Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17101) littlelion21 válasza Shadowbull (#17100) üzenetére


littlelion21
addikt

szerintem el se kezdd...

(#17102) #11527168


#11527168
törölt tag

Tiszta b*zik voltatok a hétvégén ;] Nem is olvastam vissza :DDD

(#17103) Morris válasza Shadowbull (#17100) üzenetére


Morris
veterán

Legalább 4-szer! Ez a minimum.
Még mielőtt jönne a nem fejlődsz dolog... 2 és fél hónapja fekvenyomás csúcs 85kg volt. Most 110.
Nem sok, de mégsem stagnál... :U

[ Szerkesztve ]

(#17104) Dexar007 válasza Shadowbull (#17081) üzenetére


Dexar007
veterán

Esetleg megkérdezzük bunny-t? ;] Nem fogok regenyt írni,de összefoglalva:aki azert vesz dolgokat,hogy masoknak tetszelegjen az egy B-U-Z-I.

Ja,es kiderült,hogy te nem vagy valami okos ..ugye.(nem en nondtam) :)

Give me your cum,bull!

(#17105) meroly válasza littlelion21 (#17101) üzenetére


meroly
veterán

:D

Impossible is nothing

(#17106) Tamoo válasza Dexar007 (#17104) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Aki magának az meg egy önimádó seggfej nem? :DDD Te meg gondolom zsákban jársz, csak vágsz rá lyukat a fejednek meg kezeidnek. ;]

(#17107) hrvp válasza Morris (#17091) üzenetére


hrvp
aktív tag

Ezt hogy bírod végigcsinálni? Használsz súlyokat is? :D
Még egy felsőtest-alsótest bontás is gyilkos, még ha szinte 0 súllyal is, de 50-100-as ismétlésekkel csinálja az ember. El nem tudom képzelni, hogy egy teljes testedzést végig bírjak csinálni, lábazásnál már guggolás után végem van. :D

(#17108) Morris válasza hrvp (#17107) üzenetére


Morris
veterán

Akkora súlyokkal csinálom hogy egy 6. már ne menjen bele csak segítséggel. Azaz 5-ös sorozatok. Ebből 4 vagy 5. Kegyetlenül megizzadok, de ez a lényege! Nekem bejött. A végére már remegek illetve készülök összeesni. :B

(#17109) littlelion21 válasza Morris (#17108) üzenetére


littlelion21
addikt

starting strenght? vagy stronglift5x5?

[ Szerkesztve ]

(#17110) Tamoo válasza Morris (#17108) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

De gondolom akkor van a-b-c heted is akár, gyakorlatok variálása végett, mert nyilván egy edzésen belül nem tudsz mindent megcsinálni. Én is gondolkoztam múltkorában hogy meg kéne próbálni, de aztán leszartam. :D

(#17111) #11527168 válasza Dexar007 (#17104) üzenetére


#11527168
törölt tag

Mégegyszer megkérdezem: Te a Buni vagy? Vagy csak a padavanja?

Vicc ez a téma amúgy. Még hogy nem számítanak a külsőségek. Minden elején számít! Egy randin, egy találkozásnál, egy üzleti tárgyaláson, egy új munkahelyen. Szerintem ezekben a szituációkban mindenki a legjobb formáját próbálj a hozni, hogy elérje amit akar. És ez nem az ájfonról szól, akiknek az az életcélja hogy legyen egy TELEFONJA! pl. az egy gyökér, de szerintem ez teljesen más téma, elbeszéltetek egymás mellett.

(#17112) Morris


Morris
veterán

Nem voltam teljesen konkrét és érthető, bocsánat érte.
Szóval. A teljes test program nálam pl kétféle

Egyik:
Mell (fekve nyomás egyenes pad)
Bicepsz (Scott)
Tricepsz és felsőmell (pulóver)
Comb (kitolás)
Hát - váll (evezőpad)
Has (prés)
Levezetőnek (ha van kedvem és bírom még) 30 perc kerékpár és/vagy 20 perc gyors gyaloglás

Másik
Mell (fekve nyomás negatív pad és 45 fok)
Bicepsz (egykezes súlyzók és egyenes rúd)
Tricepsz (csigás lehúzás, hátulról előrehúzás)
Comb (guggolás)
Hát - váll (csigás lehúzás hátra és előre)
Has (lábemelés)
Levezetőnek (ha van kedvem és bírom még) 30 perc kerékpár és/vagy 20 perc gyors gyaloglás

Mindezeket akkor súlyokkal hogy max 5-öt tudjak belőlük csinálni egyszerre. Majd ezeket ismételgetem 4-szer vagy 5-ször.
Tárogatást, fűrészt ritkán szoktam csinálni.
Én ezt magamnak alakítottam ki. Úgy érzem teljesen átmozgat és van látszatja is!

