Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75851) venge válasza userxy (#75848) üzenetére


venge
tag

Inkább úgy mondanám, hogy annyira fáj csak, hogy tudok (megpróbálok) edzeni.
Vettem Flector tapaszt, meg kenőcsöt, azzal kezelgetem.

(#75852) madle válasza Dani82 (#75849) üzenetére


madle
őstag

Ja, teljesen megeri a novi, hogy utana a leheto legtobb helyen alakuljon ki rakos sejt a szervezetedben. :) meg ha lenne penzem sem mernem. De egyiket sem. Miert akar mindenki ilyen szarokat tolni? Orulok ha tavol marad tolem a gyogyszercegek sok szarsaga

(#75853) Dicker válasza Dani82 (#75849) üzenetére


Dicker
őstag

Én nem tudom mit akarsz venni. Persze ne random menj be egy gyógyszertárba. :DDD Nem árt utánajárni, hol segítőkész az eladó, vagy orvos. Mondjuk olcsó nem lesz.
Vagy tedd le a gyógyszerészt, igaz nem okj-s, de ki tudod keverni magadnak. ;]

venge:

Flector lóf.sz. Ketlap-ot vegyél, igaz az receptes, de olcsóbb is, meg jobb is. Meg a Flexagil is jó kenőcsnek. Aztán gyulladásra jó a Xilox. Azt is fel kell íratni. De ez mindenből kihoz.

[ Szerkesztve ]

(#75854) userxy válasza venge (#75851) üzenetére


userxy
őstag

Ne erőltesd meg.

Legutóbb mikor én lent maradtam felhúzásba 3 napig az ágyból felkelésnek is könnyezés volt a vége.
Ha feküdtem az fáj ha álltam az fájt ha ültem akkor az. :DDD Azóta leszoktam a nagy súlyokról. A szomorú az egészbe, hogy relatíve kis súlynál szoptam be és nem is akkor amikor emeltem hanem amikor már az utolsót raktam le.

Nekem ez 2 hét kihagyás volt.

Én fateromnak a gerincsérv műtét utáni fájdalom csillapítóját nassoltam az segített :DDD

[ Szerkesztve ]

(#75855) Guntop válasza madle (#75850) üzenetére


Guntop
újonc

Fárasztóak ezek a kioktatások...
Valóbab nem vagyok tisztában a dolgokkal, de azért lássuk be ez egy olyan téma, amire nincs okj-s képzés, így igen nehéz érdemi infókhoz jutni. Ha bátor vagy próbálgatod, utána olvasol és kb. ennyi.

Képzeld el, mielőtt bevettem, fél évet olvasgattam, nagyjából minden magyar fórumot kiolvastam, ami a témáról szólt. Egy hete tolom, és bizony olyan mellékhatás jött ki, amit nem nagyon olvastam máshol. Akinek metillel volt felütve, az is hirtelen feljött vizet, tömeget és erőnövekést tapaszt
alt, amire fel is voltam készülve, a provi által (mivel alapesetben stana mellé nem is kéne, ugye).

Ezért sem értem, mi az anyàm ez a here fájdalom, ami igazából meg is szűnt amiòta megy a provi.

A máj kaputtòl még igen messze vagyok, ezert is egy hét után szeretnék rájönni a titokra, es eldönteni meg
éri e folytatni.

(#75856) userxy válasza Guntop (#75855) üzenetére


userxy
őstag

Gyanítom , ha tényleg utána olvastál volna akkor most nem itt ebben a topicban kérdezősködnél.

Segítek keresni.:

[link]

Ja és ha félévig olvastál koxos blogokba akkor Amigo nevével tuti találkoztál :)

Halgass rá bölcsen az alapján amit linkeltem és hagyd a picsába a koxot.

[ Szerkesztve ]

(#75857) Guntop válasza userxy (#75856) üzenetére


Guntop
újonc

Igen, ide már én is eljutottam. És nem a koxról olvasgattam fél évet, az túl tág tèmakör, csupán a stanáról.

(#75858) BÁ Nutrition válasza madle (#75850) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

" De komolyan olyan vicc kategoria ez a hobbi kokszolgatas de meg a versenyszintu is szanalom."

ijk belinkeli a kogszoldalt, hogy ne kogszolj buta gyuros, mellette meg ot a banneren feszitenek sorban a rommakogszolt diszpeldanyok hogy a vejprotol lettek ilyenek meg a sok edzestol..

ez aztan meg gazabb..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#75859) HussarF válasza userxy (#75856) üzenetére

nekem meg van 1 ismerősöm aki kiesett a 6.ról, és életben maradt...

