Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76301) Casanova* válasza Woodslave (#76299) üzenetére


Casanova*
veterán

persze,hogy lehet :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#76302) Woodslave válasza Casanova* (#76301) üzenetére


Woodslave
nagyúr

csak akkor nem leszel izmos :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#76303) Casanova* válasza Woodslave (#76302) üzenetére


Casanova*
veterán

egyszer edzem,elég az. én izmos akarok lenni :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#76304) shteer válasza Casanova* (#76303) üzenetére


shteer
titán

Aki nem koxol, az nem izmos :)

..szerintem jónak tűnik

(#76305) _NCT válasza userxy (#76297) üzenetére


_NCT
őstag

Igen amúgy a sound előtt még ez a legfontosabb amin rágódhatok, tényleg csak ez hiányzik :)

Viccet félretéve mostanában nem nagyon foglalkoztam a normális kajálással -meg is látszik-, és most vissza akarok térni, mert nagyon durván rossz irányba fordult az egészségem. Nekem a GI ezelőtt is fontos volt, mivel a magas GI értékű kaják miatt vagyok egész nap álmos, fáradékony, kedvtelen. Mióta visszatértem arra hogy alacsony indexű kajákat zabálok, sokkal jobb a közérzetem és jobban megy az edzés is, reggel is nem olyan vagyok mint aki 2x egész este....Hanem kávé nélkül is tudok pörögni.

Szóval lehet hogy itt sokan f@szságnak tartják, de én érzem magamon hogy mennyit számít....

(#76306) userxy válasza _NCT (#76305) üzenetére


userxy
őstag

Értem. Örülök, hogy értelmes valaszok érkeztek. :K

(#76307) kk831228 válasza _NCT (#76305) üzenetére


kk831228
addikt

;] ;] :D

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#76308) _NCT válasza userxy (#76306) üzenetére


_NCT
őstag

Én is örülök, legalább tudom tartani az itteni szintet :) ;]

(#76309) Woodslave válasza userxy (#76306) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:DDD ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#76310) Because


Because
őstag

ti hogy vélekedtek melyik lényegesebb? melyiknek van mikor helye?
- izomérzet, bedurranás magas ismétlésszámon vagy
- max terhelés, bepukizás 4-5-ös ismétléssel a súly alatt

[ Szerkesztve ]

(#76311) Zola007 válasza Because (#76310) üzenetére


Zola007
veterán

vegyes
bemelegítő / felvezető szakaszban 1-1 magas ismétlés akár bedurranásig
ha már rendesen bemelegedtél, akkor kontrollált, teljes tartományban végzett ismétlések, lassú negatív szakasszal (2-3 mp), 5 rendes ismétléssel. Bukás nekem nem célom már, fiziológiailag értelmét amatőr szinten nem látom.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#76312) Woodslave válasza Because (#76310) üzenetére


Woodslave
nagyúr

alapgyakikban terhelés izolációsnál durranás bukásig.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#76313) Because


Because
őstag

köszi, túl sok BBTv-ét nézek :D ahol előtérbe helyezték a magas ismétlésszámot, háttérben pedig a terem összes súlyát rángatják 5cm-es vonalon

(#76314) barisj


barisj
aktív tag

Sziasztok! Előző rendelésből maradt csokis-kókuszos, banános fehérje, tribulus pro, magnesium citrate, omega 3. Minden áron alul :)

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#76315) madle válasza barisj (#76314) üzenetére


madle
őstag

Illetve ha következőre rendeltek szólhatnátok, mert nekem meg kellene pár trikó. :K

(#76316) -Mike- válasza barisj (#76314) üzenetére


-Mike-
addikt

Az hogy van, hogy minden rendelésnél marad fehérje és omega 3 amit eladsz?

(#76317) userxy


userxy
őstag

Hehe :D

(#76318) Casanova* válasza userxy (#76317) üzenetére


Casanova*
veterán

ez így van :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#76319) Zola007 válasza userxy (#76317) üzenetére


Zola007
veterán

:C
genetika ide vagy oda, krvára nincsenek tisztában az emberek, hogy mennyi munka van egy testben.

