Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50601) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#50598) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

2 méteres magassággal nem biztos hogy olyan nagy ötlet zászlókat csinálni. főleg ha tartozik hozzá 120 kiló testsúly is
fizikáról hallottál már?

ill majd ha a Csollány Szilveszteres keresztet kitartod akkor is szólj mindenképpen :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#50602) kolosanyi válasza BÁ Nutrition (#50601) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mindkettőbe bele tudok húzni már, de 1-2 másodperc után visszaesek, a kitartáshoz még gyenge vagyok. Viszont azt gondolom, hogy előbb vagy utóbb menni fog, csak idő kérdése.
Á, a keresztfüggés az picsafüst, én a mellső fecskére pályázok egyből (jelenleg 1 ember képes szabályosan végrehajtani): link. Na jó, nem, de azért a mérlegszerű tartások alap változataira képes lehetek ilyen testalkattal is. Csodát nem várok, nem leszek profi tornász soha, se erőemelő, meg úgy egyáltalán akármilyen sportoló. Ezek csak irányvonalak, megpróbálom ehhez tartani magam az edzések során. :)

(#50603) Ijk válasza kolosanyi (#50602) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem ha eleget gyakorolsz akkor tuti menni fog ami még egy 160 centis olimpiai tornásznak is kihívás. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#50604) Dicker válasza kolosanyi (#50602) üzenetére


Dicker
őstag

Ne edz lábra egy jó fél évig, sőt gipszeltesd be, aztán menni fog, úgy hamarabb leesik az izom, meg a súly, aztán csinálhatod is ezeket a sárkányokat, zászlókat meg törölközőket. :))

(#50605) BÁ Nutrition válasza xcds (#50581) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

áh túl izmos
mint ő[link]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#50606) Dicker válasza BÁ Nutrition (#50605) üzenetére


Dicker
őstag

Fúj de izmos. :))
Ez is olyan, mint egy férfi:
Link

(#50607) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Ez mi hátsóváll? :Y

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#50608) Unsign válasza kolosanyi (#50602) üzenetére


Unsign
tag

Legyen mától a rangod 'törzstag'. :))

(#50609) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link] :D

That really skinny old scientist dude says anything from an animal will give you cancer. But a super-ripped 60 year old with a best-selling diet book says eat more butter with your crispy T-Bone and you’ll be just fine as long as you stay away from grains. Great abs beat out the PhD :C

Maxing out your credit line on seal liver forces you to continue your internet education in healthy eating. As you read more you begin to understand that grains are fine but before you eat them you must prepare them in the traditional way: by long soaking in the light of a new moon with a mix of mineral water and the strained lacto-fermented tears of a virgin.

ez mekkora :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#50610) kolosanyi válasza Ijk (#50603) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ugyan, ezek a legegyszerűbb erőelemek. Nem fecskét akarok, keresztfüggést vagy valami egyéb durvulást. Ezek olyanok, amit jó eséllyel bárki megtanulhat.

(#50604) Dicker
Tudom, hogy a játszótéren ez a menő, de azért egy szertornásznak arányaiban nincs edzetlen, vékony lába, nekik az ugrásaikhoz szükséges a láb ereje. Aki egy kicsit is komolyabban veszi a sportot, az nem teheti meg, hogy valamely testrészét nem edzi.

(#50608) Unsign
Bazz... :DDD

-------------------------------------------

Egyébként Elliott Hulse is tanulja a függőmérleget. link :))

[ Szerkesztve ]

(#50611) Eagl3 válasza Zomb€€ (#50607) üzenetére


Eagl3
veterán

Ahogy elnézem, vádlizástól is az fejlődik neki. :)

(#50612) prot-ko válasza nepszter1 (#50563) üzenetére


prot-ko
csendes tag

Ezeket itt [is meg tudod vásárolni]

De a glutamint meg tudod venni [6.490Ft/kg] de akár [5.990Ft/kg áron is.]

A creatin meg meg tudod venni [mikronizált 3.290Ft-ért] illetve [2.995Ft/kg áron is.]

(#50613) Woodslave válasza prot-ko (#50612) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez qrva jó ár. Ha vki Tatabánya-Pécs között mozog dobjon egy privit :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#50614) mayday00


mayday00
őstag

http://www.enproteinem.hu/

rakás a egész oldal.

Szinte a összes fehérje előrendelhető, nincs nekik raktáron semmi.

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#50615) prot-ko válasza prot-ko (#50612) üzenetére


prot-ko
csendes tag

(#50616) #65313280


#65313280
törölt tag

Felkerült a Generation Iron, nem egy HD minőség de nézhető.

(#50617) nepszter1 válasza prot-ko (#50612) üzenetére


nepszter1
addikt

mennyire megbízható márka ez mert eléggé noname

(#50618) margithid


margithid
veterán

Ennél jobb árat tud valaki hasonló súllyzóra?

