Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75751) -Mike- válasza Woodslave (#75750) üzenetére


-Mike-
addikt

Már néztek testőrnek, de még nem vagyok kész. :D

(#75752) Zola007 válasza -Mike- (#75747) üzenetére


Zola007
veterán

azért a 20-40g CH/napot én már oda sorolnám...

Én most 180 + 300 + 85-ön diétázom, de néha így is kopog a szemem.
150g CH alá még ő érte sem mennék :N :

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75753) Woodslave válasza -Mike- (#75751) üzenetére


Woodslave
nagyúr

el tudom képzelni :K :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#75754) Zola007 válasza -Mike- (#75751) üzenetére


Zola007
veterán

[link] :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75755) bigmasterg


bigmasterg
addikt

(#75756) syl5 válasza macera2 (#75742) üzenetére


syl5
őstag

Úr Isten, 180 gr zsír... nem lesz ebből fosás?
Le kell edzeni normálisan heti 4x, a maradék 3 napba meg elmenni aerobozni 1-1 órát. Fontos a kaja, de ugyanolyan fontos a kemény edzés, be kell lőni a 2,5 g fehérjét, 2,5 g ch-t, meg 0,5 g zsírt aztán tolni. Ha nem megy le semmi egy hét után, akkor ch-t még lejjebb, ennyi az egész.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#75757) sutyesz96 válasza -Mike- (#75747) üzenetére


sutyesz96
őstag

A diétával nem, de a szálkásítással gyakorlatilag igen. :)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#75758) Zola007 válasza syl5 (#75756) üzenetére


Zola007
veterán

Diétában se kell több 2g fehérjénél

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75759) freaghill


freaghill
őstag

(#75760) HussarF válasza Zola007 (#75758) üzenetére

Nem muszáj, csak épp ha mindent visszavágsz, és fehérjéből sem viszel be többet 2g-nél akkor éhenhalsz :D Én sem azért eszek 3g felett, mert annyi fehérjére lenne szükségem, hanem mert ha abból is keveset eszek, akkor elpusztulok :D

(#75761) sutyesz96 válasza HussarF (#75760) üzenetére


sutyesz96
őstag

Tönkremegy a veséd. ;]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#75762) pityaa23 válasza HussarF (#75760) üzenetére


pityaa23
senior tag

Zabálj sok rostot akkor nem fogsz annyira éhezni. Nekem bevált, kb éhes sem vagyok, holott régen csak arról szólt az életem diéta alatt, hogy megkajáltam fél óra múlva már csak arra tudtam gondolni, mikor ehetek megint :D

(#75763) HussarF válasza pityaa23 (#75762) üzenetére

És mit értesz sok rost alatt?

(#75764) pityaa23 válasza HussarF (#75763) üzenetére


pityaa23
senior tag

zabpehely, teljes kiőrlésű liszt, zöldségek, ha hardcore vagy 1-2-3 kanál búzakorpa vízben, stb..

szerk: jah nem ez volt a kérdés, régen kb 1-2 kígyóubit ettem, most még mellé kb 100g liszt meg fél kiló alig párolt brokkoli, vagy zöldbab, ennyitől már jobb, többet kéne nyomni de kevés szénhidrát kell nekem diétában.

[ Szerkesztve ]

(#75765) Ijk válasza HussarF (#75743) üzenetére


Ijk
nagyúr

Azt mondtad nem versenyzel. Akkor mi lesz 3 hónap múlva, jönnek a földönkívüliek és megbasznak mindenkit 10% tzs felett hogy ilyen nagy elszántsággal csinálod? ;]

Ja tudom, mégrosszabb. Jön a strandszezon. :Y

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#75766) Zola007 válasza Ijk (#75765) üzenetére


Zola007
veterán

Ezekre a földönkívüliekre gondolsz?:

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75767) -Mike- válasza Zola007 (#75766) üzenetére


-Mike-
addikt

Inkább.. [link] és ő lehet a főellenség [link]

[ Szerkesztve ]

(#75768) Zola007 válasza -Mike- (#75767) üzenetére


Zola007
veterán

huh
azért ezt már láncfűrésszel se piszkálnám meg :N

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75769) macera2 válasza bigmasterg (#75755) üzenetére


macera2
aktív tag

A 9. képen látható vagy a Szélkalefen egy rács előtt, v.mijen Szájtek termékkel. Ezt úgy kell értelmezni, hogy a rács mögötti romboláshoz, a reklámozott termék adott erőt?

A fontoskodás és az inteligencia faktor szorzata mindig 1 .

