Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75451) Antonio válasza Woodslave (#75449) üzenetére


Antonio
senior tag

Na, köszönöm szépen

szóval nem jártam rossz úton ;) ...

kicsit attól féltem ha visszaállok "normális" kajálásra a szervezetem első reakciója a zsír raktározás lesz ... bár úgy is fokozatosan teszem ... na majd meglátjuk ... mondjuk ennek ellensúlyozására hatására kicsit még keményebben motiváltabban edz az ember legalább a lelkét megnyugtassa :)

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#75452) Zomb€€ válasza Speeedfire (#75407) üzenetére


Zomb€€
őstag

Gilda max - hermina towers

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#75453) Speeedfire válasza Zomb€€ (#75452) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Köszi, én is ezt találtam. :R Egész jónak tűnik.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#75454) _NCT


_NCT
őstag

(#75455) Cassidey válasza Antonio (#75450) üzenetére


Cassidey
senior tag

Nem ehetsz bármit, nem kell megerőszakolni a rendszert. Például ha be akarsz vinni 110g fehérjét, 180g szénhidrátot, 50g zsírt és 25g rostot, akkor hiába próbálkozol a mekiben, nem fog menni. En is szépen megeszem a húst, a zöldségeket, rizst vagy tésztát vagy tk kenyeret, de ha akarok enni egy Snickerst akkor megeszem, anélkül, hogy elrontanam a diétat. Ha csaladi esemény van eszek es nem műanyag dobozban viszem a kaját stb. Nem preferálom a magyar oldalakat.

(#75456) userxy válasza _NCT (#75454) üzenetére


userxy
őstag

Ezzel szerintem nincs baj. Nyiltan vállalja azt ennyi. Ő élete ha neki megeri, akkor mást se zavarjon.
Engem csak azok zavarnak akik tagadják.
Ha vki annyira tökös, hogy szurja magat akkor vállalja is fel. Ne natural színekbe tetszelegjen.

De a legtobb hobbi gyuros aki koxol csak egy natural format tud hozni koxal.

[ Szerkesztve ]

(#75457) KoVee84 válasza Speeedfire (#75453) üzenetére


KoVee84
senior tag

Nem akarlak elkeseríteni, de a jótól messze van :DDD

(#75458) venge válasza Woodslave (#75447) üzenetére


venge
tag

Jézusom! Ha nem tudnám, hogy ezt te írtad, és nem ismernélek annyira, amennyire itt a topikba megismerhet telek, még azt gondolnám, hogy besértődtél, és nem veszed az oltást! Pedig te vagy itt az egyik legnagyobb kertészlegény, vagy ápolónő, akinek az oltogatás a napi rutinjai közt szerepel, úgy, mint az ülve pisilés.
De tudom, hogy ez nem így van! Engem nem versz át! Csibész...

(#75459) HussarF válasza _NCT (#75454) üzenetére

Hang nélkül néztem így meló helyen, de ez a fickó nem egy erőemelő, hanem inkább body-s, nem? Akkor miért nem szálkáz le? Most hiába akkora mint egy hegy, ha kb. 3 nagyságrenddel jobban nézne ki 5 centivel kisebb karral, de mély izombordákkal meg erekkel.

(#75460) Woodslave

Nem kell itt stresszelni, majd majd szervezünk egy topiktalálkozót, hogy mnidenki megnyugodjon, valahogy így :DDD

[ Szerkesztve ]

(#75460) Woodslave válasza venge (#75458) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkor benéztem. Nem gondoltam volna rólad, ezért lepődtem meg annyira. (nem az oltáson hanem a beszélgetés kilátásba helyezésén, de akkor ezek szerint én ezt máshogy szoktam alkalmazni mint te ;] ) :R de akkor bocs...

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#75461) Speeedfire válasza KoVee84 (#75457) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Elsőnek jó lesz, ha nagyon nem jön be akkor majd váltok. A mellettem lévő edzőteremnél biztos jobb lehet.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#75462) Ribi válasza HussarF (#75459) üzenetére


Ribi
nagyúr

Mert nem az a célja, hogy jól nézzen ki, hanem hogy akkora legyen mint egy hegy.

(#75463) LLam válasza HussarF (#75459) üzenetére


LLam
senior tag

ezek a videón rendesen fejbe is rugdalják egymást? :Y baromállatok.