(#75860) kk831228 válasza Guntop (#75855) üzenetére


kk831228
addikt

Testmester.net, olvastad??

Esetleg ott találsz valamit... :U

Mondjuk most nem megy az oldal , lehet letiltották... ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#75861) Dicker válasza BÁ Nutrition (#75858) üzenetére


Dicker
őstag

Legjobbat kihagytad:
"A kox nem épít igazi izmot."

(#75862) madle válasza Guntop (#75855) üzenetére


madle
őstag

Ha bátor vagy próbálgatod, utána olvasol és kb. ennyi. - ebből leszűrtem mindent :D

Nézd, alapbóll úgy kezdtél bele ebbe az egészbe, hogy vettél egy kis üvegcse szart, amiről már akkor tudtad, hogy lehet benne stanazolol is! Szóval ne csodálkozz ha valami nem úgy megy, ezt senki nem tudja, még a terem "megbízható" dílere Józsi sem, aki eladta neked, mivel nem ő ütötte össze az alagsorban, hanem pár ferdeszemű akik után még sok sok ember vezet el Józsiig.
Ha fél évet kellett olvasgatni, ahhoz hogy ezt a tudást összeszedd akkor...

Na mindegy, nem akarok geci lenni, de az én javaslatom, hagyd a picsába abba, meg a másik, még minek mérgeznéd magad mindenféle "levezető" gyógyszerrel? Hagyd el, vegyél egy Vitrix-et vagy PCT-t vagy Arimidex-et dúrd be és pont.
Nem értem ezt a hobbikokszolást, ledúr az ember egy mérgező 8-12 hetes ciklust, után meg két pofára tömi még 4 héten keresztl a kibaszott kemény rákgyógyszerektől kezdve a mindenféle szarig, mert ő azzal levezeti a kúrát... csak nincsenek képben milyen mérgező szutykokat esznek meg. Nem hazudok de egyik barátom, lelkileg kaputtolt be, olyan szinten, hogy betegszállító hordja havonta az agyturkászhoz.

(#75863) madle válasza BÁ Nutrition (#75858) üzenetére


madle
őstag

Teljesen jogos! Persze hogy ez a kamu marketing is viszi bele a gyereket, mert fél év után nem hat a feltöltéses kreatinkúra és kell menni Naposért az öltözőbe.

(#75864) userxy válasza HussarF (#75859) üzenetére


userxy
őstag

Vannak kommentek ott is :DDD

De aki sokat olvasgatott ebben a témában a neten akkor talál pár értelmes arcot aki tud segíteni, de ingyen senki se fog normális személyre szabott kúrát összerakni látatlanba idegennek.

Csoda, hogy egyáltalán írnak olyan gyökér kérdésekre választ olyanok akik értenek hozzá.
:DDD

Én igazából ha lenne pénzem azt koxolni akarnék azzal kezdeném, hogy elmegyek egy olyan terembe ahol tudom ,hogy edz egy versenyző nevesebb faszikám azt hozzávágnék egy guriga 20 ezrest, hogy öccse egyem azt a szét koxolt májadat, kéne egy kis segítség azt úgy talán segítene és még talán jó cuccot is kapnék. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#75865) BÁ Nutrition válasza Dicker (#75861) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

milyen a nem igazi? szintolos? :)
vagy aki tud 2 napot kaszalni megallas nelkul az az igazi? ;]

utso 1 honapban kb 340 orat dolgoztam, nekem akkor eleg igazi izmom van
(megislaccik :O )
;]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#75866) madle válasza Guntop (#75855) üzenetére


madle
őstag

Jaaaaj már látlak ecsém, te írtál a bodybuilding-en a szteroid topicba is Ridetop néven! :K

(#75867) Dani82 válasza Guntop (#75857) üzenetére


Dani82
senior tag

egyébként én kb pont igy toltam le az elso stana kuram tavaly. Paraztam is, allandoan olvastam rola, mi hogy miert stb, de ha egy pillanatra is elojott volna egy herefejdalom, de ha csak belenyilal valami en a kurvaanyjaba dobtam volna ki az egesz szart es abban a pillanatban hagyom abba, nem hogy kerdezgessek forumokon, hogy hagyjam e...