A 2 kedvenc elszólásom az elmúlt hónapból:

munkatárs: "Neked könnyű, bármit megehetsz. Nekem semmit nem ért mikor bicikliztem" (beteker Józsáról, oda-vissza 8km)
edzőtermi ismerős: "Neked könnyű, ektomorf vagy, én meg endomorf és zsírosodom mindentől". Ő már akkor ismert meg mikor 90 kiló alá befogytam, nem látott 140 kilósan. Ő meg most ~95 kiló és sose volt 100 felett :DDD

Komolyan elgondolkodtam, hogy kinyomtatok a 2011-es önmagamról egy A4-es fotót, lelaminálom és beteszem a táskámba
Ha valaki elkezd nekem genetikáról pampogni, akkor odaadom a kezébe és megkérdem, hogy szerinte ki van a képen és vajon szerinte mennyi munka van a kettő között?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#76320) shteer válasza Zola007 (#76319) üzenetére


shteer
titán

Szitaztasd fel az edzopolora.

..szerintem jónak tűnik

(#76321) userxy válasza shteer (#76320) üzenetére


userxy
őstag

Az mekkora lenne egy before after kép a pólóra :DDD

vagy úgy megoldani, hogy a before kép helyére egy régi az after kép helyére meg felfele egy nyíl :D

[ Szerkesztve ]

(#76322) HussarF válasza Zola007 (#76319) üzenetére

Vagy akár ide is betehetnél egy képet valamikor

(#76323) Woodslave válasza HussarF (#76322) üzenetére


Woodslave
nagyúr

megígérte, majd év végén :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#76324) Ijk válasza Zola007 (#76319) üzenetére


Ijk
nagyúr

Inkább bólogass és érts egyet velük hogy tényleg el vannak baszva. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#76325) Cassidey válasza Woodslave (#76323) üzenetére


Cassidey
senior tag

Minimum úszónacis képet várok. ;]

(#76326) Woodslave válasza Cassidey (#76325) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én nem várok semmit de kíváncsi vagyok ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#76327) HussarF válasza Woodslave (#76326) üzenetére

Mekkora k.csög :C

De azt én sem értem, hogy Zolának miért kell ilyen baromi sok idő, én ennyi idő alatt kétszer elhízok meg lefogyok

[ Szerkesztve ]

(#76328) kennystyle válasza Cassidey (#76325) üzenetére


kennystyle
tag

ebben pont jó lesz

(#76329) kona005


kona005
senior tag

Na holnap kezdem a kreatin szedést már tényleg, csak még az isotretinoin kezelésem miatt el kellett mennem vérvételre ma reggel ezért eddig nem mertem szedni nehogy bekavarjon valamit...

Kúra szerűen fogom szedni, feltöltéssel mindennel ahogy kell, 3 hónapra tervezem legalább. Jelenleg 76kg vagyok, 80 fölé szeretnék menni a kúra végén, kaja rendben viszonylag már egy ideje, reggel zab + 100%WPP, napközbe csirke+rizs (összesen 500g + 350g) edzés után általában 5 tükörtojás+ teljes kiörlésű kenyér, vagy túró ha van hozzá lelki erőm sajnos falusi gyerek létemre utálom :DDD ja meg ugye edzés után még a teremben lemegy még 1 adag WPP... Cukrot kitörlöm az emlékezetemből ez időre az biztos...

Reális szerintetek a cél?

(#76330) Cassidey válasza kona005 (#76329) üzenetére


Cassidey
senior tag

Úgy csinálsz ezzel a kreatinnal mintha koksz lenne. Bár észrevettem, hogy a magyar oldalakon erősen túlmisztifikálják, kezdőknek még ne meg hasonlók. :U

Felesleges tölteni, felesleges kúrát csinálni, és nem fogsz tőle 4kg izmot felszedni hipp-hopp, 4kg zsírt meg nélküle is lehet.

(#76331) userxy válasza kona005 (#76329) üzenetére


userxy
őstag

Ejj ne viccelj 76ról 80ra mi a bánatnak ennyi idő ?

Reggel ne kaksizz igyál meg 4 liter vizet és egyél rendesen 1 nap alatt meglesz az a 4 kiló. ;]

Amúgy meg a 3 hónap alatt kb építessz vagy 0,8 kg izmot a többlet meg víz meg rengeteg kaja a beleidbe.

Aztán erre vagy ráizgulva mint búgós malac a f.szra.

[ Szerkesztve ]

(#76332) kona005 válasza Cassidey (#76330) üzenetére


kona005
senior tag

What? Ezt most nem értem :F Ha egyszer szedem, akkor már normálisan és szeretném a legtöbbet kihozni belőle. 10 hónapja edzem még csak szóval még fejlődök rendesen valszeg kreatin nélkül is feljönni ennyi idő alatt néhány kiló. "Sajnos" magas nehezen hizó vagyok, 193cm egy kis zsír még el is férne rajtam, amúgy meg egy szóval nem írtam hogy 4 kg izmot magamra fogok rakni annyit mondtam annyit szeretnék hízni tőle. Zsír meg ugye jön fel, azt nem tudod kivédeni...

