Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17601) Woodslave válasza mocsanisi (#17595) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de ájfónra van pénz :( Fiatalság buziság ;]

amúgy jó ez :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17602) Muscl3Pharm válasza mocsanisi (#17600) üzenetére


Muscl3Pharm
csendes tag

Iphone 5 ?

(#17603) mocsanisi válasza Muscl3Pharm (#17602) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Ilyen gazdagnak nézek ki? :D 3gs :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#17604) shteer válasza meroly (#17591) üzenetére


shteer
titán

A csirke jo. Lilu is megmondta. Ez nem vitas :)

..szerintem jónak tűnik

(#17605) meroly válasza shteer (#17604) üzenetére


meroly
veterán

[link] :K :D

Impossible is nothing

(#17606) Casanova* válasza mocsanisi (#17603) üzenetére


Casanova*
veterán

jó kép,jó a felépítésed. :K Viszont ájfonos vagy, Dexar gyűlölni fog téged. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17607) Shadowbull válasza Zomb€€ (#17490) üzenetére


Shadowbull
addikt

na ez mar valami :R

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#17608) Casanova*


Casanova*
veterán

vissza veszek a rengeteg kajálásból. Nagy hordó hasam lett,iszonyat sokat ettem az elmúlt hónapban. Napi 4-5 l víz, napi 6-7 étkezés. Étkezések közt mindig ettem 2-3 banánt. Elég volt. Mától diétázok. :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17609) #11527168 válasza Casanova* (#17608) üzenetére


#11527168
törölt tag

Szoval elhagyod a 3 banant ... :D

(#17610) Tamoo válasza Casanova* (#17608) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Napi 7 étkezéssel elég precízen be lehet osztva a napod ha nem iszol előtte 1 és utána fél órával. ;] :DDD időzítő be van állítva percre pontosan? :D

[ Szerkesztve ]

(#17611) Casanova* válasza #11527168 (#17609) üzenetére


Casanova*
veterán

így van! :D banánt meghagyom a majmoknak :) Tamoo: mikor iszok, kb.fél liter víz csúszik le. Nem kis pohárkával iszok. :D Kollégáim mindig mondják. -te már megint eszel?! -te mindig eszel?! -minek eszel ennyi tojást? Nem áll a faszod? :D mindig ezeket hallom :)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17612) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Erre senki....? :U
[link]

meroly : szívesen meghallgatnék több véleményt. :R

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#17613) meroly válasza DonThomasino (#17612) üzenetére


meroly
veterán

[link]

Nem tudom, én most szoktam le ezekről a pakkokról és vettem multivitamint, C vitamin, ca-mg-cz-t meg omega3-at külön. Olcsóbban jöttem ki mint a multi pro plus-al.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#17614) Shadowbull válasza Woodslave (#17561) üzenetére


Shadowbull
addikt

magas hugysavat a magas feherjebevitel okoz. Ha hajlamos vagy ra, ebbol lesz a fasza kis veseko :O

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#17615) Casanova* válasza Shadowbull (#17614) üzenetére


Casanova*
veterán

sok fehérjét beveszek. Remélem nem lesz vesekövem! :) nem is lehet,hisz rengeteg vizet iszok. Csak nem. :)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17616) Woodslave válasza Shadowbull (#17614) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az faxa, pedig qrára nem magas a fehérjebevitelem. Illetve akkor ahhoz magas, hogy vesekövem legyen, de ahhoz alacsony, hogy izmos legyek :C :D (már megszoktam ahhoz sokat eszek, hogy lefogyjak, de ahhoz meg keveset, hogy izmos legyek ;] )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17617) shteer


shteer
titán

melyikőtök volt az? ;]

Kérdés
Jaaajjmárrr.:)) Érted Te, hogy miről beszélek. Miért kelünk fel éjjel pisálni? Mi a biológiai magyarázata? Miért kell, ha este már nem iszom? Ez érdekelne, és gondoltam tudsz segíteni ez ügyben, némi okosítással. Köszi előre is.
sandor_b6f81a
Válasz
És te érted azt hogy nem foglalkozom szellemi fogyatékosokkal? Keresd fel bizalommal az általános iskolát.
2013-04-25 10:01:03
Bunny

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#17618) Shadowbull válasza Woodslave (#17616) üzenetére


Shadowbull
addikt

mielott tavgyogyaszattal vadolnak meg a nalam okosabbak, nyilvan ezer es egy egyeb oka is lehet a magas hugysavnak, nem ertek hozza.

Azt tudom hogy a magas feherjebevitel is okozhatja.