(#75868) Guntop válasza Dani82 (#75867) üzenetére


Guntop
újonc

Valószínű, én is így járok el...
Gondolom, neked se eredeti stanad volt, ahogy másnak se. Erre lennék már csak kíváncsi esküszöm, hogy most akkor ez metiltesztò vagy mi a szar. És ha az, másnak miért nem a pöcsfájás jelentkezik...

De azért nagy igazságtalanság, hogy a buta gipsy aki nem ért se az edzéshez, se a kaj
ához, se a koxhoz, az bezzeg a kevésbé szar stanaba fut bele...:)

Amúgy bármennyire is úgy fest nem vagyok segghülye 17 éves...27, és már vagy 8 éve edzek. Mindig is bennem volt a kisördög, hogy kikéne pròbálnom, de addig nem akartam, amíg nem volt minden adott hozzá. Nem kevés tápkieget raktároztam erre készülve + a kajám is elég tökéletes lett volna hozzá. :) De így járás, csup
án az basz fel, hogy ilyen mocskot sikerült beszerezni. Azért köszönöm mindenki válaszát!

üdv!

(#75869) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Zárásként mára kis tesztó fokozó :P... a BBB-sek most egész jó képet raktak ki. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#75870) BÁ Nutrition válasza Guntop (#75868) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

vettel volna md-t mikor lehetett.. az legalabb bolti cucc volt, meg hatott is

itt meg mintha lenne: [link]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#75871) Guntop válasza BÁ Nutrition (#75870) üzenetére


Guntop
újonc

Igen, erről olvastam itt régebben...Jobban jártam volna vele az biztos, de egyszer már pròbáltam prohormont, és nagy 0- át ért. Igaz, azt itthon is lehet(ett) kapni. Xcel volt.

(#75872) madle válasza Guntop (#75871) üzenetére


madle
őstag

Amit linkelt, az a gártó készít olyan termékeket, melyeket kizártak az US és EU piacokról, azaz betiltott hatóanyagok, ne prohormont keress, hanem pl a 6-bromo hatóanyagú terméket melynek u.a. a neve. Vagy a régi Novedex XT (Gaspari Nutrition) ATD hatóanyagát, mely nagyon előnyös a PCT-ben, kúra után ill közben nagyon jól alkalmazható volt régen és kikerülhető volt vele a sok szar mérgező gyógyszer. Teljesen jól működött az utókúrában, az ATD is ettől a gyártótól van azthiszem szintén ezen a néven.

Egyébként ne gondold, hogy ha bármit veszel a feketén, akkor biztosra tudhatod mi van benne, ebben a témában mindig ott van egy golyó a pisztolyban amit a fejedhez tartasz. :D Ha érdekel az ATD-ről és az utókúráról egy érdekes cikk, amit egy erősen hozzáértő személy írt, akkor belinkelem, és ha tényleg olvastál a dolgok után, akkor lehet már láttad is.

ITT van pl 6-bromo és ATD is, msot látom több gyártó is foglalkozik már ezzel, bár nem tudom, hogy oldják meg mivel tiltólistás.

[ Szerkesztve ]

(#75873) BÁ Nutrition válasza madle (#75872) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

azaz betiltott hatóanyagok ;)
szerencsere van meg vagy 4 dobozzal. bar nem tudom meddig all el

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#75874) brownus válasza kennystyle (#75825) üzenetére


brownus
veterán

:DDD pacsi :D

(#75875) Dani82 válasza BÁ Nutrition (#75873) üzenetére


Dani82
senior tag

Nem adsz el egyet kettot? :D :B

(#75876) madle válasza BÁ Nutrition (#75873) üzenetére


madle
őstag

Jó, de mégsem esnek egy kategóriába a szteroidokkal. Betiltották mert hatásos volt :D Én a 6-bromot próbáltam mint anti ösztro és tesztoszteron fokozót, nekem nagyon bejött. Száraz lett a forma rendesen.

Ismerősöm is használta az SB Labs-os Stanzol nevű 5mg-os szart, aztán mikor feljött rá 5-6 kiló, meg olyan vastag lett a bokája mint a combom, meg kosárlabda feje lett, mondtam neki, hogy lehet hallgatni kellett volna a fórumozókra, akik már szerintem 5-6 éve írkálják, hogy az egy rossz vétel..

(#75877) Eagl3


Eagl3
veterán

Inkább pszichológusra kéne költeni azt a pénzt, amit kokszba ölnek egyesek.