(#50619) BÁ Nutrition válasza mayday00 (#50614) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én rendeltem epreset, de nem hozatnak még rendelésre se ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#50620) N.Ferry


N.Ferry
senior tag

Berki vajon bevállalja? ;] :DDD

Walking Dead

(#50621) venge


venge
tag

Szerdán lábaztam az új edzésterv szerint és még ma is alig tudok járni!
Azért jó edzőtárssal edzeni, mert nem engedi, hogy elsumákoljam az ismétléseket! Guggolásnál, az utolsó sorozatban már a negyediknél ráhagytam volna, ha nem áll mellettem, így viszont beletoltam még négyet!

(#50622) mayday00


mayday00
őstag

Gondolom volt már valamikor..

[link]

70 éves testépítő. le a kalappal a öreg előtt :R

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#50623) kolosanyi válasza mayday00 (#50622) üzenetére


kolosanyi
veterán

Na igen, mindenki annyi idős, amennyinek érzi magát. :R

(#50624) ALI_G


ALI_G
veterán

pulzusmérős órából milyenek vannak? Milyet érdemes keresni az olcsóbbak közül?

(#50625) Miamiquake válasza Dicker (#50599) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

de idegesítő a nő hangja...

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#50626) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Keresek hajlított tricepsz letoló rudat, rövid egyenes rudat 50-es véggel. Esetleg még más edzőtermi 50-es végű rudak is jöhetnének, ha tudtok olcsón felszámolásból, vagy ilyesmiből! Köszi! :R

Ui: tüdőgyuszival fekszem 1 hete, azért nem aktívkodok túlságosan :U

(#50627) Dexar007 válasza God Vazzeg (#50626) üzenetére


Dexar007
veterán

Jobbulast!

Teged is elkapott valami szar.Pedig mar azt hittem,hogy a scitec mindentol megved.. ;]

Give me your cum,bull!

(#50628) margithid


margithid
veterán

Taposógépet használ valaki?
Neten annyi féle dolgot lehet olvasni róla, valakinek használ, valakinek nem.
Azért kérdezem, mert van itthon, de meg kell csináltatni, mert rossz, a lánc elszakadt benne.
Ebben a hónapban megjön a pénzem megveszem 16k-ért a 45 kg-os kétkezes süllyzót, az egykezes 9 kg-osok kevesek és ezzel már elég sok midnent lehet csinálni, például gugolni is.

(#50629) domesz


domesz
aktív tag

Sziasztok!

Szerintetek érdemes otthonra erőkeretet csináltatni? (sajnos használtan ritkán van vagy nagyon drágán)
Van esetleg valakinek ilyenje? Megoszthatná tapasztalatát róla. Kb ára, minősége, esetleg képek róla.

köszi

Ilyesmire gondolok

[ Szerkesztve ]

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#50630) Tamoo válasza domesz (#50629) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

[link]
én valami ilyesmit szeretnék egy állítható paddal.

(#50631) kolosanyi válasza Miamiquake (#50625) üzenetére


kolosanyi
veterán

Egyébként tényleg borzasztó.

margithid
Szerintem sok értelme nincs, azt a pénzt inkább fektesd bele egy rendes futócipőbe és járj el kocogni.

Szerk.: egyébként 16-ért 45 kilós? Hol vettél te ilyen olcsón súlyzót? :D

[ Szerkesztve ]

(#50632) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#50626) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

legegyszerűbb csináltatni pár fillérből. igen faszányosakat lehet :K
én is olyannal edzek. nincs jobb :N
ilyet csináltunk, 60k alatt volt az anyagköltsége
annyival lett bővítva hogy húzódzkodó részt hegesztettünk még rá ill belül mindkét oldalon van belül tartórész a rúdnak. tökéletes fekvenyomni bármely szögben, vállazni ülve, állva, húzódzkodni, evezésekhez, guggolni, a gyökerek csuklyázni ill bicepszezni is szoktak rajta.
meg aki alacsony annak börtöntricepszhez is jó a két biztonsági korlát. ill csomó mindent lehetne még rárakni csak direkt nem csináltunk :)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#50633) margithid válasza kolosanyi (#50631) üzenetére


margithid
veterán

Aha, mondjuk sokba nem lenne, talán 2-3 ezer Ft, de szeritnem se ér sokat, persze régen próbáltam csak egy ismerősnél. Olvastam valaki fél órán át teper, nyilván nem mindegy az erőssége se, de azért az sok.
Futni jártam kb 7-8 éven keresztül, midnen nap 4-5 km-t, meguntam és sok eredménye se volt, inkább nyáron úszás lesz és ha leglesznek a súllyaim akkor itthon edzés.
Lesz 65 kg súllytárcsám, két egykezes, egy kétkezes rúd, van egy expander, egy hasprés meg a taposógép ha megcsinálom.
Ez azt hiszem bőven elég nekem:)

(#50634) margithid válasza kolosanyi (#50631) üzenetére


margithid
veterán

Itt:
[link]
De van iylen is: [link]
Szeritnem nagyon megéri, már rendeltem 5500 Ft-ért 2 db egyenként 9 kg-os egykezest, ezzel kiegészítve igencsak jó kis súlykészletem lesz, kicsivel többért mint 20k...

(#50635) domesz válasza BÁ Nutrition (#50632) üzenetére


domesz
aktív tag

Ez tetszik is.