De amugy hajlam kerdese is. Ha volt a csaladban vesekoves, akkor nem art odafigyelni. Fateromnak rendszeresen volt, hugomnak is volt nemi vesehomokja, nagynenemnek is, ugyhogy nem csoda hogy nekem is lett.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#17619) Woodslave válasza Shadowbull (#17618) üzenetére


Woodslave
nagyúr

persze, okkal feltételezed egy gyúrós topicban, hogy magas a fehérjebevitel, de sajnos nálam nem ez okozza. (legalábbis testépítő szemmel nem magas) Mondjuk a felső határértéket alig haladja meg (1-el)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17620) wertigo1984 válasza Casanova* (#17608) üzenetére


wertigo1984
őstag

Majd juniusban kiprobalom a masik marhafeherjet, most viszont vegre valahara volt csokis, mindjart jott velem 2 dobozzal haza. :)

Tetejukon ott a shakerem, a vitamint Meroly tanacsara kiprobalom. :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#17621) littlelion21 válasza Woodslave (#17619) üzenetére


littlelion21
addikt

vörös húsokat milyen arányban fogyasztod? az tudja még megemelni.

(#17622) Casanova* válasza wertigo1984 (#17620) üzenetére


Casanova*
veterán

zsíroskenyér! :K egyik doboz jöhet nekem! Marha és tejsavó fehérjéket hogy szeded? Mennyit?

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17623) Woodslave válasza littlelion21 (#17621) üzenetére


Woodslave
nagyúr

max heti 2-3 szor eszek disznót (most a héten volt tarja többször, mert vasárnap grillezés volt) Marhát pulykát abszolút nem eszem.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17624) wertigo1984 válasza Casanova* (#17622) üzenetére


wertigo1984
őstag

Reggel ehgyomorra 2 pupozott merokanal, edzes utan es lefekves elott ugyanigy. Pihenonapokon 2 kanal reggel, 1 kanal uzsira es 1 kanal alvas elott. ;) Ezert fogy el hamar, :D

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#17625) Casanova* válasza wertigo1984 (#17624) üzenetére


Casanova*
veterán

ez így jó,de edzés után ultra gyors felszívódású tejsavó izolátumot igyál! Intrapro a legjobb! 13 k. Whey C 6 is jó,az 10 k.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17626) wertigo1984 válasza Casanova* (#17625) üzenetére


wertigo1984
őstag

Whey C6 nem volt, pedig az lett volna az egyik doboz helyett. :( Koszi a tanacsot! :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#17627) fesii


fesii
aktív tag

Sziasztok
Csak a tegnapi kajámra emlékszem úgyhogy azt irom le.
Délbe: Zeller krémleves, krumplipüré+szép nagy darab fasírt, 3zserbó egy kisebb szelet túros torta
Melóba: 2szelet vastag kenyér zsírral megkenve rá szalámi és sajt. 4db medvesajtos pogácsa és egy müzli.
Este: 4 toast meg egy turó rudi.
Valaki megtudja nekem mondani, hogy kalóriába kb mennyit ettem? ;]
Kb ez az átlagos kajamennyiségem amugy de hétvégente ha unatkozok jobban beletudok lendülni csak sajna a hasam is ilyen lendülettel nő...

[ Szerkesztve ]

(#17628) Casanova* válasza wertigo1984 (#17626) üzenetére


Casanova*
veterán

látom nem vagy egy szívbajos. :) rendelj gaspari intrapro proteint! Az van. :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17629) Eagl3 válasza fesii (#17627) üzenetére


Eagl3
veterán

Miért kérded?

(#17630) fesii válasza Eagl3 (#17629) üzenetére


fesii
aktív tag

Mert kíváncsi vagyok, hogy hány kalóriát viszek be és mennyivel kevesebbet kellene ahoz, hogy fogyjak valamit

(#17631) Eagl3 válasza fesii (#17630) üzenetére


Eagl3
veterán

Az egész kajád úgy sz@r ahogy van. Első körben el kéne hagynod a fehér lisztet és a cukrot.

Szerk.: az első HSZ-ba amit találsz, olvasgasd át.

[ Szerkesztve ]

(#17632) fesii válasza Eagl3 (#17631) üzenetére


fesii
aktív tag

Szerintem finom ;] Viccet félretéve azt tudom, hogy este nem kellene ennem de nem tudom megállni. Oda kellene valami jó alternatíva valamit ötlet? ( zöldséggel próbáltam jobban szeretem én a húst... :D )

Most is olvasgatom közbe..

[ Szerkesztve ]

(#17633) Ijk válasza fesii (#17632) üzenetére


Ijk
nagyúr

Olvasgassad.
Ez egy nagyszerű étrend ha még 60 éves korodig el akarsz patkolni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#17634) Eagl3 válasza fesii (#17632) üzenetére


Eagl3
veterán

Persze, hogy finom... :)
Este nem enni hülyeség. Enni rendszeresen kell, csak az nem mindegy, hogy mit.
Vacsorára jó megoldás a natúr hús zöldségsalátával vagy párolt zöldségekkel.

De mint mondtam, a legelső lépés, hogy a szemét kaját (fehér liszt, cukor, zsíros húsok) el kell felejteni ha valóban látható eredményeket szeretnél.