(#75878) Woodslave válasza HussarF (#75828) üzenetére


Woodslave
nagyúr

John: Definitely. I think that’s a big misunderstanding in the industry is that you need carbs to feel the workout. It turns out if you go the majority of the day or the first half of the day without carbohydrates and you’re, A, your body has no problem maintaining blood sugar levels, at least what it needs and then, B, your body actually responds quicker to exercises as far as the sympathetic nervous system. You release adrenaline faster. Your body is more sensitive particularly to the fat burning properties of adrenaline and you get bigger rushes of adrenaline. There’s three very large positive fat burning effects that you get just by not eating carbs before you workout and training a little later in the day.

Dave: You’re saying there are no benefits from eating carbs before you workout?

John: Correct.

Dave: Excellent. All right. That’s a definitive statement and I could not agree more to it. By the way, it drive me nuts when people go out and they’ll have a banana for energy before they go lift weights. It’s like, “What are you doing? You’re not helping yourself anyway in any way shape or form and like don’t waste your time because you could be doing something more important.” I love that. All right. We totally are in great enlightenment on that.

What matters when you train are your glycogen stores, and not the carbs you ingest. I’ll cover all-things-glycogen related in the next installment of this series. For now, however, I’ll let you off with a warning. Eating carbs immediately before you train can cause poor performance and potentially rebound hypoglycemia, which happens when muscles, the liver, and other tissues clear glucose from your bloodstream too fast. This manifests itself in the form of shakiness, sweating, light-headedness, and an inability to think clearly. You don’t want to get under a heavy barbell in this condition, believe me.

t’s very simple: If you don’t eat carbs for at least two hours before training—even heavy training—you’ll be stronger, exhaust glycogen levels, and mobilize body fat. You won’t just burn fat, you’ll lose body fat.

Én a fentiekkel értek egyet és minden tapasztalatom (legalábbis az edzés közbeni érzés) ezt támasztja alá. Az elmúlt pár évben ahányszor xarnak mondható edzésem volt, az mind az edzés előtti ch kajálással függött össze. A carb loadingos arc mond azért pár meredeket még szerintem is aki nem értek hozzá, de nekem ez jött be.

Ugyanakkor nem lehet kizárni, hogy a xar edzések ellenére, ha minden edzés előtt ettem volna 100 gramm zabot, meg banán meg mittomén mit, akkor ma izmosabb lennék, szóval nem mondom hogy tuti mindenkinek ez jó, lehet csak én vagyok már erre kondicionálva... Meg lehet hogy edzenék egyet Zolával aztán kiderülne hogy nem is gyúrok csak pinalegyezek nem csoda hogy nem kell ch.. (igaz én végeznék mire bemelegít ;] :D )

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#75879) FollowTheORI válasza Woodslave (#75878) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Abban igaza van hogy a glikogén raktárak számítanak... azokat kell feltölteni, csak arra kell gondolni hogy közvetlen edzés előtt ez nem történik meg olyan gyorsan mint gondoljuk... illetve ha fel vannak már töltve akkor felesleges enni, mert a magas vércukor tényleg csak hátráltat (bekómázol stb), utána meg a magas inzulin + edzés miatt duplán leesik és tényleg megintcsak szarul leszel immár az alacsony miatt.

Ha nincsennek feltöltve (és nem is eszel semmit előtte ami ch) akkor viszont gyenge fos leszel ugyanúgy és akkor enned kellett volna valamit előtte pár órával. :D
De a legjobb ha edzés után eszel annyit hogy visszatöltöd tutira (vagyis elég masszív kaját/kalóriát viszel be, pl a következő két étkezés során chból is)... és onnantól már csak szinten kell tartani (lassú ch, vagy semmi ch másnap edzésig)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#75880) Woodslave válasza FollowTheORI (#75879) üzenetére


Woodslave
nagyúr

világos. Ha valaki klasszikus módon diétázik, nem eszik ch-t este stb. akkor el tudom képzelni hogy kell. De ez a ennem kell egy banánt mert különben gyenge vagyok... Hát ja az vagy ;] :D

Ebből a szempontból nem világos a rendszere, hogy csak edzés után kell-e vagy edzés előtti este. Mindegy én a több kaja felé tévedek :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#75881) Cassidey válasza Woodslave (#75880) üzenetére