(#75770) HussarF válasza Ijk (#75765) üzenetére

Pontosan :)

Nem a nyár végére akarom elérni az elfogadható formát. Mondjuk igazán jó úgyis csak addigra lesz. Meg én mindig 100%-ot tűzök ki, akkor talán sikerül a 85-90%. Ha eleve csak a 80%-nak indulsz neki, örülhetsz ha lesz belőle 60. Valami úgyis mindig közbejön, amit nem tudsz tervezni.

(#75771) macera2 válasza mayday00 (#75744) üzenetére


macera2
aktív tag

Én olvasztott sertészsírt ittam edzés után, steviával édesítve :K + 40gramm virágpor
Nekem ehhez először az akaraterőmet kellene edzeni. De Qantanamo CIA is beugrott. Minden esetre, csak gratulálni tudok az akaraterődhöz.

[ Szerkesztve ]

A fontoskodás és az inteligencia faktor szorzata mindig 1 .

(#75772) SchumiBácsi válasza macera2 (#75769) üzenetére

Inkább úgy értelmezendő, hogy lehet fotózni csak így ne... ez a sorozat inkább maradt volna a memóriakártyán :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#75773) Woodslave válasza HussarF (#75770) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én meg karácsonyra. Ha már egyszer mindegy mikor akkor csináljuk keményen ;] :D (úgy értem miért nem a nyár elejére?)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#75774) madle válasza bigmasterg (#75755) üzenetére


madle
őstag

Ez mi a fuck?! :D :D :D

(#75775) macera2 válasza syl5 (#75756) üzenetére


macera2
aktív tag

Kösz a javaslatot. De ez a ketagon diéta azért megér egy misét. Nagyon jó a beharangozása. Ezért gondoltam, hogy teszek egy próbát.

[ Szerkesztve ]

A fontoskodás és az inteligencia faktor szorzata mindig 1 .

(#75776) doboka98


doboka98
tag

Sziasztok! Lenne egy gyors kérdésem az edzéssel kapcsolatban, mert még valami nem tiszta az étkezéssel kapcsolatban. Van erre szabály, hogy edzés előtt és után mit kell enni? Mármint mennyire fontos a kettőt megkülönböztetni?

(#75777) HussarF válasza Woodslave (#75773) üzenetére

Sztem olvasd el még egyszer, amit írtam. Vagy ha így is stimmel, akkor én nem értem a kérdésed.

(#75778) kona005


kona005
senior tag

Na 1 hét múlva fogok kezdeni egy kreatin kúrát 3 hónaposra tervezem szóval júniusban lenne vége, vágom hogy sok vizet kell inni meg szénhidrátos kaja előtt kell bevenni,100% monohydrate port nyomatok majd, vettem is egy 1 kilósat... Cukrot nem viszek majd be ez idő alatt vagy csak nagyon keveset, azt hallottam vizesít amúgy de viszont builderen azt írták hogy nem, a cukor fogyasztással áll kapcsolatban a vizesedés.

Valami még esetleg amire oda kell figyelni?

(#75779) Tenken válasza kona005 (#75778) üzenetére


Tenken
őstag

Ne a szád mellé öntsd, mert úgy nem használ.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#75780) kona005 válasza Tenken (#75779) üzenetére


kona005
senior tag

:R Ja meg ugye az 1 het feltoltes az kimaradt az elozo hszbol...

(#75781) Tenken válasza kona005 (#75780) üzenetére


Tenken
őstag

telefonod se felejtsd el feltölteni, mert ha nem posztolod fb-re az edzést, akkor nem fog érni semmit!

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#75782) Silverr válasza kona005 (#75780) üzenetére


Silverr
aktív tag

Felesleges a feltöltés, napi 5 gramm kétszer. De lehet még igy is sokat irtam.

[ Szerkesztve ]

(#75783) Woodslave válasza HussarF (#75777) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Bocs

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#75784) userxy válasza Silverr (#75782) üzenetére


userxy
őstag

olyan jót lehet mosolyogni az ilyen kúra szerű kreatin szedéstől mintha valami koxot nyomna az ember azt mire megeszi 3 hónap után valami kis erőt meg izmot magára képzel azt mondja, hogy milyen sokat használt .... :DDD

(#75785) venge


venge
tag

Na, gyerekek, beütött a baj!
Szétkúrtam a derekam! :(
Az idiótaságomnak köszönhetem. Tegnap lábaztam, és valószínűleg nem melegítettem be eléggé.
Folyamatosan pakoltam fel a súlyokat, és 120 kilónál, szinte éreztem, ahogy pattant egyet, ledobtam a súlyt, most meg alig tudok járni. Zsibbad a lábam is. :O

(#75786) madle válasza venge (#75785) üzenetére


madle
őstag

Az egy piheno lesz akkor. Nem tudsz mit csinalni. Amit javasolni tudok, mivel jartam mar igy, kenegesd mindenfele szarral meg rakass ra Tape-et. Az leroviditi rendesen a gyogyulasi idot.
Valszeg nagyon elore huzott a nagy suly es derekad belement a gyakorlatba, aztan mivel nem volt rendesen bemelegitve bumm..

