Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49351) margithid


margithid
veterán

Ezzel a cuccal mi is volt a problémátok? Nem jó minőségű fehérje?

(#49352) kolosanyi válasza prot-ko (#49350) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ezek az MT cuccok milyenek? Nem vészes az áruk tényleg. :)

(#49353) prot-ko válasza margithid (#49351) üzenetére


prot-ko
csendes tag

Az én észrevételem nem a minőségére vonatkozott. Csupán az érdekelt, hogy valami hogyan lehet 0%-os laktóz tartalmú, de fenntebb leírtam. ;-)

(#49354) prot-ko válasza kolosanyi (#49352) üzenetére


prot-ko
csendes tag

Szerintem először is azt kellene megérteni, hogy a creatint talán 3-4 (világon) cég gyárt, és minden márka onnan veszi, tasakolja, dobozolja.... Ugyan ez mondható el a glutaminról, a fehérjékről is.

Bárkit akit megkérdeznének, hogy soroljon fel glutamin, vagy fehérje gyártót, akkor elkezdene márkaneveket sorolni (tápkieg márkaneveket), de ezek nem gyártanak, csak csomagolnak, vagy bércsomagoltatnak. ;-) Elvétve tudnának fehérjét gyártó gyárak nevét felsorlni.

A márkák dobozain azt lehet olvasni hogy whey koncentrátum, de nem az, hogy azt melyik cég által gyárott?! ;-)

[ Szerkesztve ]

(#49355) Koczó93 válasza brownus (#49346) üzenetére


Koczó93
őstag

Én mondjuk csak néhány napja iszom az ízesítetlent, de nekem is bejövős. Valaki régebben panaszkodott hogy fűrészpor íze van, de én ilyet nem véltem felfedezni :D

(#49356) kolosanyi válasza prot-ko (#49354) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem erre irányult a kérdésem, hanem arra, hogy ez megbízható cucc-e, vagy amolyan garázs pancsolt valami, ami nem is tejsavó, hanem inkább tejpor zacskózva. Vagy ez a drágzbáni baromsága? Nem vagyok járatos ilyen tekintetben tényleg.

(#49357) Woodslave válasza mocsanisi (#49342) üzenetére


Woodslave
nagyúr

b+ olyan átalakulások vannak itt (Rabbit-ra is gondolva) hogy 1. irigykedek 2 elszégyellem magam hogy ilyen tehetetlen fax vagyok.

le a kalappal :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#49358) nepszter1 válasza Woodslave (#49357) üzenetére


nepszter1
addikt

én vagyok tehetetlen törött kézzel :D , gumiszalaggal bohóckodok meg futok mindig..

(#49359) Woodslave válasza nepszter1 (#49358) üzenetére


Woodslave
nagyúr

legalább neked van mentséged ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#49360) Casanova* válasza shteer (#49340) üzenetére


Casanova*
veterán

szigorúan titkos :K :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#49361) bandus


bandus
veterán

rajottem h a szemelyi edzo arra valo, hogy megmutassa hogyan kell hasznalni a gepeket a rendeltetesukkel teljesen ellentetes modon. csak ezt latom itt

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#49362) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Döntött törzsű nyomást szokott itt valaki csinálni? Vonatkoztassunk el attól, hogy bellel csinálja, kézi is lehetne az eszköz, mindegy. Igazából az érdekel, hogy vajon mennyire terheli ez meg a gerincet. Előrehajolva terheli a törzset, viszont van benne rotáció, ami talán védettebb pozíció, mint a sima előrehajlás (pl jó reggelt gyakorlat). Nem tudom, hogy ki merjem-e próbálni a szar derekammal...

(#49363) Stirbi válasza bandus (#49361) üzenetére


Stirbi
addikt

Az én általam tapasztalt legnevetségesebb dolog az volt amikor mellezőgépen edzett a hölgy és azt mondta neki a személyi edző, hogy ez jól viszi a vállakat, most a vállakat eddzük. :N

Ilyesmi gépről volna szó:

(#49364) kolosanyi válasza Stirbi (#49363) üzenetére


kolosanyi
veterán

Márpedig elülső váll az kap rendesen a vízszintes nyomó mozdulatoknál, ahogy a tricepsz is.