Jah még annyit, hogy tudom nem full teljes test, mert lehetne még sorolni rengeteg féle gyakorlatot, de kis terem kis havi díj. Azon felül meg a tápkiegek sincsenek ingyen. Szóval szerintem ez a lehetőségekhez képest nem rossz! :U

+ A gyakorlatok között megy a varia. Azaz 1 széria fekvenyomás után pl jöhet 1 széria comb. Majd bicepsz, azután has és így tovább. így pihen kicsit mindig az egyik izomcsoport.

[ Szerkesztve ]

(#17113) Yeffy válasza Tamoo (#17092) üzenetére


Yeffy
veterán

:DDD :C
ennyi, topik zárható ;]

sóhaj... mi folyik itt már megint... :N

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#17114) Shadowbull válasza Morris (#17103) üzenetére


Shadowbull
addikt

heti negyszer full teljes testes edzes? engedd meg hogy ketelkedjem ;]

(#17104) Dexar007

ugye azt tudod hogy most lebuziztad sajat magad? egyebkent lehet nem vagyok tul okos, de nalad nagysagrendekkel okosabb vagyok...

(#17111) Aydan

persze hogy a kulsosegek dontenek egy csomo dologban. Tudja ezt a kollega is, csak nem meri mar bevallani :)

Mindenkinek van egy tarsadalmi statusza, amihez tartoznak megfelelo kulsosegek. Amig az ember a kulsosegekben a tarsadalmi statuszanak megleloen valaszt, addig semmi gond sincs. A gond akkor van, amikor valaki tulvallalja magat es az anyagi lehetosegein felul kezd el kulsosegeket kialakitani. Mondjuk nekem egy iphone hasznalata teljes mertekben megfelelne a tarsadalmi statuszomnak, mert egy havi fizetesembol egy tucatnal is tobbet vehetnek. Dexar kolleganak meg tulzas lenne, hiszen a havi zsebpenzebol az elofizetesi dijat sem tudna kigazdalkodni :D Egyebkent meg nincs iphone-om, mert nem erdekelnek az ilyen kutyuk.

A problema amit Dexar kollega felismerni vel, az az hogy egy jelentos reteg probal meg a valos tarsadalmi statuszanal sokkal tobbet mutatni a kulvilagnak, ebbol jonnek a 60 havi reszletre vett premiumautok a panel elott meg a hitelre vett iphone-ok.
A lanyok termeszetes modon, osztonosen a kulsosegek alapjan itelnek elsore. . Nyilvan a mai tarsadalomban az iphone meg a BMW azt indikalja hogy kiszemelt ferfiegyed az adott tarsadalmi korulmenyek kozott sikeresnek szamit, es meltan lehet tole elvarni, hogy megfelelo korulmenyeket tud teremteni az utodok felnevelesehez. ez osztonosen benne van a csajokban, nem tehetnek rola. Hogy aztan az okosabbja tullep ezen, es a jelolt szemelyisege, termeszete, stb. is szerepet fog aztan jatszani, az mar mas kerdes.

A hulyebbje meg leragad az iphone-nal, de aki ilyesmire igenyes, az ugysem foglalkozik tovabb veluk, mint kellene.

(az iphone es a BMW itt pusztan szemleltetes celjabol szerepelnek, irhattam volna barmilyen divatos es vagyott dolgott a napszemuvegektol kezdve a ruahdarabokon keresztul az orakig meg az ekszerekig.)

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#17115) Shadowbull válasza Morris (#17112) üzenetére


Shadowbull
addikt

allj at osztott edzestervre, es csinalj mindenbol legalabb 12 ismetlest, de lehet tobb is.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#17116) meroly válasza Shadowbull (#17114) üzenetére


meroly
veterán

Mondjuk nekem egy iphone hasznalata teljes mertekben megfelelne a tarsadalmi statuszomnak, mert egy havi fizetesembol egy tucatnal is tobbet vehetnek.

