea pig when I want to test out a new hypothesis.
...
For the past five months, Diana has been away – her clinical rotations for nurse anesthesia school are scattered across the United States. Due to her travels, she hasn’t been able to train with me. She also doesn’t have a gym membership, so she hadn’t been doing any weight training, just jogging, hiking, and some bodyweight squats and single leg hip thrusts twice per week when she jogged. Six weeks ago, we were reunited for our friends’ wedding, and to my dismay I saw that her butt had shrunken significantly. Diana was the one to point this out, and she asked me what she could do to maintain her glute size since she hates losing her booty. I wish I’d taken measurements at this time, but I didn’t have access to a tape measure."

Abszolút látom magam előtt, ahogy az esküvőn nekiállna centizni a csaj seggét mennyit ment össze. :C :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.