Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50301) Yeffy válasza Shadowbull (#50296) üzenetére


Yeffy
veterán

nyugodtan, nem a testépítés a célom :)

mondjuk dagizni nem szoktak, szóval talán annyira nem.
lehet, nem mernek ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#50302) Zomb€€ válasza Shadowbull (#50287) üzenetére


Zomb€€
őstag

Én nem vagyok átlagos

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#50303) Rabbitf_24 válasza Woodslave (#50278) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

1 gramm 9 kcal felállás ismerős nekem is... lehet a Virágnál csak 7 kcal 1 gramm zsír... :D

(#50304) Eagl3


Eagl3
veterán

Csak a szájtek' marhatőgyfehérje. [link]

(#50305) kolosanyi válasza Assdak (#50271) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én azt hosszú távon nem bírom. Előbb fáradékony leszek, aztán jönnek az ízületi panaszok, majd a túlterheléses sérülések. De ki lehet küszöbölni ezt tervezett pihentetésekkel, na ez az, amit a magyar sportéletben nem ismernek, pedig többet ér mindennél. Legalábbis én ezt tapasztalom.

(#50296) Shadowbull
Én meg 115 (körül, pontosan nem tudom most, a kreatin kicsit dobott rajta). :D

(#50306) Shadowbull válasza kolosanyi (#50305) üzenetére


Shadowbull
addikt

jovan, te is mutans vagy :K

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#50307) Casanova* válasza Eagl3 (#50304) üzenetére


Casanova*
veterán

marhapata protein nem jobb? :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#50308) Woodslave válasza Casanova* (#50307) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link] de :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#50309) Casanova* válasza Woodslave (#50308) üzenetére


Casanova*
veterán

Amikor egy gyártó úgy reklámozza a produktumát, hogy a marhahús természetes kreatintartalmát hangoztatja a saját termékére kivetítve, és a terméken is fel van tüntetve a kreatintartalom, az valójában egy kisebbfajta füllentés, hiszen a fehérje előállíása során hogyan is kerülhetne kreatin monohidrát formában a fehérjébe? Egyszerűen: ebben az esetben hozzáadott kreatin-monohidrátról van szó, nem a marhahús karakterisztikájának köszönhetően tartalmaznak az ilyen fehérjék kreatint. hát igen!! :K mekkora marketing duma volt... :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#50310) kolosanyi válasza Shadowbull (#50306) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem, de nem is szeretnék az lenni. :N

------------------------------

Vótam, atta! :D

(#50311) Dicker válasza Woodslave (#50308) üzenetére


Dicker
őstag

A világ véletlen egybeeséseinek egyike lehet, hogy pont ma küldtek 100% Beef... Scitec promót is. :))

(#50312) _NCT


_NCT
őstag

Srácok az létezik, hogy egy orvos akkora fogyatékos legyen, hogy ne tudja megkülönböztetni a vírusos mandulagyulladást a tüszős(baktérium okozta) mandulagyulladástól?

Ma voltam orvosnál, aszongya nem lát fehér pöttyöket a mandulámon, ez vírusos. Most nézem az előbb, hát kurvára ott vannak a fehér kis pöttyök rajta. Mondjuk ő nem világított bele a számba, a nyelvemet se nyomta le kanállal, hanem csak belenézett oszt jóvan.

Esetleg tudtok az I. II. xii. ker-ben valami normális rendelőt vagy orvost??

(#50313) Casanova* válasza _NCT (#50312) üzenetére


Casanova*
veterán

vetesd ki a mandulád,oszt jó van! :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#50314) Zomb€€ válasza _NCT (#50312) üzenetére


Zomb€€
őstag

:K [link]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#50315) N.Ferry válasza _NCT (#50312) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Én megfordítanám a kérdést: Létezik nem fogyatékos orvos? :D

Walking Dead

(#50316) Yeffy válasza Shadowbull (#50306) üzenetére


Yeffy
veterán

nem tudom, miből gondolod, hogy aki 110+ kg, az egyből dagadt, meg mutáns.

magasság, alkat, egyéb extrák esetleg nem számítanak?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#50317) kolosanyi válasza Casanova* (#50313) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hozd a fogót, kikapjuk! :DDD

Yeffy DJ
Ja, a 195 centimhez nem egy nagy szám az a 115 kg, pláne a nehéz, vastag csontjaimmal (csukló 26-28 cm). Egyáltalán nem tudok semmi olyat felmutatni, mint amit a jó pár éve sportoló emberek. Az, hogy nagyobb vagyok az átlagnál nem számít, az átlag vagy vékony, vagy zsíros ma itthon. Pont láttam Metropolban egy cikket, a 16-24 évesek fittségi tesztjét taglalta, siralmas... :(

(#50318) Miamiquake válasza _NCT (#50312) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Simán elképzelhető sajnos.