Cassy, csak a vádlidról egy pőre képet felteszel ha megkérlek? plssss :B

Stay hungry!

(#75464) Tenken


Tenken
őstag

Tök feleslegesen szórakoztok itt a súlyokkal.
Inkább rezegjetek!

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#75465) #16514048 válasza Tenken (#75464) üzenetére


#16514048
törölt tag

Egyik komment:

"Szerintem meg ez igenis hasznos, ugyanis ahogy az elhangzott ,amig anya izgatottan várja, hogy a rezgés hatására a zsír helyére izom épüljön, addig legalább a gyerek bukfencezik, fejenáll, vagyis értelmes testmozgást végez."

:DDD :DDD

(#75466) Tenken válasza #16514048 (#75465) üzenetére


Tenken
őstag

Érted, "orvosok által kifejlesztett" :D

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#75467) userxy válasza Tenken (#75464) üzenetére


userxy
őstag

Olyan jó látni, hogy valakik még hisznek a csodában :D

(#75468) syl5 válasza Tenken (#75464) üzenetére


syl5
őstag

Fasz ki van basszameg. Esküszöm ki kell találni valami óriási nagy faszságot és el kell adni a sok birkának úgyis be fogják kajálni.
Nem kell itt dolgozni, látni azon az idióta pofázó nőn is hogy semmit nem csinált életében, csak dől a sok lovetta, kész...

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#75469) szuszinho válasza syl5 (#75468) üzenetére


szuszinho
őstag

Mióta mondom ezt a kollégáimnak :O

(#75470) venge válasza Woodslave (#75447) üzenetére


venge
tag

Újraolvastam, amit írtál. Nem tudok napirendre térni fölötte! :N
Nem is értem, mire gondolhattál, hogy én min rágtam be ennyire! Semmi olyat nem mondtál, ami miatt a legkisebb okom lenne rád haragudni!
Egyébként ez a beírásom Godnak is szólt, mivel a tudomásom szerint, azért nyitotta meg a termet Kecskeméten, hogy tudjunk egy közöset edzeni! Nem így van fater? :F

(#75471) FollowTheORI válasza madle (#75416) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Miért estél vissza?
Nem edzettél azóta, vagy kisebb súllyal? :)

Nekem ez lenne az első kérdés.

Ha edzettél és nem kisebb súllyal akkor hogy?
Vagy ha visszaesett akkor inkább azon gondolkodnék miért? nem azon hogy hogy nyerd visssza.

Lehet csak túledzetted magad és az a baj... kis pihi és még jobban menne mint előtte bármikor.
Vagy ha a kaja változott akkor ott ment félre valami, kevés a kalória, vagy a ch vagy valami. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#75472) Woodslave válasza venge (#75470) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem raktam smiley-t így komolyabbnak tűnt. Erre te jöttél hogy majd jól "megbeszéljük személyesen", ami nekem a netes szlengben burkolt "játszuk le élőben kisköcsög" jelentéssel bír, - nem ilyennek ismertelek - ezért lepődtem meg qrvára, hogy egy poszt miatt ilyet írsz. :U Na ennyi. Szóval mehetek talira anélkül hogy halálfélelmem lenne?

:D túltoltuk asszem :K ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#75473) userxy


userxy
őstag

Tihanyi András - Teljesítmény-fokozó sporttáplálkozás

Ez a könyv valakinek nincs véletlen meg digitális formában ?

(#75474) FollowTheORI válasza kk831228 (#75441) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Meghalni azért nem kell... meg fő a fokozatosság ott is.
Nem úgy megy hogy durr bele egyből max minden előzmény nélkül... akár 1-2 hét felvezetés simán jó, szépen növelve a terhelést. (Ahogy kondinál is).
(pl intervall séta-kocogás, kocogás-laza futás... utána meg majd mehet a full sprint/séta vagy laza kocogás.)

Az nem jó/segít ha szívrohamot kap az ember HIIT közben vagy után. :D

Lépcsőzés, vagy lépcsőre futás... dombra/emelkedőre futás is nagyon jó HIIT edzés amugy.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#75475) FollowTheORI válasza Tenken (#75464) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Erről egy minapi beszélgetés jutott eszembe, ettem a Body Builder tálam a Westendbe (meat point), és mellettem ül két ilyen 30 körüli nőci.

