Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16901) Mikuland


Mikuland
tag

Gyorsan le és feltöltöttem a fészre mielőtt eltűnik! K.va nagy! :DDD

Éjszakás melóban folyamatosan iszok, folyamatosan eresztek mert kell a mosatás az öreg szűrőknek! ;]

[ Szerkesztve ]

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#16902) venge


venge
tag

Én is teszek fel nektek csajt éjszakára!
Szép álmokat!

(#16903) Casanova* válasza venge (#16902) üzenetére


Casanova*
veterán

szép álmokat és aludj fekve! :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#16904) Coccolino_O válasza Dexar007 (#16883) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Fél év nem igazán mondható komoly edzésmúltnak, szóval azért túl sokat ne várj jó étrend mellett se, szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#16905) Morris válasza Ijk (#16774) üzenetére


Morris
veterán

A CH nincs 100 alatt. sőt.
A tápanyagbevitelt nagyon lecsökkentettem. A revex rengeteget segít az éhség ellen.
A diéta csirkemellből, salátából, zöldségekből, barna rizsből áll jobbára. Cukor/fehérliszt-tartalmú szemetek teljesen kiiktatva. Sok ásványvizet iszom (enyhe vagy mentes).
Étkezések helyett ill kiegészítésként FullForce milk protein turmix-ot iszom.
2 hónapja kezdtem a diétát kemény edzésekkel egybekötve (legalább heti 4 - munka mellett sajna csak ennyire van időm). A változás jól látható, de az utóbbi 2-3 hétben megállt a súlyvesztésem. Eddig 12kg ment le.
Tzs%-ban közel sem vagyok a 10-15%-hoz.
Inkább 20. Fényképet (még) nem merek linkelni a ti érdeketekben ;] :D

Semmi kox. eddig ;] (vicc volt, abszolut nem tervezem :N )

dióhéjban kb ennyi. Még kérdés :U :DDD

(#16906) Shadowbull válasza Casanova* (#16848) üzenetére


Shadowbull
addikt

"sokkal lassabban emésztődik a kaja,több zsír szívódik fel,kevesebb ürül ki"

Azert remelem ha egy kicsit hasznalod az eszed, akkor te is felfedezed ebben a mondatban a kurva nagy onellentmondast. Itt most konkretan ugyanis azt allitod, hogy az a zsir ami nem emesztodik meg az felszivodik, es ami megemesztodik az pedig kiurul.

Namost ez pont forditva van: ami nem emesztodik meg, az urul ki.

Az emesztes meg olyan komplex folyamat, abbol meg a lenyeg hogy a zsirok nem is a gyomorban emesztodnek...

(#16855) macikos

a japanok azert nincsennek elhizva, mert kurva keveset esznek. benyomnak egy fel marek rizst meg egy kis halat, abbol nem lehet meghizni.

(#16905) Morris

egyel kevesebbet, aerobozz tobbet.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#16907) hrvp válasza Casanova* (#16848) üzenetére


hrvp
aktív tag

"A testben nem létezik egy sósavval teli hólyag. A gyomorfal mindig az éppen fennálló szükség szerint, azonnal termeli a sósavat. A „szükség szerint” pedig attól függ, hogy mit küldünk le a gyomorba. Az alacsony víztartalmú, savképző ételek, mint például a húsok, a tojás és a kenyerek nagyobb mennyiségű sósav felszabadulását okozzák – pontosan azért, hogy a szervezet ezeket le tudja bontani. A nagy víztartalmú ételek (például a kevés keményítőt tartalmazó zöldségek) emésztéséhez sokkal kevesebb sósav szükséges. A szájban a nyálmirigyek szódabikarbónát választanak ki, ezzel megnövelik az étel lúgosságát, illetve semlegesítik az enzimeket, savakat. Az étel lúgosításának folyamata a gyomorban folytatódik tovább: a gyomorfal is szódabikarbónát bocsát ki az étel lúgosítása érdekében. A nátrium-bikarbonát minden egyes molekulája ténylegesen azért termelődik, hogy lúgosítsa az elfogyasztott ételt, de mellette még sósav is termelődik. Azonban a sósav soha nem éri az ételt, illetve nem szabadna vele kapcsolatba kerülnie. A gyomorfal által termelt nátrium-bikarbonát mennyisége azért nő jelentősen, hogy ellepje az ételt, miközben a sósav a gyomorüregekbe terelődik, távol az ételtől. A sósav a nátrium-bikarbonát előállításának mellékterméke, és csak pusztítást okoz, mert rontja az ételek elektronpotenciálját. Miután a gyomorba került étel felszívta az összes lúgos nátrium-bikarbonátot, majd a vékonybélbe kerül, sósav marad a gyomorban. A gyomorban lévő sósav azt jelzi, hogy az ételt lúgosította a gyomor, illetve hogy az élelmiszer már a belekben van, ahol tovább emésztődik."