Cassidey
senior tag

Nulla hátrányát érzem a nem csak ch-t nem eszek edzés előtt, hanem egyáltalán nem eszek edzes előtt dolognak.
Annak annál inkabb érzem hátrányát, hogy harmadik napja edzem egy hotel termében ahol alig van 1-2 ember és az is csak lézeng valamit. Ez itt így pinalegyezés de a szar edzés is jobb mint a nem edzés szóval ez van.:D

(#75882) madle válasza Woodslave (#75880) üzenetére


madle
őstag

Áh, én totál ez a hülye vagyok, hogy ennem kell különben nincs kraft :D Lehet bérlet mellett befizetek majd egy pszichomókusra is :B

(#75883) Woodslave válasza Cassidey (#75881) üzenetére


Woodslave
nagyúr

gondolom milyen xar lehet, különösen utána a svédasztalos reggeli.. :O :D A legjobb dolog a világon reggel edzés (tök mindegy milyen xar terem, csak legalább 10 kg-s kézisúlyzó meg valami nem roncs gép legyen) kis úszás (sajnos a reggeli szauna már nem fér bele) és utána reggeli ahol bedurranva körülnézel és szétrepedsz a ch-tól. (bár senki nem lát izmosnak de az érzés a fontos :C )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#75884) Woodslave válasza madle (#75882) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ne érts félre simán lehet hogy szükséged van rá, bár fiziológiai magyarázata nincs ;] :D

egyszer próbáld ki, hogy nem eszel ch-t edzés előtt (reggel se..) nem ajánlok fel semmit hogyha csalódni fogsz, de legyél kísérletező :U :D

gondolom te is kipróbáltál már annyi baromságot edzés, kaja, tápkieg vonalon, ennél se fogsz hirtelen összeesni..

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#75885) madle válasza Woodslave (#75884) üzenetére


madle
őstag

Úgy van, ma fogok majd edzés előtt egy ilyen tesztet csinálni, aztán meglátjuk mi lesz belőle. :)

(#75886) Zola007 válasza Woodslave (#75878) üzenetére


Zola007
veterán

én sem azért eszek edzés előtt 2 órával mert erőt ad, mert alapos bemelegítés után diétában is tudok intenzíven edzeni, hanem azért mert éhes leszek edzés közben, ami diszkomfort értést okoz és elvonja a figylelmem az edzéstől
Adrenalin kapcsán viszont azért ésszel kezelendő a mellékvese kifáradás miatt
Másrészt viszont ezek az általános kijelentések sem állják meg a helyüket mindenkirw nézve
Lehet, hogy te neked nem jó egy edzés előtt 2 órával vqló CH bevitel, attól másnak még működhet.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75887) kennystyle válasza Woodslave (#75878) üzenetére


kennystyle
tag

Nekem is hasonló a tapasztalatom, próbáltam már a standard "carb backloading"-ot de akkor este edzettem.
Mi a vélemény a reggeli edzéshez igazításról ? Úgy emlékszem a könyvében azt elég nehéz esetnek tartotta, úgy tűnt azt mégsem írhatja hogy akkor b@szhatod, ezért csak kitalált valamit arra is. :D

Most heti 5x edzek (+tenisz 1-2x), és mindig reggel. Pl. hétköznap 6:15 kor kelek 7:15-kor már edzek, így előtte persze nem eszek semmit viszont egy turmixot megiszok félig előtte, félig edzés közben. Ez 5g BCAA + 10g glutamin + 5g creatin + 15g vitargo (gondoltam a creatin miatt ártani csak nem árt).
Edzés után rögtön 30g fehérje (vagy néha protein, mikor melyik van otthon ;] ) + 5g creatin + 20g vitargo.
Majd fél-1 órával edzés után eszek rendesen, ez úgy 9 - 9:30 fele van. Ezzel együtt 4-5x eszek, mivel diétázok minden kajálás ~30g fehérje, ~30g szénhidrát + legalább 10g zsír, persze zöldség is lehetőleg.
Így egyelőre 81kg-ról (183cm) 2 hónap alatt lementem 78ra úgy hogy nem csökkent az erő, sőt.
Persze így is szar vagyok, de azért a korábbiakhoz képest érezhető a fejlődés.

Itt a dilemma az, hogy edzés után kéne nyomni a CH-t. Viszont érzésre meg simán meglennék délutánig vagy akár estig CH nélkül is.