Van esetleg ehhez valami tervrajzod?

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#50636) Killerlaca


Killerlaca
senior tag

Sziasztok

Azt szeretném kérdezni, hogy vettem fehérjét Nitro pure whey gold-ot és abban van egy adagolókanál amin van egy 30-as és egy 50-es osztás. Akkor meddig rakjam fehérjével egy adaghoz? Valaki tudja vagy esetleg lemérte már?

Előre is köszönöm

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#50637) BÁ Nutrition válasza domesz (#50635) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

passz. csak 1et csináltunk. nagy tervrajz nem kell hozzá pl fúrótorony Cad-ben ;]
szélesség 110-115 körüli a jó. mélységben asszem 140-160 között, magasság meg 230 vagy 240
3as ill 4es falvastagságú zártszelvény, különféle méretekben.

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#50638) kolosanyi válasza Killerlaca (#50636) üzenetére


kolosanyi
veterán

Szia!

Az attól függ mennyi fehérjére van szükséged egy turmixban. Gondolom grammot jelöl mindkettő.


Tényleg, mi lehet a toronnyal, elkészülhetett már? :D

[ Szerkesztve ]

(#50639) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#50638) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerintem még a a geológiai elemzésekre várnak
aztán meg az építési, fúrási engedélyekre

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#50640) kolosanyi válasza BÁ Nutrition (#50639) üzenetére


kolosanyi
veterán

Bazz, ezt most elképzeltem, szakadok! :C

(#50641) Killerlaca válasza kolosanyi (#50638) üzenetére


Killerlaca
senior tag

Hát egy adag 28g a leírás szerint. Csak azt szeretném megtudni, hogy az egy teli adagoló kanál vagy csak a 30-as jelölésig kell tölteni a kanalat...

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#50642) kolosanyi válasza Killerlaca (#50641) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hát tedd fel egy konyhai mérlegre.

(#50643) Killerlaca válasza kolosanyi (#50642) üzenetére


Killerlaca
senior tag

De ide grammos mérleg kell nekem meg sajna nincs...

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#50644) kolosanyi válasza Killerlaca (#50643) üzenetére


kolosanyi
veterán

Akkor rakd a 30-as jelölésig, aztán ha tudod, leméred valamikor. Valószínű g lesz az. :)

(#50645) Sotho válasza Killerlaca (#50643) üzenetére


Sotho
őstag

:Y Hát akkor lapátolj 10-et a konyhaira és nézd meg az mennyi.

Legalább linkelne valaki csajokat unalmas ez a totyik :U

(#50646) _NCT válasza Killerlaca (#50643) üzenetére


_NCT
őstag

Nincs gramm pontos mérleged?????????????

Viszlát :K

[ Szerkesztve ]

(#50647) Jamby18


Jamby18
senior tag

Sziasztok!

Lehet kicsit láma kérdés lesz, de az utóbbi pár napban keztem itthon felüléseket, fekvőtámaszt csinálni, és 10-15nél nem megy több. Elfogy az erőm, és a hátamba a gerincemnél jelentkezik egy égető érzés amitől elmegy a kedvem, majd pár óra múlva folytatom. 24vagyok 79 kiló és 186 magas. Kb. 10éve mikor még tesiórán bordásfalon beakasztott lábam emlékszem sikerült a 35-40 felülés, most ha ágyra felteszem a lábam és felüléseket csinálok jelentkezik az előbb említett hát fájdalom. De az is biztos, hogy tesióra óta semmilyen ilyen jellegű "szálkásítást" :) nem végeztem. Valamennyi kis testmozgást azért szoktam csinálni, csak az lábra megy, ez úgy néz ki hogy tavasztól ősz végéig heti,hónap-i rendszerességgel túra szerűen bicajozok, sokszor megállás nélkül 30-40km-t amibe nem szoktam elfáradni, csak pici testi megnyugtató elfáradás jelentkezik ha hazaérek.

Hason van egy kis felesleg azt szeretném ledolgozni, meg picit bicepszet növelni.
Hasprésnél is jelentkezik a fájdalom, valamint be szoktam 2-3 percet melegíteni, vállkörzéssel, hátra homorítással, törzs körzéssel. Mi lehet szerintetek a gond?
köszi

[ Szerkesztve ]

(#50648) Killerlaca válasza _NCT (#50646) üzenetére


Killerlaca
senior tag

Köszi!! :(

Gondoltam itt van valaki aki már lemérte és tudja.Nem egy-két grammon van a problémám hanem vagy felet vagy duplát szedek és az azért nem mindegy főleg anyagilag....

Aki segíteni próbál annak köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#50649) BÁ Nutrition válasza Sotho (#50645) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nektek túl izmos, de "lájkolnám" ;]
[link]
[link]
[link]

KillerkigyúrtLaca: ha bármilyen konyhai mérleg van otthon akkor egy pohárba, edénybe merj bele 10 adagot és mérd meg. aztán elosztod 10el ;)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#50650) Sotho válasza Jamby18 (#50647) üzenetére


Sotho
őstag

Vizsgáltasd ki lehet gerincsérv is!

lájkold, meg nem mondanám a korát 17? :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.