(#16908) Casanova*


Casanova*
veterán

ok,értem srácok! rosszul fogalmaztam. :P

[Egy egészségesen átevett nap krónikája]

[Egészséges táplálkozás - Helyes nézőpontból ]

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#16909) Woodslave válasza Casanova* (#16908) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó helyekről tájékozódsz. Oszt aura fotód van-e ;]

ja szted a kaja amit megeszel, annak mekkora %-a viz? :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16910) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na megvolt a napi reggeli futkorászás, de most nyomtam bele egy kis HIIT-et, 8 fél focipálya sprint, majd levezető kocogás.

Azon agyaltam, hogy apám az én koromban kb a reggeli pálinka miatt ment a kocsmába én meg mar lassan minden nap futok, edzek, haskerekezek stb. remélem egy jó kis stroke, agyvérzés vagy korai halál lesz a jutalmam :U

ja és a legjobb, hogy nincs viz, nem tudok fürödni :Y

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16911) Morris válasza Shadowbull (#16906) üzenetére


Morris
veterán

Abba bele fogok halni! :D :U

(#16912) Casanova* válasza Woodslave (#16910) üzenetére


Casanova*
veterán

elolvastad végig? Próbáld ki egy edzés napon! Jobban fog menni az edzés,több energiád lesz. Lényeg,ha rá iszol kajára, akkor nem rendesen dolgoznak a lebontó enzimek. Én nem szoktam rá inni,csak fél óra után.. Nekem nagyon bevált. Egy próbát megér. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#16913) Woodslave válasza Casanova* (#16912) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ebben igazad van, ingyen van és valaki hat én szeretem az olyan trükköket :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16914) Casanova* válasza Woodslave (#16913) üzenetére


Casanova*
veterán

nem én találtam ki! :P tényleg nem hülyeség! remélem végig olvastad! de szerintem hagyjuk! ;)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#16915) spammer válasza hrvp (#16907) üzenetére


spammer
veterán

Ha idézel, mindig linkeld (vagy legalább tüntesd fel) a forrást is! ;)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16916) Casanova*


Casanova*
veterán

Kyle Leon

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#16917) xcds válasza Casanova* (#16914) üzenetére


xcds
őstag

Én meg kajálás közben is szoktam inni, hogy könnyebben csússzon. Sose jutott még eszembe, hogy ezt nem így kellene. Ezekkel a táplálkozási tanácsokkal nekem az a bajom, hogy pont ellentétesek azzal, amit az ember ösztönösen csinálna...

(#16918) _NCT válasza xcds (#16917) üzenetére


_NCT
őstag

Na igen. Valaki pont múltkor próbálta belém sulykolni, hogy kajálás közben nem jó inni, hanem utána kell. Mondom bazmeg.... Ha kívánja a szervezetem, akkor miért ne?...