(#49365) Ribi válasza kolosanyi (#49362) üzenetére


Ribi
nagyúr

Mindenki valami újat akar kitalálni, bármennyire is elbaszott, csak új legyen. :O

(#49366) rwin5


rwin5
őstag

Egy kis off: Épp nézegettem Hungarian Hammer oldalát. Ti gondolkoztatok már, hogy elmenjetek külföldre, és hogy meg is lépjétek ezt a dolgot?

(#49363) Stirbi: A vállat (is) viszi tényleg.. nekem néha szokott rohadtul fájni is..

[ Szerkesztve ]

(#49367) kolosanyi válasza Ribi (#49365) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ez baromira régi. Sandow korában ez egy bevett gyakorlat volt elvileg. Megláttam, felkeltette az érdeklődésem, de szerintem hanyagolom. Nem úgy néz ki, mint egy tipikus gerinckímélő gyakorlat. :DDD

(#49368) BÁ Nutrition válasza rwin5 (#49366) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

dehogy

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#49369) Woodslave válasza kolosanyi (#49362) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és ez melyik izmot edzi amit ilyen cirkuszi módon kívül ne lehetne edzeni?

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#49370) bandus válasza rwin5 (#49366) üzenetére


bandus
veterán

persze, ki nem? :) az elso kiserlet befuccsolt, a kovetkezo jovo nyaron esedekes.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#49371) kolosanyi válasza Woodslave (#49369) üzenetére


kolosanyi
veterán

Tudja a pöts, azért kérdeztem rá, mert elég ismeretlen számomra. :DDD Ahogy elnézem, váll, tricepsz, törzs.

(#49372) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#49362) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ebben hol volt a nyomás :F :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#49373) kolosanyi válasza BÁ Nutrition (#49372) üzenetére


kolosanyi
veterán

Jogos, inkább a felsőtest süllyed, nem pedig a nyomózimok dolgoznak. Illetve dolgoznak, egyensúlyozzák a súlyt.

(#49374) Ribi válasza BÁ Nutrition (#49372) üzenetére


Ribi
nagyúr

Az már mind1, hogy te nyomod el a súly, vagy közben te mész lefele. Karból tartani kell.
Tudod, fekvőtámasznál se magad tolod el, hanem a földet tolod arrébb :)
Na jó ez nem teljesen igaz, de tényleg tartani kell a súlyt.

[ Szerkesztve ]

(#49375) Woodslave válasza Ribi (#49374) üzenetére


Woodslave
nagyúr

persze tök mindegy, hogy kinyomod, vagy aláhajolsz :C :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#49376) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Na, közben utánaolvastam. Régi erősemberek mutatványa volt, azért szerették ezt, mert nagyobb súlyt lehetett így a fej fölé juttatni, mint a hagyományos fej fölé nyomással. Rendkívül edzett törzset kívánt meg a gyakorlat. Napjainkban már azért nem látható sehol, mert egyáltalán nem veszélytelen. Komoly technikai felkészültség mellett is erősen megterheli a vállat és az alsó háti szakaszt. Úgy látszik nem véletlen, hogy eltűnt, gondolom nem kevés ember sérült meg a gyakorlása közben.