(#76331) userxy: Kemény vagy Csoki :U

[ Szerkesztve ]

(#76333) Woodslave válasza HussarF (#76327) üzenetére


Woodslave
nagyúr

valószínűleg abban a téves feltevésben van, hogy addigra izmos lesz. ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#76334) Zola007 válasza HussarF (#76327) üzenetére


Zola007
veterán

Mert ha volt rajtad ~ 55-60 kiló háj, akkor vége már igen keservesen akar lemenni.
Úgy hogy sose voltál 20-25% testzsír felett, könnyű ugrálni fel-le
Én gyerekkoromban híztam meg, akkor még a zsírsejtek száma is nő. ezért nem lesz az életben szép sima hasam. Látszik a bicepszemen az ér, de olyan a bőr karomon mint egy 70 éves nyanyának. A zsírsejtek térfogata és a tárolt zsírsavak mennyisége lecsökkent, de a kötőszövet még ott van. Ehhez kell 2-3 év, hogy a szervezet megértse, hogy felesleges és lebontsa azt is.

Egyébként 2012 májusában kezdtem, akkortájt papírom is van a 133 kg-ról, a mostani 85 kg súlyom már megvolt 2013. novemberre. Azóta csak szinten tartás és finomítgatás megy.
Illetve időközben sok víz lefolyt a Dunán, nekem nem ebből áll az életem, mást is csinálok és sportolok mellette.

Mindegy, nem kifogás akar lenni, mert azzal még senki semmire nem jutott, szóval az év végén teszek majd be egyet

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#76335) KoVee84 válasza Zola007 (#76334) üzenetére


KoVee84
senior tag

Úgy hogy sose voltál 20-25% testzsír felett, könnyű ugrálni fel-le

én ezt miért nem tapasztalom? :DDD

(#76336) madle válasza kona005 (#76332) üzenetére


madle
őstag

A kreatin csak hidratálni fogja a sejteket, nem egy anabolikus szteroid, hogy itt ciklusokra osszad, meg kúrát csináljál belőle. Egyél napi 10 grammot és bumm, reggel, meg edzés előtt/után, de ha mindkettő az sem fog ártani, teljesen lényegtelen. Észre fogod venni biztos 1-2 hónap használat után erőben, meg lehet kicsit a súlyod is megmozgatja. De az a víz többlet lesz a sejtekben, ennyi.

Sok helyen, ahogy Cassidey is mondta, csak feltuningolják azt az egész kreatin témát. Sima monohidrátból egyél napi 10-15 grammot és kész.

(#76337) userxy válasza madle (#76336) üzenetére


userxy
őstag

Hát én is ugyanezt írtam le de az se tetszett neki :DDD

(#76338) HussarF válasza Zola007 (#76334) üzenetére

Voltam én 88 kilo is ezzel a magassággal. És az sem mind színizom volt ;]

De ez a kitágult bőr tényleg nagy szívás. Mint t1-nek. Eltűnik az? Vagy csak műtét?

(#76339) madle válasza userxy (#76337) üzenetére


madle
őstag

Akkor inkább azt írom, hogy vigyázni kell nagyon a kreatinnal, mert ütős anyag. Fel kell komolyan vezetni piramisba kizárólag, mert amugy nem ér semmit ill. csak a szájtekes átták a jó, mert abba nagyon sok a designer kreatin és jobban beüt, csak leterheli a májat, ezért kell máriatövis kivonat minden napra a kúra elejétől, plusz a kúra végén levezetésnek nolvadex. Ha már nem rákos az ember legalább a gyilkos rákgyógyszert tömje kétpofára. És ki kell hagyni legalább 2 hónapot a következő kúráig pihentetni a májat.