(#16919) Casanova* válasza _NCT (#16918) üzenetére


Casanova*
veterán

nem mindenki veszi komolyan. meg lehet szokni,nem nagy akarat kell ehhez. :) ha valaki komolyan akar fogyni,annak ezt is figyelembe kell venni! meg,ha csak több energiát akar.. :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#16920) penene válasza Casanova* (#16912) üzenetére


penene
őstag

Nekem is ezt mondja a fonokom es nem is iszik kajakor. En is atvettem. Kaja elott fel-1 oraval mar nem es kaja utan is kimarad. Kiveve amikor reggel a vitamin megy,ill. Turmix:) Logikus amugy,egyebkent lehet csak marginalis. Minden esetre lehet vele jatszani.

Azt nemtom az osember ivott e kaja kozben. Lehet csak vadaszat utan ivott,amig keszult a kaja. :D Tehat osztonos;)

[ Szerkesztve ]

(#16921) BÁ Nutrition válasza penene (#16920) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

és izmos lettél?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#16922) penene válasza BÁ Nutrition (#16921) üzenetére


penene
őstag

Erzem ahogy nott a Szaraz izmom ahogy nem iszom. Kulonben vizes lesz.

(#16923) BÁ Nutrition válasza penene (#16922) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:Y ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#16924) Bubee82


Bubee82
őstag

Na, akkor hogy is van ez a ne együnk ivás után? ;] :N

Nekem van egy rém egyszerű és viszonylag olcsó megoldásom. A kóla köztudottan többnyire foszforsavat tartalmaz és a kémhatása olyan 2,5 pH körül van. Penny, Lidl, CBA büdzsé light kóla tökéletesen megfelel.

Van még kérdés? :F :N

(#16925) spammer válasza Bubee82 (#16924) üzenetére


spammer
veterán

Csak a boozyk isznak kólát ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16926) meroly válasza Bubee82 (#16924) üzenetére


meroly
veterán

Január óta "leszoktam". Előtte napi fél liter light lement. Milyen változást kéne észrevennem?

Impossible is nothing

(#16927) Yeffy válasza Bubee82 (#16924) üzenetére


Yeffy
veterán

:Y

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#16928) hrvp válasza meroly (#16926) üzenetére


hrvp
aktív tag

Csökkent a vesekő kialakulásának kockázata. :)

(#16929) _NCT válasza penene (#16920) üzenetére


_NCT
őstag

Én csak annyit tudok nyilatkozni, mikor ezt kipróbáltam, h nem ittam kaja közben, hanem előtte és utána azért elment 1.5-2 liter víz naponta, akkor kb majdnem székrekedésem lett. Mióta kaja közben is öblítek rendesen, azóta visszatért a normál kerékvágásba minden. Egyénfüggő a dolog szerintem, van akinek bejön, van akinek nem....

Cola meg ilyen szarokat nem is szeretem, persze néha belefér, de inkább juice meg víz.

[ Szerkesztve ]

(#16930) Woodslave válasza Bubee82 (#16924) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ritkán szólsz, de oko... izé szerencsére ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16931) Bubee82 válasza Woodslave (#16930) üzenetére


Bubee82
őstag

;)

(#16932) Ijk válasza Casanova* (#16908) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nagyon szeretik ezt a savasodás témát mostanában, nekem elég áltudománynak hangzik.

Amióta krva egészségesen élek, vitamint szedek, "lúgosítok" rengeteg zöldséggel, ugyanúgy elkap valami vírus évente 3-4 alkalommal is. Sőt, szerintem még kicsit jobban is érzi magát, egy erősebb, egészségesebb szervezetben.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#16933) Casanova* válasza Ijk (#16932) üzenetére


Casanova*
veterán

:) hát én nem is emlékszem mikor voltam utoljára olyan beteg. nagyon régen! talán 4-5 éve :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#16934) Muscl3Pharm válasza Woodslave (#16910) üzenetére


Muscl3Pharm
csendes tag

stroke = agyvérzés :D

(#16935) Muscl3Pharm válasza Ijk (#16932) üzenetére


Muscl3Pharm
csendes tag

Igen csak ha 20-30 evig fosul kajaltal , nem lugosan pld. , akkor ne vard hogy 1-2 honap alatt a szervezet kipiheni es kijavitja azt

(#16936) Muscl3Pharm válasza hrvp (#16928) üzenetére


Muscl3Pharm
csendes tag

Mi koze a kolanak a vesekohoz ?