Most már beleszólok, mert ez undorító amit írtál. Én csak hármat tudnék venni havonta, akkor most qrva csóró vagyok és le kell nézni? Nagyon elszaladt a ló már eddig is ebben az idióta témában, nem is akartam beleokoskodni, de ez már túlzás azért.
Ennyi. Nem kell válaszolni, csak hagyjátok abba légyszíves.

Impossible is nothing

(#17117) Shadowbull válasza meroly (#17116) üzenetére


Shadowbull
addikt

te sem ertetted meg amit irtam. Nem azt kell kiolvasni belole, amit te ki szeretnel belole olvasni, hanem azt ami oda van irva.

Miert nem ugrod at az offtopikokat ha nem erdekel. Buzizas jobban szorakoztat?

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#17118) Morris válasza Shadowbull (#17115) üzenetére


Morris
veterán

Köszi, de nincs kedvem szénné savasodni!
Ugyanis ez kisebb súlyokat eredményezne, aminek nem látom értelmét. Én nagyobb izmokat szeretnék. és jönnek is! :K

[ Szerkesztve ]

(#17119) hrvp válasza Shadowbull (#17114) üzenetére


hrvp
aktív tag

Ha már így elkezdtél személyeskedni:
Ilyen szellemi képességekkel egy iphone árának több mint 12x-ese havi fizetésként? "engedd meg hogy ketelkedjem ;] "

(#17120) brownus


brownus
veterán

itt vagyon az igasság e:D

(#17121) meroly válasza Shadowbull (#17117) üzenetére


meroly
veterán

Teljesen értem mit írsz, Dexar-t is értettem, elbeszéltetek egymás mellett az elején.
A "külsőség" mint fogalom nálad máshol kezdődik mint nála, ennyi. Más az értékrendetek és teljesen más korosztály vagytok. Te már egzisztenciával rendelkező felnőtt ember vagy, ő meg még egy "gyerek" és igen, lehetnek gyerekes gondolatai, ez van, neked is voltak annyi idősen biztos.

Nem kell mindenkire ráerőltetni a véleményed, az előbb idézett dolgokkal meg saját magad "égeted" mégha páran majd irigylik is a fizetésed. Én is éltem tized ennyiből is, a létra legaljáról kezdtem, mindent saját magam építettem fel, amim (amink) van, ezért soha senkitől nem fogom irigyelni azt, amiért megdolgozott. Az más kérdés, ha apuci már 16 évesen alá tol valakinek egy BMW-t, erre is van példa, a gyerek már autóbalesetben elhunyt, isten nyugosztalja, kisarkított példa, tudom, de lehet ha ő dolgozik meg érte, akkor másként értékeli és másként bánik vele.

Én is meg lettem szólva, hogy miért vásároltam otthonra gépeket az edzéshez, mikor egy teremmel olcsóbban jövök ki. Meg felesleges pénzkidobás, bla-bla-bla, de szerintem mindenkinek saját joga és pénztárcájának nagysága függvényében kell eldöntenie mire költ és milyen osztályból keres magának lányt/fiút.
Egyértelmű hogy egy proli srác nem fog kelleni olyan csajnak, aki kőkazdag, de ez mindig is így volt.

Na én befejeztem a téma taglalását. Peace van, aztán kész, gyúrjunk inkább. :R

(#17119) hrvp: látom azért nem csak nekem szúrt szemet ez a mondat, de biztos mi nem értjük mit akart ezzel megfogalmazni a témát illetően.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#17122) bsafran válasza bsafran (#17099) üzenetére


bsafran
csendes tag

up

(#17123) brownus válasza meroly (#17121) üzenetére


brownus
veterán

most hogy pont került a történet végére ;] :DDD

(#17124) Casanova* válasza meroly (#17121) üzenetére


Casanova*
veterán

ott a pont! gyúrjunk inkább, ez a beszéd! :D :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17125) Shadowbull válasza Morris (#17118) üzenetére


Shadowbull
addikt

pontosan, tobb ismetles kevesebb maximalis sulyt jelent. Viszont az 5 ismetles lofasz, plane ha nem az utolso sorozatban csinalod, ott meg elmegy ha bukasig nyomod. Viszont az izuleteid sem mennek (olyan hamar) tropara. A savasodast nem ertem.

