Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16751) Casanova* válasza spammer (#16750) üzenetére


Casanova*
veterán

kis félénk amatőr gyúrós vagyok. én vok itt a helyi szőke terminátor :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#16752) littlelion21 válasza Casanova* (#16749) üzenetére


littlelion21
addikt

lol, fehér rizs....várom Wood álláspontját ;]

(#16753) Casanova* válasza littlelion21 (#16752) üzenetére


Casanova*
veterán

ezen én is kiakadtam..

(#16754) Yeffy DJ: így jártatok :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#16754) Yeffy válasza Casanova* (#16751) üzenetére


Yeffy
veterán

LOL, ezt a gifet is elvitte valaki? :D
és pont te? ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#16755) Tamoo válasza Yeffy (#16754) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Szerintem illik hozzá! :DDD

(#16756) Yeffy válasza Tamoo (#16755) üzenetére


Yeffy
veterán

:DD
nem ismerem, biztos... :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#16757) Casanova*


Casanova*
veterán

irigyek vagytok,srácok! :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#16758) Yeffy válasza Casanova* (#16757) üzenetére


Yeffy
veterán

óóó, én főleg... :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#16759) Casanova* válasza Yeffy (#16758) üzenetére


Casanova*
veterán

nem egy Casanovás :) pont az ellentéte. :D ez benne a poén! tiéd sem rossz,kutya! :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#16760) spammer válasza Casanova* (#16749) üzenetére


spammer
veterán

Én csodálkozom, amikor az emberek veszik ezeket a fos Danone meg a többi szutyok, szemétből készült termékeket. A reklámjaik meg übergázak.

A másik cikk is jó, tömören benne van a lényeg.

szerk: persze ez nem itthoni sajátosság, mindenhol ez van. Csak jobb országokban sokkal nagyobb a kínálat, van alternatíva és ráadásul olcsóbbak is. Míg itthon fizessek 2-3x annyit, ha barnarizst akarok venni, vagy tk cuccokat. És stb. és stb.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16761) Casanova* válasza spammer (#16760) üzenetére


Casanova*
veterán

tej is fel van hígitva vízzel. kakaós italok is csak víz és savóból van. hulladéktejet is újrahasznosítják. :(((

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#16762) wertigo1984 válasza Casanova* (#16749) üzenetére


wertigo1984
őstag

De latod eladjak es mi megcesszuk a sz..t, mert hudejooo meg pocak a zabagep jol erzi magat tole... :W Vegye aki akarja!

Jeee de csunya vagy :R (jo az avatarod)

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#16763) Casanova* válasza wertigo1984 (#16762) üzenetére


Casanova*
veterán

köszi! minden kaja silány,ami nem házi és nem bio. leszarom,mindent megeszek,amit megkívánok,de csak módjával a silány kajával. régen 70-80-as években nem voltak ilyen jó táplálékkiegészítők,mint most. de a kaják nem voltak silányak... sokkal jobb kaják voltak,tudtak rendesen tömegelni,erősödni a sportolók. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#16764) Bibby


Bibby
addikt

:N

Ελευθερια η θανατος

(#16765) Woodslave válasza littlelion21 (#16752) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ad 1. semmit nem szoktam újra elfogyasztani. Megeszem oszt kész ;]
ad 2. testépítőként (lol :DD ) az ételek funkcióját nézem, és a fehér rizs a legjobb glikogénforrás, nincs szükségem a barna rizs és egyébként a gabonák héjában lévő antitápanyagokra, mint ahogy gyümölcsöt se eszünk a vitamin miatt ugye...

de legyen inkább az első :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16766) bsafran


bsafran
csendes tag

BB gasztroból próbálnám elkészíteni a fagyit, valaki próbált már "sima", zsírszegény túróból krémtúrót előállítani botmixerrel? kell valamit hozzáadni, hogy el lehessen érni azt a krémes állagot?

(#16767) Morris válasza bsafran (#16766) üzenetére


Morris
veterán

ez nem a főzős topik ;] :D

Más:
Megálltam a súlyvesztésben. kb 2 hete ugyanannyi vagyok. Mi a retket csináljak, hogy meginduljon megint?
Revex megy mint állat. Alig eszek. Protein shake megy a gyúrással együtt. Csak diétának megfelelő étrendet nyomok. Mit csesztem el? :F
Ja a teljesítményem meg nő. Már kimegy a 110 is fekve. 2hete csak 105 volt a max.
Normális ez a ellentét? :F

[ Szerkesztve ]

(#16768) Casanova*


Casanova*
veterán

fehér rizs GI értéke magas. akkor is tömegeléshez a legjobb! :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#16769) Tamoo válasza Casanova* (#16768) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