Azt mondta az egyik: Te tök jó a teremben van ez a gép csa rá állsz és rezegtet és alig kell csinálni valamit.
A másik: Tényleg az tök jó majd kipróbálom. (Közben Burger king hamburgert zabált.)
Egyik: Jaja... tök jó, nem izzadsz le se meg egész kényelmes...

Én meg magamba azért jó mert le se izzadsz meg kényelmes? WTF? :W :Y ;]

Mentségükre szóljon amugy egyik se volt kövér... szóval még azis lehet tényleg hatásos. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#75476) kk831228 válasza FollowTheORI (#75474) üzenetére


kk831228
addikt

Persze :R Azért feltételeztem minimális sport múltat... Ami a felvezetést illeti... :B Ha közbe valaki szívrohamot kap az nem a HITT miatt lesz... :N

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#75477) FollowTheORI válasza kk831228 (#75476) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Az ördög nem alszik sose... :)
Jobb a biztosra menni... főleg ha ajánlunk valamit ismeretleneknek.
Teljesen más terhelés sport múlt ide vagy oda (kondizás szinten).

Persze korfüggő is nyilván, és miért ne kaphatna? Simán benne van ha valaki túltolja... (és pl nincs pulzusmérője sem).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#75478) Zomb€€ válasza Woodslave (#75472) üzenetére


Zomb€€
őstag

Na most akkor mi lesz, kiveritek egymásnak kecskeméten?
;]

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#75479) kk831228 válasza FollowTheORI (#75477) üzenetére


kk831228
addikt

Szerintem nem tudja magát túltolni az ember, esetleg ha telenyomja magát valamivel, vagy probléma van a "motorral" ... :U Hamarabb kiszakad a tüdő...

A kondizás mellett meg nem ártana picit futkározni is, mondjuk ezt lehet csak én gondolom így... ;]

Na nem okoskodok tovább itt, mert nem értek hozzá... :D ;]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#75480) Tenken válasza FollowTheORI (#75475) üzenetére


Tenken
őstag

Szerintem ennek az alapja a vibrátor lehetett amúgy. Ez megmagyarázná, hogy mitől "orvosi fejlesztés" meg miért imádják ennyire az elhízott, dagadt középkorú nők. ;]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#75481) Casanova*


Casanova*
veterán

de durva :Y

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#75482) pityaa23 válasza FollowTheORI (#75477) üzenetére


pityaa23
senior tag

Én 30 éves vagyok szilveszter óta nem iszom, nem dohányzom, egészségesen étkezem, a koleszterinem a határérték alatt, vérnyomásom 120/70 pulzus 55, egy másfél hónapja aerobozom, van pulzusmérőm, így bevállaltam a HIIT-et, a 180 körüli pulzus is csak kb az utolsó 2-3 sprint befejeztével kb 10mp-ig utána szépen ment vissza. Megdögleni nem az ellipszis gépen akarok, ahhoz most vettem motort. :D

(#75483) macera2 válasza FollowTheORI (#75475) üzenetére


macera2
aktív tag

Ha hiszitek, ha nem, de az előzőekben emlegetett vibrációs szisztémát, eléggé elterjedten, főleg a csajok, már alkalmazzák. Persze nem feltétlenül a zsírégetés a cél. Maga az eszköz kicsi, hordozható, elemes, ha jól emlékszem, ahogy Tenken mondja, vibrátornak hívják. De jóneveltségem tíltja, hogy használatáról bővebb felvilágosítást adjak.

[ Szerkesztve ]

A fontoskodás és az inteligencia faktor szorzata mindig 1 .

(#75484) Dicker válasza Casanova* (#75481) üzenetére


Dicker
őstag

Vót má.

(#75485) viko81


viko81
csendes tag

Üdv!

Tudnátok ajánlani konditermet a 13. kerületben? (esetleg IV. ker. is jó lehet)

- 6 / fél 7 körüli nyitás.
- 9-10k (max) körüli havi bérlet ár.
- elfogadható géppark.

Klapka utcai termet ismerem egyedül.

Köszi!