(#16937) Ijk válasza Muscl3Pharm (#16935) üzenetére


Ijk
nagyúr

3 éve elég egészségesen kajálok. Azelőtt szarul kajáltam, a mostanihoz képest. De akkor is ment zöldség, hús, több CH, valamennyi édesség. Azóta az édességet szinte teljesen elhagytam. Soha nem éltem péksüteményeken mint sok ember, így soha nem is voltam elhízva.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#16938) Muscl3Pharm válasza Ijk (#16937) üzenetére


Muscl3Pharm
csendes tag

A kóla hatásai - avagy melyik a jobb, a kóla vagy a heroin?

http://antalvali.com/hirek/kola-hatasai.html

Mire jó akkor a kóla?
A cola emberi fogyasztásra nem, viszont sok minden egyébre igen hasznos, pl:
Vízkő eltávolítására, wc-ről, kádról, mosdókagylóról, edényekről stb.
Kipróbáltuk! Valóban oldja, működik!
Rozsdafolt feloldására, rozsda lemaratására tárgyakról
Kipróbáltuk! Valóban oldja, ez is működik!
Vér, vérfoltok eltávolítására betonról, úttestről (balesetek után a rendőrség is ezzel tisztítja meg az utat)

[ Szerkesztve ]

(#16939) Casanova* válasza Muscl3Pharm (#16938) üzenetére


Casanova*
veterán

A kóla miatt vesztette el fogsorát a 25 éves srác :DDD

(#16940) Ijk : boroskólát sem ittál? :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#16940) Ijk válasza Muscl3Pharm (#16938) üzenetére


Ijk
nagyúr

15 éve nem ittam kólát.

Casanova: azt a tinipicsák isszák, meg a kis buzik.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#16941) Casanova* válasza Ijk (#16940) üzenetére


Casanova*
veterán

anno néha boroskólát ittam buliba. :D ám édes tokaji bort szoktam inni,meg sört. :)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#16942) Mikuland


Mikuland
tag

Szemetek! Fél órája ettem meg a székelykáposztát, mostmán ihatok ugyi? :U
Pölöskei szörp, vízzel hígítva :C isteni!

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#16943) Shadowbull válasza Morris (#16911) üzenetére


Shadowbull
addikt

nem fogsz belehalni, csak szar lesz :)

hany ora aerobot nyomsz egy heten?

egyebkent ki lehet probalni a csalonapot is, nalam mukodik. Lelkileg konnyeb elviselni az ehseget het kozben, ha tudod hogy vasarnap jol fogsz lakni :)

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#16944) Casanova* válasza Mikuland (#16942) üzenetére


Casanova*
veterán

várd meg míg kiszarod a székelykáposztát,aztán ihatsz pölöskei szörpöt. :DD

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#16945) Woodslave válasza Muscl3Pharm (#16934) üzenetére


Woodslave
nagyúr

lefordítottam a gyengébbek kedvéért :B :D

most ittam pár pohár kólát... Biztos tudnék olyan esetet, hogy napi 10 kiló csirkemellet evett egy ausztrál aztán meghalt :U :D (vagy struccot inkább)

ja grilleztünk, atta :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16946) philoxenia válasza Woodslave (#16945) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#16947) adam_


adam_
senior tag

Napi motiváció

Úgy mint a Rockyban, More!

(#16948) S e t h válasza adam_ (#16947) üzenetére


S e t h
nagyúr

szép motivációd van

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#16949) spammer válasza adam_ (#16947) üzenetére


spammer
veterán

Mint a Rockyba' :DDD

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16950) adam_ válasza spammer (#16949) üzenetére


adam_
senior tag

Tízszer fel és tízszer le... nem vagyok én élsportoló... Azigaz azigaz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.