(#75888) bbuffy válasza kennystyle (#75887) üzenetére


bbuffy
senior tag

Kell a ch. Nyomjál zabkásás fehérjét edzés után, nálam bevált, és nincs az a durva éhség hirtelen ha kimegy a turmix hatása. A zab meg amúgy is Kell és kész:)

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#75889) Woodslave válasza Zola007 (#75886) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja ezt mondtam. Másnak lehet hogy kell. Én nem érzek soha éhséget edzés közben, még utána se, pláne hogy nálam az éhség nem feltétlenül jelent diszkomfort érzést. De mások vagyunk.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#75890) kennystyle válasza bbuffy (#75888) üzenetére


kennystyle
tag

Edzés utáni kaja többnyire "fasírt" szokott lenni.
Mivel reggelente általában úton vagyok, vasárnap este megsütök egy adagot és azzal elvagyok egész héten.
1 adagban van kb 100g pulykamell, 30g zabpehely, 0,5 tojás, 10g kókuszzsír.

(#75891) Woodslave válasza kennystyle (#75890) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:U ki tudja...

[link]

[link]

Ettől függetlenül még erősebb bennem hogy enni kell ch-t edzés után, aztán lehet csak a tápkieg cégek és broscientist oldalak félelemkeltő aknamunkájának eredménye. :D Én nagyrészt este edzem, vasárnap szoktam reggelente (bár akkor túl magas a kortizol szintem az asszony méltatlankodása miatt hogy miért megyek el edzeni...)

De szerintem tök ugyanígy néznék ki ha nem ennék edzés után ch. Vagy semmit. Vagy soha semmit :D

A zabkása most nekem is bejött érdekes módon. Van mondjuk benne reszelt alma meg mazsola, felöntöm fehérjével. Eléggé érzem hogy betölt :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#75892) Tenken válasza Woodslave (#75891) üzenetére


Tenken
őstag

Azért nem kell kp-nak venni mindent tőle sem szerintem. Cikk inkább a tömegnövelőket kukázza. Egy jó kis kaja rizzsel tök más kategória. Bár én nem vagyok doktor, de szerintem kell egy kis plussz energia a szervezetnek a regenerációhoz is edzés után, amihez jól jön a ch könnyebb-gyorsabb felhasználása.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#75893) Woodslave válasza Tenken (#75892) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó lenne már ha végre valaki előjönne a tutival :D Még jó hogy ilyen szinten már nem érdekel. Ugyanúgy vagyok vele mint az edzéssel. Mondhatja nekem bárki hogy 5x5 vagy madcow akkor se fogok úgy edzeni. Mondhatja nekem bárki hogy nem kell ch edzés után akkor is enni fogok, meg azt is hogy előtte nem fogok. Tényleg lexarom

azt is aki beírja hogy nem is leszek izmos ;] :P

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#75894) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link]

végül is a reklámja nem hazudik, ha a protein az amit nem akarsz :D

Giant Delicious Protein Blend” made by privately held Giant Sports contains only 12 grams of the 27 grams of “High Quality Protein” it advertises, only 44% of the stated amount. Instead, the powdered blend is loaded with leucine, isoleucine, valine, glycine, betaine, taurine and creatine monohydrate. Érdekes ezek nem a bcaa? (vagy csak ha előttük van az L?) :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#75895) Tenken válasza Woodslave (#75894) üzenetére


Tenken
őstag

Nem értem mi a para ezzel amúgy. "Weight gainer" van ráírva, nem "muscle gainer" :(

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#75896) sutyesz96 válasza Tenken (#75895) üzenetére


sutyesz96
őstag

close enough :D

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#75897) Guntop válasza BÁ Nutrition (#75870) üzenetére


Guntop
újonc

Na rendeltem egy ilyen methdrolt, kíváncsi vagyok ér e valamit.
A "stana" meg megy a kukába. Bár a másik bontatlan dobozba, lehet tényleg az van. :)

(#75898) B4l!nt válasza Guntop (#75897) üzenetére


B4l!nt
aktív tag

Ér. :K
Nemrég volt jó kis akció, 3 predatoros termék 2 áráért.

(#75899) Guntop válasza B4l!nt (#75898) üzenetére


Guntop
újonc

Gondolom két doboz kéne, de most már nem megyek rá több ilyenre, először inkább ki akarom próbálni.

(#75900) Woodslave válasza Guntop (#75899) üzenetére


Woodslave
nagyúr

levezetésről ennél se felejtkezz el... :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.