De ezek a GI értékek is csak akkor érvényesek, ha magában eszed. Ha bármit eszel mellé, akkor már más. Tudtommal. Egyébként meg tökmind1, úgyse ezen múlik. :D

[ Szerkesztve ]

(#16770) spammer válasza Morris (#16767) üzenetére


spammer
veterán

Tovább csökkented a CH-t és/vagy emeled az aerobot/kardiót.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16771) Casanova* válasza Tamoo (#16769) üzenetére


Casanova*
veterán

jól mondod! egyetértek veled! :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#16772) Ijk válasza Morris (#16767) üzenetére


Ijk
nagyúr

Már számtalanszor leírtuk hogy nem számít semmit a súly. azzal foglalkozz hogy a tükör és az edzéseid mit mutatnak. Két hét az meg lófasz ha a testről van szó.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#16773) Morris válasza spammer (#16770) üzenetére


Morris
veterán

A CH már így is nagyon alacsony. Akkor bepróbálkozom a több aerobbal! :U

Ijk: A fejlődés megy, modnom úgy hogy látom én is. De jóvan, akkor nem rugózok rajta! :B

[ Szerkesztve ]

(#16774) Ijk válasza Morris (#16773) üzenetére


Ijk
nagyúr

Aerobot nyugodtan emelheted, CH-ból semmiképp nem menj 100g alá. Én már megjöttem ebből a túl alacsony CH-ból, fokozatosan csökken az erő, izmot kezdesz ledobni, ráadásul a teszto szinted is csökken.
Attól is függ milyen testzsírról indultál diétában. 15% alatt a diéta már inkább csak szinten tartáshoz jó, ha szálkásodni akarsz akkor kőkemény munka. Nagyon macerás, nem véletlen nem szaladgálnak mindenfelé izmos, 12% tzs-os emberek.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#16775) Yeffy válasza Casanova* (#16759) üzenetére


Yeffy
veterán

jaja, amúgy tetszik, én is anno gondolkodtam rajta, h ezt lenyúljam, de a pit-mániám erősebb, és győzött... :D
meg még úgyse vagyok izmos, addig minek... ;]

köszkösz... :B

#16749: elég szégyen, h ilyen retkeket forgalmaznak, meg még, h veszik is őket...

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#16776) Casanova* válasza Yeffy (#16775) üzenetére


Casanova*
veterán

van másik ilyen hasonló,az is adja! majd az lesz a tiéd. :) előbb gyúrd ki magad jól! :D

sokan azt hiszik egészséges! magyar emberek már csak ilyenek. mindent bevesznek,amit mond a reklám.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#16777) spammer válasza Morris (#16773) üzenetére


spammer
veterán

Valószínűleg átalakítottad a zsírt izommá ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16778) Yeffy válasza Casanova* (#16776) üzenetére


Yeffy
veterán

majd egyszer, talán...
addig le kéne adni a bélből, vagy inkább azon kívül mindent megnövelni és erősíteni... :D ;]

hát igen, ha valami szar, de van rá kereslet, akkor nem feltétlen a gyártó (csak) a hibás... na mindegy, én messziről kerülöm ezeket a Danone fosokat. tényleg rettenetesek...
néhanapján Jogobellát szoktam enni/inni, ha úgy megkívánom, azt csókolom... vagy kaukázusi kefírt, az az egy kefír, ami ízlik nekem...

LOL, most nézem, h a második cikkben a 9 legszarabb kaja között ott van a fehér rizs is...
akkor nem leszek nagy és erős a csirkerizstől? :O

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#16779) Casanova* válasza Yeffy (#16778) üzenetére


Casanova*
veterán

ha komolyan diétázol,akkor barna rizst egyél! :)

egyébként: [link]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#16780) Yeffy válasza Casanova* (#16779) üzenetére


Yeffy
veterán

diétázik a halál... :D
egyelőre legalábbis nem tervezem...
főleg, h pénzügyek sem úgy alakulnak, ahogy szeretném, májprotkót is kéne vennem... :U

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#16781) _NCT


_NCT
őstag

Srácok, ha a kaja mellé tömegnövelőt tolva sem hízok, akkor vegyek magasabb CH tartalmú tömegnövelőt edzés utánra + nap közben 1 alkalomra?

1 hónapja tolom kb és tömegben nem igazán növök. Ez köszönhető talán annak is, hogy először a víz + zsír megy ki belőlem, és a száraz izom csak később fog jönni?

Tömegnövelő 50-50%-ban tartalmaz CH-t és fehérjét, régebben könnyen zsírosodtam, ezért választottam ilyet, mert nem nagyon akartam a zsírra zsírt. Viszont mostanában nagyobb intenzitással edzek és úgy látom, megállt a tömeg.