(#17119) hrvp

nincs jelentosege a konkret szamoknak, ha jobban esik akkor vedd ugy hogy csak egy virtualis pelda volt. Egyebkent meg sziveseb latok erveket is, abban is biztosan nagyon jo vagy, nem csak a beszologatasban :D

(#17121) meroly

latod az a gond, hogy kiolvastal valamit, ami nincs is ott. En senkit sem nezek le az anyagi helyzete miatt, sot ugy altalaban nem nezek le senkit, mert nem olyan a termeszetem. A gond mindig ott kezdodik, amikor valaki nem kepes atlatni hogy vannak a sajat helyzetenek a korlatai, es tulvallalja magat. Es persze az is gond, amikor valaki latja ugyan a sajat korlatait, de ezt nem tudja egeszsegesen feldolgozni, es elkezd teoriakat gyartani, hogy iphone-t meg bmwt meg dolce gabana-t buzik veszenk :)

" Az más kérdés, ha apuci már 16 évesen alá tol valakinek egy BMW-t, erre is van példa, a gyerek már autóbalesetben elhunyt, isten nyugosztalja,"

Azert a BMWert nyilvan meg az apja dolgozott meg, es neki meg szive joga arra kolteni a penzet, amire csak akarja. Hogy aztan a diszkoban a csajok a BMWs sracra fognak tapadni, es nem rad/ram, az elso korben szar ugy, de az elet igazsagtalan, amivel meg kell tudni birkozni.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#17126) deniro2 válasza meroly (#17121) üzenetére


deniro2
senior tag

Nem a kütyükkel van gond, hanem azzal, ha valaki plusz emberi értéket rendel a tulajdonlásukhoz.
Egyébként örülök, hogy ilyen jól megy errefelé mindenkinek, hogy hetente kerülnek elő a több milliós fizetések... ;]

(#17127) Woodslave válasza Casanova* (#17124) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ettem egy gyrost, utána nem ittam fél órát :K :D nemtudom a lenyelt nyál számít-e ;]

vettem koffein-taurin tabit, benyomok ma 200mg-ot, remélem el merek menni edzeni :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17128) GiP23 válasza bsafran (#17099) üzenetére


GiP23
csendes tag

Ha jól értem az a kérdés, hogy vízben feloldva, több óra alatt veszít e a hatékonyságából a BCAA. A válasz nem, nem veszít legalábbis ilyenről még nem hallottam. Az időpontok is rendben vannak, én éhgyomorra és edzés/sportolás előtt szoktam, lefekvés előtt nem.

(#17129) spammer válasza meroly (#17121) üzenetére


spammer
veterán

Belepofázok én is, mert tényleg összevissza elbeszéltek egymás mellett.

Különböztessétek meg a felszínességet és az "alap" igényességet. Nyilván mindenkinek számít, hogy hogyan néz ki (ha nem igénytelen az ember), nyilván az is számít, hogy a másik hogyan néz ki (egy szintig), egy alapelvárás mindenkinél van. A felszínesség ott kezdődik, ha csupán külsőségek, materiális javak és egyéb felszínes dolgok alapján akar valaki megfelelni másoknak, és csak ezeket a dolgokat keresi a másik emberben is.

Ájfónbuzik, akik nyilatkoztak a Tréhómos ájfón parádés videóban pl. felszínes gyökerek, mert azt mondták, hogy az alap, hogy ájfónja legyen az embernek, meg hasonló faxságok. Dexar is ezekről beszél, és ilyenekből nagyon sok van. Ájfónt be lehet helyettesíteni kocsival, ruhával, akármivel, ami "trendi". Meg aztán ha az alapján ítélnek meg téged, hogy milyen kocsid, csajod van, mennyi pénzed van, mekkora a pöcsöd (Shadowbull kollégia kedvéért ;] ), akkor azok felszínes faszok és nem kell velük foglalkozni. Nyilván nem arról van szó, hogy szakadt csövesnek kell lenni és elég egy rozzant bicikli, de pl. ne csak az számítson "valakinek", akinek BWM-je, szilikonmacája meg Dúcse en Gábbánája van, és ha csak egy Suzukid van, Nokiád, meg egy átlagos (de normális) barátnőd, akkor te már nem is vagy senki. Mert nagyon sok embernél ilyen elbaszott értékrend van.