(#75486) HussarF válasza viko81 (#75485) üzenetére

(#75487) FollowTheORI válasza viko81 (#75485) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

13. kerben minden sarkon van egy... hogy nem vetted észre? :D

Getfit River, Gilda River, B4, Gym City... BTN Office gym.... stb stb. kishúszmillió terem van. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#75488) FollowTheORI válasza Casanova* (#75481) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem ez kamu... nem mondom hogy lehetelen ilyen sérülés így ilyen gépen (meg úgy általában guggulás/lábtolásnál)... de hát ez kb lottó esélynél is rosszabb.
Nincs az az isten hogy így ilyen könnyen csak úgy átbillen a térded (ha nincs valami miatt kórosan elgyengülve valami).

Amugymeg még jó hogy ma nem lábedzés van, multkor is nehezen emésztettem meg ezt a videót. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#75489) FollowTheORI válasza kk831228 (#75479) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Határozottan kötelező szerintem futkosni kicsit kondi mellett.
A szívet és a tüdőt is karban kell tartani, hogy ne szuszogj a súlyok alatt pár sorozat után. :D
Meg úgy általában is az egészség oldaláról nézve.

De azért nem véletlen írják rá az összes ilyen kardió gépre hogy ha fáj a mellkasod stb stb akkor hagyd abba.
Főleg amerikában ilyenért simán lehet perelni ha valaki azt kap... tehát nem hinném példanélküli, sőt.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#75490) exor


exor
tag

Sziasztok! Van egy 3kg-os full force Carb-F itthon, tavaly lett véve, alig fogyott belőle, van még benne 2,8 kg. 2016. januárig jó, de jelenleg nekem nincs rá szükségem egyáltalán, és más sincs aki használná, el szeretném adni 3500Ft-ért. Van valaki akinek szüksége lenne rá? (Budapesten) Vagy tipp, hogy hova rakjam fel?

[ Szerkesztve ]

(#75491) csababarca


csababarca
őstag

Egy tojásnak a fehérje részében,megközelítőleg hány g fehérje van? (jaj de hülyén hangzik ez így, de értitek... :D )

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#75492) Woodslave válasza csababarca (#75491) üzenetére


Woodslave
nagyúr

3 gramm körül mérettől függően

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#75493) FollowTheORI válasza csababarca (#75491) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

S, M, L vagy XL tojás? ;]

[link]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#75494) csababarca válasza FollowTheORI (#75493) üzenetére


csababarca
őstag

Hát közepes méretű,M-L nagyjából.
Köszi a linket, Woodslave neked is az infót.

Arra gondoltam a napi shake-t kicsit betúrbózom néhány tojásfehérjével, sárgája meg megy mamának,csinálhat belőle sütit vagy amit akar...:D

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#75495) Radnix válasza csababarca (#75494) üzenetére


Radnix
senior tag

Nehogy beturbózz egy jó szalmonellát is mellé :D

(#75496) Casanova* válasza FollowTheORI (#75488) üzenetére


Casanova*
veterán

pedig nagyon igazinak tűnik,nem kamu. :( lábazni meg akkor is kell,a buzik nem lábaznak. :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#75497) FollowTheORI válasza Casanova* (#75496) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Egy biztos, nyújtott "merev" lábbal kitámasztani nem fog ezután senki se... :D
Tudom amugyse ajánlott. :N :K

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#75498) HussarF válasza Casanova* (#75496) üzenetére

Nem kamu, csak a nőnek van valószínűleg ritka szar felépítése. Lehet, hogy a gép kialakítása se túl jó.

(#75499) Casanova* válasza HussarF (#75498) üzenetére


Casanova*
veterán

van akinek a térde kicsit átbillen mikor áll vagy kinyújtja a lábát. ennek a csajnak valószínű ilyen lába van. a gyenge lába nem bírta a terhelést...

(#75497) NetTom : nem is ajánlott. parázok is ettől már. :D

(#75500) Woodslave: legközelebb szakember felügyelet mellett végzek lábtolást :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#75500) Woodslave válasza HussarF (#75498) üzenetére


Woodslave
nagyúr

A lap által megkérdezett fitneszszakértők azt mondták, hogy a hasonló balesetek elkerülése érdekében nagyon fontos, hogy az edzőteremben mindenki csak szakember felügyelete mellett végezzen hasonlóan veszélyes gyakorlatokat. - ez a lényeg. Nem tudom milyen gép ez, de az ülőke mozgott, tehát nem a saját súlyát nyomkodta? Vagy ez van még nehezítve valami ellenállással?

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.