[ Szerkesztve ]

(#49377) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Jó árasítva vettem 1 havi Crea-ATP-t. Ugyhogy megkezdem életem első kreatin kúráját. Várni akartam még vele vagy 2-3hót, de már mindegy. Szóval, nem gyári dobozban kaptam, por formában. Sajna nincs digitális mérlegem, így ha valaki tudja netán egy kavés kanálba kb hány gramm megy az megköszönném. Meg hogy 85kg testsúlyhoz mennyit kéne szedjek, mert a gyártó honlapján csak tablettakánt van megadva. Előre is köszönöm! :) :R

[ Szerkesztve ]

(#49378) Ribi válasza Woodslave (#49375) üzenetére


Ribi
nagyúr

Mondjuk állsz és válladnál van a súly, legugolsz és közben a súly ugyanott marad.
Ha ezt levideózzák úgy, hogy a lábad nem látszik, pont olyan mintha kinyomnád :DDD
Úgy látom már viccelődni se lehet... :P

(#49379) Woodslave válasza Ribi (#49378) üzenetére


Woodslave
nagyúr

;] :P :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#49380) Because


Because
őstag

mellre melyik gyakorlatot ajánljátok ami a legjobban kíméli a vállat? sajnos a sima fekpadtól a jobb oldalt szúr.. illetve guggolás helyett valami ami a derekat se nyírja ki?

[ Szerkesztve ]

(#49381) Ribi válasza Woodslave (#49379) üzenetére


Ribi
nagyúr

Bocs csak bent rohadok melóban és már csak ennyi fussa, hogy ilyeneket irkálok :O

(#49382) Yeffy válasza BÁ Nutrition (#49368) üzenetére


Yeffy
veterán

:)) :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#49383) Ijk


Ijk
nagyúr

Ma befoglalták az oldalemelő gépet, és rákényszerültem a szabad súlyra. 6 kilósakkal iszonyat jól megdolgoztam, azt hiszem áttérek az egykezesekre.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#49384) BÁ Nutrition válasza Ijk (#49383) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#49385) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#49376) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"azért szerették ezt, mert nagyobb súlyt lehetett így a fej fölé juttatni, mint a hagyományos fej fölé nyomással"

az nem jutott eszükbe hogy a másik kézzel segítenek felvinni először a súlyt aztán úgy engedik be? :F :U
el nem hiszem hogy mindenki hülye volt régen..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#49386) kukinyo válasza BÁ Nutrition (#49385) üzenetére


kukinyo
addikt

Veszített volna az értékéből a produkció mert a cirkuszi mutatványokban az már nem egykezes emelésnek számított volna.

(#49387) bandus válasza Ijk (#49383) üzenetére


bandus
veterán

helyes, az oldalemelo gep a homaroknak van ;] en ma a kemeny 4kg-2kg-szabad kar sorrendben csinaltam vetkozo sorozatokat, azzal is eleg szepen szetkaptam a vallamat.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#49388) Casanova* válasza Ijk (#49383) üzenetére


Casanova*
veterán

egykezes mindig jobb,mint a gép. :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#49389) prot-ko válasza kolosanyi (#49356) üzenetére


prot-ko
csendes tag

A termék egy német fehérgyártó cég terméke.
[ott a gyár hivatalos termék azonosító analízise] .

(#49390) thesafran válasza Because (#49380) üzenetére


thesafran
csendes tag

ferdepadon egykezessel nyomás? szintén ferdepadon tárogatás, behajlított karral, szabályosan? nekem is szokott ropogni, de ha szabályosan csinálom, akkor nem fáj, ráadásul jól meg is tudom edzeni. jó még a kábelkeresztezés és a pec-deck gépes tárogatás is.

guggolás helyett lábtoló jó választás lehet. én mondjuk személy szerint a kitöréseket imádom, 4. szettem végére összeesek, alig bírok felállni ;]. vádli, farizom, combhajlató, -feszítő, kap minden.

Sb

(#49391) Woodslave válasza Because (#49380) üzenetére


Woodslave
nagyúr

sima padtól nekem is fáj. Ferdepad rúddal, egykezessel, sima pad egykezessel és semmi baj. Negatív pad is jó volt, csak attól meg a fejem robban szét :DD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#49392) Because


Because
őstag

köszi a válaszokat! szerencsére dönthető a pad, de úgy már az egyenes rudat nem lehet használni viszont van egykezes :P
na akkor kipróbálom a kitöréseket, ott is egykezesekkel? [link]

(#49393) Dexar007 válasza bandus (#49387) üzenetére


Dexar007
veterán

Mondtak mar,hogy ez csak Ijk bucikamnak all jol...