(#17635) Woodslave válasza fesii (#17632) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mit akarsz elérni? Dagadt vagy mint állat és csak egy normálisabb külsőt akarsz? Akkor ehetsz bármit csak kevesebbet (mondjuk 3 zserbó helyett 1-et)

dagadt vagy és nyárra kockahasat akarsz? Egyél 5 zserbót mert tök mindegy

Normálisan nézel ki, de kockahasat akarsz? Akkor hallgass a többiekre

De nem menjünk már át barométrend véleményezésbe. Szted ki fogja neked itt kiszámolgatni egy virtuális zserbó kalóriatartalmát? :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17636) meroly válasza fesii (#17627) üzenetére


meroly
veterán

Azt az állat!
Ez nálam felér a hét fő bűnnel ;]
Sportolsz valamit?

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#17637) fesii válasza Woodslave (#17635) üzenetére


fesii
aktív tag

Inkább az a problémám, hogy nem áll meg a mérleg és ha így folytatom Dagadt leszek mint állat..
Nyárra nem akarok kockahasat csak, hogy feltudjak még jönni a negyedikre ;]
De tényleg hülyeség volt ilyen kérdéssel ideállni :D
Körbenézek neten valami értelmes étrend után ami nem csak zöldségekből áll..

(#17638) fesii válasza meroly (#17636) üzenetére


fesii
aktív tag

Dolgozok ;]
8órából az 5-6 óra séta tuti megvan (sorfeltöltő vagyok) 0.5kg és 30kg közötti dolgokkal sétálgatok :)

(#17639) meroly válasza fesii (#17638) üzenetére


meroly
veterán

Kaloriabazis.hu

Impossible is nothing

(#17640) Casanova* válasza fesii (#17638) üzenetére


Casanova*
veterán

egyik barátom 40 kilót adott le fél éven belül. Most sportosan néz ki, buknak rá a csajok. Le a kalappal előtte. :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17641) brownus válasza Woodslave (#17635) üzenetére


brownus
veterán

sírok :DDD

(#17642) meroly válasza Casanova* (#17640) üzenetére


meroly
veterán

Én is annyit adtam le anno, mégse néztem ki sportosan :U

Impossible is nothing

(#17643) Tamoo válasza meroly (#17642) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Most se! ;] Te gyúrsz?

[ Szerkesztve ]

(#17644) meroly válasza Tamoo (#17643) üzenetére


meroly
veterán

De :P
Elég szar a formám sajnos, igen fosul nézek ki most :( :DDD

Jah nem, csak kevesebb zserbót eszek ;]

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#17645) siti válasza fesii (#17630) üzenetére


siti
senior tag

ez így ránézésre 4000-5000 kalória lehet. kenyér, zsír, zserbó, tortaszelet méretétől függően...
de ne hidd el, hogy kevesebbet kell enni ha fogyni akarsz, ha éppen vasúti kocsikból lapátolsz szenet, vagy fát vágsz egész nap, vagy a sarkkörön túl élsz és dolgozol, akkor ennyi minimum kell.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#17646) Shadowbull válasza fesii (#17632) üzenetére


Shadowbull
addikt

gondolod ha kihagyod az esti kajat akkor majd fogyni fogsz? :D

Baratom, bar azt ugye nem tudjuk milyen magas es hany kilo vagy, de ennek a kaloriamennyisegnek szerintem meg a fele is sok lenne. Ha csak a sutiket zabalnad egesz nap, az is sok lenne.

Ha tenyleg el akarsz erni valamit es nem csak trollkodni akarsz, akkor kezdesnek:

- edesseget elhagyni, az egeszet, nincs kivetel, nincs nasi, nincs kis csipsz, mogyoro, kola..
- feher kenyeret elhagyni.

Ezt nyomasd egy honapig, utana beszelunk.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#17647) Casanova* válasza meroly (#17642) üzenetére


Casanova*
veterán

tényleg? Olyan dagadt voltál? Mennyi idő alatt? Mondjuk a barátom külföldön börtönbe volt akkor. Francia csávó K1 profi bajnok volt a cella társa. Vele edzett sokat. Na ez a srác mondta,h kaja után nem szabad inni,min. 20 perc után lehet. Nagyon sokat tanult tőle... Barátom szerint a fogyáshoz,szálkásításhoz a boksz zsák püfölése, rugdalása a legjobb. Reggelente cellában székre ugrált fel le,mert ugye nem tudott futni a kis cellában. :) ám te gyúrsz? :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17648) Ijk válasza Casanova* (#17647) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ki kéne adnia a Fegyencedzés 2-t.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#17649) Shadowbull


Shadowbull
addikt

Meroly fiam, te is sitten vótál, mikó lefogytál?

:DD

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#17650) Casanova* válasza Ijk (#17648) üzenetére


Casanova*
veterán

börtönbe az embernek nincs más dolga,mint egész nap edzeni és sokat aludni. :) Shadowbull: sírok :DD

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.