Értem? ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#17130) Casanova* válasza Woodslave (#17127) üzenetére


Casanova*
veterán

ügyes vagy,Te! csak így tovább,nagyon izmos leszel! :D koffein-taurin nagyon ütős lesz. brutál fogsz edzeni! Én most 2-szer kajáltam. ebéd után nem ittam,fél óra múlva megint ettem. most várok fél órát és iszok vizet. :) aztán 1 órát pihenek,megint iszok carnivort 3 dl vízzel,plusz L-Carnitin 2 dl vízzel. :D azt GO edzés!!!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17131) Woodslave válasza Casanova* (#17130) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Szóval az agyon dicsért karnivor, az lényegében 1 kreatinnal, és bcaa-val feljavított fos, aminek ráadásul az íze is szar?

Azé' nem annyira fos, mert aki a tejfehérje származékokat nem bírja annyira, annak jól jön mondjuk nagyon is, hogy megvédjem Istvánomat is.(glycine, arginine stb. jó a növekedési hormon kiválasztás elősegítéséhez és a lenyugváshoz stb...)

de igen...

[link] hupsz :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17132) Eagl3


Eagl3
veterán

Mi volt itt már megint?
Most akkor gáz, ha kicsi a pöcse az embernek vagy nem?

(#17133) Woodslave válasza Eagl3 (#17132) üzenetére


Woodslave
nagyúr

csak ha suzukid van :U :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17134) Morris válasza Eagl3 (#17132) üzenetére


Morris
veterán

nyugi, nem gáz ;] :D

(#17135) Casanova* válasza Woodslave (#17131) üzenetére


Casanova*
veterán

elég hülyeséget írnak carnivorról. nagyon jó protein ez,nem is rossz az íze,de nem is a legjobb :) tejsavó semmivel sem jobb ennél,csak annyival,hogy gyorsabban szívódik fel,de nem sokkal. ugyan olyan jó a kettő. a marhafehérje a legértékesebb fehérje és kreatin forrás tömegnöveléshez! carnivort reggel,edzés előtt és lefekvés előtt szoktam inni. edzés után tejsavó izolátumot iszom.

(#17136) hrvp: :D

A kaszárnyában csörög a telefon. A kiskatona felveszi:
- Melyik barom telefonál már megint?
- Tudja maga kivel beszél? - kérdezi a telefonban lévő hang.
- Nem - felel a kiskatona. - Kivel?
- Kovács ezredessel.
- Kovács ezredes, és maga tudja, kivel beszél?
- Nem.
- Akkor mázlim van - mondja és lecsapja a kagylót.:DDD jólvan:) :DD

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17136) hrvp válasza Casanova* (#17130) üzenetére


hrvp
aktív tag

Carnivort vízzel? :Y Tönkreteszed a felszívódását! Le kell nyelni a port és csak 30 percre rá szabad vizet inni.

(#17137) Bibby válasza deniro2 (#17126) üzenetére


Bibby
addikt

Mit vagy meglepődve? Millás fizuval gyakoriak az egész nap fórumon unatkozók. :D
Belőled is csak az irigység süt, szomorú. :(

Ελευθερια η θανατος

(#17138) Shadowbull válasza Woodslave (#17131) üzenetére


Shadowbull
addikt

ehh, pedig mar jol kitalaltam hogy a carnivortol leszek majd izmos, erre kiderul hogy vagohidi hulladekbol gyartjak, nem belszinbol? :D

Amugy a kreatint tenyleg utolag keverik bele?

(#17132) Eagl3

csak ha nincs iphone-od meg dolcse gabbana polod :D

(#17137) Bibby

igazsagtalan az elet :D

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#17139) Casanova* válasza Shadowbull (#17138) üzenetére


Casanova*
veterán

ez jó kérdés! szerintem fehérjével együtt szedték ki a kreatint. fehérjébe van a kreatin. carnivor: pohár aljára semmi kreatin por nem kerül,annyira szuperül feloldódik benne. és ettől nem fosik az ember. így sokkal egyszerűbb,mint tejsavó+kreatin. :K ha már kreatin kúra van.
amúgy se komálom a tejsavót,mert ettől kipattogok, kijönnek kis pattanások. :P

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17140) meroly


meroly
veterán

Faxán leszoktam a (light) kóláról meg az edzés előtti (light) energiaitalról, de miattatok most meg kávéz(gat)ni kezdtem..... :N
Viszont pörget, úgy érzem, vagy csak placebo ez is ;]
Annyi az izmos, remélem én is az leszek tőle :D

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#17141) jookomak válasza meroly (#17140) üzenetére


jookomak
őstag

Aki eddig nem ivott kávét, az nyilván jobban érzi. Aki megiszik napi 3-4-et, annak már kevésbé van pörgető hatása.