Menj el máshoz is, ha tutira akarsz menni.

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#50319) Shadowbull válasza Yeffy (#50316) üzenetére


Shadowbull
addikt

nem!

;]

amugy en is voltam 112-113 kilo korul. Most egy tizessel kevesebb, es meg egy tizest le kene adni hogy meglegyen a Mr. Rik forma :D

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#50320) Yeffy válasza kolosanyi (#50317) üzenetére


Yeffy
veterán

ennyi

Shadow: inkább tervezz egy vadabb lámpájú 6ert! ;] :P

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#50321) Shadowbull válasza Yeffy (#50320) üzenetére


Shadowbull
addikt

á, mi csak a motort csinaljuk, hogy temposan tudjon a kedves ugyfel a szalagkorlatra csavarodni :)

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#50322) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Alig bírok felállni. Ugrókötél, egylábas guggolások, meg csípőemelések után letoltam ~70 m sétáló kitörést. Úgy beégett a lábam, hogy nem bírtam behajlítani utána, most meg alig bírok ráállni. Király. :DDD

(#50324) _NCT válasza Zomb€€ (#50314) üzenetére


_NCT
őstag

Ennél a hentesnél 3-ból 3x olyan k*rva büdös húst vettem, hogy nem tudom honnan szerzik.... De soha többé. Az egész bolt sztem maga a dögkút.....

És igen, szoktam mosni meg pácolni, de undorító íze volt sütés után is.... :(((

[ Szerkesztve ]

(#50325) Yeffy válasza Shadowbull (#50321) üzenetére


Yeffy
veterán

igen, beszéltük korábban.
álommeló :R

de szólhatnál a tervezőknek, hogy legközelebb vadabbat csináljanak már, mert így kb agyoncsapja az egyébként hibátlan dögöt a semmilyen "képével" :N

jesszusom, az micsinál' azzal a szép F10-el -.-"

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#50326) Zomb€€ válasza _NCT (#50324) üzenetére


Zomb€€
őstag

Arra gondoltam, hogy a mandulád kapasd ki velük, ahhoz talán értenek... :U ;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#50327) deniro2 válasza kolosanyi (#50317) üzenetére


deniro2
senior tag

Milyen ogre vagy te 75-ös combokkal meg 28-as csuklóval :F :D Gondolom a lábad is vagy 60-as... :)
Szerintem korai akromegáliád van... ;]

(#50328) Ijk válasza deniro2 (#50327) üzenetére


Ijk
nagyúr

28-as csukló? Szerintem olyan a gorilláknak van.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#50329) N.Ferry válasza rwin5 (#50323) üzenetére


N.Ferry
senior tag

10 orvosból 4 hülyehozzá,3 csak gyógyszert felírni tud félig hasraütve,abból a maradék 3ból is esetleg egy szereti a hivatását és törődik a beteggel,de természetesen a kövér libát meg a májashurkát mindegyik elvárja,sőt kurvára leszar ha nem azzal állítasz be hozzá,és mielőtt belekezdenél nem kell a védőbeszéd van orvos ismerősöm tudom mi hogy van [moderálva].

[ Módosította: Morris ]

Walking Dead

(#50330) kolosanyi válasza deniro2 (#50327) üzenetére


kolosanyi
veterán

49-es. :DDD Amúgy mindig nagyobb voltam az átlagnál, úgy 15-16 éves koromig nőttem.

(#50328) Ijk
Gyanús volt, hogy rosszul emlékszem, 22 az, most mértem. Bocsi, nemtom honnan jött a 28. :N

[ Szerkesztve ]

(#50331) xcds válasza N.Ferry (#50329) üzenetére


xcds
őstag

Azért egy antibiotikum felíráshoz ne kelljen már "disznótoros". :DDD Én is kivetettem tavaly a mandulám, mert állandóan ilyen fehér szarok lettek rajta. Egyszer kell túlesni rajta, jobban jár, mintha rendszeresen antibiotikumot kell szednie miatta.

(#50332) kolosanyi válasza xcds (#50331) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én is kivetettem 17 évesen, vagy talán 18. Rohadt szar volt, de azóta lényegesen kevesebbet vagyok beteg, illetve a nagyon durva térd ízületi gyulladásom is visszahúzódott.