....Persze csak hülyeség, de lehet ez a verzió jobban bejön akkor..... :C

(#76340) -Mike- válasza madle (#76339) üzenetére


-Mike-
addikt

(#76341) madle válasza -Mike- (#76340) üzenetére


madle
őstag

Jaja megvan! :DD :DD :C

(#76342) Zola007 válasza HussarF (#76338) üzenetére


Zola007
veterán

csak műtét
ilyen bőrfelesleg már nem tud felszívódni
Én azonban kés alá nem fekszek emiatt. Ha valakinek nem teszik, nem kötelező nézni

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#76343) Cassidey válasza Zola007 (#76342) üzenetére


Cassidey
senior tag

Majd kitoltod izommal.:)

(#76344) kona005 válasza madle (#76336) üzenetére


kona005
senior tag

Most letörtetek :((( Akkor mégis csak vizesít? Builderen azt írták azért kell "kúrában" szedni mert több hónap kell a fehérje szintézishez vagy mi a szösz, ergó akkorra lesz belőle izom is vagyis én így értelmeztem. Akkor hagyom a picsába, eladom kb. 900 gramm van, amúgy monohidrát, egyik ismerősnek adtam belőle. Jumbo után megfogadtam hogy soha többet nem kell olyan szar cucc, amitől látszólag nősz, de ha meg nem eszed akkor le is megy... Voltam 80kg is amikor Jumboztam, majd utána a tényleges testsúlyom egy hónap múlva már csak 74 volt, mondjuk formásabb is lettem, akkor kezdtem észrevenni hogy a vállam külön álló tesztrész a karomtól :DDD

Akkor maradok a rendes kaja+fehérje+türelem kombónál szerintem.

Cassidey bocsi hogy nem hittem neked :R

[ Szerkesztve ]

(#76345) Zola007 válasza kona005 (#76344) üzenetére


Zola007
veterán

na látod, azt a 6 kilót úgy is felszedhetted volna, ha a hátadra szig.szalagozod a Jumbos dobozt

(#76343) Cassidey: hogy a hasamon lévő bőrmennyiséget kitöltsem, ahhoz kellene legalább egy ilyen törzsizomzat :DDD[link]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#76346) FIREBLADE78 válasza kona005 (#76344) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

és a jámbor szedésekor jobban néztél is ki? Mert sztem 80%-ban zsír ment fel

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#76347) madle válasza kona005 (#76344) üzenetére


madle
őstag

Nem a kreatin ellen beszélek, sőt én azt mondom, mindenképp tedd bele a rendszerbe, mert jó. De ne beszélj úgy ezekről a tápkiegekről, mint a csodaszerről. "Mikor Jumboztál.... " :)
Figyi, az valami hitvány szénhidrát meg némi fehérje, szóval nem varázsszer ami feldobta a formát. Valszeg ment fel rád zsír a túlzott CH-tól.

A kreatint tedd be, napi 10-15 gramm, 5g-ként elosztva. Teljesen hatásos lesz és egyáltalán nem kell félni, hogy Te majd felvizesedsz stb.... Szerintem bőven pozitívan fog rád hatni, mivel lehet kicsit erősebb leszel majd tőle, az meg azért csak hozza a jóérzést, hogy megy minden felfele.

én fél évig használtam szintén sima monohidrátot és kellemesen csalódtam, érezhetően könnyebben mentek a szokásos súlyok kb 1 hónap használat után.

(#76348) FIREBLADE78 válasza madle (#76347) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

És izmos lettél tőle :F ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#76349) kk831228 válasza madle (#76347) üzenetére


kk831228
addikt

jaja... :R Kiegből ami leghatásosabb ,szerintem a kreatin...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#76350) kona005 válasza Zola007 (#76345) üzenetére


kona005
senior tag

Hát ja amúgy de ez tényleg így van :DDD Én is azt hittem hogy de jó lesz, meg védtem is tudom, de már én is eljutottam arra szintre hogy akit csak lehet lebeszélek róla...

(#76346) FIREBLADE78: Nem, nem néztem ki jobban, pont ezt írtam, mikor lement róla a 6 kiló kb az amúgy is vézna testemről, kicsit elszomorodtam, de mikor már egy hónapja nem szedtem, akkor figyeltem fel rá hogy el tudom különíteni az oldalsó vállamat a bicepsz és tricepsztől, igen zsíros lettem én is tőle, amúgy sokan azt hiszik hogy csak az a zsír amit a 120 kilós 150 cm-es embereken látnak de ez nem így van...

madle: Mindegy ha már megvettem szerintem meg fogom enni, majd lesz valami, nem csodaszerről beszélek de nekem azt mondták hogy legális, boltban kapott tápkiegek közül ettől lehet számítani a legnagyobb fejlődésre. Nem mondtam hogy csodaszer a Jumbo, de amikor szedtem tény és való hogy nagyobb voltam, de ez csak zsír volt nagy részben utána már én is rájöttem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.