Kajálni ugyanannyit kajálok mint eddig, szerencsére munkahely minden lehetőséget biztosít a normális kajálásra + kiegészítőkre. Reggeli 8-kor, 10-kor tömegnövelő 12-kor ebéd, 14:00-kor valami csirkés saláta, gyümölcs 18:00-kor edzés azután 19:30 körül tömegnövelő, este 20-21h körül meg valami joghurt vagy müzli.

Ez így megy 1 hónapja, és kész, nem megy fentebb. Mióta edzek, azóta fogytam 5 kg-ot, ami nem baj, mert zsírból és vízből ment le, kezd emberi alakom lenni.

(#16782) BÁ Nutrition válasza Morris (#16767) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

pontosan mit értesz a diétának megfelelő étrenden?

és hol tartasz? mióta csinálod, milyen ciklusban, töltesz is-e
adatokat küldted már? ;]
ill képet:)
edzés?
kogsz?

stb

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#16783) BÁ Nutrition válasza _NCT (#16781) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ez normális étrrend szerinted? :F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#16784) _NCT válasza BÁ Nutrition (#16783) üzenetére


_NCT
őstag

Kevés a kaja?

Szerintem elég sokszor kajálok, többször nem is tudnék. Csirkét csirkével eszem lassan meg rizst rizzsel...

Vagy nem értem mire gondolsz.

[ Szerkesztve ]

(#16785) spammer válasza _NCT (#16781) üzenetére


spammer
veterán

Ha nem írnád, hogy tömegnövelő, azt hinném, hogy diétázol. Saláta, gyümölcs, müzli? :F

Egyél több szilárd kaját! 10-kor is jó lenne már valami szilárd kaja, nem? Meg az utána következő étkezésekhez is rizs/krumpli/tészta. Edzés után meg tömegnövelő és utána nincs is szilárd kaja, csak joghurt/müzli?

Nem csoda, hogy fogysz. Ennél még én is többet eszek, pedig még én sem eszek eleget ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16786) meroly válasza Casanova* (#16779) üzenetére


meroly
veterán

Jó az avatarod fater :C

Impossible is nothing

(#16787) _NCT válasza spammer (#16785) üzenetére


_NCT
őstag

Estére nem nagyon szeretek már bezabálni, megmondom őszintén.

Igazából így is 6-7x kajálok egy nap, lassan így, ha tömegnövelőt is meg akarom tartani, és azt mondod több szilárd kaját egyek, akkor óránként ehetek...

Edzés előtt pár órával azért szoktam ilyen cézár salátát enni, mert úgy tudom h a lassú felszívódású szénhidrát jobb edzés előtt. Szóval a saláta/gyümölcs pont lassú felszívódású szénhidrátot tartalmaz. Rosszul tudom? Illetve azt vettem észre, mikor edzés előtt nem eszek húzósabb kaját, jobban megy az edzés. Persze nem pacalról beszélek :D

(#16788) BÁ Nutrition válasza _NCT (#16784) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"Reggeli 8-kor, 10-kor tömegnövelő 12-kor ebéd, 14:00-kor valami csirkés saláta, gyümölcs 18:00-kor edzés azután 19:30 körül tömegnövelő, este 20-21h körül meg valami joghurt vagy müzli."

ebbe hol van a rizs-rizzsel hús-hússal

ha vagy 100 kiló akkor akár 700g rizst is megehetsz naponta. kérdés hogyan reagálsz rá. kép már volt vmikor asszem, bár nem szoktam megjegyezni az újakat, kivétel Toldiné mert ő többször is rakott be :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#16789) spammer válasza _NCT (#16787) üzenetére


spammer
veterán

Szerintem a tömegnövelő edzés után gyors kajának jó, egyébként szilárd kaját kellene preferálni. Na jó, 8-kor első kajának le lehet gurítani, de ezeken kívül szilárd kaját kellene tolni.

Hiába van este, edzés után kellene a szilárd kaja is, egy kis tömegnövelő nem sokat ér, amit edzés után legurítasz. Gondold el, hogy edzel, rendes kaját meg nem eszel, plusz még egész éjszaka nem eszel (mert alszol ugye :D ), reggelre mennyire éhezik már a szervezet. És akkor délig megint csak semmi szilárd kaja nincs, csak egy kis lötyi. :(

Edzés előtti lassú CH-nak pont jó egy kis barna rizs (még ha egyébként fehéret is eszel), salátából nem sok energiát fogsz nyerni. Persze nem kell bezabálni, mert az emésztés is elveszi az energiát, de előtte 1,5-2 órával egy kisebb adag szilárd kaja pont elegendő lehet.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16790) _NCT válasza BÁ Nutrition (#16788) üzenetére


_NCT
őstag

Igaz, nem írtam, de reggelire is csirkemelles szendvics/tojásrántotta csirkemell darabokkal/ esetleg rozsbucis salátás csirkehúsos szendvics, délben csirkemell+rizs/krumpli (néha ha már unom a csirkét becsúszik egy BBQ steak, havi 1x-2x :D ), du pedig csirkés saláta mellé gyümölcs/valami pékárú aminek magas a GI indexe. Ilyen kukoricapelyheket is szoktam enni du, úgy tudom az is jó. Olyankor kimarad a salátás hús.

spammer: reggelre mennyire éhezik már a szervezet .