(#50333) rwin5 válasza N.Ferry (#50329) üzenetére


rwin5
őstag

Örülök, hogy van orvos ismerősöd. Nagyapám orvos, Testvérem orvos, ha tisztában lennél vele még a háziorvos is szakorvosival 9 évig tanul, és ezt az orvosok is elismerik, hogy ők azok akik a legkevesebbet tudnak. Kicsit felháborítónak tartom, hogy egy ilyen ember mint Te, gondolom nincs diplomád (mivel ott van kommunikációs kurzus, ahol megtanulod már 19 évesen, hogy a vessző után ütsz egy szóközt - /ehhez nem kell egy 150-es IQ/) de azért fogyatékosnak titulálsz olyan embereket akik 6 évet tanulnak éjjel-nappal és utána elkezdenek egy 120ezres nettóért dolgozni 5 évig. Persze neked ha az egészből a májas-hurka esik le akkor elég ingerszegény életet élhetsz, de ezt nem tudom kétségbe vonni mert el vagy a virtuális játékok világában, ahol biztos egy gyilkológép vagy. Kérlek ne is válaszolj, mert próbállak figyelmen kívül hagyni, netrambo.. :)

(#50334) N.Ferry válasza xcds (#50331) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Tudod,hogy nem erre gondoltam. ;) ,de nem is offolom tovább ezt a témát,mindenki úgy csinálja ahogy akarja.

On: Van mostanság valami értelmes zsírégő,nem horror áron,és ne csak placebo hatása legyen :D
Termogén is jöhet.

Walking Dead

(#50335) N.Ferry válasza rwin5 (#50333) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Komolyan a szaros szóközön húzod fel magad? Te ettől vagy okos? Pont leszarom hogy véded az orvos family-t,hidd el nem egyedül vagyok ezen a véleményen

BÁ Nutrition : Én meg kurvasokára úgy döntöttem, hogy hátazás végén felhúzok,de csak 140 lett így hirtelen,miközben bent (belső terem) készülnek valami versenyre a srác valami 270el tolta. :O :O

[ Szerkesztve ]

Walking Dead

(#50336) BÁ Nutrition válasza N.Ferry (#50335) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én tegnap gyúrtam, ma meg nem :U
adta :K

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#50337) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

tényleg valamelyik patesznak a faterja valami híres zenész, ő ki is? :F :U
vagy ír még ide?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#50338) Dicker válasza rwin5 (#50333) üzenetére


Dicker
őstag

Nem tett szóközt a vesszők után, de te meg nem tettél ki jó pár vesszőt. Szerintem ne menjetek bele a nyelvtanba, annak sosincs jó vége... :D
Egyébként meg a jó orvos nem kilenc évig tanul, hanem legalább harminc-negyvenig. (Milyen fura így betűkkel leírva ez a pár szám, pedig így a helyes.) :)
Szóval szép volt, jó volt, megvédted a szakmát, elég is volt ennyi.

A mandulához annyit, hogy régen nagy divat volt kivetetni, egy jó húsz éve, még gyerekként mondták, hogy jó lenne kivetetni, pedig életem első mandulagyulladása lehetett, nem akkut problémáról volt szó, azóta is megvan, és érdekes, hogy sokkal ellenállóbb is az immunrendszer vele. Mondjuk nem véletlen, mivel a része is. :)

(#50339) BÁ Nutrition válasza Dicker (#50338) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

te okos vagy? :U
;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#50340) xcds válasza N.Ferry (#50334) üzenetére


xcds
őstag

"Van mostanság valami értelmes zsírégő,nem horror áron,és ne csak placebo hatása legyen?"

Link

(#50341) Zomb€€ válasza BÁ Nutrition (#50337) üzenetére


Zomb€€
őstag

Boxernak a Fásy Ádám nem? ;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#50342) BÁ Nutrition válasza Zomb€€ (#50341) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:Y :C :R

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#50343) deniro2 válasza BÁ Nutrition (#50337) üzenetére


deniro2
senior tag

Dani, Szigeti Ferenc, Karthago

(#50344) Dexar007


Dexar007
veterán

Jo a buli. ;]

Give me your cum,bull!

(#50345) Assdak válasza N.Ferry (#50335) üzenetére


Assdak
őstag

"Egymillió légy nem tévedhet"
Aláírom, vannak felületes háziorvosok, de ettől még nem kell általánosítani.

(#50346) S e t h válasza N.Ferry (#50329) üzenetére


S e t h
nagyúr

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#50347) Miamiquake


Miamiquake
aktív tag

Az orvosok vajon vasaltatják?

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#50348) #65313280 válasza Miamiquake (#50347) üzenetére


#65313280
törölt tag

És az orvos aki másnak vasalja az magának is kivasalja?

(#50349) Miamiquake válasza #65313280 (#50348) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#50350) hrvp válasza _NCT (#50312) üzenetére


hrvp
aktív tag

Pontosan ez volt velem is. Láttam a tükörben, hogy tüszős, gondoltam megnézetem és közölte, hogy ő nem látja, biztos nem az. Aztán utána 1 év alatt vagy 6x kiújult, szóval keress másik orvost.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.