Give me your cum,bull!

(#49394) userxy


userxy
őstag

JUPPIIIIIII :D

Túl vagyunk a fekvenyomás és felhúzás max kiderítésébe.

Fekvenyomásba 110 kg lett a vége.
Felhúzásba túl szárnyaltam az elvárásaimat. 170 kg lett a vége :D

(#49395) kolosanyi válasza Because (#49380) üzenetére


kolosanyi
veterán

Igazából nem a gyakorlat maga, hanem a kivitelezési mód tudja kímélni a vállat. Fekvenyomáshoz tippek Jeff Cavalieretől: link.

Guggolásnál meg azzal tudsz játszani, hogy nem mész le olyan mélyre, vagy egylábas variációkra térsz át, oda elég kis súly is, vagy még az se kell. Illetve olyan láb gyakorlatokat csinálsz, ahol nem kell előrehajolni, egyenes törzzsel is kivitelezheted, például kitörések, bolgár guggolás, lépcsőre fellépés (ezt múltkor csináltam két kézivel, durván bedurrant tőle a seggem :D ), illetve ott vannak a pliometrikus gyakorlatok is. Felugrások, sprint stb.

(#49383) Ijk
Én a legjobban két egykezessel tudok vállra koncentrálni, ülve. Ehhez hasonlót csak akkor érzek ha instabil felületen végzek nyomó gyakorlatokat, például gyűrűn tolódzkodás, gimnasztikai labdán fekvőzés stb. Illetve az egykezes, oldalsó hídtartás is egész jó tud lenni.

(#49385) BÁ Nutrition
Ahogy kukinyo írja. Nem elsősorban a váll edzése volt a lényeg ennél a gyakorlatnál, hanem a színpadiasság, arra kiválóan alkalmas volt, hogy elkápráztassa a laikusokat.

(#49389) prot-ko
Köszönöm szépen, eddig nem hallottam még róluk. :R

(#49396) stickrs válasza kolosanyi (#49321) üzenetére


stickrs
senior tag

hasonlóan nyomom én is,csak én is szélesebben kicsit mint a képeken,de úgy se birom lejjebb engedni. Tavaly nyáron megroppant a vállam,pár hét kihagyás után nem fájt, de azóta ezt a mozgástartományt engedi ropogás nélkül,meg pár ismétlés után fájni is kezd,ha mindig beengedem.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#49397) kolosanyi válasza stickrs (#49396) üzenetére


kolosanyi
veterán

Az Emelj! blogon kielemzik a gyakorlatot elég jól, ezt találtam azóta. De igazából mindegy is, mert te érzed, hogy mit bír a vállad. Én se véletlenül nem erőltetem a nehéz súlyos guggolást meg felhúzást, nem akarok műtőasztalra kerülni ha nem muszáj. :)

Szerk.: Esetleg próbáld meg a kézállásból nyomást, ott alapból kisebb a mozgástartomány és elég nagy a terhelés. Szerintem az egy életképes alternatíva lehet.

[ Szerkesztve ]

(#49398) barisj válasza Koczó93 (#49355) üzenetére


barisj
aktív tag

igen,en panaszkodtam :D Valamiert tudatalatt a fureszpor iz ugrott be xd de mara mar megbaratkoztam az izevel es azota is csak azt iszom:) hamarosan rendelem a kovi 5kilot :D

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#49399) Cassidey


Cassidey
senior tag

6 hét a diétában részlet. ;) ;]

(#49400) kolosanyi válasza Cassidey (#49399) üzenetére


kolosanyi
veterán

Jól néz ki! :) Én ma telezabáltam magam csokival meg cukros péksüteménnyel, de megideologizáltam azzal, hogy holnap fizikai felmérő lesz, így betöltök ch-val előtte. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.