Bezony. Mire bejutok melóba fél8-ra már úgy érzem kiharapom a vonat oldalát....

Amúgy köszi a segítségeket, megpróbálok akkor még legalább 2 étkezést beszúrni, edzés előtt meg után szilárd kaját. :R

Tömegnövelőtől én sem várok sokat, arra használom amire kell: kiegészítésként. Illetve néha ha kimarad 1 étkezés, a semmitől jobb egy gyors turmix.

[ Szerkesztve ]

(#16791) Yeffy válasza BÁ Nutrition (#16788) üzenetére


Yeffy
veterán

fent volt róla szó, h a fehér rizs szar kaja, soha többet ne együnk olyat, nem tudom, mé' beszéled rá ilyen balgaságokra... :(
;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#16792) Muscl3Pharm válasza _NCT (#16790) üzenetére


Muscl3Pharm
csendes tag

Es pontosan hany gramm feherje/ch/zsir megy naponta ?? ... GRAMMRA pontosan
Ha nem tudod akkor pocs az egesz es azert fejlodsz

[ Szerkesztve ]

(#16793) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Mindjárt lááááááb

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#16794) _NCT válasza Muscl3Pharm (#16792) üzenetére


_NCT
őstag

1x-2x mértem, akkor napi 200-250g CH jött ki. Nem szoktam minden nap méregetni.

(#16795) Casanova* válasza Zomb€€ (#16793) üzenetére


Casanova*
veterán

nem mondod.. nekem is. :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#16796) Fred23


Fred23
nagyúr

Történt itt valami érdekes? Mindenki izmos már? Nekem most valahogy nem jön össze ez a diéta, alig csökken a súlyom. Lesz ebből nyár vége is, mire elégedett lehetek az eredménnyel. Persze tudom, nem kéne most se lecsót ennem...

(#16797) macikos válasza Fred23 (#16796) üzenetére


macikos
addikt

Ezért a gif-ért minden megvan neked bocsátva!

Nagyon jó a fekvenyomópadod.

Na jó, azért ne vigyük túlzásba ;]

[ Szerkesztve ]

(#16798) Dani82 válasza Morris (#16773) üzenetére


Dani82
senior tag

én is ezzel küszködök éppen. megint megállt az istenverte fogyás. Végre beindulgatott, mert visszatettem a cht a kajába a személyi edzőm tanácsára. napi 125g rizs es 50g zab. Nem egy óriás mennyiség kb 110g ch. Erre megint beállt ez a fos, pont annyi vagyok, mint mult heten ilyen ilyenkor, pedig minden nap edzes volt, 2 alfakardió nappal és tegnap lefutottam 10km-t és egyszer sem zabáltam félre. Rohadjon meg.
Most berakok még 2 15perces HIIT edzést 2 súlyzós után. meglátjuk.. :(

(#16799) meroly válasza Casanova* (#16749) üzenetére


meroly
veterán

Kíváncsi lennék egy olyan cikkre, amiben leírják mit ehetünk, mert ha az ember elmegy egy boltba, nagyjából az itt felsoroltakat lehet csak venni. Álljunk át/vissza a saját magunk termelte bio cuccokra? Meg tartsak állatokat vagy mi a tököm????
Azt hittem egészségesebben eszem mióta gyúrok ( ;] ), de e szerint a cikk szerint még a fehér rizs is szar.
Akkor most WTF? :F

(#16781) MMA87: ha megteheted kiegészítőt tényleg csak kiegészítésre használj, tehát edzés után vagy a reggeli zabhoz. Ha munkahelyeden is van lehetőség egyél minél többször szilárdat. 3-4 csirkerizs simán belefér egy napba. Én a háromból kettő a munkahelyen tolok be, délben, meg háromkor. A reggelimet is ott eszem. Igaz ebből kettőt már gép előtt, "dolgozva" hogy ne érje szó a ház elejét, de belefér. :K
És hogy ne 8kor legyen az első kajád, otthon told be a protein+zab turmixot.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#16800) Jojo5


Jojo5
őstag

vall+hat>atta' :K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.