Kremek meg tape!

(#75787) kk831228 válasza bigmasterg (#75755) üzenetére


kk831228
addikt

Full a cipő/melegítő kombó... :D ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#75788) Zola007 válasza venge (#75785) üzenetére


Zola007
veterán

Jobbulást
Én megnézetném a helyedben, mert 120 kiló már meg tudja dolgozni a derekat rendesen
Reméljük nem így van, de a végtagzsibbadás pedig idegbecsípődés / sérv jele szokott lenni

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75789) HussarF válasza venge (#75785) üzenetére

Gyógytornász és MR vizsgálat. Amikor én kúrtam szét az enyémet, akkor is mindegyik orvos azt kérdezte tőlem, hogy nem-e zsibbad a lábam, de nekem zsibbadás sosem volt. Csak nem tudtam lehajolni úgy fájt. Sok jót nem kell várni, lehet, hogy a guggolást, mint gyakorlatot te is elfelejtheted :)

Ja, és a bemelegítés szerintem sokat nem oszt-szoroz. Ha nem bírja a derék, akkor előbb utóbb úgyis megadja magát.

[ Szerkesztve ]

(#75790) Zola007 válasza HussarF (#75789) üzenetére


Zola007
veterán

derekat, hátat egyébként is nehéz bemelegíteni, sokan azt hiszik, hogy guggoláshoz és felhúzáshoz is elég 10 perc futópad edzés előtt meg 10-10 karkörzés

van egy videó egy nagyon alapos bemelegítésről amit szerintem érdemes megcsinálni, ha vlaaki komolyan tolja, mindjárt megkeresem

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75791) madle válasza Zola007 (#75790) üzenetére


madle
őstag

Na ezt jól teszed, mert én is mindig elsumákolom a rendes bemelegítést, illetve ha tudtok nyújtásról is precíz bemutatót vagy valami videót azt is megköszönném, mert ezekre nem figyelek, pedig nagyon kellene.

(#75792) Zola007 válasza Zola007 (#75790) üzenetére


Zola007
veterán

meg is van: [link]

15 perc az egész, szóval nem kell bef0sni, nem hosszú
Akinek láb vagy hátedzés előtt nincs 10-15 perce bemelegíteni, az inkább maradjon otthon, azzal spórolja meg a legtöbb időt

ui: Mielőtt valaki azzal jönne, hogy a videó alapján nem úgy néz ki a gyerek, mint aki guggolt valaha életében, akkor ajánlom ezt a videót, amiben beleguggol a 190-be kettőt: [link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75793) Zola007 válasza madle (#75791) üzenetére


Zola007
veterán

Én nem dolgozom nagy súlyokkal, de mindig hülyének néznek a teremben, hogy aki egyszerre öltözött velem, már a 2. gyakorlatát tolja, én még mindig bemelegítek.
Inkább bemelegítek 15 percet, edzek 60-at, nyújtok 10-et, mintsem 5 perc - 80 perc felosztásban. Nem attól a +20 perc edzéstől leszek Brúszlí

Korábbi - nem konditermi - baleset tanította meg, hogy nagyon fontos a bemelegítés és nekem a bemelegítőkrém is sokat segít

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75794) kk831228


kk831228
addikt

Ő nem gyúr, viszont... :K [link]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#75795) Zomb€€ válasza Woodslave (#75773) üzenetére


Zomb€€
őstag

Figyellek fater, ez már a sokadik félreértésed.
Így olvasod azokat a tudományos cikkeidet is?...mert akkor nincs több kérdésem...

;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#75796) Woodslave válasza Zomb€€ (#75795) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D láthatóan :K :R :C

szerencsére semmit nem szoktam alkalmazni belőlük :o

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#75797) Zomb€€ válasza Zola007 (#75792) üzenetére


Zomb€€
őstag

Én 5-6 perc kardió után ennek a mozdulatsornak a felét szoktam megcsinálni. Fákje

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#75798) Zola007 válasza Zomb€€ (#75797) üzenetére


Zola007
veterán

viszont már ezzel is jobban bemelegítesz mint a gyúrósok 90%-a

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75799) Zomb€€ válasza Zola007 (#75798) üzenetére


Zomb€€
őstag

Tudom

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#75800) Woodslave válasza Zomb€€ (#75799) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de izmosabb-e vagy a gyúrósok 90%-nál :F :U

persze :K :R :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.