(#17142) meroly válasza jookomak (#17141) üzenetére


meroly
veterán

Délután iszom és csak edzés napon egyet. Úgy intenzíven sosem kávéztam régebben sem. Viszont durva hogy aludni simán tudok tőle, míg az energiaitaltól nem annyira könnyen ment.

Impossible is nothing

(#17143) spammer válasza meroly (#17140) üzenetére


spammer
veterán

Remélem feketén iszod ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#17144) Morris válasza meroly (#17140) üzenetére


Morris
veterán

Pörget bizony. És nagyszerűen pörgeti az anyagcserét is! Szóval nem gond. Nap 1-et általában én is megiszok csak úgy natúrban. Semmi cukor, édesítő, tejpor, tej stb... jó erősen.
De én max tényleg csak egyet, mert már a revex is turbóz! :))

(#17145) Casanova*


Casanova*
veterán

az igaz,hogy a kávé csökkenti a kreatin hatását? neten olvastam :U

(#17147) Tamoo: nem mondod! :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17146) meroly válasza spammer (#17143) üzenetére


meroly
veterán

Tejjel, mint a kismacskák. Édesítőszert rakok bele, mert amúgy az ízét nem szeretem.

Morris: :K

Casanova*: ezt én is olvastam, pontosabban a koffein csökkenti a hatást. Azért is szoktam le az energiaitalról.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#17147) Tamoo válasza Casanova* (#17145) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én neten olyat is olvastam, hogy kaja közben nem szabad inni.

:DDD ;]

Én koffeint kapszulásat szedek edzés előtt! Placebo szemponjából sokkal hatásosabb mint kávézni! :D

[ Szerkesztve ]

(#17148) Shadowbull válasza meroly (#17140) üzenetére


Shadowbull
addikt

az a baj ezekkel, hogy egy ido utan fuggo lesz az ember, annyit meg nem er meg az egesz.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#17149) #11527168


#11527168
törölt tag

Én csak az unom a pénz témában, hogy mindenki faszán látja a dolgot egész addig amíg a másiknak nincs egy iphoneja, bmwje, d&gje meg stb. ami neki nincsen. Akkor jön az irigykedés, meg hogy biztos lopta, csalta, menjen a sittre. Kb. Ehhez kell egy intelligencia, hogy jussunk el oda, hogy inkább nézzük meg hogy hogyan is érte el az emberünk ezeket és esetleg tanuljunk tőle valamit hátha mi is előrébb jutunk valamivel. Ezért van az emberek többsége anyagilag meg emberileg is a béka segge alatt. Köcsög a főnök, köcsög mindenki, de mi faszák vagyunk így szegényen is, nekünk van tartásunk meg értékrendünk. Vicc.

Vegye magára aki akarja. Amúgy én értem hogy mit írtok mind, csak ti nem értitek egymást :DDD A spammernak meg igaza van teljesen.

Rájöttem ma valamire: ezzel a 80 kilóval csodát nem lehet tenni. Hiába szálkásabb az ember, úgy is kicsi, főleg ha még lenyomja a tzst 10% köré. Ma találkoztam egy rég látott haverral, 100 kilóról diétázik, most lehet 95 kb. 15% tzsal és 2x akkora mint én. Egyszerűen nagyobb. Ha diétáznék élesebb formát tudnék talán hozni mint ő, de akkor meg eltűnők méretre és max képen mutatnék valahogy.

Szar az élet ;]

[ Szerkesztve ]

(#17150) Morris válasza Shadowbull (#17148) üzenetére


Morris
veterán

Hát én a mai napig undorodom a kávé natúr ízétől (márpedig csak így iszom). Így én tuti nem leszek a függője :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.